Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

ΕΚΠΑ ναι...πες μου οτι εχεις περασει και συ απο κει να τρελαθουμεεεεε

θα σου πω απλά οτι είχα πριν λίγα χρόνια μια κουβέντα με τον Ροδάκη για τα ζώδια, εντελώς από άλλο πλανήτη χαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dage Εννοείται πως δνε είμαστε φυσιολογικές χαχαχαχα

@Sofia33 Γέλασα με τον ερμή 😂

Nαι κορίτσια την πήρα!Απο 311 που ήταν στις 21/1 πήγε 706 στις 23/1. Πως την βλέπετε την αυξηση; Φυσιολογική;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dage είπε:

θα σου πω απλά οτι είχα πριν λίγα χρόνια μια κουβέντα με τον Ροδάκη για τα ζώδια, εντελώς από άλλο πλανήτη χαχαχαχαχα!

Μορφη ο Ροδακης ρε!!!! Δεν επρεπε να ειναι στο βιολογικο ο ανρθωπος! Επρεπε να διδασκει φιλοσοφια!! Χαχαχαχαχα θεικες στιγμες εχω ζησει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η dage είπε:

Έτσι λοιπόν...!!! εκδηλωθείτε μια μια να μη νοιώθω άσχημα!

@Marba εντάξει ξέρεις οτι μέχρι τον Απρίλιο δε θα σε αφήσω σε ησυχία και μακάρι να μη σε αφήσω μέχρι να γεννήσουμε μαζί ❤️

@Sta33 μυστικά για τι απ'όλα;; χαχαχα

@Sofia33 Βιολόγος;; χα! ΕΚΠΑ; εγώ ίσα που ξέρω το ζώδιό μου! Εγώ το ενα κουσούρι που έχω είναι ο διαλογισμός.. το αλλο θα σας το πω αλλη φορα (ποιο απ'όλα δεν ξέρω!)

Για να μην αγχωνόμαστε και αν είμαστε χαλαρές!!!! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@dage Εννοείται πως δνε είμαστε φυσιολογικές χαχαχαχα

@Sofia33 Γέλασα με τον ερμή 😂

Nαι κορίτσια την πήρα!Απο 311 που ήταν στις 21/1 πήγε 706 στις 23/1. Πως την βλέπετε την αυξηση; Φυσιολογική;;;

Αγαπιτσα μου!!! Μπραβοοοοοοοοοο σε 2 μερες διπλασιαστηκε!!!!!!!!! Τελειααααααα!!!! Το ξερα οτι ολα θα ηταν καλα!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@dage Εννοείται πως δνε είμαστε φυσιολογικές χαχαχαχα

@Sofia33 Γέλασα με τον ερμή 😂

Nαι κορίτσια την πήρα!Απο 311 που ήταν στις 21/1 πήγε 706 στις 23/1. Πως την βλέπετε την αυξηση; Φυσιολογική;;;

Μια χαρά κορίτσι μου!!! Πολύ καλή είναι!!!μίλησες με τη γιατρό σου!!! Χαλάρωσε κ απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου τώρα!! Κάνε τον άντρα σου να τρελαθεί από τη χαρά του!!! Χαχαχα !! 😊😍😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@dage Εννοείται πως δνε είμαστε φυσιολογικές χαχαχαχα

@Sofia33 Γέλασα με τον ερμή 😂

Nαι κορίτσια την πήρα!Απο 311 που ήταν στις 21/1 πήγε 706 στις 23/1. Πως την βλέπετε την αυξηση; Φυσιολογική;;;

Μια χαρά κορίτσι μου!!! Πολύ καλή είναι!!!μίλησες με τη γιατρό σου!!! Χαλάρωσε κ απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου τώρα!! Κάνε τον άντρα σου να τρελαθεί από τη χαρά του!!! Χαχαχα !! 😊😍😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@dage Εννοείται πως δνε είμαστε φυσιολογικές χαχαχαχα

@Sofia33 Γέλασα με τον ερμή 😂

Nαι κορίτσια την πήρα!Απο 311 που ήταν στις 21/1 πήγε 706 στις 23/1. Πως την βλέπετε την αυξηση; Φυσιολογική;;;

Τέλεια!!!!! Μπράβο κορίτσι μου !!!! Πολύ χαίρομαι για σένα 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η dage είπε:

Έτσι λοιπόν...!!! εκδηλωθείτε μια μια να μη νοιώθω άσχημα!

