Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια ποιες έχετε πητ Δεκέμβριο;; Ελάτε να τα λέμε!!! ❤️

Καλημέρα κοπέλα μου και με το καλό το μωράκι σου! Πότε έχεις ΠΗΤ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με βάση την τελευταία περίοδο η πητ μου είναι 13/12. Στο γιατρό θα πάω τη Δευτέρα για να κάνουμε υπέρηχο και να δούμε πιο σίγουρα...  και εσύ εγκυουλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσει περιόδου 12/12! Βέβαια είναι πολύ νωρίς, είμαι στην πέμπτη εβδομάδα, μόνο σάκους είδαμε χθες. Σε 10 μέρες θα έχω νεότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Με βάση την τελευταία περίοδο η πητ μου είναι 13/12. Στο γιατρό θα πάω τη Δευτέρα για να κάνουμε υπέρηχο και να δούμε πιο σίγουρα...  και εσύ εγκυουλα;;

Εγώ έγκυος αλλά γεννάω Αύγουστο! Το πρώτο μου το γέννησα 17/12 και είναι πολύ ωραία φάση μέσα στα Χριστούγεννα να έρχεται ένα μωράκι! Το καλύτερο δώρο της ζωής σου θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Βάσει περιόδου 12/12! Βέβαια είναι πολύ νωρίς, είμαι στην πέμπτη εβδομάδα, μόνο σάκους είδαμε χθες. Σε 10 μέρες θα έχω νεότερα.

αααα τι ωραία!!! μαζί είμαστε!! εμείς τη Δευτέρα θα πάμε!! Ανυπομονώ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εγώ έγκυος αλλά γεννάω Αύγουστο! Το πρώτο μου το γέννησα 17/12 και είναι πολύ ωραία φάση μέσα στα Χριστούγεννα να έρχεται ένα μωράκι! Το καλύτερο δώρο της ζωής σου θα είναι!

με το καλό το μωράκι Σου!! Όλα καλά το μόνο που με αγχωνουν οι γιατροί που εκείνες τις μέρες βιάζονται.. γιορτές γαρ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

με το καλό το μωράκι Σου!! Όλα καλά το μόνο που με αγχωνουν οι γιατροί που εκείνες τις μέρες βιάζονται.. γιορτές γαρ... 

Ε, επειδή δεν είσαι στο τέλος Δεκέμβρη μην σε αγχώνει αυτό, και στην ΠΗΤ να μπεις να γεννήσεις κανείς δεν μπορεί να σου πει "βιάσου, θέλω να πω τα κάλαντα"!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

αααα τι ωραία!!! μαζί είμαστε!! εμείς τη Δευτέρα θα πάμε!! Ανυπομονώ!!! 

Πόσο όμορφα να είμαστε παρέα, ακόμη δε μπορώ να το πιστέψω, ήταν ένα θαύμα για εμάς και φοβάμαι πάρα πολύ για την έκβαση της εγκυμοσύνης. Είμαι πολύ συγκρατημένη μέχρι ν'ακούσω καρδούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Πόσο όμορφα να είμαστε παρέα, ακόμη δε μπορώ να το πιστέψω, ήταν ένα θαύμα για εμάς και φοβάμαι πάρα πολύ για την έκβαση της εγκυμοσύνης. Είμαι πολύ συγκρατημένη μέχρι ν'ακούσω καρδούλες!

Περιμένεις διδυμάκια? Αχ τι ωραία! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Πόσο όμορφα να είμαστε παρέα, ακόμη δε μπορώ να το πιστέψω, ήταν ένα θαύμα για εμάς και φοβάμαι πάρα πολύ για την έκβαση της εγκυμοσύνης. Είμαι πολύ συγκρατημένη μέχρι ν'ακούσω καρδούλες!

διδιμακια έχεις καλή μου;; να μην αγχώνεσαι... Όλα καλά θα πάνε!! Θα τα πάρουμε τα δωράκια μας αγκαλίτσα!!! και εγώ δεν το πίστευα όταν είδα το θετικό τεστ.. είχα παραγγείλει και τεστάκια ωορρηξίας και περίμενα να μου ρθει για να τα ξεκινήσω!! κορίτσι από συμπτώματα πως πας;; εγώ μόνο πονακια περιόδου κατά διαστήματα.. Ούτε ναυτιες ούτε υπνηλία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό τα μωράκια σας αγαπημένες μου... Θα πάνε όλα τελειααααα.. να μαθαίνουμε νέα σας ε.. @Mantarini εγώ περιμένω τον Μάιο να ανθίσουν τα λουλούδια να ξεκινήσω προσπαθειες χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Περιμένεις διδυμάκια? Αχ τι ωραία! Με το καλό!!!

