Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις On 11/2/2021 at 12:28 ΜΜ, ο/η JNtina είπε:

Η πρώτη μου ειναι για αυτο ειμαι στα κάγκελα απο το αγχος!!! Συν οτι ειχα και αποβολή παλιότερα, οποτε καταλαβαινεις πως ειμαι! Ναι βλαστοκυστες εβαλα! Δυο! 

Εύχομαι να φωλιάσουν κ οι δύο! Μην κάνεις άσχημες σκέψεις! Μόνο θετικές! Πότε κάνεις χοριακή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; Συγχαρητήρια στις κοπελες που διαβάζω ότι τα κατάφεραν, με το καλό και σε μάς τις υπόλοιπες!!! Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα πήγα στο γιατρό, δεν αποδίδει κάπου την αποτυχία συγκεκριμένα. Έκανα τεστ παπ είναι καθαρό(τα τυπικά όπως κάθε χρόνο), ζήτησα αν είναι να γίνουν άλλες εξετάσεις και μου είπε ότι δεν χρειάζονται στην ηλικία που είμαι και δεδομένου ότι είναι ακόμη ο πρώτος κύκλος εξωσωματικής και δεδομένου ότι η προηγούμενη αποβολή προήλθε από άλλο λόγο και όχι από μικρόβιο κλπ. Τώρα τι να σας πω, θα κάνω ορμόνες πάλι να τις τσεκάρω πριν την ετ και αν όλα είναι οκ θα με ξεκινήσει ετοιμασία. Ελπίζω και πιστεύω να πάνε όλα καλά εν τέλει!

Να ελπίζεις, να πιστεύεις κ θα πάνε! Τι στο καλό μόνο εμείς δεν θα τα καταφέρουμε;;; Τόσα ακούμε! Θα έρθει κ η σειρά μας αργά ή γρήγορα! 🙏🏻🤗😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Εύχομαι να φωλιάσουν κ οι δύο! Μην κάνεις άσχημες σκέψεις! Μόνο θετικές! Πότε κάνεις χοριακή;

Τη Δευτερα κανω χοριακη! Αντε κοντεύει... εσυ πως εισαι;; Πως τα πας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Τη Δευτερα κανω χοριακη! Αντε κοντεύει... εσυ πως εισαι;; Πως τα πας; 

Να είναι τεράστιαααααα! Εγώ έχω να περιμένω ακόμη... Την άλλη Παρασκευή κάνω χοριακή... Κάτι πόνους περιόδου κ τίποτε άλλο. Εσύ; Αισθάνεσαι κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; Συγχαρητήρια στις κοπελες που διαβάζω ότι τα κατάφεραν, με το καλό και σε μάς τις υπόλοιπες!!! Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα πήγα στο γιατρό, δεν αποδίδει κάπου την αποτυχία συγκεκριμένα. Έκανα τεστ παπ είναι καθαρό(τα τυπικά όπως κάθε χρόνο), ζήτησα αν είναι να γίνουν άλλες εξετάσεις και μου είπε ότι δεν χρειάζονται στην ηλικία που είμαι και δεδομένου ότι είναι ακόμη ο πρώτος κύκλος εξωσωματικής και δεδομένου ότι η προηγούμενη αποβολή προήλθε από άλλο λόγο και όχι από μικρόβιο κλπ. Τώρα τι να σας πω, θα κάνω ορμόνες πάλι να τις τσεκάρω πριν την ετ και αν όλα είναι οκ θα με ξεκινήσει ετοιμασία. Ελπίζω και πιστεύω να πάνε όλα καλά εν τέλει!

Μαράκι μου καλημέρα και καλή Παρασκευούλα! Ορμόνες γιατί να ξανατσεκάρεις? Εννοείς με το που θα αδιαθετήσεις? Χωρίς φάρμακα θα σε πάει στην επόμενη? Και φυσικά θα πάνε όλα καλά γιατί απλά μπορείς και θα γίνει!!!!!! Και σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν απαντήσεις απο χοριακές εύχομαι ολόψυχα τα νεα τους να είναι θετικά και να ξεκινήσει ένα υπέροχο ταξίδι για αυτές. Εμείς είπαμε,,,στο επόμενο καράβι/τρένο/προσπάθεια  🙏👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Να είναι τεράστιαααααα! Εγώ έχω να περιμένω ακόμη... Την άλλη Παρασκευή κάνω χοριακή... Κάτι πόνους περιόδου κ τίποτε άλλο. Εσύ; Αισθάνεσαι κάτι;

Κι εγω κατι πονάκια και λιγο πρησμένο στηθος τις προηγούμενες μερες! 
ευχαριστω πολυ! Κι εγω για σενα το ιδιο ευχομαι! Να τελειωσει η αγωνια σου με μια τεραστιααααα χοριακη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Κι εγω κατι πονάκια και λιγο πρησμένο στηθος τις προηγούμενες μερες! 
ευχαριστω πολυ! Κι εγω για σενα το ιδιο ευχομαι! Να τελειωσει η αγωνια σου με μια τεραστιααααα χοριακη!! 

