Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η TRigirl είπε:

Δυστυχώς το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό. Είχα πάρει την ψυχρολουσία από χθες με το τεστ του φαρμακείου. Η απογοήτευση και η θλίψη είναι μεγάλη. Δεν περιγράφεται με λόγια. 
Αλλά εντάξει, όλα είναι μέσα στη ζωή. Προχωράμε παρακάτω!
Καλή επιτυχία στα υπόλοιπα κορίτσια και εύχομαι όλες να έχετε μια θετική χοριακή να απολαύσετε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 
Θα διαβάζω τα νέα σας! 

 

Μην απογοητεύσαι κορίτσι μου προχωράμε παρακάτω με πίστη,δύναμη και αισιοδοξία...Κ εγώ πριν από λίγες ημέρες πήρα αρνητική χοριακη μετά από ετ και ξέρω πως είναι αλλά να μην ξεχνάμε ότι παίζουμε με τις πιθανότητες!

Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια💖 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Τον πηρα ηδη και περιμενουμε μεχρι τη χοριακη τη Δευτερα!!!

ευχαριστω πολυ!! Καλη επιτυχια και σε σενα!! 

Τοτε μηπως στην αυξήσει μετα το θετικο που ευελπιστουμε να δεις !! Εμενα μου δινε φουλ Π Μ β 1 κολπο 1 στομα ουτρο για να ανοιξει καλα καλα το παραθυρο εμφυτευσης ειχε πει.Νασαι καλα κοριτσι!!!κουραγιο !!ξερουμε ολες ποσο.  δυσκολο ειναι ολο αυτο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Μίλησα με το γιατρο και μου ειπε ξεκουραση μεχρι να παω για χοριακη τη Δευτερα... 

Ροζ αίμα ειχα και τωρα εχω καφε με πολλή λιγότερη ροη! Δε μου έφτανε το αγχος που ειχα τωρα διογκώνεται... 

Παιρνω προγεστερονη δυο φορες την ημέρα ενα χάπι! 
ευχαριστω για το ενδιαφέρον ρε κοριτσάκια! 

Έλα, εμφύτευσης είναι μικρή μου! Όλα θα πάνε σούπερ! Πολλές γυναίκες το παθαίνουν! Σε ποια ημέρα είσαι σήμερα; Μήπως να σου αυξήσει μωρέ λίγο την προγεστερόνη; Εγώ φαντάσου παίρνω 6 χάπια ημερησίως! Ας είναι! Την Δευτέρα θα μάθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Έλα, εμφύτευσης είναι μικρή μου! Όλα θα πάνε σούπερ! Πολλές γυναίκες το παθαίνουν! Σε ποια ημέρα είσαι σήμερα; Μήπως να σου αυξήσει μωρέ λίγο την προγεστερόνη; Εγώ φαντάσου παίρνω 6 χάπια ημερησίως! Ας είναι! Την Δευτέρα θα μάθεις!

Δε μου ειπε κατι να μου αυξήσει! 
Το προηγούμενο Σάββατο εκανα την έμβρυομεταφορά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Τοτε μηπως στην αυξήσει μετα το θετικο που ευελπιστουμε να δεις !! Εμενα μου δινε φουλ Π Μ β 1 κολπο 1 στομα ουτρο για να ανοιξει καλα καλα το παραθυρο εμφυτευσης ειχε πει.Νασαι καλα κοριτσι!!!κουραγιο !!ξερουμε ολες ποσο.  δυσκολο ειναι ολο αυτο! 

Ασε πολυ δυσκολο!!! Η πιο δύσκολη φαση ειναι... αυτη η αναμονή σκοτώνει! 
εσυ πως τα πας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Taselena είπε:

Καλημέρα! Ναι δεν έχω σταθερό κύκλο αφου παίζει από 28-35 μέρες. Επίσης έχω ένα θέμα με την Επιτροπή. Ήταν να περάσω επιτροπη στις 5/2 και λόγω covid με ενημέρωσαν ότι θα κλείσουν. Ευτυχώς με έβαλαν 19/2 με το που θα ανοιξουν (αν ανοιξουν)! Οπότε συμφωνήσαμε με το γιατρό να ελέγξουμε την περίοδο μου οπότε να ξεκινήσουμε άμεσα σε αυτό τον κύκλο αφου ουσιαστικά προλαβαιναμε οριακά... Δεν έχω υπομονη να περιμένω τον επόμενο! Τώρα θα πάρω τα duphaston μέχρι την άλλη Κυριακή οπότε να προλάβω να προμηθευτώ τα φάρμακα...

