Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariaira είπε:

Τι ωραίο το νεο μας θεματακι!!!

Μολις γυρισαμε απο τον γιατρο!!!

Aκουσαμε καρδουλα!! Δε το πιστευω!!!

Αχ μπράβο κοριτσάκι μου κ εγώ ήταν να ακούσω σήμερα αλλά τελικά αύριο θα πάω.... Πόσο είσαι???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αχ μπράβο κοριτσάκι μου κ εγώ ήταν να ακούσω σήμερα αλλά τελικά αύριο θα πάω.... Πόσο είσαι???? 

Ογδοη εβδομαδα μου εβγαλε!!

Περιμενουμε νεα αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Ογδοη εβδομαδα μου εβγαλε!!

Περιμενουμε νεα αυριο!!

Αα αααα με περνάς δύο εβδομαδες??❤️όλα μια χαρά θα είναι κορίτσι μ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mitsaki83 είπε:

Καλησπερα σας κοριτσια μου και καλως σας βρηκα...χαρα και μια μικρη θλιψη μαζι..και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας καθως ειναι πολυ νωρις για ανακοινωσεις στον περιγυρω!!!Χθες πηρα στα χερια μου θετικο τεστακι μετα απο 5 μηνες προσπαθειας αλλα η χοριακη σημερα εδειξε 403 μοναδες!?!Αγχωθηκα κ στεναχωρεθηκα καθως τη περιμενα παραπανω!!! 

Καλησπέρα κορίτσι και καλως ήρθες! Με το καλό σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό! 

Γιατι σε έπιασε έτσι? Στις πόσες μέρες καθυστέρησης είσαι? Μια χαρά είναι το νούμερο σου, σημασία έχει όταν κάνεις την επαναληπτική σε δύο μέρες να διπλαδιαζεται! Όλα καλά θα πάνε δε πρέπει να αγχώνεσαι σε αυτή τη φάση όσο μπορείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Η πιο όμορφη γιορτή του χρόνου! Η πιο φωτεινή, η πιο μαγευτική εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μας φέρει το ωραιότερο δώρο της ζωής μας! Καλώς ήρθατε και επίσημα στο Χριστουγεννιάτικο θεματάκι μας κορίτσια μου!! ?♥️??

Τέλειο και το νέο θέμα και ο νέος τίτλος! Μακάρι να είναι τυχερό !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mitsaki83 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου..

Χαρηκα που σας βρηκα ψαχουλευοντας ολος τυχαιος για τα νινακια μας...χθες πηρα στα χερια μου το θετικο τεστακι και σημερα μια θετικη χωριακη αλλα οχι τοσο ανεβασμενη οσο περιμενα κ απογοητευτικα...!?!Ευχομαι σε ολες τα καλυτερα!!!

Κορίτσακι μου καλησπέρα καλώς ήρθες στην πανέμορφη παρέα μας !!! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου εμένα μου φαίνεται πολύ καλή η χοριακη σου!!! Έγραψε ς παρακάτω τις μονάδες και μου φάνηκαν πολύ καλές :-) ο γιατρός σου τι σου είπε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mitsaki83 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου..

Χαρηκα που σας βρηκα ψαχουλευοντας ολος τυχαιος για τα νινακια μας...χθες πηρα στα χερια μου το θετικο τεστακι και σημερα μια θετικη χωριακη αλλα οχι τοσο ανεβασμενη οσο περιμενα κ απογοητευτικα...!?!Ευχομαι σε ολες τα καλυτερα!!!

Συγχαρητήρια, να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη! Μην απογοητεύεσαι !!! Νομίζω ότι δεν ανεβαίνουν οι τιμές σε όλες τις κυήσεις με τον ίδιο ρυθμό! Μπορεί απλά να χρειάζεσαι παραπάνω χρόνο ! Θα ανέβει σίγουρα πάντως, να σκέφτεσαι θετικά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mariaira είπε:

 

Αχ δε το πιστευα οτι αυτο το ρυζακι ειναι το παιδακι μ...

Ημουν πολυ απαισιοδοξη...

