Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλά σε τέτοιες περιπτώσεις είναι και λογική να είναι το ανεβασμένες οι τιμές...Αύριο θα μάθω🤔

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να βγω αληθινή...θα περιμένουμε να μας πεις....έτσι να δω από περιέργεια αν έπεσα και μέσα 😀😀😀😀έτσι όπως είμαστε όλα μας τρομάζουν πια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να βγω αληθινή...θα περιμένουμε να μας πεις....έτσι να δω από περιέργεια αν έπεσα και μέσα 😀😀😀😀έτσι όπως είμαστε όλα μας τρομάζουν πια....

Ναι θα σας ενημερώσω...το καλό είναι ότι όλα τα υπόλοιπα είναι άψογα και η D και η B12 εφτάσαν σε εξαιρετικά επίπεδα αλλά  η ΤΚΕ μας τα χάλασε😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/2/2021 at 9:40 ΜΜ, ο/η Fotinible είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σήμερα μετα απο επίσκεψη του γιατρου μου ειπαμε επισημα οτι ξεκιναμε αρχες Μαρτίου δλδ στον επομενο κυκλο..απ οτι ειπαμε πρωτόκολλο ανταγωνιστών..περιπου 11-14 μερες ενεσεων..τι συμπτωματα ειχατε ??? ....εχω αγχωθει απο τη μια...ανυπομονώ...απο την.αλλη τοσα συναισθηματα ...

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Fotinible είπε:

 

 

Καλή αρχή!!!!

Εγω από συμπτώματα δεν είχα απολύτως τίποτα δεν με επηρέασε καθόλου η διαδικασία,μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evi87 είπε:

Καλή αρχή!!!!

Εγω από συμπτώματα δεν είχα απολύτως τίποτα δεν με επηρέασε καθόλου η διαδικασία,μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά!

Χίλια ευχαριστώ...μακάρι...menopour 3000  μοναδες  centrotide και ο Θεός βοηθός...τοσα φαρμακα τοση ταλαιπωρία να πιασουν πραγματικα τοπο και να κρατησουμε ολες το πολυτιμο μας...❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fotinible είπε:

Χίλια ευχαριστώ...μακάρι...menopour 3000  μοναδες  centrotide και ο Θεός βοηθός...τοσα φαρμακα τοση ταλαιπωρία να πιασουν πραγματικα τοπο και να κρατησουμε ολες το πολυτιμο μας...❤

Πίστη και αισιοδοξία και όλες θα καταφέρουμε να γίνουμε μανούλες❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Είναι 26 με ανώτερο το 15 στις προηγούμενες εξετάσεις ήταν 10!

Καλησπέρα κοπέλα μου! Διάβασα πως μπορεί να ανέβει απο την πρώτη μέχρι την 20η εβδομάδα εγκυμοσύνης απο 18-48.

Βρε λες να έγινε κανένα λάθος στο αιματολογικό και να είσαι έγκυος τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evi87 είπε:

Πίστη και αισιοδοξία και όλες θα καταφέρουμε να γίνουμε μανούλες❤️❤️

Πραγματικά...τα εφόδια μας🙏 ευχαριστώ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου! Διάβασα πως μπορεί να ανέβει απο την πρώτη μέχρι την 20η εβδομάδα εγκυμοσύνης απο 18-48.

Βρε λες να έγινε κανένα λάθος στο αιματολογικό και να είσαι έγκυος τελικά;

Τι να έγινε λάθος η χοριακη;;;

Δεν νομίζω μάλλον είναι αυτό που λένε τα κορίτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Fotinible είπε:

Χίλια ευχαριστώ...μακάρι...menopour 3000  μοναδες  centrotide και ο Θεός βοηθός...τοσα φαρμακα τοση ταλαιπωρία να πιασουν πραγματικα τοπο και να κρατησουμε ολες το πολυτιμο μας...❤

Εγω εχω πόνους περιόδου, γενικα πόνους χαμηλά στην κοιλια και αγχώνομαι... θα ειναι πόνοι περιόδου η κανα σύμπτωμα εγκυμοσύνης;; Εχει καμια τιποτα αντίστοιχο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Τι να έγινε λάθος η χοριακη;;;

Δεν νομίζω μάλλον είναι αυτό που λένε τα κορίτσια...