Τι μαρτυριο κι αυτο με το ανοιξε κλεισε των επιτροπων! Μακαρι να πανε ολα καλα και γρηγορα ξεμπερδεματα ευχομαι, να ξεκινησετε και καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Δυστυχώς το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό. Είχα πάρει την ψυχρολουσία από χθες με το τεστ του φαρμακείου. Η απογοήτευση και η θλίψη είναι μεγάλη. Δεν περιγράφεται με λόγια. 
Αλλά εντάξει, όλα είναι μέσα στη ζωή. Προχωράμε παρακάτω!
Καλή επιτυχία στα υπόλοιπα κορίτσια και εύχομαι όλες να έχετε μια θετική χοριακή να απολαύσετε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 
Θα διαβάζω τα νέα σας! 

 

Κριμα κοριτσι μου αλλα δεν το βαζουμε κατω! Και οι αποτυχιες μεσα στο προγραμμα ειναι για ολους...πας με δυναμη για τα επομενα και καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Ασε πολυ δυσκολο!!! Η πιο δύσκολη φαση ειναι... αυτη η αναμονή σκοτώνει! 
εσυ πως τα πας; 

Εγω γεννησα το σαββατο και ακομα δε το εχω πιστεψει οτι εχω 2 μωρα στην αγκαλια μου και σκεφτομαι ποσο απογοητευμενη κ αγχωμενη ημουν περυσι τετοιο μηνα ακριβως ..που ειχα κανει τη 1η κανονικη διεγερση και κατεβασα 3 ωαρια και οταν ακουσα το γιατρο μετα την ωοληψια να μου λεει οτι ειναι ακαταλληλα..μετα μαζεψα με φυσικους καθε μηνα και τα καταφερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εγω γεννησα το σαββατο και ακομα δε το εχω πιστεψει οτι εχω 2 μωρα στην αγκαλια μου και σκεφτομαι ποσο απογοητευμενη κ αγχωμενη ημουν περυσι τετοιο μηνα ακριβως ..που ειχα κανει τη 1η κανονικη διεγερση και κατεβασα 3 ωαρια και οταν ακουσα το γιατρο μετα την ωοληψια να μου λεει οτι ειναι ακαταλληλα..μετα μαζεψα με φυσικους καθε μηνα και τα καταφερα..

Μπραβο Νεφέλη μου!!! Να τα λιώσεις στις αγκαλιες τα μωράκια σου και τα χαρείς! Να εχετε μονο ευτυχισμένες στιγμές απο δω και πέρα και υγεια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Μπραβο Νεφέλη μου!!! Να τα λιώσεις στις αγκαλιες τα μωράκια σου και τα χαρείς! Να εχετε μονο ευτυχισμένες στιγμές απο δω και πέρα και υγεια!! 

Ευχαριστω κοπελα μου και σε σενα ολα καλα να πανε !!και σε ολες τις γυναικες!! σε καμια δεν αξιζει τετοια δοκιμαςια ...αλλα για καποιο λογο γινεται..αλλα ολα γινονται τελικα..βεβαια θελει και τυχη και καλο γιατρο και καλό εμβρυολογικο και καθαρη μητρα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ευχαριστω κοπελα μου και σε σενα ολα καλα να πανε !!και σε ολες τις γυναικες!! σε καμια δεν αξιζει τετοια δοκιμαςια ...αλλα για καποιο λογο γινεται..αλλα ολα γινονται τελικα..βεβαια θελει και τυχη και καλο γιατρο και καλό εμβρυολογικο και καθαρη μητρα :-)

Ευχαριστω πολυ!!! Καλη επιτυχια σε ολες τις γυναίκες και καλη δύναμη σε ολες μας!!! Και συγχαρητήρια σε ολες τις γυναίκες που δε το βάζουν κατω και προσπαθούν ξανά και ξανά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bonbon είπε:

Τι μαρτυριο κι αυτο με το ανοιξε κλεισε των επιτροπων! Μακαρι να πανε ολα καλα και γρηγορα ξεμπερδεματα ευχομαι, να ξεκινησετε και καλη επιτυχια!!

