Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

@Sofia33 κορίτσι μουουουουουου συγχαρητήρια!!Στο είπα εγώ οτι πάμε παρέα, έχουμε συγχρονιστεί!!Να πάνε όλα τέλεια , ρόδινα και τελειόμηνα  σε όλες μας!

@ioannastrσε ευχαριστώ πολυυυυυ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Σοφακι μου εισαι εγκυουλα !!!!!!

Μπραβο κοριτσι μου να έχεις μια υπεροχη εγκυμοσύνη❤❤❤❤   

Καθε φορα που μπαίνω κ βλεπω θετικο τεστακι νιωθω λες κ ειναι δικο μου!!!!

Μπραβο κοριτσια μου!!!

@Dimitra91 εγω λεω να ξεκουραστεις λιγο εε... 😉😉😉  

Θα σε μαλωσω ...😘😘😘😘

Εγω κοριτσια μου θα το παρω χαλαρα πλεον κ οτι γινει..

Αν και σημερα ποναω αρκετα ειδικα απο την δεξια μερια.

Αρα θα μου ερθουν σύντομα🙄 

αγάπη μου κ εγώ ένιωθα πολύ έντονο πόνο αλλά στα αριστερά και έλεγα πάει μόλις τελειώσω με περίοδο θα πάω στην γυναικολόγο να με δει κάτι έχω...Ελπίδα υπάρχει, πάρτο χαλαρά ναι, αλλά αν δε δούμε την κοκκινούλα δεν πτοούμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia33 τι τέλεια νέα είναι αυτά ;;;; Συγχαρητήρια κορίτσι μου !!!! Με το καλό να πάρεις μια μεγάλη χοριακη!!! Εννοείται περιμένουμε και από σένα συμβουλές σύλληψης 😋 πολύ χάρηκα !!! 
Και στις υπόλοιπες κορίτσια μου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sofia33 είπε:

Κοριτσιαααα. Εκανα το τεστακι. Σας το ανεβαζω. Δεν μπορω να το πιστεψω! Θα παω να κανω χοριακη αυριο γιατι θελω να σιγουρευτω. 

F04BC663-4EA5-49BD-974E-65F32D06AFED.jpeg

Καλα ε? ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Τι γουρλιδικο που ειναο το πινακακι μας! Μα ρι υπέροχα! Η χαρα μου δεν περιγραφεται! Μπραβο ρε κοριτσι μου μπραβο! Αντε να μαζευομαστε πολλές!  Να ειναι και τα νινακια μας κοντά  🤗🤗🤗🤗🤗

Περιμενουμε  υπςροχα νεα απο τη χοριακη και τον γιατρο σου!

@Elenikon Ναι πρεπει να ξεκουραζομαι το εμπεδωσα σημερα αυτο!😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@Mari84: 1/2

@LadyP: 6/2

@Dimitra24: 16/2

@Elenikon :  21/2

@Elenitsa92 : 22/2

@St33: ?

@tzina819 : 12/5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια μου η χοριακη βγήκε, 289 θαρρώ καλή τιμή για την ημέρα που είμαι, η γιατρός μου ήταν ευχαριστημένη βέβαια μου είπε να ξανά μιλήσουμε Δευτερα που αν όλα πάνε καλά θα έχει πάει 1000 ώστε να κλείσουμε ραντεβού! 

Μου έδωσε προγεστερόνη, κ μου είπε όχι βαρη, όχι μηχανάκι (χωριστά θα κυκλοφορώ από δω κ πέρα με τον αντρα μου) κ όχι σεξ.Στα υπόλοιπα ναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου η χοριακη βγήκε, 289 θαρρώ καλή τιμή για την ημέρα που είμαι, η γιατρός μου ήταν ευχαριστημένη βέβαια μου είπε να ξανά μιλήσουμε Δευτερα που αν όλα πάνε καλά θα έχει πάει 1000 ώστε να κλείσουμε ραντεβού! 

Μου έδωσε προγεστερόνη, κ μου είπε όχι βαρη, όχι μηχανάκι (χωριστά θα κυκλοφορώ από δω κ πέρα με τον αντρα μου) κ όχι σεξ.Στα υπόλοιπα ναι!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!
Θύμισε μου αν θες σε ποια μέρα του κύκλου είσαι και αν ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία.
΄Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!
Θύμισε μου αν θες σε ποια μέρα του κύκλου είσαι και αν ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία.
΄Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!!

