Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

θα αφησω να περασουν κανα 2 μερες ακομη και θα ξανακανω να δω τι παιζει...ωστε αν δεν ειναι απο εγκυμοσυνη η καθυστερηση να δω απο τι ειναι..

Μακάρι να μην έρθει ρε κορίτσι μου😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κοριτσακια μ εκανα εισαγωγη και περιμενω να με πανε χειρουργείο.. θα κανω λαπατοσκοπηση και υστεροσκοπηση τελικα για να δουμε και τη μητρα απο μεσα.. ο γιατρος που μιλησαμε ηταν πολυ αισιοδοξος! στείλτε μου τη θετικη σας ενέργεια 

Καλή επιτυχία κ ένα μεγάλο φιλί από εμας♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Πιστεύω αυριο θα είναι η μέρα σου.

Μακαρι κοριτσι μου !!! Εγω τις επαφες μου τις κανω !!! :) οποτε ερθει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλά..εδώ Αθήνα είμαι ακόμη,ήρεμα..φτιάχνουμε το σπίτι τώρα κ είμαι πολύ ενθουσιασμένη 😊😄 Εσύ τι κάνεις; Πώς πάει εκεί;

Αχ αχ τελεια οι ετοιμασιες θεωρω ειναι οτι καλυτερο σε κρατούν απασχολημένη κ χαρουμενη. Εγω ξαπλα ακομα αν κ εχω αρχίσει να σηκώνομαι λιγο παραπάνω. Εχω ξεκινήσει κοιτάζω πραγματα και για τ μωρο εχω χασειβτα αυγα κ τα πασχάλια για καρότσι ευτυχως δεν παίρνω ακομα. Κ λεω να ξεκινήσω να αγορασω κανα ρουχαλάκι μετα τη β επιπέδου.  Εσυ ξεκινησες ψωνια Κ αν ναι απο πια βδομαδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/5/2020 at 4:30 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πολύ καλή είναι! Εγώ με δύο ημέρες είχα τόσο. Αν και στην πραγματικότητα δεν έχει ιδιαίτερη σημασία η πρώτη χοριακη αλλά οι επόμενες!💗

Μάλλον καλά τα πράγματα και σήμερα που είναι 3 η μέρα 600 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα.
@Kardoula1991 λυπάμαι, αλλα όντως μην το βάζεις κάτω. Μιας φίλη μου παλινδρόμησε το έμβρυο στην 6η εβδομάδα και στον επόμενο μήνα έκανε πάλι προσπάθεια και τώρα είναι ήδη 16 εβδομάδων ! Εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα.
@Eiffel @ntinaki83 όσο δεν βλέπετε περίοδο να ελπίζετε, η ίδια η ζωή κρύβει πολλές εκπλήξεις!

@Άντρεα καλή επιτυχία στην επέμβασή σου!

Δίνω σε όλες τα φιλιά μου, να προσέχετε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα και από εμένα.
@Kardoula1991 λυπάμαι, αλλα όντως μην το βάζεις κάτω. Μιας φίλη μου παλινδρόμησε το έμβρυο στην 6η εβδομάδα και στον επόμενο μήνα έκανε πάλι προσπάθεια και τώρα είναι ήδη 16 εβδομάδων ! Εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα.
@Eiffel @ntinaki83 όσο δεν βλέπετε περίοδο να ελπίζετε, η ίδια η ζωή κρύβει πολλές εκπλήξεις!

@Άντρεα καλή επιτυχία στην επέμβασή σου!

Δίνω σε όλες τα φιλιά μου, να προσέχετε! 

Πριν λίγο άρχισα να νιώθω πονακια περιόδου. Μάλλον έρχεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

@Eiffel περίμενε μέχρι να τη δεις... ποτέ δεν ξέρεις!

Δεν ξέρω κορίτσι μου, άρχισα να απογοητεύομαι λίγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Πριν λίγο άρχισα να νιώθω πονακια περιόδου. Μάλλον έρχεται.

