Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Georgia14 είπε:

@Mantarini ναι Θεσσαλονίκη είμαι! Εμένα ο γιατρός μου ή με Γένεσις ή  με Αγιο Λουκά συνεργάζεται... ακόμα δεν το έχω σκεφτεί! Θα πάω την Κυριακή όμως γιατί πιστεύω θα ακούσω ενδιαφέροντα πράγματα!

Καλησπέρα,ποιον γιατρό έχεις? Γιατί κι εμένα μ'αυτές τι δύο κλινικές συνεργάζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

εγώ είμαι από νησί και θα ανέβω Θεσσαλονίκη για την γέννα.. Γιατί με το Γένεσις συνεργάζεται ο γιατρός μου 

Άντε με το καλό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Καλημέρα, μακάρι να πάνε όλα καλά.Είσαι κι εσύ εγκυούλα??

Ναι κορίτσι μου,είμαι και εγώ! 10+2 εβδομαδών σήμερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/5/2019 at 4:18 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εννοείται ότι θα σας ενημερώσω !!!!???φουλ κόπωση κατά διαστήματα μέσα στη μερα στεγνό άτομα αυτά δεν έχω κάτι άλλο πονακια λίγα τσιμπήματα ίσως επειδή αυτές οι μέρες κανονικά θα ήταν η έμμηνοςρυση .εσυ ???λες ναναι μπέμπα ??λένε ότι στα κορίτσια έχεις φουλ συμπτώματα εμετοί και ναυτιεςενωω στα αγόρια είσαι λίγο πιο χαλαρά ! @Nektarinaki_love που θα κάνετε την Αυχενική ??

Θα την κάνω εδώ Θεσσαλονίκη δεν ξέρω τώρα αν κάνει να γράφουμε ονόματα....τέσπα σιγα!χαχα θα την κανω στον Χρήστο Αρναούτογλου!περιμένω πως και πώς!!!βλέπω έχουμε και άλλες εδώ απο Θεσσαλονίκη???πολυ χαίρομαιιιιι!!!τι έγινε κορίτσια με την σοδά???χααχααχαχαχχαχα?Ρε κορίτσια,θα με πείτε τρελή,Την τρίτη πήγα είδα το σποράκι μου και έχει εδω και 2 μέρες ειδικά σήμερα,σταμάτησε τελείως μα τελειως να πονάει το στήθος μου!έχω αγχωθεί λιγάκι!Μπεμπελούκα μουυυυ ρίξε τα φώτα σουυυυ καθησύχασε μεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/5/2019 at 4:55 ΜΜ, ο/η Georgia14 είπε:

Ευχαριστώ πολύ @Nektarinaki_love...έτσι να ακούμε ευχάριστα νέα για όλα τα κορίτσια! Οποία κορίτσια είναι από Θεσσαλονίκη την Κυριακή το Γένεσις διοργανώνει μια εκδήλωση για τις εγκύους κ μη . Θα πάει καμιά κοπέλα?

ΑΧ θα ήθελα να πάω,αλλα θα λείπω Κυριακή!θα πάω για τις πρόβες μαλλιών και βαψίματος!έχω και έναν γάμο 15 Ιουνίου παντρεύομαιιιι!!!και με αυτα και με εκείνα με το μπεμπέ,ξέχασα και τον γάμο μου!χαχαχααχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Θα την κάνω εδώ Θεσσαλονίκη δεν ξέρω τώρα αν κάνει να γράφουμε ονόματα....τέσπα σιγα!χαχα θα την κανω στον Χρήστο Αρναούτογλου!περιμένω πως και πώς!!!βλέπω έχουμε και άλλες εδώ απο Θεσσαλονίκη???πολυ χαίρομαιιιιι!!!τι έγινε κορίτσια με την σοδά???χααχααχαχαχχαχα?Ρε κορίτσια,θα με πείτε τρελή,Την τρίτη πήγα είδα το σποράκι μου και έχει εδω και 2 μέρες ειδικά σήμερα,σταμάτησε τελείως μα τελειως να πονάει το στήθος μου!έχω αγχωθεί λιγάκι!Μπεμπελούκα μουυυυ ρίξε τα φώτα σουυυυ καθησύχασε μεεεε!!!!

