Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bonbon είπε:

Ευχαριστω για την απαντηση! Θυμασαι μηπως με ποσες μοναδες εκανες διεγερση κι αν εκανες ολοκληρη την ενεση orgalutran καθε φορα ή τη μιση? Βεβαια  αυτο θα εχει να κανει και με την πορεια της διεγερσης και την ανταποκριση στα φαρμακα υποθετω...

 

Εκανα διεγερση με gonal τις πρωτες 3 μερες 300μοναδ τις υπολοιπες 250. Κ εκανα ολοκληρη την orgalutran καθε φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πειτε μου οσες εχετε κανει ετ ποσο φυσιολογικο ειναι να μην εχω ιδιαιτερα συμπτωματα 8η μερα;;; Ουτε πρησμενο στηθος, ουτε κοιλια τπτ, θερμοκρασια κανονικη κ δεν εχω δει καθολου ροζ, καφε αιμα (αυτο που λενε της εμφυτευσης) σαν να μην παιρνω ορμονες! Μονο τις πρωτες μερες ειχα καποια πονακια κ τσιμπηματα αλλα οχι κατι φοβερο. Αυτο που παρατηρησα μονο ηταν τα γουργουρητα που νομιζω οτι ηταν απο την μητρα οχι απο το εντερο. Λετε να μην εχει γινει τπτ; 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας! 🥰

Σήμερα 3η μέρα με ενημέρωσε ο γιατρος ότι ολα τα εμβρυακια μου αναπτύσσονται -το κάθε ένα με το δικό του ρυθμο- και τη Δευτέρα θα γίνει η εμβρυομεταφορα!! Όσα από τα υπόλοιπα ειναι αξιολογα θα τα καταψυξουμε για το μέλλον! Αραγε ποτέ θα ξέρω την ποιότητα τους;; αν είναι ΑΑ κτλ;; Αχ ανυπομονω όσο τίποτα!!! Ανυπομονησία και αγωνία!!! Αυτά αισθάνομαι!!! Φιλάκια πολλά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια μου πειτε μου οσες εχετε κανει ετ ποσο φυσιολογικο ειναι να μην εχω ιδιαιτερα συμπτωματα 8η μερα;;; Ουτε πρησμενο στηθος, ουτε κοιλια τπτ, θερμοκρασια κανονικη κ δεν εχω δει καθολου ροζ, καφε αιμα (αυτο που λενε της εμφυτευσης) σαν να μην παιρνω ορμονες! Μονο τις πρωτες μερες ειχα καποια πονακια κ τσιμπηματα αλλα οχι κατι φοβερο. Αυτο που παρατηρησα μονο ηταν τα γουργουρητα που νομιζω οτι ηταν απο την μητρα οχι απο το εντερο. Λετε να μην εχει γινει τπτ; 😞

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε καλά!!! Δεν έχω εμπειρία ακομα από εξωσωματικη αλλά στην πρώτη μου εγκυμοσύνη που έγινε φυσιολογικά, δεν είχα καταλάβει τίποτα μέχρι που άρχισε να φουσκώνει η κοιλιά μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Χθες Παρασκευή έκανα εμβρυομεταφορά. Μεταφέραμε μια βλαστοκλυστη AA.

Σε 9 μέρες είναι το τεστ αλλά πέφτει Κυριακή και θα το κάνω την άλλη Δευτέρα. 

Την ώρα που είδα τη λάμψη του εμβρύου μέσα στη μήτρα βούρκωσα! Που να δω και θετική χοριακή τι θα κάνω! 

Μπράβο!! Κάνε υπομονή τώρα και όλα θα πάνε καλά!! Σου εύχομαι να δεις τη χοριακη θετική και σε 9 μήνες να κρατήσεις στα χέρια σου του μωράκι σου!!!💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας! 🥰

Σήμερα 3η μέρα με ενημέρωσε ο γιατρος ότι ολα τα εμβρυακια μου αναπτύσσονται -το κάθε ένα με το δικό του ρυθμο- και τη Δευτέρα θα γίνει η εμβρυομεταφορα!! Όσα από τα υπόλοιπα ειναι αξιολογα θα τα καταψυξουμε για το μέλλον! Αραγε ποτέ θα ξέρω την ποιότητα τους;; αν είναι ΑΑ κτλ;; Αχ ανυπομονω όσο τίποτα!!! Ανυπομονησία και αγωνία!!! Αυτά αισθάνομαι!!! Φιλάκια πολλά σε όλες!!