Πάντως και εγώ ένιωθα πονακια σαν περιόδου.. Χωρίς να θέλω να σε ενθουσιασω. Απλα αυτό που λενε και εδώ πολλές κοπέλες ότι είναι λες και έρχεται η ακατανομαστη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eiffel κ εγω εχω πονους  σημερα βεβαια πιο χαλαρους κ πιο πολυ σαν τσιμπήματα..αλλα χθες κ προχθες μιλαμε ελεγα ηρθε κ τίποτα δεν ερχόταν..εύχομαι να μην σου εμφανιστει😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Πάντως και εγώ ένιωθα πονακια σαν περιόδου.. Χωρίς να θέλω να σε ενθουσιασω. Απλα αυτό που λενε και εδώ πολλές κοπέλες ότι είναι λες και έρχεται η ακατανομαστη. 

Ευχαριστώ @Clairy. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

@Eiffel κ εγω εχω πονους  σημερα βεβαια πιο χαλαρους κ πιο πολυ σαν τσιμπήματα..αλλα χθες κ προχθες μιλαμε ελεγα ηρθε κ τίποτα δεν ερχόταν..εύχομαι να μην σου εμφανιστει😊

Εγώ το αντίθετο. Είχα τα τσιμπήματα κ εδώ και λίγες ώρες νιώθω ακριβώς όπως όταν είναι να αδιαθετησω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσια, τι κάνετε; εγώ είμαι πολύ αγχωμένη, τη Τετάρτη θα πάω για τη λήψη τροφοβλαστη, σε μια εβδομάδα περίπου θα ξέρουμε αν το μωράκι μας είναι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελες μου συνήλθα εντελώς πλέον! Λοιπόν ειχα ενδομητριωση την οποία καθαρισε πλήρως . Μου καθαρισε και τις 2 σαλπιγγες και πλέον ειναι και οι 2 διαβατες και καθαρές! Και απο τη υστεροσκοπηση βρηκαμε οτι υπηρχε μολυνση στη μητρα (εστειλε για βιοψια για να μου πει περισσοτερα), μου ειπε όμως ότι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα λόγω της μόλυνσης να μη γινοταν σύλληψη. Το καθάρισε κ αυτο! Μου ειπε να προσπαθησουμε ξανα φυσικα μεχρι το Σεπτέμβρη και μετά να παμε για εξωσωματική γιατι πλεον δεν υπαρχει κατι που να εμποδίζει τη φυσικη συλληψη. Μου είπε ακομη οτι το 90% των γυναικών που εκανε λαπαροσκοπιση στους 2-3 μηνες μειναν εγκυες! Είμαι πολλύ καλα συναισθηματικά και πολυ αισιόδοξη!! Σας ευχαριστω όλες για τις ευχουλες σας ειμαι σίγουρη συνέβαλαν για να πανε όλα κατ ευχή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κοπελες μου συνήλθα εντελώς πλέον! Λοιπόν ειχα ενδομητριωση την οποία καθαρισε πλήρως . Μου καθαρισε και τις 2 σαλπιγγες και πλέον ειναι και οι 2 διαβατες και καθαρές! Και απο τη υστεροσκοπηση βρηκαμε οτι υπηρχε μολυνση στη μητρα (εστειλε για βιοψια για να μου πει περισσοτερα), μου ειπε όμως ότι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα λόγω της μόλυνσης να μη γινοταν σύλληψη. Το καθάρισε κ αυτο! Μου ειπε να προσπαθησουμε ξανα φυσικα μεχρι το Σεπτέμβρη και μετά να παμε για εξωσωματική γιατι πλεον δεν υπαρχει κατι που να εμποδίζει τη φυσικη συλληψη. Μου είπε ακομη οτι το 90% των γυναικών που εκανε λαπαροσκοπιση στους 2-3 μηνες μειναν εγκυες! Είμαι πολλύ καλα συναισθηματικά και πολυ αισιόδοξη!! Σας ευχαριστω όλες για τις ευχουλες σας ειμαι σίγουρη συνέβαλαν για να πανε όλα κατ ευχή! 