Λοιπόν έχω κύκλο 28 ημερών, τώρα είμαι στην 26η και ωορρηξία έκανα την 12 ημέρα (το τεστ ωορρηξίας βγήκε θετικό την 11η)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Λοιπόν έχω κύκλο 28 ημερών, τώρα είμαι στην 26η και ωορρηξία έκανα την 12 ημέρα (το τεστ ωορρηξίας βγήκε θετικό την 11η)

Σε ευχαριστώ που μου απάντησες...
Εγώ είμαι στην 28 και έκανα ωορρηξία την 18η. Άρα καλά κάνω και περιμένω μέχρι τη Δευτέρα, 14 μέρες από την ωορρηξία! Αν κρατηθώ! λαλαλαλαλ!
Με το καλο ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Sofia33 είπε:

Κοριτσιαααα. Εκανα το τεστακι. Σας το ανεβαζω. Δεν μπορω να το πιστεψω! Θα παω να κανω χοριακη αυριο γιατι θελω να σιγουρευτω. 

F04BC663-4EA5-49BD-974E-65F32D06AFED.jpeg

Μπραβοοοοο!!! Τέλεια νέα κορίτσι! Να σου πάνε όλα καλά και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη! Αν θες πες μας λίγο σε ποια μέρα είσαι και αν είχες σύμπτωματα πριν! Μπορεί να τα έχεις ξαναγράψει αλλά είμαστε γλωσσουδες και κάπου θα έχει χωθεί αν τα έχεις ξαναγράψει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου η χοριακη βγήκε, 289 θαρρώ καλή τιμή για την ημέρα που είμαι, η γιατρός μου ήταν ευχαριστημένη βέβαια μου είπε να ξανά μιλήσουμε Δευτερα που αν όλα πάνε καλά θα έχει πάει 1000 ώστε να κλείσουμε ραντεβού! 

Μου έδωσε προγεστερόνη, κ μου είπε όχι βαρη, όχι μηχανάκι (χωριστά θα κυκλοφορώ από δω κ πέρα με τον αντρα μου) κ όχι σεξ.Στα υπόλοιπα ναι!!

Η χοριακη σου είναι τέλεια κορίτσι! Σκέψου ότι είσαι πριν την καθυστέρηση! Σε λιγότερο από μια εβδομάδα θα το δεις κιόλας! Θα είναι μια τόσο δα μικροσκοπική πανέμορφη κουκιδιτσα! Η πιο όμορφη που θα έχεις δει ποτέ!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Σε ευχαριστώ που μου απάντησες...
Εγώ είμαι στην 28 και έκανα ωορρηξία την 18η. Άρα καλά κάνω και περιμένω μέχρι τη Δευτέρα, 14 μέρες από την ωορρηξία! Αν κρατηθώ! λαλαλαλαλ!
Με το καλο ❤️ 

Καλέ τι ευχαριστείς?? Γι'αυτό είμαστε εδώ!!!κρατήσου οσο μπορεσεις, αν κ να σου πω εμένα η γιατρός με μπέρδεψε γιατί όταν της είπα ότι έιχα νωριτερα ωορρηξία μου είπε εγώ θα σε πάω με την τελευταία περίοδο..τώρα τι εννοούσε δεν το έπιασα!!εύχομαι να έχεις δυο κατακόκκινες γραμμές στο τεστακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Η χοριακη σου είναι τέλεια κορίτσι! Σκέψου ότι είσαι πριν την καθυστέρηση! Σε λιγότερο από μια εβδομάδα θα το δεις κιόλας! Θα είναι μια τόσο δα μικροσκοπική πανέμορφη κουκιδιτσα! Η πιο όμορφη που θα έχεις δει ποτέ!😘

Χίλια ευχαριστώ!!προσπαθώ να κρατηθώ στην γη γιατί είναι νωρίς ακόμα, αλλά έχουν πάρει τα μυαλά μου αέρα με τα γλυκά σας λόγια!!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Καλέ τι ευχαριστείς?? Γι'αυτό είμαστε εδώ!!!κρατήσου οσο μπορεσεις, αν κ να σου πω εμένα η γιατρός με μπέρδεψε γιατί όταν της είπα ότι έιχα νωριτερα ωορρηξία μου είπε εγώ θα σε πάω με την τελευταία περίοδο..τώρα τι εννοούσε δεν το έπιασα!!εύχομαι να έχεις δυο κατακόκκινες γραμμές στο τεστακι σου!!!!

