Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι εγώ αυτό έλεγα! Κορδελιτσες και φρουφρου! Μόλις είδα τα ζόρια όμως άλλαξα κι εκτίμησα παραπάνω την αξία της μητρότητας. Το κακό είναι ότι έχω ακούσει και ακραία πράγματα πάνω σε αυτό. Όταν γέννησα μια μαία μου είχε πει ένα τέτοιο περιστατικό. Ένας άντρας σε μια κλινική που είχαμε εδώ πριν αρκετά χρόνια έβριζε και φώναζε την γυναίκα τού επειδή έκανε κορίτσι. Το μωράκι πέθανε λίγη ώρα αφότου γεννήθηκε. Τότε αυτή πήγε εξοργισμένη και άφησε το παιδί μπροστά του. Ορίστε πάρτο του είπε να ικανοποιηθείς. Κι αυτός άρχισε να κλαίει μόλις το αντίκρισε και κατάλαβε το λάθος του. Αλλά ήταν αργά! Για αυτό δεν έχει σημασία τι έχουμε αλλά το ότι το έχουμε!

Χριστε μου ανατρίχιασα.  Μερικοι άνθρωποι ειναι ακομα Πολυ πισω. Στην τελική αν το παρουμε ετσι τον εαυτό του να βρίσει αυτος καθόρισε το φύλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶     

Kostef:ΘΕΤΙΚΟ👶      ☺️

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 27/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 29/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 11/05

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4         

 

 

Καλή Ανάσταση! Του χρόνου όλες με γερά μωρά στην αγκαλιά. 

Εμένα καλέ 7/5 είπαμε βάλε με ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αα ξεχασα ν σ πω. Πιθανη ημερομηνία τοκετού μου δωσανε 18/10.

Η πιο τέλεια ημερομηνία!!! κ εγώ 18/10 γέννησα το κορίτσι μου!!με το καλό 💞💞💖💖🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλή Ανάσταση! Του χρόνου όλες με γερά μωρά στην αγκαλιά. 

Εμένα καλέ 7/5 είπαμε βάλε με ❤️

Πώς μπαίνεις στο πινακακι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες. Καλή ανάσταση να έχουμε! Του χρόνου όλες με μωράκια! 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Πώς μπαίνεις στο πινακακι; 

Γράψε ένα μήνυμα κορίτσι μου και κάνε ταγκ τη @Lacostaki και την ημερομηνία που δεν περιμένεις να αδιάθετη σεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες. Καλή ανάσταση να έχουμε! Του χρόνου όλες με μωράκια! 

Γράψε ένα μήνυμα κορίτσι μου και κάνε ταγκ τη @Lacostaki και την ημερομηνία που δεν περιμένεις να αδιάθετη σεις! 

Θα το κάνω, ίσως μου φέρει και γούρι. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶     

Kostef:ΘΕΤΙΚΟ👶      ☺️

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 27/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 29/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 07/05

PAPA EVA: 11/05

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4         

Eiffel:12/5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου όμορφες Χρόνια Πολλα Χριστός Ανέστη με υγεια πανω απ'όλα κ ολες μασ με τα μωράκια μας του χρονου τετοια μερα χωρις ιους κ τίποτα. Καλο Πασχα να εχουμε.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες. Χριστός Ανέστη. Ομολογώ ότι τους τελευταίους μήνες έχω διαβάσει πολλά φόρουμ και αποφάσισα να γράψω στο δικό σας γιατί μου έκανε εντύπωση το όμορφο και ανοιξιάτικο θέμα σας. Είμαι 30 ετών και προσπαθώ κι εγώ 2 χρόνια. Ανυπομονώ να ζήσω κι εγώ αυτό το θαύμα αλλά δυστυχώς ο καλός θεούλης νιώθω με έχει ξεχάσει. Περιμένω να αδιαθετήσω πάλι Δευτέρα αλλά σήμερα έχω όλα τα συμπτώματα οπότε μπορεί να αδιαθετήσω και πασχαλιάτικα :-( Χάρηκα με όλες τις κοπέλες που είδαν θετική χοριακή και ανυπομονώ κι εγώ μια μέρα να το ζήσω αυτό. Ελπίζω να μου δώσετε λίγη απ την καλή σας τύχη. Να έχετε όλα τα καλά όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!🥰

