Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ περιμένω υπομονετικά την περίοδο. Ξεκίνησαν τα προεόρτια από χθες το βράδυ αλλά ακόμα δεν έχω αίμα. Ήταν χθες κανονικά να έρθει. Ανυπομονώ να έρθει για να ξεκινήσω διέγερση..

Ποιος θα μου το λεγε ότι θα ανυπομονούσα να αδιαθετήσω χαχαχα..

Κοντά θα είμαστε με τα περισσότερα κορίτσι από ότι κατάλαβα..

@melodyy καλή επιτυχία.. Ποιο άλλο κορίτσι κάνει εμβρυομεταφορά?

@annie! εσύ αύριο ή λαθος θυμάμαι;

Άντε με το καλό να σου έρθει!!! Αχ σε καταλαβαίνω!!! Ανυπομονησία για τη διέγερση.. Κοντά είμαστε όλες κορίτσια και θα γεμίζουμε θετικά τεστάκια θα το δείτε!!!! Ναι αύριο πάω εγώ σωστά θυμάσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Άντε με το καλό να σου έρθει!!! Αχ σε καταλαβαίνω!!! Ανυπομονησία για τη διέγερση.. Κοντά είμαστε όλες κορίτσια και θα γεμίζουμε θετικά τεστάκια θα το δείτε!!!! Ναι αύριο πάω εγώ σωστά θυμάσαι.

Είδα αίμα! Αρα αύριο πάω για ορμόνες και ξεκινάω διέγερση αν η ε2 είναι αρκετά χαμηλή.. Μακάρι Παναγία μου να εχουν πάει όλα καλά με την καταστολή..

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου.. Θα πας αύριο και θα πάρεις τα μωράκια σου και είμαι σίγουρη ότι θα φωλιάσουν εκεί για εννέα μήνες!:wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Είδα αίμα! Αρα αύριο πάω για ορμόνες και ξεκινάω διέγερση αν η ε2 είναι αρκετά χαμηλή.. Μακάρι Παναγία μου να εχουν πάει όλα καλά με την καταστολή..

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου.. Θα πας αύριο και θα πάρεις τα μωράκια σου και είμαι σίγουρη ότι θα φωλιάσουν εκεί για εννέα μήνες!:wub:

Τέλεια!!! Μπράβο!! Χαμηλά θα είναι και θα ξεκινήσεις!!!!❤️❤️❤️
Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί κορίτσι μου!!! Νομίζω ότι δεν έχω συνειδητοποιήσει ακόμη πως θα μου τα βάλουν αύριο και πως όντως έχω πιθανότητες να μείνω έγκυος αλήθεια!! Το είχα αποκλείσει ως πιθανότητα τόσο καιρό που μου φαίνεται αδύνατο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τέλεια!!! Μπράβο!! Χαμηλά θα είναι και θα ξεκινήσεις!!!!❤️❤️❤️
Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί κορίτσι μου!!! Νομίζω ότι δεν έχω συνειδητοποιήσει ακόμη πως θα μου τα βάλουν αύριο και πως όντως έχω πιθανότητες να μείνω έγκυος αλήθεια!! Το είχα αποκλείσει ως πιθανότητα τόσο καιρό που μου φαίνεται αδύνατο... 

Aχ ακριβώς το ίδιο νοιώθω και εγώ. Επειδή προσπαθούσαμε 2 χρόνια χωρίς αποτέλεσμα , τώρα που ξεκινάμε νοιώθω ανάμεικτα συναισθήματα.. Νοιώθω ότι δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να ελπίζει γιατί τόσο καιρό το είχα αδύνατο να συμβεί.. Πρέπει να έχουμε πίστη όμως..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

! @annie! @Hope19 θα πάνε ολα καλα κορίτσια μου! Θα το δειτε❤️

Σας καταλαβαίνω! 

Περιμένω πως και πως την περίοδο!!!Δε περνάνε με τίποτα οι μερες!!!

Επεξεργάστηκε από Lily94
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

! @annie! @Hope19 θα πάνε ολα καλα κορίτσια μου! Θα το δειτε❤️

Σας καταλαβαίνω! 

Περιμένω πως και πως την περίοδο!!!Δε περνάνε με τίποτα οι μερες!!!

Εσύ κοπέλα μου πότε περιμένεις? Ποιο πρωτόκολλο θα κάνεις?

Σε καταλαβαίνω απόλυτα , υπομονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Εσύ κοπέλα μου πότε περιμένεις? Ποιο πρωτόκολλο θα κάνεις?

Σε καταλαβαίνω απόλυτα , υπομονή! 