Ευχαριατω πολυ κοριτσακια μ!!!

 

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη! σου, με το καλό ένα γερό μωρό! 

Αν θέλετε, εσύ και η @Σαμανηβάλτε θερμόμετρο και πείτε μου πόσο θα δείξει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Η πιο όμορφη γιορτή του χρόνου! Η πιο φωτεινή, η πιο μαγευτική εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μας φέρει το ωραιότερο δώρο της ζωής μας! Καλώς ήρθατε και επίσημα στο Χριστουγεννιάτικο θεματάκι μας κορίτσια μου!! ?♥️??

Πολύ ωραίο και ελπιδοφόρο θέμα μπράβο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη! σου, με το καλό ένα γερό μωρό! 

Αν θέλετε, εσύ και η @Σαμανηβάλτε θερμόμετρο και πείτε μου πόσο θα δείξει... 

36,9 γιατι όμως ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Να σου ζήσει ο μπεμπάκος αστεράκι μου..!!!! 

μαζί ξεκινήσαμε απέμεινα εγώ πίσω χαχαα.. δε πειράζει θα έρθει η ώρα μου.. ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου..

Αντε καλέ που απέμεινες, τα χίλια μύρια πέρασες, τώρα ξεκίνησες ... Είμαι κι εγώ η μεγαλοκοπελα μαζί σου, κι ας μην συμμετέχω ενεργά ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!! Να είναι γουρλιδικο αυτό το θεματακι!!! Εύχομαι σε όσες είναι έγκυος που από ότι φαίνεται αυξάνονται να έχουν μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να μην αγχώνονται! Για όλες εμάς που περιμένουμε το θαυματακι μας εύχομαι να γίνει σύντομα ! Ανυπομονούμε πολύ!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

36,9 γιατι όμως ?

Λένε ότι αν η θερμοκρασία όταν περιμένεις περίοδο έχει δεκατα, αυτό είναι δείγμα εγκυμοσύνης. Οπότε είμαστε  σε καλό δρόμο ? σε ευχαριστώ που το έκανες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Λένε ότι αν η θερμοκρασία όταν περιμένεις περίοδο έχει δεκατα, αυτό είναι δείγμα εγκυμοσύνης. Οπότε είμαστε  σε καλό δρόμο ? σε ευχαριστώ που το έκανες. 

Ααα νασε καλα ... Οντως ετσι ειναι ειμαι μς δεκατα απο ρην μςρα της ωορρηξίας μου και ακομα δεν εχει συνέλθει ... ! Ειναι μάλλον προσπαθούν οι ορμόνες να ανέβουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

@anna90

@diana8

@Eirinik94 κορίτσια μου;που είστε εσείς ;σας έχασα μήπως έχουμε χαρούμενα νέα :-) ???

Καλησπερα Κοριτσι μου εγω αδιαθετησα πριν μια εβδομαδα..και τωρα προσπαθω να χαλαρωσω και να απολαυσω τις ημερες που ερχονται ... ♥️♥️?? στολισαμε ...πηγαμε για ελιες..ολα καλα :) καμια βολτουλα ..σπιτι δουλειες.. εσυ ολα καλα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπεροχο το καινουργιο μας θεματακι.. τα Χριστουγεννα μου αρεσουν πολυ ...μου φτιαχνει την διαθεση παρα πολυ μονο που βλεπω το δεντρο!!! Ευχομαι κοριτσια μου να εχουμε ευχαριστα νεα και πανω απ ολα να ειμαστε καλα με τις οικογενειες μας!! Η υγεια πανω απ ολα !!!  ♥️?????5B08E150-57FC-41A7-BF8C-5A5954E6A612.thumb.jpeg.6c349a5ec14d31638afbe6f9d64042f1.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε γουρλίδικο το νέο θεματάκι για όλες μας! Σας στέλνω τη θετική μου ενέργεια ως παιδι του Δεκέμβρη και τοξοτινα που είμαι!?

