Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Γλυκουλα μου.  Αν μπορούσα να πάω κομμωτήριο θα ήταν εύκολα τα πράγματα. Εδώ αγγλια είναι όλα κλειστά ρε αγαπη. Αλλα τα μαλλιά τα βαφω μονη δλδ μια Φιλη μου τα πέρναγε . Τα λυπάμαι κ γω να το χαλάσω  αλλά δεν ξέρω κ τι ν κανω

Εγώ θα έκανα ένα χάλκινο το ίδιο που είχα στον 6ο και άλλη μια βαφή 15 μέρες πριν να γεννήσω για να είναι κ μετά καλά! Η ρίζα πλέον είναι μόδα μη σε ανησυχεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πειτε σήμερα εκτος απο κλωτσιτσα ενιωσα κ κτ αλλο ξαφνικα νιωθω ενα περίεργο τραβηγμα να πω βάρος?? Νομιζα οτι θελω τουαλετα κ ξαφνικά κατω απο τ χερι φούσκωσε λογικα έπιασα τ μωρο εκανε περατζαδα μαλλον. Έτσι τ νιώσατε κ εσείς? Ήταν χαμηλά λιγο κατω απο αφαλό ήταν τρομαχτικο στην αρχη κ μετά μαλλο υπεροχο. Έτσι το νιώσατε Κ εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ θα έκανα ένα χάλκινο το ίδιο που είχα στον 6ο και άλλη μια βαφή 15 μέρες πριν να γεννήσω για να είναι κ μετά καλά! Η ρίζα πλέον είναι μόδα μη σε ανησυχεί! 

Καλά ναιι το ξερω αλλιως θα ειχα φρικάρει Χαχαχχα. Απλα γενικα έπαιζα αρκετά με τπυς τόνους των μαλλιών μ κ τωρα στο καθόλου βαφη καπως μ ερχετε χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έτσι ακριβώς! Κι εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα καφέ αλλά δεν ήταν επειδή θα αδιαθετουσα....ήμουν έγκυος. Τώρα που άρχισαν ήδη τα προεόρτια και ξέρω ότι θα μου έρθει ακόμα μέσα μου έχω την ελπίδα πως τα κατάφερα.

Αχ αυτη η ελπιδα κοριτσι μου! Κοιτα να δεις! Αυριο ειμαι στην 26η μερα! Αρα αυριο ειναι η μερα που θα αδιαθετησω! Εκανα οωρρηξια την 13η μερα. Να σου πω την αληθεια θεωρω πως θα μου ερθει περιοδος. Παρ ολα αυτα (λεεεεεεεεεμε τωρα😂) αν δεν ερθει αιμα μεχρι μεθαυριο, ε τοτε θα κανω τεστ! Αλλα επειδη και τον προηγουμενο μηνα ακριβως το ιδιο εγινε, ετσι πιστευω θα γινει κ τωρα! Ακομα βεβαια δεν ποναω, τυπου οτι θα αφιαθετησω, αλλα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή βδομάδα😊

Χάθηκα λίγο αυτές τις μέρες αλλά ήταν ένα πάρα πολύ κουραστικό πσκ που δεν πρόλαβα να πάρω ανάσα.. Παρ όλα αυτά σας διάβαζα καθημερινά.. 

Από μένα δεν υπάρχει κάποιο νέο.. Έχουμε αποχή αυτόν τον μήνα και περιμένω να περασουν οι μέρες να αδιαθετησω να ξεκινήσουμε προσπάθειες❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Όχι ακόμα δεν έχω κανονική ροή.. Είναι περισσότερο σαν βλενη.. Τώρα δεν ξέρω τι να πω; ίσως έρθει αύριο κανονικά.. Και δεν ξέρω αν πάρω ένα τεστακι θα δείξει άραγε;; 

Σε ποια ημέρα είσαι; Νυστάζεις γενικά πάντα ή τώρα μόνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κορίτσια πειτε σήμερα εκτος απο κλωτσιτσα ενιωσα κ κτ αλλο ξαφνικα νιωθω ενα περίεργο τραβηγμα να πω βάρος?? Νομιζα οτι θελω τουαλετα κ ξαφνικά κατω απο τ χερι φούσκωσε λογικα έπιασα τ μωρο εκανε περατζαδα μαλλον. Έτσι τ νιώσατε κ εσείς? Ήταν χαμηλά λιγο κατω απο αφαλό ήταν τρομαχτικο στην αρχη κ μετά μαλλο υπεροχο. Έτσι το νιώσατε Κ εσεις?

