Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις On 28/2/2020 at 9:25 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Εγώ περιμένω από μέρα σε μέρα να αδιαθετησω,οπότε γλυκάκι μου μαζί θα είμαστε γιατί θα ξεκινήσω τα φάρμακα περίπου 28/03 !!! Θα περάσεις επιτροπή εσύ;; Και ποτέ; Συγνώμη εάν τα έχεις ξανά πει βρε αγαπακι μου απλά έχω χάσει την μπάλα !!!

Καλημέρα κοριτσάρα μου. Δεν είχα μπει καθόλου το τριήμερο και τώρα είδα το μήνυμά σου.

Λοιπόν εγώ είμαι ιδιάζουσα περίπτωση όπως είπα και στο άλλο θεματάκι της εξωσωματικής. Ο γιατρός μου έδωσε και μιλάω με μια κυρία που με βοηθάει στο να είναι σωστά τα χαρτιά μου αλλά μου είπε να μην ασχοληθώ εγώ θα μου κλείσει εκείνη ραντεβού άμεσα όταν έχουμε όλα τα δικαιολογητικά. Επειδή τη ρώτησα μήπως να το κλείναμε μου είπε δεν χρειάζεται θα το κλείσει εκείνη άμεσα. Να σου πω δεν ρωτησα περαιτέρω αφού θα με εξυπηρετήσει έτσι άμεσσα. Τωρα τελειώνουμε εμείς. Πιστεύω μέχρι την επόμενη Τρίτη θα τα έχουμε όλα μαζέψει. Οπότ τότε θα δω πότε θα περάσω επιτροπή. Την Παρασκευή θα κάνω και υστεροσκόπηση και έχω πολύ αγωνία. 

Αντε πέρασε ο καιρός Αννια μου. Θυμαμαι που τα λεγαμε πριν τα Χριστουγεννα και τωρα οσονουπω ξεκινάμε!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 28/2/2020 at 11:45 ΜΜ, ο/η I want a baby είπε:

Κορίτσια εγώ πήγα και σε άλλον γυναικολόγο πέμπτος που απευθύνομαι,ειδικός και αυτός στην υποβοηθούμενη. Είδε τις εξετάσεις μου και με ξανα έστειλε να κάνω κάποιες ίδιες συν κάποιες επιπλέον που δεν είχα. Ήταν όλες άψογες! Η D μου με διαβεβαίωσε πως δεν παίζει κανένα ρόλο στη σύλληψη παρα μόνο στην ανάπτυξη του εμβρύου αργότερα, οπότε δεν τον ανησυχεί, ήδη παίρνω ένα μήνα οπότε θα κάνω και μια εξέταση την D να δω πόσο έχει ανέβει.
Το μόνο που βρήκε και μάλλον είπε ότι φταίει που δεν μένω έγκυος, είναι τα σπερμοδιάγραμματα του συζύγου, είναι στα όρια λέει και γι'αυτό δυσκολευόμαστε 24.000.000 περίπου, ενώ το όριο λέει είναι 20.000.000 και η κινητικότητα που επίσης είναι στο όριο ενώ Α+Β πρέπει να είναι στο 50% εμάς είναι στο 47%. Ναι μεν είναι ικανό να γονιμοποιήσει μπορεί και τον επόμενο μήνα, μπορεί όμως να μας πάρει άλλο τόσο χρόνο για να πιάσουμε.
Αποφασίσαμε τελικά να κάνουμε αυτόν το μήνα κιόλας σε φυσικό κύκλο σπερματέγχυση. Θα κάνει βέβαια απο βδομάδα ακόμη ένα πρόσφατο σπερμοδιάγραμμα και κατακερματισμό που δεν έχουμε κάνει.
Μας είπε κάτι για καρτινίνη ή βιταμίνες να βοηθήσουν όσο γίνεται, ωστόσο εμείς θα κάνουμε σπερματέγχυση.
Ελπίζω να είναι η πρώτη και τυχερή μας.