Καλησπέρα και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Και στην άλλη την κοπέλα @Sofia33 !!

Η γιατρός εννοούσε ότι θα μετρήσει την εγκυμοσύνη σου από τη πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου..άσχετα με το σε ποια μέρα έκανες ωορρηξία..πάντα έτσι το μετράνε στην αρχή.αν είναι λίγο πιο μικρό ή λίγο πιο μεγάλο θα φανεί μετά!αλλά η διαφορά κ πάλι θα είναι ελάχιστες μέρες. βάσει της τελευταίας περιόδου μετριούνται οι εβδομάδες πάντα..δηλαδή αν είχες τελευταία περίοδο 1η Ιανουαρίου και ωορρηξία τη 12η ενώ άλλες φορές κάνεις τη 14η πχ, η κύηση θα μετράει από 1η Ιανουαρίου και θεωρείται ότι είσαι 4 εβδομάδων, γιατί η κύηση ποτέ δε μετριέται από τη μέρα της ωορρηξίας αλλά από την πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις βγηκα απο τη γυναικολογο και διαβασα τα ευχαριστα!!! @Sofia33 πολλα συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Υγιεις και τελειομηνες εγκυμοσυνες και στις 3 σας ευχομαι κοριτσια.. Αντε να γεμισει μονο με θετικα το πινακακι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η toulipa8 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου η χοριακη βγήκε, 289 θαρρώ καλή τιμή για την ημέρα που είμαι, η γιατρός μου ήταν ευχαριστημένη βέβαια μου είπε να ξανά μιλήσουμε Δευτερα που αν όλα πάνε καλά θα έχει πάει 1000 ώστε να κλείσουμε ραντεβού! 

Μου έδωσε προγεστερόνη, κ μου είπε όχι βαρη, όχι μηχανάκι (χωριστά θα κυκλοφορώ από δω κ πέρα με τον αντρα μου) κ όχι σεξ.Στα υπόλοιπα ναι!!

Τελεια κοριτσι μου!!!!!

Να εχεις μια ομορφη εγκυμοσύνη!!!!!!!

Δικια μου εισαι εσυ μου φαινεται ..... μηχανοβια 😘😘😘😘😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Σε ευχαριστώ που μου απάντησες...
Εγώ είμαι στην 28 και έκανα ωορρηξία την 18η. Άρα καλά κάνω και περιμένω μέχρι τη Δευτέρα, 14 μέρες από την ωορρηξία! Αν κρατηθώ! λαλαλαλαλ!
Με το καλο ❤️ 

@Αννια27 μην γελάς καθόλου!! Δεν ξέρεις πως κρατιέμαι... Δεν ξέρεις!! 
Είμαι και κοντά στην Τρίπολη!
Μέχρι και παράθεση στο μήνυμα μου κάνω, σε λίγο θα μου απαντάω για συμπαράσταση! 

[smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Και στην άλλη την κοπέλα @Sofia33 !!

Η γιατρός εννοούσε ότι θα μετρήσει την εγκυμοσύνη σου από τη πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου..άσχετα με το σε ποια μέρα έκανες ωορρηξία..πάντα έτσι το μετράνε στην αρχή.αν είναι λίγο πιο μικρό ή λίγο πιο μεγάλο θα φανεί μετά!αλλά η διαφορά κ πάλι θα είναι ελάχιστες μέρες. βάσει της τελευταίας περιόδου μετριούνται οι εβδομάδες πάντα..δηλαδή αν είχες τελευταία περίοδο 1η Ιανουαρίου και ωορρηξία τη 12η ενώ άλλες φορές κάνεις τη 14η πχ, η κύηση θα μετράει από 1η Ιανουαρίου και θεωρείται ότι είσαι 4 εβδομάδων, γιατί η κύηση ποτέ δε μετριέται από τη μέρα της ωορρηξίας αλλά από την πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου!