Κοριτσαρα μου όσο μεγαλώνει το μπεμπακι σου θα το νιώθεις σε όποια περίεργη θέση μπορείς να φανταστείς έχω φάει κλωτσιδι χαμηλά χαμηλά έχω φάει σπονδυλική στήλη έχω φάει πλευρά επίσης μαζεύεται η σκατουλα ποτέ δεξιά πάνω ποτέ δεξιά κάτω και τουρλωνεται και είναι λες και την πιάνεις κανονικά..μην σε αγχωνει είναι τώρα σε μήνα που είναι υπερκινητικό και έχει πολύ χώρο ακόμα και θα κάνει το τρέλα του..είναι υπέροχο απόλαυσε το..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρα μου όσο μεγαλώνει το μπεμπακι σου θα το νιώθεις σε όποια περίεργη θέση μπορείς να φανταστείς έχω φάει κλωτσιδι χαμηλά χαμηλά έχω φάει σπονδυλική στήλη έχω φάει πλευρά επίσης μαζεύεται η σκατουλα ποτέ δεξιά πάνω ποτέ δεξιά κάτω και τουρλωνεται και είναι λες και την πιάνεις κανονικά..μην σε αγχωνει είναι τώρα σε μήνα που είναι υπερκινητικό και έχει πολύ χώρο ακόμα και θα κάνει το τρέλα του..είναι υπέροχο απόλαυσε το..<3

Πραγματικααααα ειναι οτι πιο υπεροχοοοοο που μπορεί να ζήσουμε. Όταν ήρθε Κ την επιασα καρω απο το χέρι μου λεω Χριστε μου απίστευτο. Αλλα ναι χθες η μικρή εδωσε ρεσιτάλ απο κίνηση. Κλωτσισαμε κ τον μπαμπα χθες κ τα έχασε π μαυρος 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια σας χαιρετώ! Ευχομαι οσες περιμένουν περίοδο να μην τους έρθει για κανα χρονο ακόμη🥰

Εγώ περιμένω να ξεφουσκώσω απο τη λαπαροσκόπηση γιατι δεν έχω ρούχα να φορέσωω! Τίποτα δεν μου κάνειι! Αγανάκτηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Πραγματικααααα ειναι οτι πιο υπεροχοοοοο που μπορεί να ζήσουμε. Όταν ήρθε Κ την επιασα καρω απο το χέρι μου λεω Χριστε μου απίστευτο. Αλλα ναι χθες η μικρή εδωσε ρεσιτάλ απο κίνηση. Κλωτσισαμε κ τον μπαμπα χθες κ τα έχασε π μαυρος 😅

Χαχαχαχαχαχ μα δεν έχουν πολύ πλάκα??εμείς είμαστε και οι πρώτοι που κάνουν παιδάκι στον κύκλο μας και βάζω τους φίλους μου να τους κλωτσισει η μπεμπα και παθαίνουν σοκ..εγώ σκέψου φορούσα και το μενταγιόν της εγκυμοσύνης που κάνει έναν ελαφρύ ήχο αλλά δεν το βάζω πια γιατί η μπέμπα ξεφαντωνει τόσο πολύ που ανησυχώ χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Χαχαχαχαχαχ μα δεν έχουν πολύ πλάκα??εμείς είμαστε και οι πρώτοι που κάνουν παιδάκι στον κύκλο μας και βάζω τους φίλους μου να τους κλωτσισει η μπεμπα και παθαίνουν σοκ..εγώ σκέψου φορούσα και το μενταγιόν της εγκυμοσύνης που κάνει έναν ελαφρύ ήχο αλλά δεν το βάζω πια γιατί η μπέμπα ξεφαντωνει τόσο πολύ που ανησυχώ χαχαχαχαχαχ

Τι είναι τ Μενταγιον εγκυμοσύνής?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Τι είναι τ Μενταγιον εγκυμοσύνής?