Καλημέρα κορίτσι μου. Εγώ μια χαρά τα βρίσκω όλα. Τώρα που βρήκατε και τον κατάλληλο γιατρό είμαι σίγουρη ότι θα πετύχετε άμεσα! Με το καλό η σπερματέγχυση , θα πανε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Ααα κ.επισης πονακια περιοδου που πανε και έρχονται δεν διαρκούν πολυ ειναι φυσιολογικα;

Ναι κ γω είχα. Ίσως να χεις πιο έντονα από την αποκολλησουλα... Αν πας με καισαρική όλα καλά κορίτσι 😁παίρνεις προγεστερόνη?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μονο που περνω ειναι φιλισιν..και ουτροτζεσταν..τωρα σε λίγες μερες θα παω να με δει και λογικα θα με ξεκινησει και ασβέστιο μαγνήσιο ...θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/3/2020 at 11:14 ΠΜ, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρα μου. Δεν είχα μπει καθόλου το τριήμερο και τώρα είδα το μήνυμά σου.

Λοιπόν εγώ είμαι ιδιάζουσα περίπτωση όπως είπα και στο άλλο θεματάκι της εξωσωματικής. Ο γιατρός μου έδωσε και μιλάω με μια κυρία που με βοηθάει στο να είναι σωστά τα χαρτιά μου αλλά μου είπε να μην ασχοληθώ εγώ θα μου κλείσει εκείνη ραντεβού άμεσα όταν έχουμε όλα τα δικαιολογητικά. Επειδή τη ρώτησα μήπως να το κλείναμε μου είπε δεν χρειάζεται θα το κλείσει εκείνη άμεσα. Να σου πω δεν ρωτησα περαιτέρω αφού θα με εξυπηρετήσει έτσι άμεσσα. Τωρα τελειώνουμε εμείς. Πιστεύω μέχρι την επόμενη Τρίτη θα τα έχουμε όλα μαζέψει. Οπότ τότε θα δω πότε θα περάσω επιτροπή. Την Παρασκευή θα κάνω και υστεροσκόπηση και έχω πολύ αγωνία. 

Αντε πέρασε ο καιρός Αννια μου. Θυμαμαι που τα λεγαμε πριν τα Χριστουγεννα και τωρα οσονουπω ξεκινάμε!

 

Κοριτσάρα μου είμαι πολύ χαρούμενη. Την Τρίτη θα έχω στα χέρια μου όλα τα δικαιολογητικά. Πάω γιατρό και παίρνω τις αιματολογικές που βγήκαν καλές κ μου φτιάχνει και το παραπεμπτικό προς την επιτροπή. Ενημέρωσα την κυρία που σου έλεγα και μου έκλεισε ραντεβού 13/3 με την επιτροπή.

Αν όλα πάνε καλά με την υστεροσκόπηση μεθαύριο ίσως ξεκινήσω κι εγώ στον επόμενο κύκλο. Περιμένω περίπου 24/3. Αλλά δεν ξέρω αν θα επηρρεάσει τον κύκλο η υστεροσκόπηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπουλες μου γεια σας ειστε ολες καλα????? Εχω καιρό να μπω ειναι η αλήθεια αλλα απο τότε που αρρωστησα ολα στραβα πανε... Η μαμα μ σημερα 6 η ωρα θα κανει χειρουργείο εχει πετρα στο νεφρό εγω αργησα να αναρρώσω κ ο γιος μου επίσης κ τωρα παλι τον εχω άρρωστο με 39.5 😩😩εγω παλι απο την αλλη μεν δυναμωσα απο την γρίπη αλλα άρχισε η μεση να ποναει εχω τραβήγματα κ  γενικα μου ειπε ο γιατρος ξεκούραση γτ το ινομύωμα που έχω μπορει να προκαλέσει συσπασεις αν δεν προσεχω κ δεν μπορω ο μικρος μ συνέχεια αγκαλια ζηταει δεν τον περνω παντα αλλα καποιες φορες τον λυπάμαι ιδικα τωρα που ειναι αρρωστος.... Κ τωρα πρεπει να προσεζω κ να μην κολλησω  απο τον μικρο γτ ο παιδίατρος μ ειπε ειναι κολλητικό πφφφφφφφφ ετρεχα κ με τα χαρτια του μικρου για την λογοθεραπεια....... Αυτο που με στεναχωρεί ειναι που αυριο δεν θα ειμαι κοντα στην μαμα μου αλλα δεν εχω επιλογή 😩Δευτέρα παω για β επιπέδου επιτέλους ευχομαι ολα καλα να πανε κ να ηρεμησω κοριτσια μου γιαυτο μην με παρεξηγηται εγω σας σκεφτομαι ακομα κ αν δεν γραφω.... Εσεις τα νεα σας???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/2/2020 at 8:55 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου τώρα είδα τα μνματα σου , περαστικά εύχομαι αγαπακι μου και άλλη ασθένεια να μην σας ξαναβρεί 😉 !!! Η πριγκίπισσα μέσα σου τι κάνει;;;