@Nektarinaki_love κουλ baby όλα καλά εμένα δε πονάει καθόλου ...εσενα γιατι πρεπει να σε ποναει δηλαδή συνεχεια μην τρελενεσαι όλα πάνε τέλεια !!!!Δεν έχεις καμία ένδειξη που πρέπει να σε βάζει σε σκέψεις ......??????άντε εεε θα δεις και επίσημα το φύλο !!Πότε έχεις ραντεβού !!τι ωραία !!!Ναι δε σου ΠΑ ..δε αφρισεαλλα εγώ συμπτώματα έντονα πέρα από κόπωση δε έχω ...κ λένε ότι στα κορίτσια έχεις έντονα συμπτώματα ...εγω έχω κ 2 μερες νιώθω λίγα τραβήγματα στη μήτρα δηλαδή κάθομαι η περπατάω απότομα και νιώθω τραβηγματακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love κουλ baby όλα καλά εμένα δε πονάει καθόλου ...εσενα γιατι πρεπει να σε ποναει δηλαδή συνεχεια μην τρελενεσαι όλα πάνε τέλεια !!!!Δεν έχεις καμία ένδειξη που πρέπει να σε βάζει σε σκέψεις ......??????άντε εεε θα δεις και επίσημα το φύλο !!Πότε έχεις ραντεβού !!τι ωραία !!!Ναι δε σου ΠΑ ..δε αφρισεαλλα εγώ συμπτώματα έντονα πέρα από κόπωση δε έχω ...κ λένε ότι στα κορίτσια έχεις έντονα συμπτώματα ...εγω έχω κ 2 μερες νιώθω λίγα τραβήγματα στη μήτρα δηλαδή κάθομαι η περπατάω απότομα και νιώθω τραβηγματακια

Ναι ναι θα δω και φύλοοοοο!!!!!αντε αντεεε!και εγω δεν εχω πολυ εντονα συμπτωματα!πιο εντονα βεβαια απ τα δικα σου,του τυπου αναγουλες,καουρες,μεγαααλο θεμα με τις μυροδιες,ασχημη γευση στο στομα,συχνοουρια,πολυυυ κοπωση και νυστααα!αλλα πονακια εχω και εγω που και που!δεν ειναι τιποτα...ειδικα οταν αλλαζω εβδομαδα παρατηρησα οτι εχω πιο εντονα πονακια εκεινη την ημερα..ναι λενε στα αγορακια ειναι πιο ηπια τα συμπτωματα!μας βλεπω για αγορομανες και τις δυο!!χαχααχχαχα?απλως με το στηθος αγχωθηκα λιγακι,επειδη απ την αρχη μου πονουσε πολυ..και τωρα ξαφνικα αρχισε να υποχωρει ο πονος...αυτα τα βυζ@@@@ θα με πεθανουν!!!χχαχαχαχα σας το λεω,απο βυζ@@@@ θα παω εγω!!!χαχαχαχααχ αντε περιμενω να ερθει 20/5 να παω για την αυχενικηηηη!σαν φανταρος μετραω  ααχαχχαχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ναι ναι θα δω και φύλοοοοο!!!!!αντε αντεεε!και εγω δεν εχω πολυ εντονα συμπτωματα!πιο εντονα βεβαια απ τα δικα σου,του τυπου αναγουλες,καουρες,μεγαααλο θεμα με τις μυροδιες,ασχημη γευση στο στομα,συχνοουρια,πολυυυ κοπωση και νυστααα!αλλα πονακια εχω και εγω που και που!δεν ειναι τιποτα...ειδικα οταν αλλαζω εβδομαδα παρατηρησα οτι εχω πιο εντονα πονακια εκεινη την ημερα..ναι λενε στα αγορακια ειναι πιο ηπια τα συμπτωματα!μας βλεπω για αγορομανες και τις δυο!!χαχααχχαχα?απλως με το στηθος αγχωθηκα λιγακι,επειδη απ την αρχη μου πονουσε πολυ..και τωρα ξαφνικα αρχισε να υποχωρει ο πονος...αυτα τα βυζ@@@@ θα με πεθανουν!!!χχαχαχαχα σας το λεω,απο βυζ@@@@ θα παω εγω!!!χαχαχαχααχ αντε περιμενω να ερθει 20/5 να παω για την αυχενικηηηη!σαν φανταρος μετραω  ααχαχχαχ!