 

Λέγονται bola και είναι μια μπαλιτσα που μέσα έχει ενα μικροσκοπικό μεταλλόφωνο το φοράς να κρέμεται χαμηλά και το ακούει το μωρό και τους αρέσει..επίσης λένε βοηθάει να πάρει θέση το παιδί το χρησιμοποιούσαν παραδοσιακά οι μεξικανες..δεν ξέρω αν είναι τυχαίο εμένα πάντα μα πάντα η μπέμπα είναι με το κεφάλι προς τα κάτω σε όλους τους υπερήχους χαχαχαχα..πάντως αντιδράει σίγουρα όποτε το φοράω κάνει χορευτικά μάλλον..δεν είναι πολύ ακριβό από το ίντερνετ το παρήγγειλα και είναι χαριτωμένο..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια! τί όμορφο που είναι να διαβάζω για τις κινήσεις των μωρών σας και πώς τις αισθάνεστε!! ανυπομονώ κι εγώ να το νιώσω... εύχομαι να μου δώσει ο θεούλης αυτή την χαρά κι εμένα και σε όλες τις κοπέλες που το ονειρεύονται!

@Lacostaki πώς είσαι σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου. Κι εγώ σας διαβάζω και θέλω κι εγώ τόσο πολύ να νιώσω οοοολα αυτά τα όμορφα. Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Δεν πρόλαβα να μπω εχθές λοιπόν η κυρία ας πούμε ότι ήρθε εχθές το πρωί αλλά και πάλι δεν μου φαίνεται πολλή φυσιολογική η ροή και έχω την αίσθηση ότι σήμερα θα σταματήσει οπότε θα περιμένω να καθαρίσω τελείως και θα το κάνω το τεστακι έτσι για να μου φύγει η ιδέα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Δεν πρόλαβα να μπω εχθές λοιπόν η κυρία ας πούμε ότι ήρθε εχθές το πρωί αλλά και πάλι δεν μου φαίνεται πολλή φυσιολογική η ροή και έχω την αίσθηση ότι σήμερα θα σταματήσει οπότε θα περιμένω να καθαρίσω τελείως και θα το κάνω το τεστακι έτσι για να μου φύγει η ιδέα... 

Καλημέρα κορίτσι.. Ναι ναι να το κάνεις να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!😘💗

Πως είστε; Εγώ σήμερα το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ. Στριφογυρνουσα συνεχώς! Τώρα δεν έχω διάθεση ούτε να σηκωθώ από το κρεβάτι! Δύσκολη ημέρα!🥴 Με ενοχλεί και η κοιλιά μου άρα μέχρι αύριο θα αδιαθετησω.😤

Αχ @Lacostaki μου φτιάξε μας την ημέρα! Περιμένουμε πως και πως νέα σού!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Κορίτσια, έχω ανοίξει ένα θέμα για την κιρσοκήλη διότι έχουμε θέμα με το σπέρμα. Παρ όλα αυτά προσπαθούμε μόνοι μας για κάποιο καιρό και μετά πιθανόν να χρειαστεί η επιστήμη.Στην προσπάθεια μου, πήρα για πρώτη φορά τεστ ωορρηξίας και θα ήθελα τη γνώμη σας. Συνήθως κάνω ωορηξια 12-14 μέρα. Τα τεστακια ήρθαν χθες και έκανα το πρώτο την 14η μέρα. Θεωρείται θετικό αυτό ή έχει αρχίσει να πέφτει? ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια! Καλή τύχη σε όλες μας!

