Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βιβλία εγκυμοσύνης


Kukki

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Τώρα που έχω άπλετο χρόνο σκέφτηκα να το ρίξω στο διάβασμα κ να προετοιμαστώ για όταν έρθει η πολυπόθητη στιγμή!

Έχετε να προτείνετε κάποιο βιβλίο σχετικά με την εγκυμοσύνη ή την μητρότητα; Ποιο είναι το αγαπημένο σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kukki είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τώρα που έχω άπλετο χρόνο σκέφτηκα να το ρίξω στο διάβασμα κ να προετοιμαστώ για όταν έρθει η πολυπόθητη στιγμή!

Έχετε να προτείνετε κάποιο βιβλίο σχετικά με την εγκυμοσύνη ή την μητρότητα; Ποιο είναι το αγαπημένο σας;

Καλημέρα κορίτσι! Εγώ πήρα πριν μια βδομάδα το "Τι να περιμένεις όταν είσαι έγκυος" . Το πήρα από το e-shop στα 28 ευρώ, αλλά νομίζω μπορεί να το βρεις και πιο φτηνά. Έχω διαβάσει ήδη το μισό βιβλίο, είναι πάρα πολύ αναλυτικό και διαφωτιστικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Marianna27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Εγώ πήρα πριν μια βδομάδα το "Τι να περιμένεις όταν είσαι έγκυος" . Το πήρα από το e-shop στα 28 ευρώ, αλλά νομίζω μπορεί να το βρεις και πιο φτηνά. Έχω διαβάσει ήδη το μισό βιβλίο, είναι πάρα πολύ αναλυτικό και διαφωτιστικό.

Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον θα το κοιτάξω να το παραγγείλω όταν τελειώσω αυτό που διαβάζω.

Έχω πάρει το "Μια Μητέρα Γεννιέται" και είναι κ αυτό πολύ ωραίο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kukki είπε:

Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον θα το κοιτάξω να το παραγγείλω όταν τελειώσω αυτό που διαβάζω.

Έχω πάρει το "Μια Μητέρα Γεννιέται" και είναι κ αυτό πολύ ωραίο!

Το τσέκαρα στο ιντερνετ και φαίνεται ενδιαφέρον! Θα δω κι εγώ μήπως είναι το επόμενο!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Εγώ θα προτείνω κάτι άλλο! 

Επειδή τα της εγκυμοσύνης τα βρίσκεις λίγο πολύ κ σε ίντερνετ κλπ, είναι μια καλη ευκαιρία αυτήν την περίοδο (μιας κ μετά δε θα υπάρχει τόσος χρόνος) να διαβάσεις σχετικά με την διαπεδαγωγηση των παιδιών, την διατροφή, τον θηλασμό, την συγκοιμηση με ένα βρέφος κλπ!

Μία πολύ καλή ομάδα αν έχεις Facebook είναι αυτή της ενσυναισθησης με πλούσια επιστημονικά αρχεία!

Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...