Ααααα οκ!!έτσι κ αλλιώς 2 μέρες πάνω κάτω δεν κάνουν μεγάλη διαφορά υποθέτω!οπότε εγώ θεωρητικά είμαι στην 4η εβδομάδα με περίοδο 5/1 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η toulipa8 είπε:

Ααααα οκ!!έτσι κ αλλιώς 2 μέρες πάνω κάτω δεν κάνουν μεγάλη διαφορά υποθέτω!οπότε εγώ θεωρητικά είμαι στην 4η εβδομάδα με περίοδο 5/1 

Ναι είσαι 3εβδ και 4ημ βάσει τελευταίας περιόδου! Αν είσαι 2 μέρες πάνω κάτω θα φανεί μετά, αλλά όντως δεν κάνει κ μεγάλη διαφορά😋 κι εγώ είμαι 2-3 μέρες περισσότερο γιατί κάνω μικρό κύκλο οπότε και νωρίς ωορρηξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Τελεια κοριτσι μου!!!!!

Να εχεις μια ομορφη εγκυμοσύνη!!!!!!!

Δικια μου εισαι εσυ μου φαινεται ..... μηχανοβια 😘😘😘😘😘 

Ευχαριστώ γλυκό μου κοριτσάκι!!!εχω μηχανοβιο άντρα,οπότε κ εγώ μαζί του, αλλά προκειμένου να πάνε όλα καλά θα τον αφήσω κ θα πηγαίνω τσουκου τσουκου με το αμαξάκι μου το κουτσικο χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ναι είσαι 3εβδ και 4ημ βάσει τελευταίας περιόδου! Αν είσαι 2 μέρες πάνω κάτω θα φανεί μετά, αλλά όντως δεν κάνει κ μεγάλη διαφορά😋 κι εγώ είμαι 2-3 μέρες περισσότερο γιατί κάνω μικρό κύκλο οπότε και νωρίς ωορρηξία!

Ααααα μετράμε κ μέρες; μάλιστα!! Είμαι τελείως άσχετη!!με το καλό κ σε εσένα να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!!

Να ρωτήσω η γιατρός μου είπε να πάρω utrogestan αλλά λέει ότι είναι κ χάπι κ κολπικό υποθετο, εμένα η γιατρός δεν μου διευκρινίσε από ποια είσοδο να το βάλω!! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Ααααα μετράμε κ μέρες; μάλιστα!! Είμαι τελείως άσχετη!!με το καλό κ σε εσένα να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!!

Να ρωτήσω η γιατρός μου είπε να πάρω utrogestan αλλά λέει ότι είναι κ χάπι κ κολπικό υποθετο, εμένα η γιατρός δεν μου διευκρινίσε από ποια είσοδο να το βάλω!! 🤣

Σε ευχαριστώ!! Ναι μετράμε και μέρες χαχα δεν πειράζει θα τα μάθεις όλα!! πόσο καιρό προσπαθείτε; τώρα ξεκινήσατε;

Καλύτερα κολπικά θα έλεγα, αλλά ρώτα κ τη γιατρό σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η toulipa8 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου η χοριακη βγήκε, 289 θαρρώ καλή τιμή για την ημέρα που είμαι, η γιατρός μου ήταν ευχαριστημένη βέβαια μου είπε να ξανά μιλήσουμε Δευτερα που αν όλα πάνε καλά θα έχει πάει 1000 ώστε να κλείσουμε ραντεβού! 

Μου έδωσε προγεστερόνη, κ μου είπε όχι βαρη, όχι μηχανάκι (χωριστά θα κυκλοφορώ από δω κ πέρα με τον αντρα μου) κ όχι σεξ.Στα υπόλοιπα ναι!!

Τέλεια!!! Όλα τέλεια ξεκίνησαν! Σου εύχομαι ότι καλυτερο από εδώ και στο εξής! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!❤️Τώρα θα προσέχεις κορίτσι μου άσε το μηχανάκι! Εγώ που έχω μηχανάκι και μόνο με αυτό κυκλοφορώ;;; Χαχα !! Αλλά ας έρθει αυτή η ευλογημένη ώρα και με τα πόδια θα πηγαίνω δεν με νοιάζει!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Τέλεια!!! Όλα τέλεια ξεκίνησαν! Σου εύχομαι ότι καλυτερο από εδώ και στο εξής! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!❤️Τώρα θα προσέχεις κορίτσι μου άσε το μηχανάκι! Εγώ που έχω μηχανάκι και μόνο με αυτό κυκλοφορώ;;; Χαχα !! Αλλά ας έρθει αυτή η ευλογημένη ώρα και με τα πόδια θα πηγαίνω δεν με νοιάζει!!

 

Εσύ να ετοιμάζεσαι για αυτοκινητάκι γιατί σύντομα θα έρθει κ για σένα η απαγόρευση!!💕 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...