25 λογικα αλλα με τόσο άγχος να δούμε ποτε θα μου κανει τη χάρη!!! Χιχι 
εγω δεν εκανα καταστολή  ξεκινάμε με διέγερση Απ την δεύτερη ημέρα της περιόδου! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ περιμένω υπομονετικά την περίοδο. Ξεκίνησαν τα προεόρτια από χθες το βράδυ αλλά ακόμα δεν έχω αίμα. Ήταν χθες κανονικά να έρθει. Ανυπομονώ να έρθει για να ξεκινήσω διέγερση..

Ποιος θα μου το λεγε ότι θα ανυπομονούσα να αδιαθετήσω χαχαχα..

Κοντά θα είμαστε με τα περισσότερα κορίτσι από ότι κατάλαβα..

@melodyy καλή επιτυχία.. Ποιο άλλο κορίτσι κάνει εμβρυομεταφορά?

@annie! εσύ αύριο ή λαθος θυμάμαι;

Μολις έγινε κορίτσια μου!!! Πολύ εύκολο ήταν απλά κατουριομουν!!!! Καλά αποτελέσματα τώρα!!!! Εσύ περιμένεις για διέγερση;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

25 λογικα αλλα με τόσο άγχος να δούμε ποτε θα μου κανει τη χάρη!!! Χιχι 
εγω δεν εκανα καταστολή  ξεκινάμε με διέγερση Απ την δεύτερη ημέρα της περιόδου! 

 

Τέλεια.. Λίγο υπομονή ακόμα.. Εμένα πάντως αν και εχω πολύ άγχος μου ήρθε κανονικά . 14 μερες μετά την οωρρηξία. Είναι και μένα η πρώτη εξωσωματική και είμαι αγχωμένη.. Μπαίνω όμως εδώ και μιλάω με όλες εσάς και ηρεμώ.. Μου κάνει πολύ καλό.. Όταν έχεις κάποια ανησυχία να μπαίνεις να το συζητάμε! Είσαι και μικρούλα αν έχεις γεννηθεί όπως λέει το όνομα σου.. Όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, @melodyy καλή επιτυχία σήμερα!!!!!!!!! Όλα θα πάνε καλά!!!!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!! Εύχομαι ολόψυχα να είναι ο μήνας μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Μολις έγινε κορίτσια μου!!! Πολύ εύκολο ήταν απλά κατουριομουν!!!! Καλά αποτελέσματα τώρα!!!! 

Ευχομαι κορίτσι μου να πάνε όλα τέλεια.. Να φωλιάσουν για τα καλά!! Πότε έχεις χοριακή; Θα κάτσεις σπίτι ξεκούραση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ευχομαι κορίτσι μου να πάνε όλα τέλεια.. Να φωλιάσουν για τα καλά!! Πότε έχεις χοριακή; Θα κάτσεις σπίτι ξεκούραση;

Ναι ναι έχω τη δυνατότητα ευτυχώς οπότε θα κάτσω.... 1 Ιουνίου μου είπαν...αχ σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Μακάρι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η melodyy είπε:

Ναι ναι έχω τη δυνατότητα ευτυχώς οπότε θα κάτσω.... 1 Ιουνίου μου είπαν...αχ σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Μακάρι!!!! 

Τέλεια.. Αφού θα κάτσεις κι όλας... Καλή επιτυχία κορίτσι μου.. Που θα την έχεις δηλαδή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Τέλεια.. Λίγο υπομονή ακόμα.. Εμένα πάντως αν και εχω πολύ άγχος μου ήρθε κανονικά . 14 μερες μετά την οωρρηξία. Είναι και μένα η πρώτη εξωσωματική και είμαι αγχωμένη.. Μπαίνω όμως εδώ και μιλάω με όλες εσάς και ηρεμώ.. Μου κάνει πολύ καλό.. Όταν έχεις κάποια ανησυχία να μπαίνεις να το συζητάμε! Είσαι και μικρούλα αν έχεις γεννηθεί όπως λέει το όνομα σου.. Όλα καλά θα πάνε!

Και εγω το ιδιο!!! Ηρεμώ που σας γράφω :) ναι τόσο ειμαι!!!! ❤️ Θα πάνε ολα καλα αυτο εύχομαι για όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Τέλεια.. Αφού θα κάτσεις κι όλας... Καλή επιτυχία κορίτσι μου.. Που θα την έχεις δηλαδή.. 

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Σε ευχαριστώ παααρα πολύ!!!! 