Εντάξει σπάνιο αλλά συμβαίνει να γίνει λάθος. Ελπίζω να μην είναι κάτι πάντως. Ίσως απο το άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Εντάξει σπάνιο αλλά συμβαίνει να γίνει λάθος. Ελπίζω να μην είναι κάτι πάντως. Ίσως απο το άγχος.

Κ εγώ δεν νομίζω να είναι κάτι γιατί έτσι όπως τα βλέπω όλα τα υπόλοιπα είναι καλά...Αύριο θα μου πει η γιατρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Καλησπερα κορίτσια σε ολες και και επιτυχια σε ολες μας!!! 
Κι εγω εξωσωματική εκανα! Εμβρυμεταφορα το Σάββατο που μας περασε και περιμενω την χοριακη τη Δευτερα! 
Γραφω κι εγω εδω για να μοιραστώ την αγωνια της αναμονής με άτομα που περνούν ακριβως το ιδιο!! 

Καλημέρα κορίτσι μου κ καλή επιτυχία σου εύχομαι! Με μια τεράστια χοριακή να μπεις στον κόσμο της μητρότητας! Πώς είσαι; Η αγωνιά στα ύψη ε; Άντε κοντεύεις! Καταλαβαίνω ότι έβαλες βλαστοκύστες αφού την Δευτέρα κάνεις την χοριακή σου. Πόσες έβαλες; Είναι η πρώτη σου ετ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Εγω εχω πόνους περιόδου, γενικα πόνους χαμηλά στην κοιλια και αγχώνομαι... θα ειναι πόνοι περιόδου η κανα σύμπτωμα εγκυμοσύνης;; Εχει καμια τιποτα αντίστοιχο; 

Κ εγώ έχω πόνους περιόδου κορίτσι μην αγχώνεσαι! Τους είχα κ πριν την ετ κ εξακολουθούν... Υποθέτω τα τόσα φάρμακα που παίρνουμε τους προκαλούν... Υπομονή κ όμορφες σκέψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!!Τι κάνετε?Εγώ είμαι πολύ φοβισμένη σήμερα!Σηκώθηκα το πρωι και είχα καφε στο σκούπισμα και εξακολουθω και βγάζω μίλησα με τον γιατρό μου ήταν βέβαια χαλαρός και μου είπε ότι συμβαίνει κάποιες φορές να κάτσω κρεβάτι και να είμαι χαλαρή!Τώρα έκανα χοριακη για να δούμε τι γίνεται και περιμένω να βγουν τα αποτελέσματα!Εχω φοβηθεί πάρα πολύ!Εχω και τις κακές εμπειρίες από τις προηγούμενες φορές που είχα μείνει 2 φορές έγκυος αλλα ήταν εξωμητρια

 και έκανα αφαίρεση σαλπίγγων!

Φοβάμαι πάρα πολύ ρε κοριτσια μην είναι αποβολή αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!Τι κάνετε?Εγώ είμαι πολύ φοβισμένη σήμερα!Σηκώθηκα το πρωι και είχα καφε στο σκούπισμα και εξακολουθω και βγάζω μίλησα με τον γιατρό μου ήταν βέβαια χαλαρός και μου είπε ότι συμβαίνει κάποιες φορές να κάτσω κρεβάτι και να είμαι χαλαρή!Τώρα έκανα χοριακη για να δούμε τι γίνεται και περιμένω να βγουν τα αποτελέσματα!Εχω φοβηθεί πάρα πολύ!Εχω και τις κακές εμπειρίες από τις προηγούμενες φορές που είχα μείνει 2 φορές έγκυος αλλα ήταν εξωμητρια

 και έκανα αφαίρεση σαλπίγγων!

Φοβάμαι πάρα πολύ ρε κοριτσια μην είναι αποβολή αυτο

Καλημέρα κοπέλα μου...κάτσε χαλάρωσε κ μην κανείς τπτ,απλά τις περισσότερες φορές έχουν σχεδόν όλες είναι υπολείμματα από την εμφύτευση!!🧿🧿🙏🏻🙏🏻Όλα καλά να πανε!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maria84 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου...κάτσε χαλάρωσε κ μην κανείς τπτ,απλά τις περισσότερες φορές έχουν σχεδόν όλες είναι υπολείμματα από την εμφύτευση!!🧿🧿🙏🏻🙏🏻Όλα καλά να πανε!!!🥰

Θα δούμε και η χοριακη ποσο θα βγει!!!Εχω αγχωθεί πάρα πολύ!Την Τρίτη είχα χοριακη 7.400!Μακάρι να πάνε όλα καλά!Αλλα φοβάμαι πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Despina87 είπε:

Θα δούμε και η χοριακη ποσο θα βγει!!!Εχω αγχωθεί πάρα πολύ!Την Τρίτη είχα χοριακη 7.400!Μακάρι να πάνε όλα καλά!Αλλα φοβάμαι πολύ 

Καλημέρα κορίτσι μου με  7.400 χοριακη είσαι καλά και δεν πρέπει να αγχώνεσαι, το καφέ αιματάκι είναι παλιό περιόδου από τα τοιχώματα της μητρας τώρα που γεμίζει από το μωρούλι σου αυτά φεύγουν 💛🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου με  7.400 χοριακη είσαι καλά και δεν πρέπει να αγχώνεσαι, το καφέ αιματάκι είναι παλιό περιόδου από τα τοιχώματα της μητρας τώρα που γεμίζει από το μωρούλι σου αυτά φεύγουν 💛🧡

Μακάρι κοπέλα μου να είναι έτσι!!!Περιμένω το μεσημέρι να βγουν τα αποτελέσματα της χοριακης να δούμε πόσο είναι!!Αλλα βγάζω ακομα δεν έχουν σταματήσει..αυτο δεν είναι κακό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!Τι κάνετε?Εγώ είμαι πολύ φοβισμένη σήμερα!Σηκώθηκα το πρωι και είχα καφε στο σκούπισμα και εξακολουθω και βγάζω μίλησα με τον γιατρό μου ήταν βέβαια χαλαρός και μου είπε ότι συμβαίνει κάποιες φορές να κάτσω κρεβάτι και να είμαι χαλαρή!Τώρα έκανα χοριακη για να δούμε τι γίνεται και περιμένω να βγουν τα αποτελέσματα!Εχω φοβηθεί πάρα πολύ!Εχω και τις κακές εμπειρίες από τις προηγούμενες φορές που είχα μείνει 2 φορές έγκυος αλλα ήταν εξωμητρια

 και έκανα αφαίρεση σαλπίγγων!

Φοβάμαι πάρα πολύ ρε κοριτσια μην είναι αποβολή αυτο

Καλημερα κορίτσι μου μην αγχώνεσαι έχεις πολύ μεγάλη χοριακη για να είναι εξωμήτριο.

Η ξαδέρφη μου είχε καφέ υγρά όλο το πρώτο τρίμηνο ηρέμησε και ξεκουράσου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Despina87 Καλημέρα κοριτσάκι μου! Μείνε ψύχραιμη κ χαλαρή! Είναι αίμα παλιάς περιόδου που αποβάλλεται εξού και είναι καφέ. Δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς δεδομένου ότι μίλησες κ ενημέρωσες κ τον γιατρό σου. Η χοριακή σου είναι μια χαρά κ μην συγκρίνεις καταστάσεις του παρελθόντος κ τρομάζεις! Σου στέλνω ζεστή αγκαλιά! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλημερα κορίτσι μου μην αγχώνεσαι έχεις πολύ μεγάλη χοριακη για να είναι εξωμήτριο.

Η ξαδέρφη μου είχε καφέ υγρά όλο το πρώτο τρίμηνο ηρέμησε και ξεκουράσου❤️

Καλημέρα κοπέλα μου!!!Δεν φοβάμαι για εξωμητριο γιατί εχω αφαίρεση και τις 2 σάλπιγγες!Εγω φοβάμαι για αποβολή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

@Despina87 Καλημέρα κοριτσάκι μου! Μείνε ψύχραιμη κ χαλαρή! Είναι αίμα παλιάς περιόδου που αποβάλλεται εξού και είναι καφέ. Δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς δεδομένου ότι μίλησες κ ενημέρωσες κ τον γιατρό σου. Η χοριακή σου είναι μια χαρά κ μην συγκρίνεις καταστάσεις του παρελθόντος κ τρομάζεις! Σου στέλνω ζεστή αγκαλιά! 🤗

Καλημέρα κοπέλα μου!Σε ευχαριστώ πολύ Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!Προσπαθώ να είμαι ήρεμη και να μην αγχώνομαι!Και να σκέφτομαι θετικά όσο περισσότερο μπορώ!Απλα φοβάμαι πολύ!Περιμένω να βγουν τα αποτελέσματα μηπως ηρεμήσω λίγο περισσότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...