εγω με κάτι λιγες καφέ βλέννες σήμερα, αύριο είναι η μέρα μου. Εσυ @Kostef ? Πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mitsaki83 είπε:

Καλησπερα σας κοριτσια μου και καλως σας βρηκα...χαρα και μια μικρη θλιψη μαζι..και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας καθως ειναι πολυ νωρις για ανακοινωσεις στον περιγυρω!!!Χθες πηρα στα χερια μου θετικο τεστακι μετα απο 5 μηνες προσπαθειας αλλα η χοριακη σημερα εδειξε 403 μοναδες!?!Αγχωθηκα κ στεναχωρεθηκα καθως τη περιμενα παραπανω!!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό να έρθει το νινακι σου! Γιατί βάζεις άσχημες σκέψεις στο μυαλό σου; Η χοριακη σου είναι μια χαρά. Εγώ με 300 είχα ξεκινήσει κι όλα πήγαν τέλεια. Η φίλη μου με 80 κι επίσης όλα πάνε καλά. Άκουσε με μην στεναχωριέσαι καθόλου. Να είσαι ήρεμη και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Ααα νασε καλα ... Οντως ετσι ειναι ειμαι μς δεκατα απο ρην μςρα της ωορρηξίας μου και ακομα δεν εχει συνέλθει ... ! Ειναι μάλλον προσπαθούν οι ορμόνες να ανέβουν.

Θα ανέβουν, που θα πάει... Του χρόνου θα στολίσεις με το μωρό αγκαλιά. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλησπερα Κοριτσι μου εγω αδιαθετησα πριν μια εβδομαδα..και τωρα προσπαθω να χαλαρωσω και να απολαυσω τις ημερες που ερχονται ... ♥️♥️?? στολισαμε ...πηγαμε για ελιες..ολα καλα :) καμια βολτουλα ..σπιτι δουλειες.. εσυ ολα καλα ??

Καλααα κ εγώ όπως είπα και στα κορίτσια αποφασίσαμε με τον άντρα μου να πάμε για εξωσωματική στο Έλενα οπότε τώρα είμαι στη φάση να κλείσω ραντεβού να δω με ποιον γιατρό να πάω γιατί δεν έχω ιδέα ?!!! Κατά αλλά θέλω μεχρι να τελειώσω τις διαδικασίες της εξωσωματικής όλα τα κορίτσια μου εδώ όλες σας όλες να έχετε σπορακι για να μου δίνεται συμβουλές μετά ? !! Α και κάνω ανακαίνιση στο σπίτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραίος ο νέος τίτλος!!! Ναι τα Χριστούγεννα είναι μια υπέροχη γιορτή!! Σε γεμίζει χαρά κ φέρνει φως στις καρδιές μας!! Μαγική γιορτή κ εύχομαι η μαγεία να ταξιδέψει κ στις κοιλίτσες μας κ να φέρει ένα τοσα δα μικρό σποράκι!!!!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα κ να εχετε γερά Χριστουγεννιατικα σπορακια στις κοιλιτσες σας :)

με το καλο!!! 
???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Εδω ο αντρας μ σκέφτεται να αλαξουμε κ γιατρο ... Στεκει να σ λεει π γιατρος με τοσο χαμηλή χοριακη δεν χρειαζεται να σε δω αν δεν κανεις 2-3 να δουμε πως ανεβενει σωστα δεν μπορω να σε δω ... Στο νοαοκομειο μ τ ειπαν αυτο γιατι ο γιατρος μετραει το ενδεχόμενο αργοποριμενης εμφιτευσης ... Οποτε η χοριακη μ δεν θα προλαβε να ανεβει για αυτο και τα τεστ βγεναν αρνητικα ... Μου ειπαν σιγκεκριμενα πως είμαι σε γκριζα ζωνη κ μπορεί η να παλινδρομησει η να εξελιχτεί πολυ θετικα ... Μονο υπομονη ..  Τι να πω . 

Ένα δίκιο ο άντρας σου το έχει καλή μου!! Κ εγώ θα σου προτείνω αυτό που είπαν κ τα υπόλοιπα κορίτσια..πήγαινε μόνη σου να κανεις μια χοριακη να δεις πως ανεβαίνει!!! Κ θετικές σκέψεις μόνο ε;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...