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλά αποτελέσματα! Πραγματικά είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα! Θα αγωνιούμε μαζί σου 🤞😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλά αποτελέσματα! Πραγματικά είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα! Θα αγωνιούμε μαζί σου 🤞😘

Πόσο με συγκινείται κορίτσια δε λέγεται!!! Ένιωθα ότι έχω κερκίδα μαζί μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η melodyy είπε:

Μολις έγινε κορίτσια μου!!! Πολύ εύκολο ήταν απλά κατουριομουν!!!! Καλά αποτελέσματα τώρα!!!! Εσύ περιμένεις για διέγερση;;;; 

Καλά αποτελέσματα να έχεις κοριτσάκι!!! Αναμένουμε τα ευχαριστα σε λίγες μερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena0212 είπε:

Καλά αποτελέσματα να έχεις κοριτσάκι!!! Αναμένουμε τα ευχαριστα σε λίγες μερες!!!

Εννοείται!!!!! Πρώτες θα ξέρετε!!! Μη σ πω κ λίγο νωρίτερα αν δεν αντέξω! Χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Ναι ναι έχω τη δυνατότητα ευτυχώς οπότε θα κάτσω.... 1 Ιουνίου μου είπαν...αχ σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Μακάρι!!!! 

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/5/2020 at 12:21 ΜΜ, ο/η Ginaak είπε:

Σήμερα μετά από πολύ καιρό που το σκεφτόμουν πήγα στο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου στη Λυκόβρυση.

Το σκεφτόμουν γιατί όσο κι αν πιστεύω κάπου μέσα μου έλεγα δεν θα τρέχεις σε "μαγγανείες" κι όταν έχεις αμφιβολίες θαύματα δεν γίνονται.

Διάβαζα και ξαναδιάβαζα θαύματα της στα άτεκνα ζευγάρια και σήμερα τελείως αυθόρμητα το πρωί ξεκινήσαμε να πάμε.

Ομολογώ ότι είχε μια όμορφη κατανυκτική ατμόσφαιρα, έναν ταπεινό παππουλη που μόνο με το χαμόγελο του σε κερδίζει.Ουτε χρυσά ούτε "διακόσμηση"που συναντάμε σε άλλες εκκλησίες ή μόνες.Μονο οι εικόνες της και ένας λιτός χώρος.

Και φυσικά γυναίκες είτε εγκυμονούσες είτε στην προσπάθεια.Εκατσα σε όλη τη λειτουργία (δεν πηγαίνω εκκλησία πέρα από τις γιορτές) και πήρα το μηλαρακι μου.Το οποίο θα φάω όταν νιώσω ότι η πίστη μου είναι τέτοια που δεν την ξεπερνά η λογική μου.

Δεν ήταν δυνατόν να πάρω μηλαρακια να μοιρασω σε όλες σας,άναψα όμως κεράκι για όλες εμάς που προσπαθούμε.

Αν ζείτε Αθήνα επισκεφθείτε τη μονη και μονο ο χώρος θα σας φέρει γαλήνη.

Τι γλυκό κορίτσι μου!!! Όλες μας θα τα καταφέρουμε..

Η κουμπάρα μου είχε πάει στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου που έκανε κ εκείνη εξωσωματική με πολλά θέματα που είχαν και οι δυο και έμεινε έγκυος με την πρώτη. Και εννοείται οτι ο γιος της έχει το πάρει το δεύτερο όνομά του "Χρυσοβαλάντης"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/5/2020 at 2:30 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

Έκανα το Σάββατο κορίτσι από 480 την Τετάρτη πήγε 1850 !!!!! Τώρα από βδομάδα θα πάω να δούμε σακο ..... πειρμενω να με πάρουν 

Πόσο όμορφα νέα!!! Πόσο χαίρομαι για σένα δεν ξέρεις!!! Όλα καλά θα πάνε..

Στο παιδάκι σου το είπες ή ακόμα για να βεβαιωθείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ σήμερα πήρα και τα φάρμακα από το φαρμακείο του Εοπυυ και αύριο αναμένω ωορρηξία για να ξεκινήσω την προγεστερόνη και στον επόμενο κύκλο πάω για την ωοληψία.

Σήμερα ο γιατρός μου είπε οτι ΙΣΩΣ κάνουμε και ετ στον ίδιο κύκλο, θα το δούμε μετά την ωοληψία για να δούμε πως ανταποκρίνονται οι ωοθήκες μου. Δε θα σας κρύψω πως όταν πήρα όλα τα φάρμακα που μου έγραψε, φρίκαρα. Γέμισαν 2 μεγάλες σακούλες φαρμακείου. Όμως τώρα ανυπομονώ τόοοοοοσο πολύ!!!

Μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Ναι είχα παλινδρομη τον Ιανουάριο στην 8η εβδομάδα.Ευχομαι αυτή τη φορά να σταθώ τυχερή.
    • Το ξέρω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς.Προσπαθω να απασχολω το μυαλό μου με άλλα πράγματα για να μην αναλύω τόσο αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα και σήμερα είναι μια τέτοια μέρα.Σ ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση.❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...