Μα είναι απίστευτο το ότι εξαρταται η διαδικασία από τις συνθήκες των καιρών!!! Όλος ο κόσμος, ακόμα και το δημόσιο, εξελίσσεται και λειτουργεί πλέον με ηλεκτρονικά μέσα... Μια λύση εύκολη και προφανής θα ήταν τώρα με τον covid, σε περίπτωση κρούσματος, να αντικαθίστανται τα μέλη με άλλους γιατρους!! Ακόμη καλύτερα θα μπορούσαν να σκαναρονται από τη Γραμματεία τα δικαιολογητικά και να δίνεται ηλεκτρονική έγκριση από την επιτροπη εφόσον τηλεργαζονται! Αφου ουτως ή άλλως δεν βρίσκεται παρούσα η ενδιαφερόμενη στην Επιτροπή! Απλώς ελέγχουν χαρτιά!!! Φαντάσου (αν και το έχω ξαναγράψει και ίσως γίνομαι κουραστική), παρέδωσα τα χαρτιά μου Δευτέρα (μου είπαν εφόσον είχα τη δυνατότητα να πάω να τα δώσω αλλιώς κατ' ευθείαν θα πήγαινα Παρασκευη) και την Πέμπτη μου τηλεφώνησαν ότι ακυρώνεται η Επιτροπή της επόμενης ημέρας αλλά και η αμεσως επόμενη για να περάσει το διάστημα των 14 ημερών. Μου είπε λοιπόν μια κατά τα άλλα ευγενέστατη κυρία ότι εφόσον είχα προσκομίσει τα χαρτιά μου θα προσπαθήσουν να με βάλουν στην πρώτη που θα γίνει, αλλιώς αν δεν τα είχα αφήσει θα μου έκλεινε νέο ραντεβού σε 2-3 μήνες που θα είχε διαθέσιμο.... Μιλάμε για τραγελαφικές καταστάσεις σε τόσο ευαίσθητα θέματα... 😡😡😡 Τελοσπαντων... Εύχομαι όντως να με ειδοποιήσει στις 19/2 για να μπορέσω να ξεκινήσω αλλιώς τζάμπα και τα duphaston...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες, εγώ είμαι πολύ καινούρια σε όλο αυτό, θέλω να ρωτήσω αν έχετε εμπειρίες εξωσωματικής στο Δημόσιο. Σκέφτομαι το Έλενα, έχετε ακούσει καλά λόγια; εμείς ίσως χρειαστούμε μικρογονιμοποίηση. Σας ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εγω γεννησα το σαββατο και ακομα δε το εχω πιστεψει οτι εχω 2 μωρα στην αγκαλια μου και σκεφτομαι ποσο απογοητευμενη κ αγχωμενη ημουν περυσι τετοιο μηνα ακριβως ..που ειχα κανει τη 1η κανονικη διεγερση και κατεβασα 3 ωαρια και οταν ακουσα το γιατρο μετα την ωοληψια να μου λεει οτι ειναι ακαταλληλα..μετα μαζεψα με φυσικους καθε μηνα και τα καταφερα..

Μπράβο να τα χαίρεσαι τα μωράκια σου!! Να σου ζήσουν!! Τι ωραία νέα!!! Μακάρι να βρεθούμε όλες στην θέση σου με μωράκια στην αγκαλιά μας... εγώ σήμερα πήρα αρνητική χοριακή και είμαι ράκος.

Ένα μεγάλο Ευχαριστώ σε όλα τα κορίτσια για την συμπαράσταση... Πόσο χαίρομαι να ακούω ότι τα καταφέρνετε αρκετές εδώ μέσα! Παίρνουμε ελπίδες οι υπόλοιπες που αποτυγχάνουμε...

