Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια μου !!! ειμαι καλα δοξα το θεο ... συγγνωμη που χαθηκα λιγο καιρο !!! Δεν εμπαινα καθολου !!! Ειχα πει οτι αδιαθετησα και μετα η αληθεια ειναι οτι ειχα ξεκουραση ... χωρις δουλεια .. χωρις τιποτα !!! Ειχαμε λιγο αφησει τις προσπαθειες τις στοχευμενες ...και απο αυτον το κυκλο ξεκινησαμε ξανα !!! Δεν σας ξεχασα !!  Ελπιζω ολες να ειστε καλα !!! Ειμαι 7η μερα του κυκλου μου σιγα σιγα βλεπω ερχονται οι μερες ... ειπα να ξεκινησω τα τεστακια απο δω κ περα !!! Συγγνωμη κ παλι αν σας εκανα να νομιζετε πως το εκανα επιτηδες ... δεν ηθελα να Σας κανω να ανησυχησετε ..απλα ηθελα ξεκουραση απο ολα αυτα :) ελπιζω να με καταλαβετε !!! Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες !!! 

A2B2490F-1AF0-47FF-B1E3-FC8749FBDFE5.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η maroula34 είπε:

Καλημερα σε όλες. Δυστυχώς αδιαθέτησα σημερα τωρα το πρωι. Δε ξερω γιατι ειχα τόσες μερες καθυστερηση. Ειχα λίγα κλάματα το πρωι γιατι στεναχωρήθηκα. Τι να κάνουμε ομως ελπίζω την επομενη. Αχ και ειχα μεγάλες ελπίδες με αυτήν την καθυστερηση δε μου είχε τύχει παλι ετσι. 😔😔😔

Έχεις δίκιο, σε καταλαβαίνω απόλυτα κι εγώ το έχω πάθει. Μην λυπάσαι όμως, θα έρθει και το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η maroula34 είπε:

Κοριτσι μου συγνωμη που σε ρωτάω πες μου λαπαροσκοπιδη γιατι θα κανεις;;; τι προβλημα υπαρχει;

Υπάρχει υποψία ενδομητρίωσης οποταν να γινει διερεύνηση και για να καθαριστουν οι σάλπιγγες σπο τις συμφήσεις κορίτσι μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου !!! ειμαι καλα δοξα το θεο ... συγγνωμη που χαθηκα λιγο καιρο !!! Δεν εμπαινα καθολου !!! Ειχα πει οτι αδιαθετησα και μετα η αληθεια ειναι οτι ειχα ξεκουραση ... χωρις δουλεια .. χωρις τιποτα !!! Ειχαμε λιγο αφησει τις προσπαθειες τις στοχευμενες ...και απο αυτον το κυκλο ξεκινησαμε ξανα !!! Δεν σας ξεχασα !!  Ελπιζω ολες να ειστε καλα !!! Ειμαι 7η μερα του κυκλου μου σιγα σιγα βλεπω ερχονται οι μερες ... ειπα να ξεκινησω τα τεστακια απο δω κ περα !!! Συγγνωμη κ παλι αν σας εκανα να νομιζετε πως το εκανα επιτηδες ... δεν ηθελα να Σας κανω να ανησυχησετε ..απλα ηθελα ξεκουραση απο ολα αυτα :) ελπιζω να με καταλαβετε !!! Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες !!! 

A2B2490F-1AF0-47FF-B1E3-FC8749FBDFE5.jpeg

Καλώς την! Με το καλό να ξεκινήσετε ξανά! Καμία φορά χρειάζεται ένα διάλειμμα από όλα. Και εγώ το σκέφτομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλώς την! Με το καλό να ξεκινήσετε ξανά! Καμία φορά χρειάζεται ένα διάλειμμα από όλα. Και εγώ το σκέφτομαι. 

Το χρειαζομουν κοριτσι μου !!! Εαν το νιωθεις καμια φορα να το κανεις !!! Νιωθω πολυ καλα τωρα !! Συνεχιζουμε τις προσπαθειες μας !!! 😊😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Υπάρχει υποψία ενδομητρίωσης οποταν να γινει διερεύνηση και για να καθαριστουν οι σάλπιγγες σπο τις συμφήσεις κορίτσι μ