Να'σαι καλά κορίτσι μου! Ό,τι καλύτερο σου εύχομαι κι εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Με το καλό τα μωράκια σας αγαπημένες μου... Θα πάνε όλα τελειααααα.. να μαθαίνουμε νέα σας ε.. @Mantarini εγώ περιμένω τον Μάιο να ανθίσουν τα λουλούδια να ξεκινήσω προσπαθειες χαχαα

Με το καλό κοπέλα μου να μας πεις τα ευχάριστα!! Όχι άγχος.. αισιοδοξία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

διδιμακια έχεις καλή μου;; να μην αγχώνεσαι... Όλα καλά θα πάνε!! Θα τα πάρουμε τα δωράκια μας αγκαλίτσα!!! και εγώ δεν το πίστευα όταν είδα το θετικό τεστ.. είχα παραγγείλει και τεστάκια ωορρηξίας και περίμενα να μου ρθει για να τα ξεκινήσω!! κορίτσι από συμπτώματα πως πας;; εγώ μόνο πονακια περιόδου κατά διαστήματα.. Ούτε ναυτιες ούτε υπνηλία..

Κι εγώ πόνους πολλούς, το μό νο που δε θέλω είναι οι ναυτίες γιατί φοβάμαι πολύ την αίσθηση και με πιάνει κρίση πανικού με τον εμετό. Έχω να κάνω από 12 ετών.....! Υπνηλία λιγάκι μόλις τρώω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Με το καλό τα μωράκια σας αγαπημένες μου... Θα πάνε όλα τελειααααα.. να μαθαίνουμε νέα σας ε.. @Mantarini εγώ περιμένω τον Μάιο να ανθίσουν τα λουλούδια να ξεκινήσω προσπαθειες χαχαα

Με το καλό κορίτσι!!! Ωραία εποχή !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bellaki είπε:

Κι εγώ πόνους πολλούς, το μό νο που δε θέλω είναι οι ναυτίες γιατί φοβάμαι πολύ την αίσθηση και με πιάνει κρίση πανικού με τον εμετό. Έχω να κάνω από 12 ετών.....! Υπνηλία λιγάκι μόλις τρώω..

ουφ.. και είχα αγχωθεί λιγάκι με τα πονακια αυτά... θα ρωτήσω και τον γιατρό την Δευτέρα... Εγώ τη μόνη διαφορά που κατάλαβα, ότι όταν φάω το μεσημέριανο σαν να μου κάθεται κάπως το φαγητό...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

Με το καλό κορίτσι!!! Ωραία εποχή !!!

Σ' ευχαριστωωωω...ναι ξεκινάω τον άλλο μήνα με αισιοδοξία. Είχα μια μικρή αποχη λόγω ενδομητριωσης κ ξανά προς την δόξα τραβώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Με το καλό κοπέλα μου να μας πεις τα ευχάριστα!! Όχι άγχος.. αισιοδοξία!! 

Μακάρι κοριτσάκι μου..εύχομαι σύντομα να μιλάμε για τις κοιλιτσες μας όλες .. αισιοδοξία όπως είπες .. τουλάχιστον βρηκα τι είχα κ τα διόρθωσα. Για να δούμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

ουφ.. και είχα αγχωθεί λιγάκι με τα πονακια αυτά... θα ρωτήσω και τον γιατρό την Δευτέρα... Εγώ τη μόνη διαφορά που κατάλαβα, ότι όταν φάω το μεσημέριανο σαν να μου κάθεται κάπως το φαγητό...  

Γεια σας φρεσκοεγκυουλες τα πονακιααα ειναι απόλυτα φυσιολογικα διοτι μεγαλωνει η μήτρα σας αλλα εννοείται να λετε στο γιατρό το καθετι και βλακει να ειναι να την λετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Με γεια το θεματακι!!! Μα τι όμορφο να ναι Χριστούγεννα μ ένα νεογέννητο! Με το καλό όλες σας ???

Σας περιμένω όλες στο θεματάκι Αυτό!!! άντε μια μια να μου έρθετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@Mantarini ζήτα από την @Kat-Cat (αν θυμάμαι καλά) να κάνει πρόβλεψη φύλου...?

αλήθεια;; πως ακριβώς την κάνει;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

αλήθεια;; πως ακριβώς την κάνει;; 

Χαχα είναι το μυστικό της. Της δίνεις κάποιες πληροφορίες ηλικία αν θυμάμαι καλά κ κάτι ακόμα κ σ λέει.. έχει πέσει μέσα σ πολλές κοπέλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...