Πόσα έβαλες, είναι ισως καλύτερα από φυσικό κύκλο; Εγώ έκανα mini διέγερση με χάπια και πολύ λίγες ενέσεις και έβαλα 3. Στην 2η προσπάθεια τα κατάφερες; 
Τελικά πόσες προσπάθειες ενδείκνυται να κάνουμε; 
φιλάκια πολλά στα μπεμπέ σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εγω γεννησα το σαββατο και ακομα δε το εχω πιστεψει οτι εχω 2 μωρα στην αγκαλια μου και σκεφτομαι ποσο απογοητευμενη κ αγχωμενη ημουν περυσι τετοιο μηνα ακριβως ..που ειχα κανει τη 1η κανονικη διεγερση και κατεβασα 3 ωαρια και οταν ακουσα το γιατρο μετα την ωοληψια να μου λεει οτι ειναι ακαταλληλα..μετα μαζεψα με φυσικους καθε μηνα και τα καταφερα..

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου κορίτσι μου...γερά και καλότυχα πάντα και εσείς να είστε πάντα δίπλα τους και να τα καμαρώνετε!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Μπράβο να τα χαίρεσαι τα μωράκια σου!! Να σου ζήσουν!! Τι ωραία νέα!!! Μακάρι να βρεθούμε όλες στην θέση σου με μωράκια στην αγκαλιά μας... εγώ σήμερα πήρα αρνητική χοριακή και είμαι ράκος.

Ένα μεγάλο Ευχαριστώ σε όλα τα κορίτσια για την συμπαράσταση... Πόσο χαίρομαι να ακούω ότι τα καταφέρνετε αρκετές εδώ μέσα! Παίρνουμε ελπίδες οι υπόλοιπες που αποτυγχάνουμε...

Πόσα έβαλες, είναι ισως καλύτερα από φυσικό κύκλο; Εγώ έκανα mini διέγερση με χάπια και πολύ λίγες ενέσεις και έβαλα 3. Στην 2η προσπάθεια τα κατάφερες; 
Τελικά πόσες προσπάθειες ενδείκνυται να κάνουμε; 
φιλάκια πολλά στα μπεμπέ σου! 

Θα βρεθειτε κοπελα μου,για άλλες ερχεται πιο ευκολα και σε αλλες πιο δυσκολα..εγω με τη 3η ετ πετυχα..μαζευα με φυσικους και εκανα και ενα τροποποιημενο με 150 μοναδες τη μερα για 6 μερες με ενεσεις μονο(περγκοβερις μια πενα 900 μοναδες) εβγαλα 2 ωαρια οποτε γινανε 2 εμβρυα και τα αφησαμε για βλαστοκυστες και αποψυξα και ενα 3ης μερας και το αφησαμε και αυτο να παει βλαστοκυστη και τις μεταφεραμε και τις 3 τη  πεμπτη μερα απο την ωοληψια σε φυσικο κυκλο(μονο ουτρο πηρα) βαλαμε 3 λογω ηλικιας 42 ετων.εχω διαβασει αυτο και ισχυει καθως τα ποσοστα εξωσωματικης ειναι χαμηλα ποσο αλλωστε στην ηλικιας μας. «Ιn the best prognosis patients, it is expected that over 40% will have a baby after their first IVF cycleand about 70% will be successful after three cycles»

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου κορίτσι μου...γερά και καλότυχα πάντα και εσείς να είστε πάντα δίπλα τους και να τα καμαρώνετε!!!❤❤❤

Ευχαριστω πολυ! Αναμενω τα δικα σου με αγωνια..να προχωρησετε σωστα κ ολα θα πανε καλά!!θα δεις ! Ειμαι σιγουρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Θα βρεθειτε κοπελα μου,για άλλες ερχεται πιο ευκολα και σε αλλες πιο δυσκολα..εγω με τη 3η ετ πετυχα..μαζευα με φυσικους και εκανα και ενα τροποποιημενο με 150 μοναδες τη μερα για 6 μερες με ενεσεις μονο(περγκοβερις μια πενα 900 μοναδες) εβγαλα 2 ωαρια οποτε γινανε 2 εμβρυα και τα αφησαμε για βλαστοκυστες και αποψυξα και ενα 3ης μερας και το αφησαμε και αυτο να παει βλαστοκυστη και τις μεταφεραμε και τις 3 τη  πεμπτη μερα απο την ωοληψια σε φυσικο κυκλο(μονο ουτρο πηρα) βαλαμε 3 λογω ηλικιας 42 ετων.εχω διαβασει αυτο και ισχυει καθως τα ποσοστα εξωσωματικης ειναι χαμηλα ποσο αλλωστε στην ηλικιας μας. «Ιn the best prognosis patients, it is expected that over 40% will have a baby after their first IVF cycleand about 70% will be successful after three cycles»