Ελαααααα λίγο εμεινεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nektarinaki_love με το κάλοοοοο η ώρα η Καλή!!! και εγώ Θεσσαλονίκη θα ανεβαίνω για τις εξετάσεις και γέννα... Στον Σπηλιοπουλο θα παω.. Μου το σύστησε ο γιατρός μου.. Για να δούμε... κορίτσια και εμένα όλοι αγόρι μου λένε... Και εμένα τα συμπτώματα σχετικά ηπια είναι.. @Μπεμπελουκα ακριβώς το ίδιο νιώθω και εγώ από εχτές...ανησύχησα λιγάκι αλλά ελπίζω όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Καλησπέρα,ποιον γιατρό έχεις? Γιατί κι εμένα μ'αυτές τι δύο κλινικές συνεργάζεται

Καλησπέρα @despoina46. Νίκος Τσάγιας λέγεται ο γιατρός μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Georgia14 είπε:

Καλησπέρα @despoina46. Νίκος Τσάγιας λέγεται ο γιατρός μου! 

Kαλησπέρα, εμένα ο Άγγελος Δανιηλίδης στον Εύοσμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

ΑΧ θα ήθελα να πάω,αλλα θα λείπω Κυριακή!θα πάω για τις πρόβες μαλλιών και βαψίματος!έχω και έναν γάμο 15 Ιουνίου παντρεύομαιιιι!!!και με αυτα και με εκείνα με το μπεμπέ,ξέχασα και τον γάμο μου!χαχαχααχαχ

@Nektarinaki_love η ώρα η καλή !! Και όλα καλά θα πάνε και με την αυχενική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η despoina46 είπε:

Kαλησπέρα, εμένα ο Άγγελος Δανιηλίδης στον Εύοσμο

Επειδή είναι ακόμα νωρίς δεν έχω μπει σε διαδικασία να ψάξω για τις κλινικές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Georgia14 είπε:

Επειδή είναι ακόμα νωρίς δεν έχω μπει σε διαδικασία να ψάξω για τις κλινικές!

Ούτε κι εγώ,προς το παρόν εύχομαι όλα να έχουν μια καλή πορεία. Εύχομαι και σε σένα το ίδιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

@Nektarinaki_love με το κάλοοοοο η ώρα η Καλή!!! και εγώ Θεσσαλονίκη θα ανεβαίνω για τις εξετάσεις και γέννα... Στον Σπηλιοπουλο θα παω.. Μου το σύστησε ο γιατρός μου.. Για να δούμε... κορίτσια και εμένα όλοι αγόρι μου λένε... Και εμένα τα συμπτώματα σχετικά ηπια είναι.. @Μπεμπελουκα ακριβώς το ίδιο νιώθω και εγώ από εχτές...ανησύχησα λιγάκι αλλά ελπίζω όλα καλά...

@Mantarini δεν πιστεύω ότι είναι κάτι ανησυχητικό ...νομιζω ότι είναι φυσιολογικό ωστόσο αν δω ότι εντείνεται η κατάσταση θα καλέσω το γιατρό μου ..Αν και τωρα το πρωί δε νιώθω κάτι όμως από χθες βράδυ είχα το στομάχι μου αστα !!κάτι με πείραξε μάλλον ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

ΑΧ θα ήθελα να πάω,αλλα θα λείπω Κυριακή!θα πάω για τις πρόβες μαλλιών και βαψίματος!έχω και έναν γάμο 15 Ιουνίου παντρεύομαιιιι!!!και με αυτα και με εκείνα με το μπεμπέ,ξέχασα και τον γάμο μου!χαχαχααχαχ

Η ώρα η καλή κοριτσάρα όλα τέλεια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love κουλ baby όλα καλά εμένα δε πονάει καθόλου ...εσενα γιατι πρεπει να σε ποναει δηλαδή συνεχεια μην τρελενεσαι όλα πάνε τέλεια !!!!Δεν έχεις καμία ένδειξη που πρέπει να σε βάζει σε σκέψεις ......??????άντε εεε θα δεις και επίσημα το φύλο !!Πότε έχεις ραντεβού !!τι ωραία !!!Ναι δε σου ΠΑ ..δε αφρισεαλλα εγώ συμπτώματα έντονα πέρα από κόπωση δε έχω ...κ λένε ότι στα κορίτσια έχεις έντονα συμπτώματα ...εγω έχω κ 2 μερες νιώθω λίγα τραβήγματα στη μήτρα δηλαδή κάθομαι η περπατάω απότομα και νιώθω τραβηγματακια

Κοριτσια καλημερααα,κ εγω εδω κ τρεις μερες εχω τραβηγματα χαμηλα μια αριστερα κ μια δεξια.Το ειπα στον γιατρο την τεταρτη που πηγα κ μου ειπε οτι μεγαλωνει η μητρα κ να μην αγχωνομαι.Να με ανησυχησει μονο ο εντονος πονος,τπτ αλλο,οποτε ηρεμηστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 το έκανες το κόλπο με τη σόδα ???