Καλη συνεχεια να εχεις!!! Με το καλο για την εμβρυομεταφορα! Κι εσυ και ολα τα κορίτσια να τα βρίσκουν ολα θετικά απο δω και πέρα!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια μου πειτε μου οσες εχετε κανει ετ ποσο φυσιολογικο ειναι να μην εχω ιδιαιτερα συμπτωματα 8η μερα;;; Ουτε πρησμενο στηθος, ουτε κοιλια τπτ, θερμοκρασια κανονικη κ δεν εχω δει καθολου ροζ, καφε αιμα (αυτο που λενε της εμφυτευσης) σαν να μην παιρνω ορμονες! Μονο τις πρωτες μερες ειχα καποια πονακια κ τσιμπηματα αλλα οχι κατι φοβερο. Αυτο που παρατηρησα μονο ηταν τα γουργουρητα που νομιζω οτι ηταν απο την μητρα οχι απο το εντερο. Λετε να μην εχει γινει τπτ; 😞

Εγώ πάντως χθες ρώτησα τον γιατρό τι συμπτώματα να περινένω κ μου είπε τίποτα! Μπορεί να μην έχεις το παραμικρό σύμπτωμα κ να είσαι, μπορεί να δεις πολλά, αίμα, στήθος πρησμένο πόνους κ να μην είσαι. Τον ρώτησα επίσης για το αίμα εμφύτευσης και  μου λέει κατηγορηματικά ότι δεν ισχύει... Σε κάποιες υπάρχει σε κάποιες άλλες καθόλου. Δηλαδή μπορεί να είσαι έγκυος αν δεις αίμα αλλά και αν δεν δείς!

Εγώ βέβαια είμαι στην πρώτη μέρα ακόμη και δεν είχα κανένα σύμπτωμα εκτός απο κάτι ανεπαίσθητα γαργαλητά χαμηλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια έχω μια απορία. Τελικά τι ισχύει με την ξεκούραση μετα την εμβρυομεταφορά; Σας είπαν να κάθεστε όλη μέρα ξάπλα τις 3 πρώτες μέρες; Εμένα μου είπαν να μην κουράζομαι, να μη σηκώνω βάρη αλλά όχι όλη μέρα ξάπλα το επισημαίνουν κ στις οδηγίες.

Στην πράξη τι ισχύει τελικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Βρε κορίτσια έχω μια απορία. Τελικά τι ισχύει με την ξεκούραση μετα την εμβρυομεταφορά; Σας είπαν να κάθεστε όλη μέρα ξάπλα τις 3 πρώτες μέρες; Εμένα μου είπαν να μην κουράζομαι, να μη σηκώνω βάρη αλλά όχι όλη μέρα ξάπλα το επισημαίνουν κ στις οδηγίες.

Στην πράξη τι ισχύει τελικά; 

Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά...
Ξεκούραση όχι ξάπλα συνέχεια... Αν είναι να πιαστεί θα πιαστεί.. .  Ξεκούραση και όχι βάρη! Αυτά μόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Βρε κορίτσια έχω μια απορία. Τελικά τι ισχύει με την ξεκούραση μετα την εμβρυομεταφορά; Σας είπαν να κάθεστε όλη μέρα ξάπλα τις 3 πρώτες μέρες; Εμένα μου είπαν να μην κουράζομαι, να μη σηκώνω βάρη αλλά όχι όλη μέρα ξάπλα το επισημαίνουν κ στις οδηγίες.

Στην πράξη τι ισχύει τελικά; 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Την προηγούμενη φορά ο γιατρός μου ήταν πολύ αυστηρός και μου είπε μέχρι το τεστ εγκυμοσύνης να ξεκουράζομαι και να μην κάνω τίποτα (ξάπλα όλη μέρα). Μάλιστα και κάτι ενέσεις που έπρεπε να κάνω, ερχόταν η μαία σπίτι μου για να μην βγαίνω καθόλου.  Ούτε μαγείρεμα ούτε τίποτα δεν έκανα.  Τελικά το αποτέλεσμα ήταν βιοχημικη κύηση.

Τωρα ο γιατρός (άλλος αυτή τη φορα) μου είπε ξεκούραση 2,3 μέρες και μετά κανονικά τη ζωή μου. Αν θέλω να γυρίσω και στη δουλειά,  όλα κανονικά, απλα να μην σηκώνω βάρη.  Μάλιστα την επομένη της ετ ταξίδεψα με αεροπλάνο.  Η μαία του όμως μου είπε 4 μέρες ξεκούραση, κρεβάτι,  καναπές,  κουζίνα για να φάω και όχι να μαγειρέψω και τούμπαλιν.