Ελα αγαπη μου ευχαριστώ πολύ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ δοξα το θεο ολα καλα Δευτέρα παω για β επιπέδου εσυ πως εισαι???? Πως τα πας???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/2/2020 at 5:58 ΠΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 26-27/2

Alex2016: ?

 

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:07/3

Εμενα η πητ μου ειναι 13/7 αλλα θα γεννήσω πιο νωρίς λογο καισαρικής💜💜σε 3 μηνες ολα καλα να πανε θα την κραταω στην αγκαλιά μου 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εμενα η πητ μου ειναι 13/7 αλλα θα γεννήσω πιο νωρίς λογο καισαρικής💜💜σε 3 μηνες ολα καλα να πανε θα την κραταω στην αγκαλιά μου 😍 

Πω πω πέρασε ο καιρός! Όλα καλά θα πάνε Ελενάκι μου! Ο μικρός περιμένει; Προχθές ήρθε μια φίλη που ο μικρός της είναι ενός. Ο δικός μου όλο το νινι και το νινι έλεγε και έτρεχε από πίσω του! Έφτασα στο σημείο να θέλω δεύτερο παιδί περισσότερο για αυτόν. Το βλέπω ότι το θέλει! Μακάρι να μπορέσω να του χαρίσω ένα αδερφάκι! Τι σπουδαιότερο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αγαπουλες μου γεια σας ειστε ολες καλα????? Εχω καιρό να μπω ειναι η αλήθεια αλλα απο τότε που αρρωστησα ολα στραβα πανε... Η μαμα μ σημερα 6 η ωρα θα κανει χειρουργείο εχει πετρα στο νεφρό εγω αργησα να αναρρώσω κ ο γιος μου επίσης κ τωρα παλι τον εχω άρρωστο με 39.5 😩😩εγω παλι απο την αλλη μεν δυναμωσα απο την γρίπη αλλα άρχισε η μεση να ποναει εχω τραβήγματα κ  γενικα μου ειπε ο γιατρος ξεκούραση γτ το ινομύωμα που έχω μπορει να προκαλέσει συσπασεις αν δεν προσεχω κ δεν μπορω ο μικρος μ συνέχεια αγκαλια ζηταει δεν τον περνω παντα αλλα καποιες φορες τον λυπάμαι ιδικα τωρα που ειναι αρρωστος.... Κ τωρα πρεπει να προσεζω κ να μην κολλησω  απο τον μικρο γτ ο παιδίατρος μ ειπε ειναι κολλητικό πφφφφφφφφ ετρεχα κ με τα χαρτια του μικρου για την λογοθεραπεια....... Αυτο που με στεναχωρεί ειναι που αυριο δεν θα ειμαι κοντα στην μαμα μου αλλα δεν εχω επιλογή 😩Δευτέρα παω για β επιπέδου επιτέλους ευχομαι ολα καλα να πανε κ να ηρεμησω κοριτσια μου γιαυτο μην με παρεξηγηται εγω σας σκεφτομαι ακομα κ αν δεν γραφω.... Εσεις τα νεα σας???? 