IMG_20200525_214407.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elephant είπε:

Καλημέρα σε όλες! Κορίτσια, έχω ανοίξει ένα θέμα για την κιρσοκήλη διότι έχουμε θέμα με το σπέρμα. Παρ όλα αυτά προσπαθούμε μόνοι μας για κάποιο καιρό και μετά πιθανόν να χρειαστεί η επιστήμη.Στην προσπάθεια μου, πήρα για πρώτη φορά τεστ ωορρηξίας και θα ήθελα τη γνώμη σας. Συνήθως κάνω ωορηξια 12-14 μέρα. Τα τεστακια ήρθαν χθες και έκανα το πρώτο την 14η μέρα. Θεωρείται θετικό αυτό ή έχει αρχίσει να πέφτει? ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια! Καλή τύχη σε όλες μας!

IMG_20200525_214407.jpg

Γειά σου κορίτσι! Από ότι έχω καταλάβει όσες φορές τα χρησιμοποίησα αυτό δεν είναι θετικό. Πρέπει η γραμμή να είναι σχεδόν ίδια. Άρα ή κοντεύεις ή έκανες. Αυτό θα το καταλάβεις αν το επαναλάβεις ξανά. Αν σκουραίνει πάει να πει ότι δεν έκανες ακόμα αν όμως γίνει πιο αχνό ότι έκανες. Εσύ παρόλα αυτά να έχεις οποσδήποτε επαφές γιατί είσαι γόνιμη αυτές τις ημέρες. Πότε το έκανες αυτό το τεστακι; 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου κορίτσι! Από ότι έχω καταλάβει όσες φορές τα χρησιμοποίησα αυτό δεν είναι θετικό. Πρέπει η γραμμή να είναι σχεδόν ίδια. Άρα ή κοντεύεις ή έκανες. Αυτό θα το καταλάβεις αν το επαναλάβεις ξανά. Αν σκουραίνει πάει να πει ότι δεν έκανες ακόμα αν όμως γίνει πιο αχνό ότι έκανες. Εσύ παρόλα αυτά να έχεις οποσδήποτε επαφές γιατί είσαι γόνιμη αυτές τις ημέρες. Πότε το έκανες αυτό το τεστακι; 💗

Το έκανα χθες το βράδυ. Έτσι πιστεύω και εγώ ότι δεν είναι θετικό, αλλά ήθελα μια γνώμη να επιβεβαιώσω.χθες για μένα ήταν η 14η μέρα δλδ το πιο πιθανό είναι να πέρασε το θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elephant είπε:

Το έκανα χθες το βράδυ. Έτσι πιστεύω και εγώ ότι δεν είναι θετικό, αλλά ήθελα μια γνώμη να επιβεβαιώσω.χθες για μένα ήταν η 14η μέρα δλδ το πιο πιθανό είναι να πέρασε το θετικο

Κάνε σήμερα  ένα για να δεις σίγουρα. Αυτές οι ώρες είναι οι καλύτερες για να δείξει. Περιμένουμε νέα!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elephant είπε:

Το έκανα χθες το βράδυ. Έτσι πιστεύω και εγώ ότι δεν είναι θετικό, αλλά ήθελα μια γνώμη να επιβεβαιώσω.χθες για μένα ήταν η 14η μέρα δλδ το πιο πιθανό είναι να πέρασε το θετικο

Δεν είναι σίγουρο όμως ότι δεν είσαι στις γόνιμες μέρες. Κάνε την επαφή σου για να είσαι σίγουρη ότι δεν χάνεις την ημέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χαχαχαχα όντως μόνο για φαγητα λέμε 😂 δεν ξέρω καθόλου κορίτσι μου εμένα που την έδωσαν την κουνια αλλά τώρα από τι ξύλο είναι φτιαγμένη δεν έχω ιδέα.. επισης δεν πολύ κοιμήθηκε στην κουνια της, έτσι έχει μείνει 
    • Τι ωραιααααααααααα🥳🥳🥳🥳μπραβο κοριτσάκι μου πολύ ομορφα νεαααα❤️ απόλαυσε το σκ σου πιες και τα τελευταία κρασακια σου και την Δευτέρα θα γίνει χαμουλης με τα αυγουλακια σου🙏
    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...