Κοριτσαρα μου εύχομαι τα καλυτερα να πανε ολα καλα και οταν αναρρωσεις παλι να ξεκινήσετε προσπάθειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τεστακια ωορρηξία απο την hometest. Τα ειχα και εγω μου τα έδωσε μοα κοπέλα που με το που τα αγόρασε πριν καν τα χρησιμοποιήσει έμαθε οτι ειναι εγκυος. Τα ειχα χρησιμοποιήσει πριν καν μπούμε για τα καλα στην έντονη προσπάθεια. Αλλα δε τα πήρα παλι γιατι φοβήθηκα μηπως με αγχώσουν πιο πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου !!! ειμαι καλα δοξα το θεο ... συγγνωμη που χαθηκα λιγο καιρο !!! Δεν εμπαινα καθολου !!! Ειχα πει οτι αδιαθετησα και μετα η αληθεια ειναι οτι ειχα ξεκουραση ... χωρις δουλεια .. χωρις τιποτα !!! Ειχαμε λιγο αφησει τις προσπαθειες τις στοχευμενες ...και απο αυτον το κυκλο ξεκινησαμε ξανα !!! Δεν σας ξεχασα !!  Ελπιζω ολες να ειστε καλα !!! Ειμαι 7η μερα του κυκλου μου σιγα σιγα βλεπω ερχονται οι μερες ... ειπα να ξεκινησω τα τεστακια απο δω κ περα !!! Συγγνωμη κ παλι αν σας εκανα να νομιζετε πως το εκανα επιτηδες ... δεν ηθελα να Σας κανω να ανησυχησετε ..απλα ηθελα ξεκουραση απο ολα αυτα :) ελπιζω να με καταλαβετε !!! Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες !!! 

A2B2490F-1AF0-47FF-B1E3-FC8749FBDFE5.jpeg

Γειά σου κορίτσι μου!🥰🥰 Πόσο χαίρομαι που διαβάζω νέα σου! Φυσικά και δεν σε παρεξηγησαμε! Είναι απαραίτητα αυτά τα διαλείμματα πολλές φορές. Καλώς μας ήρθες λοιπόν και εύχομαι σε 3 εβδομάδες να μας στείλεις την ίδια φωτογραφία αλλά με τεστ εγκυμοσύνης!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Εμείς χθες ήταν να πάμε στον ανδρολόγο αλλά δυστυχώς ο άντρας μου έβαλε πάλι τη δουλειά πάνω απ το θέμα της οικογένειας. Δε λέω ότι το κάνει επίτηδες αλλά σίγουρα δε το αποτρέπει. Οπότε κι εγώ χθες ήμουν τόσο στεναχωρημένη που πήρα μια απόφαση. Να κάνω ένα διάλειμμα απ όλο αυτό. Να σταματήσω τις προσπάθειες, να μη το κυνηγάω πια και απλά να ηρεμήσω. Έχω τρέξει, έχω πάει σε όλους τους γιατρούς να είναι το σώμα μου έτοιμο να υποδεχτεί ένα μωρό και ο άντρας μου να αναβάλει τα πάντα. Αλήθεια κουράστηκα. Και του το είπα. Δεν αντέχω πια κάθε μήνα να αναρωτιέμαι αν είμαι ή όχι. Και αυτή η αναμονή με διαλύει. Οπότε θα προσπαθήσω για ένα 3μηνο να κάνω μια παύση. Να ξέρω ότι θα αδιαθετήσω απλά να παρακαλάω να μην έρθουν το σκ όπως έκανα παλιά για να προλάβω να κάνω μπάνιο στη θάλασσα. Άσχετα με αυτό φυσικά θα μπαίνω στην παρέα σας και θα μοιράζομαι τη γνώση μου και θα χαρώ με όλες σας όταν ανακοινώσετε τα ευχάριστα. Και που ξέρετε. Μπορεί μια μέρα να σας ξαφνιάσω κι εγώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroula34 είπε:

Κοριτσαρα μου εύχομαι τα καλυτερα να πανε ολα καλα και οταν αναρρωσεις παλι να ξεκινήσετε προσπάθειες.