Κι εμείς σε σκεφτόμαστε Ελενάκι μου! Περαστικά στον μικρό σου! Κι εγώ μια εβδομάδα άρρωστο τον είχα και κόλλησα. Πρόσεχε όσο μπορείς αλλά δεν είναι εύκολο! Το παιδί σε χρειάζεται δεν μπορείς να το απομακρύνεις. Έτσι είναι αυτές οι καταστάσεις! Είσαι η μανουλιτσα του!  Περαστικά και στην μαμά σου! Όλα καλά να πάνε και γρήγορη ανάρρωση να έχει η γυναίκα! Καλά αποτελέσματα στην β επιπέδου. Όλα τέλεια θα είναι αλλά η αλήθεια είναι ότι μας φεύγει ένα βάρος όσο να ναι! Θα περιμένουμε νέα! 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εμενα η πητ μου ειναι 13/7 αλλα θα γεννήσω πιο νωρίς λογο καισαρικής💜💜σε 3 μηνες ολα καλα να πανε θα την κραταω στην αγκαλιά μου 😍 

Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Την ημερομηνία που θα γεννήσεις με καισαρική την ξέρεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι εμείς σε σκεφτόμαστε Ελενάκι μου! Περαστικά στον μικρό σου! Κι εγώ μια εβδομάδα άρρωστο τον είχα και κόλλησα. Πρόσεχε όσο μπορείς αλλά δεν είναι εύκολο! Το παιδί σε χρειάζεται δεν μπορείς να το απομακρύνεις. Έτσι είναι αυτές οι καταστάσεις! Είσαι η μανουλιτσα του!  Περαστικά και στην μαμά σου! Όλα καλά να πάνε και γρήγορη ανάρρωση να έχει η γυναίκα! Καλά αποτελέσματα στην β επιπέδου. Όλα τέλεια θα είναι αλλά η αλήθεια είναι ότι μας φεύγει ένα βάρος όσο να ναι! Θα περιμένουμε νέα! 🥰🥰🥰🥰🥰

Καλημερα κουκλακι μου ζε ευχαριστώ πολύ περαστικα κ σε εσας... Ετσι δεν μπορεις να απομακρυνθείς οσο κ να θες να προστατευθείς αλλα οκ προς το παρόν ειμαι καλα.... Σε ευχαριστω κ για την μανουλα μου δοξα το θεο ολα καλα πήγανε... Φυσικα θα σας πω την Δευτέρα ❤️❤️❤️❤️❤️θα τα καταφερεις μια χαρα κ θα ερθει κ το δεύτερο μωράκι ηρεμια κ θετική σκέψη θελει να σου πω την αλήθεια κ εγω μετανιωσα που καθομουν κ ελεγα οτι δεν θελω δεύτερο παιδάκι γτ τωρα νομιζω οτι θα ειμαι ολοκληρομενη κ οτι πραγματικα το ηθελα περισσότερο ολα θα γινουν κοριτσάκι μου ❤️ 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Την ημερομηνία που θα γεννήσεις με καισαρική την ξέρεις;; 

Καλημερα κουκλα μου❣️μου ειπε καπου 27 Ιουνίου με 3 Ιουλίου ακομα δεν μ ειπε ακριβώς 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημερα κουκλα μου❣️μου ειπε καπου 27 Ιουνίου με 3 Ιουλίου ακομα δεν μ ειπε ακριβώς 🤔

Θα σε βάλω 27 και αν είναι το αλλάζουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 24/3

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 26/03

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:31/3

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/3/2020 at 1:49 ΜΜ, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσάρα μου είμαι πολύ χαρούμενη. Την Τρίτη θα έχω στα χέρια μου όλα τα δικαιολογητικά. Πάω γιατρό και παίρνω τις αιματολογικές που βγήκαν καλές κ μου φτιάχνει και το παραπεμπτικό προς την επιτροπή. Ενημέρωσα την κυρία που σου έλεγα και μου έκλεισε ραντεβού 13/3 με την επιτροπή.

Αν όλα πάνε καλά με την υστεροσκόπηση μεθαύριο ίσως ξεκινήσω κι εγώ στον επόμενο κύκλο. Περιμένω περίπου 24/3. Αλλά δεν ξέρω αν θα επηρρεάσει τον κύκλο η υστεροσκόπηση!