Χριστός Ανέστη! Καλό Πάσχα να έχουμε! Με υγεία!💗

Εγώ έβαλα ήδη το αρνάκι στο φούρνο!🤤 Είχαμε συνηθίσει σούβλα τόσα χρόνια και κάπως μου κακοφαίνεται. Δεν πειράζει! Του χρόνου θα είμαστε περισσότεροι αφού θα έχουμε και τα νινακια μας αγκαλιά!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η androfight είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες. Χριστός Ανέστη. Ομολογώ ότι τους τελευταίους μήνες έχω διαβάσει πολλά φόρουμ και αποφάσισα να γράψω στο δικό σας γιατί μου έκανε εντύπωση το όμορφο και ανοιξιάτικο θέμα σας. Είμαι 30 ετών και προσπαθώ κι εγώ 2 χρόνια. Ανυπομονώ να ζήσω κι εγώ αυτό το θαύμα αλλά δυστυχώς ο καλός θεούλης νιώθω με έχει ξεχάσει. Περιμένω να αδιαθετήσω πάλι Δευτέρα αλλά σήμερα έχω όλα τα συμπτώματα οπότε μπορεί να αδιαθετήσω και πασχαλιάτικα :-( Χάρηκα με όλες τις κοπέλες που είδαν θετική χοριακή και ανυπομονώ κι εγώ μια μέρα να το ζήσω αυτό. Ελπίζω να μου δώσετε λίγη απ την καλή σας τύχη. Να έχετε όλα τα καλά όλες!

Αληθώς Ανέστη κορίτσι μου! Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου! Έκανες την σωστότερη επιλογή!😉 Στηρίζουμε πολύ η μία την άλλη και έχουμε γίνει μια παρέα! Όταν ξεκίνησε το πινακακι δεν είχαμε ούτε ένα θετικό και τώρα γεμίσαμε! Και θα έρθουν κι άλλα γιατί έχουμε πίστη και επιμονή στον στόχο μας! Το ίδιο θα συμβεί και με εσένα! Θα έρθει απλά κάποιες φορές είναι πιο δύσκολος ο δρόμος! Να σε ρωτήσω μόνο αν το έχεις ψάξει; Αν δηλαδή έχετε κάνει κάποιες εξετάσεις.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!🥰

Χριστός Ανέστη! Καλό Πάσχα να έχουμε! Με υγεία!💗

Εγώ έβαλα ήδη το αρνάκι στο φούρνο!🤤 Είχαμε συνηθίσει σούβλα τόσα χρόνια και κάπως μου κακοφαίνεται. Δεν πειράζει! Του χρόνου θα είμαστε περισσότεροι αφού θα έχουμε και τα νινακια μας αγκαλιά!😉

Καλημέρα και καλό Πάσχα σε όλες!! Εμείς θα ψήσουμε παιδάκια και θα βάλω στο φούρνο κοκορέτσι και γαρδουμπακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η androfight είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες. Χριστός Ανέστη. Ομολογώ ότι τους τελευταίους μήνες έχω διαβάσει πολλά φόρουμ και αποφάσισα να γράψω στο δικό σας γιατί μου έκανε εντύπωση το όμορφο και ανοιξιάτικο θέμα σας. Είμαι 30 ετών και προσπαθώ κι εγώ 2 χρόνια. Ανυπομονώ να ζήσω κι εγώ αυτό το θαύμα αλλά δυστυχώς ο καλός θεούλης νιώθω με έχει ξεχάσει. Περιμένω να αδιαθετήσω πάλι Δευτέρα αλλά σήμερα έχω όλα τα συμπτώματα οπότε μπορεί να αδιαθετήσω και πασχαλιάτικα :-( Χάρηκα με όλες τις κοπέλες που είδαν θετική χοριακή και ανυπομονώ κι εγώ μια μέρα να το ζήσω αυτό. Ελπίζω να μου δώσετε λίγη απ την καλή σας τύχη. Να έχετε όλα τα καλά όλες!