Να σαι καλά κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η androfight είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Εμείς χθες ήταν να πάμε στον ανδρολόγο αλλά δυστυχώς ο άντρας μου έβαλε πάλι τη δουλειά πάνω απ το θέμα της οικογένειας. Δε λέω ότι το κάνει επίτηδες αλλά σίγουρα δε το αποτρέπει. Οπότε κι εγώ χθες ήμουν τόσο στεναχωρημένη που πήρα μια απόφαση. Να κάνω ένα διάλειμμα απ όλο αυτό. Να σταματήσω τις προσπάθειες, να μη το κυνηγάω πια και απλά να ηρεμήσω. Έχω τρέξει, έχω πάει σε όλους τους γιατρούς να είναι το σώμα μου έτοιμο να υποδεχτεί ένα μωρό και ο άντρας μου να αναβάλει τα πάντα. Αλήθεια κουράστηκα. Και του το είπα. Δεν αντέχω πια κάθε μήνα να αναρωτιέμαι αν είμαι ή όχι. Και αυτή η αναμονή με διαλύει. Οπότε θα προσπαθήσω για ένα 3μηνο να κάνω μια παύση. Να ξέρω ότι θα αδιαθετήσω απλά να παρακαλάω να μην έρθουν το σκ όπως έκανα παλιά για να προλάβω να κάνω μπάνιο στη θάλασσα. Άσχετα με αυτό φυσικά θα μπαίνω στην παρέα σας και θα μοιράζομαι τη γνώση μου και θα χαρώ με όλες σας όταν ανακοινώσετε τα ευχάριστα. Και που ξέρετε. Μπορεί μια μέρα να σας ξαφνιάσω κι εγώ! 

Τι σου ειπε οταν του το είπες κοριτσι μ? Πως αντεδρασε? Μια καλη συζητηση χρειάζεται για να καταλαβει λιγο και τη δικη σου θέση και τι περνάς κάθε μήνα.. Ειναι δύσκολο να το καταλάβουν γιατι δεν το ζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroula34 είπε:

Με τεστακια ωορρηξία απο την hometest. Τα ειχα και εγω μου τα έδωσε μοα κοπέλα που με το που τα αγόρασε πριν καν τα χρησιμοποιήσει έμαθε οτι ειναι εγκυος. Τα ειχα χρησιμοποιήσει πριν καν μπούμε για τα καλα στην έντονη προσπάθεια. Αλλα δε τα πήρα παλι γιατι φοβήθηκα μηπως με αγχώσουν πιο πολυ.

Κοριτσι μου εαν ξερεις τις γονιμες μερες σου ... και τις καταλαβαινεις τοτε δεν υπαρχει λογος πιστευω να τα κανεις !!! Εγω δεν εχω σταθερο κυκλο.. ειναι ψηλοασταθης ... οποτε δε ξερω ποτε εχω .. και γιαυτο τα κανω !!! :) στην περιπτωση μου δεν μου προκαλουν αγχος γιατι τουλαχιστον ξερω πως προσπαθω τις σωστες μερες ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σου κορίτσι μου!🥰🥰 Πόσο χαίρομαι που διαβάζω νέα σου! Φυσικά και δεν σε παρεξηγησαμε! Είναι απαραίτητα αυτά τα διαλείμματα πολλές φορές. Καλώς μας ήρθες λοιπόν και εύχομαι σε 3 εβδομάδες να μας στείλεις την ίδια φωτογραφία αλλά με τεστ εγκυμοσύνης!😘💗

Η αληθεια ειναι πως γυρισα με πολυ θετικη σκεψη και μακαρι κοριτσι μου ολες οσες προσπαθουμε να μας ερθει αυτο που τοσο πολυ θελουμε !!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Το ευχομαι σε καθε γυναικα που το θελει !!! Ξερω πως ειναι να προσπαθεις καθε μηνα ... αλλα ελπιζεις πως θα συμβει !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κοπέλες μου εγω την επομενη Πέμπτη θα πάω για λαπαροσκοπιση μίλησα πριν λιγο με τον γιατρο και το προγραμματισαμε! 