Η αναμονή παντως ειναι το χειρότερο όλων!! Και τα πονάκια κτλ το κάνουν χειρότερο γιατι σκεφτεσαι ειναι κατι οντως η ειναι παιχνίδια του μυαλού; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

@Άντρεα εμείς είμαστε μαζί! Πώς είσαι;

Ψυχολογικά σαν ανεμοδούρα μια πάνω μια κατω😅 κατα τ αλλα το απόλυτο τίποτα!! Ούτε φουσκωμένο στήθος, ουτε πρήξιμο, ουτε πονοι! Το πιο πιθανόν δεν τα καταφέραμε..

Εσύ πώς είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Ψυχολογικά σαν ανεμοδούρα μια πάνω μια κατω😅 κατα τ αλλα το απόλυτο τίποτα!! Ούτε φουσκωμένο στήθος, ουτε πρήξιμο, ουτε πονοι! Το πιο πιθανόν δεν τα καταφέραμε..

Εσύ πώς είσαι?

Καλέ μην το λες αυτό! Μην προδικάζεις! Α, πα πα! Γιατί να μην τα καταφέρουμε; Ούτε κ εγώ έχω πρησμένο στήθος κ τους πόνους να φανταστείς τους έχω κ πριν την ετ αλλά δεν απογοητεύομαι! Συγκρατημένα αισιόδοξη! Αυτό να είσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλέ μην το λες αυτό! Μην προδικάζεις! Α, πα πα! Γιατί να μην τα καταφέρουμε; Ούτε κ εγώ έχω πρησμένο στήθος κ τους πόνους να φανταστείς τους έχω κ πριν την ετ αλλά δεν απογοητεύομαι! Συγκρατημένα αισιόδοξη! Αυτό να είσαι! 

Αλήθεια? Και εχεις θετικοοο😊 τι καλάααα😍😍θα προσπαθήσω μέχρι τη Κυριακή που θα κάνω μάλλον το τεστ που έχω σπίτι να είμαι αισιόδοξη😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Κι εγω προχτές έγραψα για πρώτη φορα... εγω περιμενω να κανω τη χοριακη τη Δευτερα! Οντως θρίλερ για γερά νευρα! 
καλη επιτυχια να εχουμε Σοφη μου!! 

Καλησπέρα κορίτσια! Η χοριακή μου βγήκε 1100!! Είχε καμία τέτοια χοριακή;; Είναι φυσιολογικό;; Μου φάνηκε απίστευτα μεγάλο και αγχώθηκα!!!  Νομίζω μετά από 5 χρόνια προσπάθειας απλώς δεν μπορώ να διαχειριστώ τα νέα και να τα συνειδητοποιήσω~

Ντίνα μου εύχομαι με το καλό όλα και σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλέ μην το λες αυτό! Μην προδικάζεις! Α, πα πα! Γιατί να μην τα καταφέρουμε; Ούτε κ εγώ έχω πρησμένο στήθος κ τους πόνους να φανταστείς τους έχω κ πριν την ετ αλλά δεν απογοητεύομαι! Συγκρατημένα αισιόδοξη! Αυτό να είσαι! 

Κοριτσιι μμ συγνωμηη σε μπερδεψα με αλλο κοριτσι σε αλλο θεματακι που ειχε θετικοο😋 ευχοναι να ειναι σημάδι και να έχεις κ εσυ θετικό🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Αλήθεια? Και εχεις θετικοοο😊 τι καλάααα😍😍θα προσπαθήσω μέχρι τη Κυριακή που θα κάνω μάλλον το τεστ που έχω σπίτι να είμαι αισιόδοξη😊

Όχι παιδί μου δεν έχω κάνει ακόμη τεστ! Λέω απλά να μην απογοητεύεσαι επειδή δεν έχεις κάποια συμπτώματα. Όλα είναι σχετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σόφη88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Η χοριακή μου βγήκε 1100!!! Είναι φυσιολογικό;; Μου φάνηκε απίστευτα μεγάλο και αγχώθηκα!!!  Νομίζω μετά από 5 χρόνια προσπάθειας απλώς δεν μπορώ να διαχειριστώ τα νέα~

Ντίνα μου εύχομαι με το καλό όλα και σε σένα!

Γεια σου κοριτσι μου!!ειναι πολυυυ καλή η χοριακη σου μπράβο,συγχαρητήρια!!🧿🧿στις πόσες μέρες σε είπε να κανείς χοριακη;;δυο έβαλες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μαράκι μου καλημέρα και καλή Παρασκευούλα! Ορμόνες γιατί να ξανατσεκάρεις? Εννοείς με το που θα αδιαθετήσεις? Χωρίς φάρμακα θα σε πάει στην επόμενη? Και φυσικά θα πάνε όλα καλά γιατί απλά μπορείς και θα γίνει!!!!!! Και σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν απαντήσεις απο χοριακές εύχομαι ολόψυχα τα νεα τους να είναι θετικά και να ξεκινήσει ένα υπέροχο ταξίδι για αυτές. Εμείς είπαμε,,,στο επόμενο καράβι/τρένο/προσπάθεια  🙏👶💖