Ευχαριστώ πολύ, τώρα είδα το μήνυμα σου εδώ. Τέτοιο τροποποιημένο mini πρωτόκολλο έκανα κι εγώ με utrogestan και prezolon μετά την ετ αλλά δεν πέτυχε.. την επόμενη φορά ελπίζω να σταθούμε πιο τυχεροί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και πάλι! Με έμβρυομεταφορα 5/2 χθες πήγα για χοριακη(από μόνη μου, είχα θετικό τεστ βέβαια) και βγήκε 59. Αύριο είναι να κάνω κανονικά βάση οδηγίας γιατρού την χοριακη....

Μου φαίνεται καλή η τιμή. Αλλά επειδή είχα κ μια παλινδρομη δε μπορώ να το χαρώ ρε κορίτσια....😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/2/2021 at 3:37 ΜΜ, ο/η Jaipur είπε:

Καλή αρχή! Η gonal πρέπει να γίνεται την ίδια ώρα κάθε μέρα, σύμφωνα με τις οδηγίες που είχα λάβει μεταξύ 4 και 8 το απόγευμα. 

Ευχαριστώ πολυ μου ειπε ο γιατρος μπορώ να τις κάνω από τοις 8 ες τις 10  το βραδυ🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/2/2021 at 3:57 ΜΜ, ο/η Vasilique είπε:

Θα την κάνεις βράδυ κ πάντα την ίδια ώρα... Βρες μια ώρα που να βολεύει αυτόν που θα σου την κάνει. Εμένα μου τις έκανε ο άντρας μου! Τον έβαλα κ αυτόν στο παιχνίδι να νιώθει πως κάνει κάτι! 🤗

Πόσες μονάδες; Καλή επιτυχία! 

Σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου. 200 μονάδες και τις κάνω 8 κ μιση κάθε μέρα. Μονη μου εννοείται δεν εμπιστεύομαι αλλον 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και πάλι! Με έμβρυομεταφορα 5/2 χθες πήγα για χοριακη(από μόνη μου, είχα θετικό τεστ βέβαια) και βγήκε 59. Αύριο είναι να κάνω κανονικά βάση οδηγίας γιατρού την χοριακη....

Μου φαίνεται καλή η τιμή. Αλλά επειδή είχα κ μια παλινδρομη δε μπορώ να το χαρώ ρε κορίτσια....😔😔

Κάνε υπομονή και έχε πίστη!!!! Μην σε παίρνει από κάτω και μην απογοητευεσαι χωρίς λόγο!!! Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα!!!!🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Κάνε υπομονή και έχε πίστη!!!! Μην σε παίρνει από κάτω και μην απογοητευεσαι χωρίς λόγο!!! Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα!!!!🌹🌹

Η περίοδος της αναμονής ειναι φουλ στο αγχος!! Υπομονη, πίστη και σου ευχομαι να πανε ολα καλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Κάνε υπομονή και έχε πίστη!!!! Μην σε παίρνει από κάτω και μην απογοητευεσαι χωρίς λόγο!!! Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα!!!!🌹🌹

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Κάνε υπομονή και έχε πίστη!!!! Μην σε παίρνει από κάτω και μην απογοητευεσαι χωρίς λόγο!!! Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα!!!!🌹🌹

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και πάλι! Με έμβρυομεταφορα 5/2 χθες πήγα για χοριακη(από μόνη μου, είχα θετικό τεστ βέβαια) και βγήκε 59. Αύριο είναι να κάνω κανονικά βάση οδηγίας γιατρού την χοριακη....

Μου φαίνεται καλή η τιμή. Αλλά επειδή είχα κ μια παλινδρομη δε μπορώ να το χαρώ ρε κορίτσια....😔😔

Καλησπέρα κορίτσι μου! Μια χαρά είναι αρκεί να διπλασιάζεται! Δεν έχει να κάνει η απόλυτη τιμή μην ανησυχείς τόσο. Απόλαυσέ το! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...