Καλώς όρισες στην ομάδα μας και να μην νιώθεις έτσι ο καλός Θεούλης δεν ξεχνάει ποτέ και κανέναν να έχεις πίστη και σύντομα θα έρθει και για σένα το θαύματα κι σου. Αν θες στείλε μου ημερομηνία να σε βάλω στο τυχερό μας πινακακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα ομορφα κορίτσια.... Χρόνια πολλά σε όλες και στις οικογένειες μας. Υγεία να έχουμε και όλα θα έρθουν το πιστεύω.... Οι εγκυουλες να έχουν καλό υπόλοιπο και όλες εμείς που προσμενουμε γρήγορα να έρθει η χαρά και η ευλογία στα σπίτια μας....η ανάσταση του Χριστού να ανάστασις τις ψυχές και τις ελπίδες μας.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κοριτσάκια μου ο κόσμος δεν πάει καθόλου καλά... Δεν ξέρω η κλεισούρα φταίει που τους έχει βαρέσει η μ@λ@κι@ στο κεφάλι; Έμαθα εχθές το βράδυ ότι έκαναν καταγγελία στον παπά μας τη Μεγάλη Παρασκευή επειδή χτύπησε την καμπάνα και εχθές το βράδυ που είχαμε βγει στα μπαλκόνια γιατί είχε ενημερώσει ο παπάς μας ότι θα πει το Χριστός Ανέστη από τα μεγάφωνα είδα κάτι πιτσιρίκια να τρέχουν και μετά έμαθα ότι είχαν πάει έξω από την εκκλησία να ρίξουν δυναμιτακια και ήρθε η αστυνομία... Ήρθαν κι αυτοί να πιάσουν τους εγκληματίες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Χριστός Ανέστη! Καλό Πάσχα με υγεία..

Τελικά ήρθε η περίοδος σήμερα. Το κατάλαβα γιατί έπεσε η θερμοκρασία μου. Δεν πειράζει όμως. Ελπίζω να ξεκινήσουν οι διαδικασίες εξωσωματικής που έχουν σταματήσει και να ξεκινήσω άμεσα. 

Θα καλέσω από βδομάδα το γιατρό μου να ρωτήσω τι γίνεται με τα κέντρα γιατί η διαδικασία είναι ότι 21η κύκλου μέρα ξεκινάω μια ένεση. Ελπίζω να έχουν ξεκινήσει γιατί δεν μπορώ άλλο να περιμένω 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια! Χριστός Ανέστη! Υγεία και ευτυχία εύχομαι σε σας και τις οικογένειες σας! Όπως είπε και η Ευάγγελος το επόμενο Πάσχα να είμαστε όλοι περισσότεροι! Είτε στα καροτσια είτε στις κοιλιτσες! Να περάσετε όμορφα σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός ανέστη!!! Χρόνια πολλά και του χρόνου όπως είπαν και άλλα κορίτσια πιο πάνω με μωράκια στην αγκαλιά η στην κοιλιά!!! 

Εμείς βάλαμε αρνάκι με πατάτες στο φούρνο!!! Και του χρόνου χωρίς ιούς με μεγάλες παρέες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αληθώς Ανέστη κορίτσι μου! Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου! Έκανες την σωστότερη επιλογή!😉 Στηρίζουμε πολύ η μία την άλλη και έχουμε γίνει μια παρέα! Όταν ξεκίνησε το πινακακι δεν είχαμε ούτε ένα θετικό και τώρα γεμίσαμε! Και θα έρθουν κι άλλα γιατί έχουμε πίστη και επιμονή στον στόχο μας! Το ίδιο θα συμβεί και με εσένα! Θα έρθει απλά κάποιες φορές είναι πιο δύσκολος ο δρόμος! Να σε ρωτήσω μόνο αν το έχεις ψάξει; Αν δηλαδή έχετε κάνει κάποιες εξετάσεις.💗

Προσπαθώ να έχω πίστη αλλά κάθε μήνα χάνω και λίγη. Έχουμε κάνει τις εξετάσεις μας. Όλα δείχνουν μια χαρά. Δεν είναι κάτι που δείχνει να μην μπορούμε να συλλάβουμε φυσιολογικά. Οπότε κι εμείς απλά περιμένουμε το θαυματάκι μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλώς όρισες στην ομάδα μας και να μην νιώθεις έτσι ο καλός Θεούλης δεν ξεχνάει ποτέ και κανέναν να έχεις πίστη και σύντομα θα έρθει και για σένα το θαύματα κι σου. Αν θες στείλε μου ημερομηνία να σε βάλω στο τυχερό μας πινακακι 