Καλη επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια κοριτσι μου @Άντρεα στην εξεταση σου!!Ευχομαι να ριναι ολα τελεια!!  @maroula34 @Ευάγγελοςτπαμε δυνατα για τον Μαιο😃😃@androfight καμια φορα οι αντρες δεν καταλαβαινουν την αγωνια μας..σκεψου εγω τον προηγουμενο μηνα (ηταν ο πρωτος μηνας προσπαθειας) μετα την οωρρηξια του ελεγα εχω πονακια. Μετα Ειδα καφε υγρα, του λεω ηρθε η περιοδος. Μετα του λεω μηπως ειναι εμφυτευση; Μ’αυτα κ μ’αυτα, μου λεει με κοροιδευεις; Σου ερχεται η δεν σου ερχεται περιοδος; Αχχ δυστυχως δεν μπορουν να καταλαβουν..απογοητευτηκε πολυ ο γλυκος μου..θελει παιδακι πολυ, οπως κ εγω! Στεναχωρεθηκαμε, αλλα προσπαθουμε ξανα απο σημερα! Αποφασισα ομως, πως δεν μπορω να τρελαινομαι καθε μηνα! Τελος, το σταματαω! Ο,τι ειναι να γινει, θα γινει! Ας απολαυσουμε τουλαχιστον την διαδικασια! Εγω δεν θα ξαναψαξω για συμπτωματα! Αντε! Να γινει ο Μαιος, ο αγαπημενος μας μηνας❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες κορίτσια μου βάρβαρη η δουλεια μου βάρβαρο και το ξύπνημα στις 4.15 το πρωι. Κορίτσια μου οσο και να θέλουν δε μπορούν να καταλάβουν τα δικα μας συναισθήματα δεν φταίνε απλα ειναι άντρες. Δε λεω φυσικά οτι ειναι αναίσθητοι η οτι δε θέλουν παιδι ομως οι άντρες εχουν έναν πιο απλο τροπο σκέψης οχι τοσο πολύπλοκο και αναλυτικό οπως εμείς. Ειναι λογικο να μην αφουγκράζονται στο 100% την αγωνία μας γιατι δεν εχουν σκαμπανεβάσματα ορμονών δεν εχουν περιορισμό στην ηλικία. Κοριτσι μου απλα μιλά του η καλυτερα να το γράψεις. Εαν ειναι πολλα αυτα που θες να πεις καντο με ενα γράμμα εαν οχι με ενα μήνυμα. Πες του ποσο σημαντικό ειναι ενα παιδάκι για την ολοκλήρωση της οικογένειας σας και πες του πως ακόμη και προβλημα να βρει ο ανδρολόγος θα το αντιμετωπίσετε και πως δεν ειναι ντροπή. Μην τον αφήσεις να σου απαντήσει πες του να το σκεφτεί και να σου απαντήσει οταν ειναι έτοιμος. Αυτος ο τρόπος πιστευω θα φέρει αποτέλεσμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶     

    

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 11/05

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

androfight:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/5     

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶     

    

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 07/05

PAPA EVA: 11/05

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

androfight:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/5     

Καλημέρα! Από εχθές το βράδυ έχω ελαφρύ ροζ και τώρα το πρωί κανονική ροή. Βρε ούτε να με βάλει σε έξοδα με τέστ κτλ, τι σου είναι αυτή η περίοδος;; 

Πάμε πάλι από την αρχή ....

6/6 και βλέπουμε... 😕😬😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Εγώ περιμένω σήμερα αύριο να μην έρθει.. Δεν έχω ελπίδες βέβαια γιατί όπως είχα αναφέρει ξεκινήσαμε ελεύθερες αυτόν τον μήνα και δεν ήταν στοχευμενες.. Και σύμφωνα και με την εφαρμογή μου η πρώτη επαφή ήταν 2 μέρες μετά την ωορηξια αλλά μέσα μου επειδή το θέλω πολύ έχω ελπίδες... Οπότε από την μία δεν θέλω να έρθει καθόλου και από την άλλη θέλω να έρθει για να ξεκινησουμε τις καινούριες προσπάθειες... Ένα χάος στο μυαλό μου😑

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!🥰🥰🥰🥰

@androfight κορίτσι μου δεν βγάζεις άκρη με τους άντρες. Πόσο σε καταλαβαίνω! Κι εγώ ένιωθα ότι πολεμούσα μόνη μου σε όλο αυτό. Μην το αφήνεις όμως! Το να έχεις ελπίδα για εγκυμοσύνη είναι πολύ καλύτερο από το να μην έχεις! Απλά αν θέλεις να χαλαρώσεις προσπάθησε να μην εκβιάζεις καταστάσεις. Απολαύστε ο ένας τον άλλο και μην υπολογίζεις ούτε μέρες ούτε τίποτα. Ξέρω είναι δύσκολο αλλά μπορεί η επόμενη φορά να είναι η τυχερή! Αν δεν προσπαθήσεις δεν θα το μάθεις ποτέ! Γιατί δυστυχώς ή ευτυχώς κανείς μας δεν ξέρει αυτό που αποκαλούμε.... κατάλληλη στιγμή!💗

@Kardoula1991 το κινητό είναι μια συσκευή. Δεν μπορεί να καθορίσει τον οργανισμό σου. Κι εγώ σταθερό κύκλο έχω αλλά ωορρηξία κάνω στις 14, 15(ακόμα και στις 16) ημέρες. Επίσης είσαι γόνιμη και την επόμενη ημέρα της ωορρηξίας. Άρα μην το αποκλείεις!😘

@misofeggaro μου συμφωνώ απόλυτα! Κι εγώ αυτό λέω! Τουλάχιστον να με αφήσει να κάνω ένα τεστ έτσι για την εμπειρία βρε παιδί μου! Να ανέβει λίγο η αδρεναλίνη!😆 Αυτή όμως στην ώρα της η κυρία!