Μπράβοοοοοοο κορίτσακι μου χαίρομαι πολύ για εσένα!! Η επιτροπή να ξέρεις δεν είναι τίποτα,πέρασα την Παρασκευή με επιτυχία!!! Δευτέρα θα πάω να πάρω τα φάρμακα να τα έχω μέσα στο ψυγείο μου και τέλη του μήνα που περιμένω περίοδο , έχοντος καλώς των πραγμάτων ξεκινάω :-):-):-) !!!! Άντε να είμαστε με την πρώτη μαζί εγκυουλες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννια27

καλημερα!!!!! Μετά από μια βιοχημική κύηση .... έρχεται χθες χοριακη 171.6 με 1 μερα καθυστέρησης! Παρασκευή ξανά κάνω χοριακη να δούμε αν διπλιασιαστεί... δεν το περίμενα, καθώς είχαμε μόνο μια επαφή με τον άντρα μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27

καλημερα!!!!! Μετά από μια βιοχημική κύηση .... έρχεται χθες χοριακη 171.6 με 1 μερα καθυστέρησης! Παρασκευή ξανά κάνω χοριακη να δούμε αν διπλιασιαστεί... δεν το περίμενα, καθώς είχαμε μόνο μια επαφή με τον άντρα μου ..

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!🥳😃 Όλα να πάνε καλά! Ξέρει αυτό πότε θα έρθει! Πολλές φορές και η μία είναι αρκετή! Θα περιμένουμε νέα σου την Παρασκευή!🥰🥰😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσακια μ Καλημέρα τι κανετε;;

Καλημέρα κορίτσι μου! Εδώ στην προσπάθεια! Εσύ πως είσαι; Πες μας τα νέα σου! Τι κάνει το νινακι σου; 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Εδώ στην προσπάθεια! Εσύ πως είσαι; Πες μας τα νέα σου! Τι κάνει το νινακι σου; 🥰

ολα καλα θα πανε κοριτσι μού θα το δεις..συντομα θα χεις για εμας ευχάριστα νεα..🥰 Εγω καλα ειμαι τωρα δοξα τ θεο..η αποκολληση μου εκλεισε τελειως αλλα και παλι πρέπει να προσέχω και να μην παρω αερα..πριν 2 εβδομάδες που ειχα παει ν δει τι στάδιο ειναι η αποκολληση μου είχε πει μαλλον κοριτσακι...εχθες που πηγα στο μηνιαίο ραντεβού οι κοπελες που μου κάνουν τον υπερηχο μου είπαν αγορακι κατα πασα πιθανότητα. Δεν μ το κανει η γιατρός μου λογω οτι ειμαι σε δημόσιο στο Ελενα .μονο τοτε ήταν μαζι μου π μου ειπε κοριτσακι για να δει τν αποκολληση...ειμαι 16+4 σημερα...Δεν με νοιαζει το φυλο ειλικρινά απλως να μου φύγει η περιέργεια :😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27

καλημερα!!!!! Μετά από μια βιοχημική κύηση .... έρχεται χθες χοριακη 171.6 με 1 μερα καθυστέρησης! Παρασκευή ξανά κάνω χοριακη να δούμε αν διπλιασιαστεί... δεν το περίμενα, καθώς είχαμε μόνο μια επαφή με τον άντρα μου ..

Συγχαρητηρια κοριτσι μου !!!! Θα πανε ολα καλα να σκεφτεσαι θετικα !!! 🍼🍼🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27

καλημερα!!!!! Μετά από μια βιοχημική κύηση .... έρχεται χθες χοριακη 171.6 με 1 μερα καθυστέρησης! Παρασκευή ξανά κάνω χοριακη να δούμε αν διπλιασιαστεί... δεν το περίμενα, καθώς είχαμε μόνο μια επαφή με τον άντρα μου ..

Συγχαρητήριά κοπελα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinaki-dm είπε:

@Αννια27

καλημερα!!!!! Μετά από μια βιοχημική κύηση .... έρχεται χθες χοριακη 171.6 με 1 μερα καθυστέρησης! Παρασκευή ξανά κάνω χοριακη να δούμε αν διπλιασιαστεί... δεν το περίμενα, καθώς είχαμε μόνο μια επαφή με τον άντρα μου ..

Συγχρητήρια κορίτσι μου. Θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά να είσαι αισιόδοξη! Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...