Εγω συγκεκριμένα πλέον τώρα τα κάνω όλα κανονικά (καλά δεν κάνω και κάτι φοβερό, μαγείρεμα και ελαφρύ καθάρισμα μόνο) και σε καμία περίπτωση δεν είμαι όλη μέρα ξάπλα.

Όπως μου είπαν και οι γιατροί,  αλλά όπως λένε και όλοι, αν είναι να κάτσει,  θα κάτσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η I want a baby είπε:

Εγώ πάντως χθες ρώτησα τον γιατρό τι συμπτώματα να περινένω κ μου είπε τίποτα! Μπορεί να μην έχεις το παραμικρό σύμπτωμα κ να είσαι, μπορεί να δεις πολλά, αίμα, στήθος πρησμένο πόνους κ να μην είσαι. Τον ρώτησα επίσης για το αίμα εμφύτευσης και  μου λέει κατηγορηματικά ότι δεν ισχύει... Σε κάποιες υπάρχει σε κάποιες άλλες καθόλου. Δηλαδή μπορεί να είσαι έγκυος αν δεις αίμα αλλά και αν δεν δείς!

Εγώ βέβαια είμαι στην πρώτη μέρα ακόμη και δεν είχα κανένα σύμπτωμα εκτός απο κάτι ανεπαίσθητα γαργαλητά χαμηλά.

Σε ευχαριστω για την απαντηση, μου δινει κουραγιο αυτο!! Μακαρι η κρυφη αισιοδοξια μου να γινει πραγματικοτητα! Το θελω τοσο πολυ!! Οπως κ ολες μας φυσικα!! 

Γι αυτο που ρωτησες για την ξεκουραση-ξαπλα κ εμενα ο γιατρος μου ειπε οχι υπερβολες, οχι βαρη. Κατα τα αλλα κ βολτα μου ειπε να παω απο την πρωτη μερα κ τις σκαλες να ανεβοκατεβαινω αλλα οχι πολλες φορες. Θελουμε λεει να αιματωνεται η περιοχη. Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα και όλες μας να εχουμε θετικα αποτελεσματα κ μωρακια στις αγκαλιες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια μου πειτε μου οσες εχετε κανει ετ ποσο φυσιολογικο ειναι να μην εχω ιδιαιτερα συμπτωματα 8η μερα;;; Ουτε πρησμενο στηθος, ουτε κοιλια τπτ, θερμοκρασια κανονικη κ δεν εχω δει καθολου ροζ, καφε αιμα (αυτο που λενε της εμφυτευσης) σαν να μην παιρνω ορμονες! Μονο τις πρωτες μερες ειχα καποια πονακια κ τσιμπηματα αλλα οχι κατι φοβερο. Αυτο που παρατηρησα μονο ηταν τα γουργουρητα που νομιζω οτι ηταν απο την μητρα οχι απο το εντερο. Λετε να μην εχει γινει τπτ; 😞

Κορίτσι και εγώ έκανα εμβρυομεταφορα στης 9 του μηνός και εγώ από συμπτώματα τιποτα δεν έχω μόνο λίγο πόνο στην μέση και εγώ απογοητεύομαι αλλά ας είμαστε αισιόδοξες όσο μπορούμε..ποτέ κανείς χοριακη εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια μου πειτε μου οσες εχετε κανει ετ ποσο φυσιολογικο ειναι να μην εχω ιδιαιτερα συμπτωματα 8η μερα;;; Ουτε πρησμενο στηθος, ουτε κοιλια τπτ, θερμοκρασια κανονικη κ δεν εχω δει καθολου ροζ, καφε αιμα (αυτο που λενε της εμφυτευσης) σαν να μην παιρνω ορμονες! Μονο τις πρωτες μερες ειχα καποια πονακια κ τσιμπηματα αλλα οχι κατι φοβερο. Αυτο που παρατηρησα μονο ηταν τα γουργουρητα που νομιζω οτι ηταν απο την μητρα οχι απο το εντερο. Λετε να μην εχει γινει τπτ; 😞

Βλαστοκυστες έβαλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Κορίτσι και εγώ έκανα εμβρυομεταφορα στης 9 του μηνός και εγώ από συμπτώματα τιποτα δεν έχω μόνο λίγο πόνο στην μέση και εγώ απογοητεύομαι αλλά ας είμαστε αισιόδοξες όσο μπορούμε..ποτέ κανείς χοριακη εσυ;