Ναι φίλη μου με τη 2η μέρα του κύκλου να δω πάλι τις ορμόνες εγώ του είπα του γιατρού! Θέλω να δω μήπως άλλαξε κάτι π,χ προλακτίνη. Όχι με φάρμακα θα ετοιμαστώ πάλι για ετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σόφη88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Η χοριακή μου είναι βγήκε 1100!!! Είναι φυσιολογικό;; Μου φάνηκε απίστευτα μεγάλο και αγχώθηκα!!!  Νομίζω μετά από 5 χρόνια προσπάθειας απλώς δεν μπορώ να διαχειριστώ τα νέα~

Ντίνα μου εύχομαι με το καλό όλα και σε σένα!

Μπράβοοοοο! Τέλεια είναι κ μυρίζει διδυμάκια! Να έχεις μια όμορφη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Τι έβαλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Σόφη88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Η χοριακή μου βγήκε 1100!! Είχε καμία τέτοια χοριακή;; Είναι φυσιολογικό;; Μου φάνηκε απίστευτα μεγάλο και αγχώθηκα!!!  Νομίζω μετά από 5 χρόνια προσπάθειας απλώς δεν μπορώ να διαχειριστώ τα νέα και να τα συνειδητοποιήσω~

Ντίνα μου εύχομαι με το καλό όλα και σε σένα!

Ευχαριστω πολυ Σοφη μου!!!! 
Χαιρομαι πολυ για σενα και την τιμή της χοριακης σου!!! Να σου πανε ολα καλα!  Αντε να ακούμε θετικά νεα να περνούμε και οι υπόλοιπες δύναμη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έβαλα 2 βλαστοκύστες. Η μία 5ης ημέρας και η άλλη 6ης από φυσικό κύκλο. Αλλά δεν μου δίνανε πολλές πιθανότητες για τη μία γιατί ήταν μέτρια.

Εκανα πολλές προσπάθειες με διέγερση και κάθε φορά παθαινα shut down και δεν εβγαζα κανένα ωάριο! Περάσαμε πάαααρααα πολλά όπως όλες μας εδώ! Είστε μεγάλη παρηγοριά κορίτσια! μεγάλη στήριξη. Δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ τέτοιο νέο ειλικρινά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω πολυ Σοφη μου!!!! 
Χαιρομαι πολυ για σενα και την τιμή της χοριακης σου!!! Να σου πανε ολα καλα!  Αντε να ακούμε θετικά νεα να περνούμε και οι υπόλοιπες δύναμη!!! 

Θα περιμένω νέα σου τη Δευτέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σόφη88 είπε:

Θα περιμένω νέα σου τη Δευτέρα!!

Ευχαριστω πολυ Σοφη μου!! Ειχες κανα σύμπτωμα; Κανενα σημαδι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σόφη88 είπε:

Κορίτσια έβαλα 2 βλαστοκύστες. Η μία 5ης ημέρας και η άλλη 6ης από φυσικό κύκλο. Αλλά δεν μου δίνανε πολλές πιθανότητες για τη μία γιατί ήταν μέτρια.

Εκανα πολλές προσπάθειες με διέγερση και κάθε φορά παθαινα shut down και δεν εβγαζα κανένα ωάριο! Περάσαμε πάαααρααα πολλά όπως όλες μας εδώ! Είστε μεγάλη παρηγοριά κορίτσια! μεγάλη στήριξη. Δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ τέτοιο νέο ειλικρινά!

Ακριβως επειδη περάσες πολλα, οπως πολλες απο εμας, να το ευχαριστηθείς τωρα γιατι η δικη σου ωρα ηρθε!! Απόλαυσε το!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σόφη88 είπε:

Κορίτσια έβαλα 2 βλαστοκύστες. Η μία 5ης ημέρας και η άλλη 6ης από φυσικό κύκλο. Αλλά δεν μου δίνανε πολλές πιθανότητες για τη μία γιατί ήταν μέτρια.

Εκανα πολλές προσπάθειες με διέγερση και κάθε φορά παθαινα shut down και δεν εβγαζα κανένα ωάριο! Περάσαμε πάαααρααα πολλά όπως όλες μας εδώ! Είστε μεγάλη παρηγοριά κορίτσια! μεγάλη στήριξη. Δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ τέτοιο νέο ειλικρινά!

Με χαρά κοπέλα μου κ μόνο!!κατσε ηρεμισε κ απολαυσετο,σου είπαν να ξανακάνεις χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Σου εύχομαι φίλη μου   Vasiliqueμε το καλό να μας πεις ευχάριστα, αν θυμάμαι καλά θα κάνεις σε λίγες μέρες χοριακή;

Ευχαριστώ πολύ αγάπη! Από το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί! Μακάρι! 🙏🏻

Την άλλη Παρασκευή το νωρίτερο θα μπορώ να την κάνω...

Άντε κ εσύ σιγά σιγά να ξεκινήσεις το ταξίδι αυτό! 🤗💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...