Οχι @μπεμπελουκα δεν το εκανα γιατι δεν εχω μαγειρικη σοδα,μου τελειωσε.Τωρα εχω μια κοπωση κ νυστα εχω πεθανειιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Οχι @μπεμπελουκα δεν το εκανα γιατι δεν εχω μαγειρικη σοδα,μου τελειωσε.Τωρα εχω μια κοπωση κ νυστα εχω πεθανειιιι!!!!

Τα ίδια κ εγω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα πως είστε ??

Καλησπέρα Μπεμπελούκαααα και σε όλα τα κορίτσιααα!καλή εβδομάδα!εγώ πως να μαι??τρέχω με τον γάμο!χθες είχα πρόβα μαλλιά και μακιγιάζ και με το ζόρι έκανα απο μία πρόβα το καθένα!με πέθανε η μέση μουυυυ!!!κατα τα άλλα,μετράω αντίστροφα!σε μια βδομάδα έχω αυχενική!!!!!!!εσύ πως είσαι???αύριο πάς να δεις το σποράκι επιτέλους ε????❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλησπέρα Μπεμπελούκαααα και σε όλα τα κορίτσιααα!καλή εβδομάδα!εγώ πως να μαι??τρέχω με τον γάμο!χθες είχα πρόβα μαλλιά και μακιγιάζ και με το ζόρι έκανα απο μία πρόβα το καθένα!με πέθανε η μέση μουυυυ!!!κατα τα άλλα,μετράω αντίστροφα!σε μια βδομάδα έχω αυχενική!!!!!!!εσύ πως είσαι???αύριο πάς να δεις το σποράκι επιτέλους ε????❤️❤️

Καλησπερα @Nektarinaki_love όλα έτοιμα λοιπόν για τον γαμοο !!Σήμερα γάμος γίνεται σε ωραίο περιβόλι !!Οι Ποοοπποοοτι μου θυμίζεις πολύ ωραία μερα !!!πέδιλα  χαμηλά πήρες για να βάλεις μετα το μυστήριο ?????????????πως θα τα  κάνεις τελικά τα μαλλιά και το μακιγιάζ ???Ναι ναι !!Αύριο απόγευμα ???σήμερα κοιμάμαι όλ η μέρα σχεδόν βεβαια ξύπνησα και πολύ πρωι ..καιέχω έντονο πονοκέφαλο είχες και εσύ κάτι παρόμοιο ??άντε 1 βδομαδουλα δεν είναι τίποτα !!!!!?????περιμένουμε νέα σου !!θα κανεις και  Papp a  να φανταστω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπερα @Nektarinaki_love όλα έτοιμα λοιπόν για τον γαμοο !!Σήμερα γάμος γίνεται σε ωραίο περιβόλι !!Οι Ποοοπποοοτι μου θυμίζεις πολύ ωραία μερα !!!πέδιλα  χαμηλά πήρες για να βάλεις μετα το μυστήριο ?????????????πως θα τα  κάνεις τελικά τα μαλλιά και το μακιγιάζ ???Ναι ναι !!Αύριο απόγευμα ???σήμερα κοιμάμαι όλ η μέρα σχεδόν βεβαια ξύπνησα και πολύ πρωι ..καιέχω έντονο πονοκέφαλο είχες και εσύ κάτι παρόμοιο ??άντε 1 βδομαδουλα δεν είναι τίποτα !!!!!?????περιμένουμε νέα σου !!θα κανεις και  Papp a  να φανταστω !!

Ναι ναι όλα έτοιμαααααα!!!!????ναιιι πήρα και πέδιλα χαμηλά για μετά!!ε τα μαλλια καπως μαζεμένα τα μισά με μπούκλες και τα αλλα μισά κάτω κάπως ετσι μάλλον!θα δω,θα κανω και αλλη πρόβα!και το μακιγιαζ σε γηινα χρώματα μαλλον,αλλα έντονοοο!πως το λενε ψευτικοοο   Αχαχαχαχα και θελω να γιαλιζωωω να λαμπω!υπερπαραγωγη παιδι μουυυυυυ!!!ναι εννοειται θα κανω και Papp a την ιδια μέρααα!αντε να μας πεις αυριο νεάκια απ το σποράκι!θυμισε μου τωρα εισαι 10η σωστα???ναιιι και εμενα με πιανει πονοκεφαλος καποιες φορες!και ημικρανια!αλλα για μια μερα και φευγει!απ τις ορμονες ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...