Χοριακη ειναι να κανω μεθαυριο στις 15/3. Ναι εβαλα μια βλαστοκυστη αα 5ης ημερας με προεμφυτευτικο. Αχ τουλαχιστον δεν ειμαι η μονη χωρις συμπτωματα! Μακαρι να μαστε τυχερες κ να μας κατσει!! Ειμαι αισιοδοξη απλα εχω τον φοβο...εσυ ποτε ειναι να κανεις; Εβαλες κ εσυ βλαστοκυστες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα ! Εγω σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορα 2 εμβρύων 8 διαιρέσεων. Σαν διαδικασία δεν ένιωςα τιποτα εχω μονο κάτι πονάκια σαν της περιόδου. Παρακολουθούμε αλλο ένα το οποίο ειναι καπως αργουτσικο όπως μας είπαν. @Taselenaτελικα εσυ την Δευτέρα ε;; Άντε με το καλό ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου @N.Angel @Kelly3105 εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα σε καμία από τις ετ μου.Είχα βέβαια αυτό το αίμα της εμφύτευσης αλλά αυτό δεν είναι απαραίτητο ότι θα το έχουν όλες.Να είστε θετικές και όλα θα πάνε καλά!

@I want a babyτις πρώτες μέρες καλό είναι να ξεκουραστείς αλλά μετά να συνεχίσεις κανονικά τη ζωή σου απλά να αποφεύγεις τα βάρη και την υπερβολική κούραση όπως είπε και η @twinkletwinlkle

Εύχομαι σε όλες σας μέσα από την καρδιά μου θετικά αποτελέσματα και τριψήφιες χοριακες!🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η N.Angel είπε:

Χοριακη ειναι να κανω μεθαυριο στις 15/3. Ναι εβαλα μια βλαστοκυστη αα 5ης ημερας με προεμφυτευτικο. Αχ τουλαχιστον δεν ειμαι η μονη χωρις συμπτωματα! Μακαρι να μαστε τυχερες κ να μας κατσει!! Ειμαι αισιοδοξη απλα εχω τον φοβο...εσυ ποτε ειναι να κανεις; Εβαλες κ εσυ βλαστοκυστες;

Εγώ χοριακη έχω 18 του μηνός και έβαλα 2 βλαστοκυστες...και εγώ έχω φόβο κορίτσι μου είχα και μια ακόμα αποτυχία έδωσε μεν εγκυμοσύνη αλλά το έχασα στην 10 εβδομάδα πριν 2 μήνες κ τώρα δεν ξέρω γιατί τα βλέπω μαύρα ότι δεν θα έχει πετύχει καν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια μου @N.Angel @Kelly3105 εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα σε καμία από τις ετ μου.Είχα βέβαια αυτό το αίμα της εμφύτευσης αλλά αυτό δεν είναι απαραίτητο ότι θα το έχουν όλες.Να είστε θετικές και όλα θα πάνε καλά!

@I want a babyτις πρώτες μέρες καλό είναι να ξεκουραστείς αλλά μετά να συνεχίσεις κανονικά τη ζωή σου απλά να αποφεύγεις τα βάρη και την υπερβολική κούραση όπως είπε και η @twinkletwinlkle

Εύχομαι σε όλες σας μέσα από την καρδιά μου θετικά αποτελέσματα και τριψήφιες χοριακες!🤞🏻

Μακάρι να ισχύει και σε μας αυτό κοπέλα μου και να πετύχουμε όλες...έχεις δίκιο θέλει θετική σκέψη αλλά εκεί που βλέπεις φως φοβάσαι την επόμενη στιγμή πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Εγώ χοριακη έχω 18 του μηνός και έβαλα 2 βλαστοκυστες...και εγώ έχω φόβο κορίτσι μου είχα και μια ακόμα αποτυχία έδωσε μεν εγκυμοσύνη αλλά το έχασα στην 10 εβδομάδα πριν 2 μήνες κ τώρα δεν ξέρω γιατί τα βλέπω μαύρα ότι δεν θα έχει πετύχει καν...