@maroula34 4:15;;;;;;;;;;;;;;;;😲😲😲😲😲😵😵😵😵😵🤪🤪🤪🤪 🥴🥴🥴🥴! Ωχ τόσο πρωί σηκώνεσαι βρε κορίτσι μου; Νυστάζω και μόνο που βλέπω την ώρα!😄

@marina22 μου έτσι είναι! Ο μήνας τώρα ξεκίνησε!💗

🌼Κορίτσια μου ο Μάιος μόλις ήρθε! Ας προσπαθήσουμε όλες να είναι και ο τυχερός μας! Δεν εγκαταλείπουμε! Δεν παύουμε να ελπίζουμε!🌼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα!🥰🥰🥰🥰

@androfight κορίτσι μου δεν βγάζεις άκρη με τους άντρες. Πόσο σε καταλαβαίνω! Κι εγώ ένιωθα ότι πολεμούσα μόνη μου σε όλο αυτό. Μην το αφήνεις όμως! Το να έχεις ελπίδα για εγκυμοσύνη είναι πολύ καλύτερο από το να μην έχεις! Απλά αν θέλεις να χαλαρώσεις προσπάθησε να μην εκβιάζεις καταστάσεις. Απολαύστε ο ένας τον άλλο και μην υπολογίζεις ούτε μέρες ούτε τίποτα. Ξέρω είναι δύσκολο αλλά μπορεί η επόμενη φορά να είναι η τυχερή! Αν δεν προσπαθήσεις δεν θα το μάθεις ποτέ! Γιατί δυστυχώς ή ευτυχώς κανείς μας δεν ξέρει αυτό που αποκαλούμε.... κατάλληλη στιγμή!💗

@Kardoula1991 το κινητό είναι μια συσκευή. Δεν μπορεί να καθορίσει τον οργανισμό σου. Κι εγώ σταθερό κύκλο έχω αλλά ωορρηξία κάνω στις 14, 15(ακόμα και στις 16) ημέρες. Επίσης είσαι γόνιμη και την επόμενη ημέρα της ωορρηξίας. Άρα μην το αποκλείεις!😘

@misofeggaro μου συμφωνώ απόλυτα! Κι εγώ αυτό λέω! Τουλάχιστον να με αφήσει να κάνω ένα τεστ έτσι για την εμπειρία βρε παιδί μου! Να ανέβει λίγο η αδρεναλίνη!😆 Αυτή όμως στην ώρα της η κυρία!

@maroula34 4:15;;;;;;;;;;;;;;;;😲😲😲😲😲😵😵😵😵😵🤪🤪🤪🤪 🥴🥴🥴🥴! Ωχ τόσο πρωί σηκώνεσαι βρε κορίτσι μου; Νυστάζω και μόνο που βλέπω την ώρα!😄

@marina22 μου έτσι είναι! Ο μήνας τώρα ξεκίνησε!💗

🌼Κορίτσια μου ο Μάιος μόλις ήρθε! Ας προσπαθήσουμε όλες να είναι και ο τυχερός μας! Δεν εγκαταλείπουμε! Δεν παύουμε να ελπίζουμε!🌼

Αχ ναι βρε κοριτσι μου Τισό νωρίς καθε μερα.....! Στο θέμα μας οχι άγχος το μονο σίγουρο. Θελει να χαλαρώσουμε βέβαια αυτο μια κουβέντα ειναι αλλα πρεπει. Μπαίνω και εγω στο τυπακι και κοιτάζω την εφαρμογή για το ποτε ειμαι γόνιμη και ποτε οχι αλλα ειναι λαθος γιατι και σε αγχώνει αυτο αλλα ορίστε και σε εμενα αλλη μερα μου έλεγε και η περίοδος άργησε 6 μερες άρα αλλη ημερομηνία ωορρηξιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι έχεις απόλυτο δίκιο ότι το κινητό είναι απλά ένα κινητό με μια εφαρμογή.. Απλά και εμείς επαφές είχαμε την 20. Και 21. Μέρα του κυκλου οπότε είναι λίγο δύσκολο... Αλλά ελπίζουμε για το τίποτα.. Δεν πίστευα ποτέ πάντως ότι όταν θα θελήσω να γίνω μαμά και να κάνω Νινι θα ήταν τόσο άγχωδες όλο αυτό.. Είναι ο πρώτος μήνας και κάθομαι και διαβάζω συνέχεια διαφορά στο ίντερνετ για να ενημερωθώ και να μάθω.. Τι θα γίνει στην συνέχεια δεν ξέρω αν ξεκίνησα από τώρα😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...