Αχ πόσο καλά ακούγονται όλα αυτά! Είμαι σίγουρη θα έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα και επιτέλους θα είναι πλήρης η ευτυχία. Μπράβο κοριτσι! Φαίνονται όλα πολύ αισιόδοξα! Καλή ανάρρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Γειά σας κοριτσια, τι κάνετε; εγώ είμαι πολύ αγχωμένη, τη Τετάρτη θα πάω για τη λήψη τροφοβλαστη, σε μια εβδομάδα περίπου θα ξέρουμε αν το μωράκι μας είναι καλα

Θα πάνε όλα τέλεια γιατί το αξίζουμε και εμείς και τα μωράκια όλων των γυναικών! Να μας ενημερώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Θα πάνε όλα τέλεια γιατί το αξίζουμε και εμείς και τα μωράκια όλων των γυναικών! Να μας ενημερώσεις!

Σε ευχαριστώ πολύ, το ελπίζω, τα νέα που θα σας πω  να είναι χαρουμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κοπελες μου συνήλθα εντελώς πλέον! Λοιπόν ειχα ενδομητριωση την οποία καθαρισε πλήρως . Μου καθαρισε και τις 2 σαλπιγγες και πλέον ειναι και οι 2 διαβατες και καθαρές! Και απο τη υστεροσκοπηση βρηκαμε οτι υπηρχε μολυνση στη μητρα (εστειλε για βιοψια για να μου πει περισσοτερα), μου ειπε όμως ότι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα λόγω της μόλυνσης να μη γινοταν σύλληψη. Το καθάρισε κ αυτο! Μου ειπε να προσπαθησουμε ξανα φυσικα μεχρι το Σεπτέμβρη και μετά να παμε για εξωσωματική γιατι πλεον δεν υπαρχει κατι που να εμποδίζει τη φυσικη συλληψη. Μου είπε ακομη οτι το 90% των γυναικών που εκανε λαπαροσκοπιση στους 2-3 μηνες μειναν εγκυες! Είμαι πολλύ καλα συναισθηματικά και πολυ αισιόδοξη!! Σας ευχαριστω όλες για τις ευχουλες σας ειμαι σίγουρη συνέβαλαν για να πανε όλα κατ ευχή! 

Μπραβο!!!πολυ ωραια τα νεα σου !!!να εχεις γρηγορα ευχάριστα ευχομαι!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κοπελες μου συνήλθα εντελώς πλέον! Λοιπόν ειχα ενδομητριωση την οποία καθαρισε πλήρως . Μου καθαρισε και τις 2 σαλπιγγες και πλέον ειναι και οι 2 διαβατες και καθαρές! Και απο τη υστεροσκοπηση βρηκαμε οτι υπηρχε μολυνση στη μητρα (εστειλε για βιοψια για να μου πει περισσοτερα), μου ειπε όμως ότι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα λόγω της μόλυνσης να μη γινοταν σύλληψη. Το καθάρισε κ αυτο! Μου ειπε να προσπαθησουμε ξανα φυσικα μεχρι το Σεπτέμβρη και μετά να παμε για εξωσωματική γιατι πλεον δεν υπαρχει κατι που να εμποδίζει τη φυσικη συλληψη. Μου είπε ακομη οτι το 90% των γυναικών που εκανε λαπαροσκοπιση στους 2-3 μηνες μειναν εγκυες! Είμαι πολλύ καλα συναισθηματικά και πολυ αισιόδοξη!! Σας ευχαριστω όλες για τις ευχουλες σας ειμαι σίγουρη συνέβαλαν για να πανε όλα κατ ευχή! 

@Άντρεα Καλη ανάρρωση κ ευχομαι σύντομα να εχεις ευχάριστα νεα να μας πεις... 

Να σε ρωτήσω, τι συμπτώματα είχες κ κατάλαβε ο γιατρός σου οτι μάλλον υπάρχει ενδομητριωση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα Είδες? Κανένα άσχημο νέο για να διαχειριστείς μόνη σου 😜 Χαίρομαι τόοοσο πολύ που πήγαν όλα καλά!!! Άντε περιμένουμε τα ακόμα πιο ευχάριστα νέα της εγκυμοσύνη τώρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μασα είπε:

Γειά σας κοριτσια, τι κάνετε; εγώ είμαι πολύ αγχωμένη, τη Τετάρτη θα πάω για τη λήψη τροφοβλαστη, σε μια εβδομάδα περίπου θα ξέρουμε αν το μωράκι μας είναι καλα

Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...