Λυπαμαι πολυ γι αυτο που συνεβη....κρατα ομως το θετικο οτι ειχες εμφυτευση, ειναι πολυ σημαντικο αυτο!! Σου ευχομαι λοιπον να κρατηθουν και τα δυο εμβρυακια σου κ να κανεις διδυμακια! Ο φοβος μας ειναι απολυτα φυσιολογικος απλα να μην μας κατακλυζει. Κανε ομορφες σκεψεις και πιστεψε σε αυτα!! Θα περιμενω νεα σου με αγωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια μου @N.Angel @Kelly3105 εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα σε καμία από τις ετ μου.Είχα βέβαια αυτό το αίμα της εμφύτευσης αλλά αυτό δεν είναι απαραίτητο ότι θα το έχουν όλες.Να είστε θετικές και όλα θα πάνε καλά!

@I want a babyτις πρώτες μέρες καλό είναι να ξεκουραστείς αλλά μετά να συνεχίσεις κανονικά τη ζωή σου απλά να αποφεύγεις τα βάρη και την υπερβολική κούραση όπως είπε και η @twinkletwinlkle

Εύχομαι σε όλες σας μέσα από την καρδιά μου θετικά αποτελέσματα και τριψήφιες χοριακες!🤞🏻

Σε ευχαριστουμε παρα πολυ! Την χρειαζομαστε την θετικη ενεργεια! Κοριτσια μου καλη επιτυχια σε ολες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Λυπαμαι πολυ γι αυτο που συνεβη....κρατα ομως το θετικο οτι ειχες εμφυτευση, ειναι πολυ σημαντικο αυτο!! Σου ευχομαι λοιπον να κρατηθουν και τα δυο εμβρυακια σου κ να κανεις διδυμακια! Ο φοβος μας ειναι απολυτα φυσιολογικος απλα να μην μας κατακλυζει. Κανε ομορφες σκεψεις και πιστεψε σε αυτα!! Θα περιμενω νεα σου με αγωνια!

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου πρώτα θα περιμένω τα δικά σου ευχάριστα εύχομαι να πάνε όλα καλά μέσα από την καρδιά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Πως είστε;;


Τώρα την να πω οι παλιές θα με θυμούνται λογικά (ελπίζω "τα παλιά" κορίτσια να τα έχουν καταφέρει και να κρατάνε η να περιμένουν τα μωράκια τους) εγώ "ξέμεινα" από το 2014 με άδεια τα χέρια και συνεχίζω με άδεια τα χέρια! 
 Αυτό το διάστημα δεν κάνω τίποτα από θέμα παιδί! 

θα ήθελα να έρθω στην παρέα σας αν φυσικά το θέλετε να σας βοηθήσω όσο μπορώ και να μάθω και αλλά! 
 

εύχομαι σε όλα τα κορίτσια σύντομα να τα καταφέρετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Πως είστε;;


Τώρα την να πω οι παλιές θα με θυμούνται λογικά (ελπίζω "τα παλιά" κορίτσια να τα έχουν καταφέρει και να κρατάνε η να περιμένουν τα μωράκια τους) εγώ "ξέμεινα" από το 2014 με άδεια τα χέρια και συνεχίζω με άδεια τα χέρια! 
 Αυτό το διάστημα δεν κάνω τίποτα από θέμα παιδί! 

θα ήθελα να έρθω στην παρέα σας αν φυσικά το θέλετε να σας βοηθήσω όσο μπορώ και να μάθω και αλλά! 
 

εύχομαι σε όλα τα κορίτσια σύντομα να τα καταφέρετε!!

Εννοειται να ερθεις! Σε καλοσωριζουμε! 😘
και λυπαμαι ειλικρινα που δεν τα καταφερες... σου ευχομαι το πολυποθητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Εγώ χοριακη έχω 18 του μηνός και έβαλα 2 βλαστοκυστες...και εγώ έχω φόβο κορίτσι μου είχα και μια ακόμα αποτυχία έδωσε μεν εγκυμοσύνη αλλά το έχασα στην 10 εβδομάδα πριν 2 μήνες κ τώρα δεν ξέρω γιατί τα βλέπω μαύρα ότι δεν θα έχει πετύχει καν...

Λυπάμαι για αυτο που σου συνεβει και σε καταλαβαινω... περασα το ιδιο, εγω το εχασα την 6η εβδομάδα. Παλινδρόμησε! Τωρα ειμαι στην αναμονή για καινουρια προσπάθεια... 

Μακαρι να σου πανε ολα καλα κοριτσι μου και να εχεις μια θετική χοριακη! Τελος οι μαυρίλες! Να δωσεις και φως και δύναμη σε μας τις υπόλοιπες! 
Πολυ καλη επιτυχια κοριτσι μου με μια σουπερ χοριακη!!!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...