Μμμ αυτό δεν έχω καταλάβει πως λειτουργεί. Σας στέλνω ημερομηνία που περιμένω να αδιαθετήσω? Αν ναι τότε θα σας στείλω αύριο που θα ξέρω! Ελπίζω να είναι τυχερό και για μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κοριτσάκια μου Χριστός Ανέστη!! 💗💗 Ελπίζω να περάσετε όλες τέλεια σήμερα και του χρόνου με υγεία και πολλά μωράκια για όλες μας!! 🥰❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη με υγεία, αισιοδοξία και πολλές ευτυχισμένες στιγμές για όλες μας κορίτσια!!κ του χρόνου παραπάνω!!!ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι τυχερός!!!σας φιλώ 💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ καλά αλλά παρατήρησα ότι το στήθος μου κάπως ξεπρηστηκε - εξακολουθεί να είναι γεμάτο και να πονάει στην αφή αλλά δεν είναι πρησμένο όπως τις προηγούμενες μέρες. Οπότε κάπως άρχισα ν ανησυχώ, έκανα και τη μ*****α να γκουγκλαρω και με κυρίευσε το άγχος. Οπότε έστειλα μνμ στο γιατρό ο οποίος με πήρε πίσω κατευθείαν και μου Μ έβαλε στη θέση μου 😅😅 μου είπε πως αν δεν υπάρχει αίμα ή καφέ εκκρίσεις να μη τρελαίνομαι, αλλά καλά έκανα και τον ενημέρωσα για την ηρεμία μου περισσότερο 🙏 είπα να το γράψω κι εδώ για οποία χρειαστεί να το ακούσει ❤️ Κατα τ αλλά μίλησα και με την άλλη κολλητή μου η οποία κατενθουσιαστηκε και η χαρά της μου έδωσε πολύ θετική ενέργεια και αισιοδοξία! Το μικρό μπιζελακι είναι ήδη τόσο αγαπητό σκέφτομαι και χαϊδεύω την κοιλίτσα μου 🤰🏼 ξέρω ότι κάποιοι δε συμφωνούν με τις ανακοινώσεις τόσο νωρίς, κι εγώ έτσι έκανα πέρυσι στην παλινδρόμη, αλλά δ αυτή την εγκυμοσύνη που το ξέρουν οικογένεια και κολλητές πραγματικά παρατηρώ ότι με βοηθάει να γεμίζω με θετική ενέργεια και κατευνάζεται το άγχος 🙏 είναι κάπως λυτρωτικό να έχω όλη αυτή τη στήριξη κι αγάπη ❤️
    • Ευτυχώς δεν έχω πολλά πάνω κάτω ακόμα και θα κανονίζω να γίνουν σε μέρες και ώρες που δε θα έχει πολύ κόσμο! Δεν ξέρω. Μου είπε να τα ξανά πούμε μετά τις 28 εβδομάδες. Αλλά τότε θα είμαι Αθήνα. Τεσπά δεν πειράζει... Ότι χρειαστεί θα κάνω για την μπεμπούλα μου! Θα δω τι θα μου πει και η καινούρια γιατρός όταν με δει αλλά τον γιατρό μου τον εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια είναι η αλήθεια! Και μάλλον επειδή είναι το 1ο μου παιδάκι και σε προχωρημένη ηλικία είναι λίγο υπερπεοστατευτικός!!! 
    • Καλά αποτελέσματα το ξέρω ότι δεν θα έχω τουλάχιστον να μην έχει ξεφύγει πολύ😅 δεν ξέρω ποτε θα βγουν τα αποτελέσματα γιατί έχω και άλλες εξετάσεις όποτε λογικά θα μου τα στείλουν όλα μαζί 
    • Είναι ταλαιπωρία το ταξίδι και όσο περναει ο καιρός γίνεται ακόμα πιο δύσκολο είναι η αλήθεια Ωχ γιατί σου είπαν όχι για το μπάνιο στην θάλασσα ;    εγω τον καινούργιο γιατρό δεν τον ρώτησα αλλά ο παλιός μου είχε δώσει το οκ στην πρώτη εγκυμοσύνη τουλάχιστον..για αυτήν δεν ρώτησα θέλει τον άλλο μήνα που θα πάω να το ρωτήσω  και εμείς έχουμε ζεστουλα, σκόνη λίγη για την ώρα δεν με ενοχλεί 
    • Ωωωω άντε καλά αποτελέσματα να έχεις!!!να μας πεις την εμπειρία σου κ τα αποτελέσματα (δεν ξέρω αν βγαίνουν αμέσως)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...