@Marba εντάξει ξέρεις οτι μέχρι τον Απρίλιο δε θα σε αφήσω σε ησυχία και μακάρι να μη σε αφήσω μέχρι να γεννήσουμε μαζί ❤️

@Sta33 μυστικά για τι απ'όλα;; χαχαχα

@Sofia33 Βιολόγος;; χα! ΕΚΠΑ; εγώ ίσα που ξέρω το ζώδιό μου! Εγώ το ενα κουσούρι που έχω είναι ο διαλογισμός.. το αλλο θα σας το πω αλλη φορα (ποιο απ'όλα δεν ξέρω!)

Χαχαχαχα.. 🤣🤣🤣 Να μη με αφήσεις! Να έχουμε να λέμε είτε τα ευχάριστα (σύντομα εύχομαι) είτε να συζητάμε τους προβληματισμούς μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia33 @dage @Elenitsa92 Ευχαριστώωωωωω!!! Ναι έχει αυξηθεί 100% και κάτι παραπάνω! Μου έφυγε ένα βάρος η αλήθεια είναι αλλά είμαι συγκρατημένη ακόμα!

@Elenikon Δεν μίλησα γιατι μου είπε να πάω Τριτη να με δει, δεν μου είπε να ξανακάνω χοριακή 🤣 Οπότε φαντάζομαι την Τριτη θα μου ξαναγράψει χοριακή σίγουρα! Ναι θα του ετοιμάσω αυτά που σκέφτομαι και θα του τα δώσω το Σάββατο το πρωί! 🤩

Μέχρι να έχω εγώ κι άλλα νέα, περιμένω απο εσάς ευχάριστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dimitra91 άντε και μας έσκασες!! Μα αυτό είναι το ζητούμενο να έχει διπλασιαστεί!!!!!!!! Τι καλαάαααααα

@Sofia33 Θεός ο Ροδάκης! Είχε εμφανιστεί σε κάποια φάση στην Αννίτα και είχε άγχος χαχαχαχα αλλά ο αγαπημένος μου ήταν ο Χαμόδρακας (κρίμα δε βρίσκω το κατάλληλο emoticon)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dage είπε:

@Dimitra91 άντε και μας έσκασες!! Μα αυτό είναι το ζητούμενο να έχει διπλασιαστεί!!!!!!!! Τι καλαάαααααα

@Sofia33 Θεός ο Ροδάκης! Είχε εμφανιστεί σε κάποια φάση στην Αννίτα και είχε άγχος χαχαχαχα αλλά ο αγαπημένος μου ήταν ο Χαμόδρακας (κρίμα δε βρίσκω το κατάλληλο emoticon)

Σοβαρα;;;;; Δεν πηρα βιοπληροφορικη μονο και μονο για αυτον! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Sofia33 @dage @Elenitsa92 Ευχαριστώωωωωω!!! Ναι έχει αυξηθεί 100% και κάτι παραπάνω! Μου έφυγε ένα βάρος η αλήθεια είναι αλλά είμαι συγκρατημένη ακόμα!

@Elenikon Δεν μίλησα γιατι μου είπε να πάω Τριτη να με δει, δεν μου είπε να ξανακάνω χοριακή 🤣 Οπότε φαντάζομαι την Τριτη θα μου ξαναγράψει χοριακή σίγουρα! Ναι θα του ετοιμάσω αυτά που σκέφτομαι και θα του τα δώσω το Σάββατο το πρωί! 🤩

Μέχρι να έχω εγώ κι άλλα νέα, περιμένω απο εσάς ευχάριστα!!!!!

Νομίζω οτι όλη αυτή η υπομονή που έκανες αυτές τις μέρες θα σου βγει σε υπερπαραγωγή!!! Καημένε σύζυγε!! ❤️ Να χαρείς την κάθε στιγμή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Σοβαρα;;;;; Δεν πηρα βιοπληροφορικη μονο και μονο για αυτον! 

Ήταν ειρωνικό αλλά που να το καταλάβεις έτσι όπως το γραψα.. αν είχα βρει το εμετικό emoticon όμως θα ήταν ξεκάθαρο!!!!😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Sta33 είπε:

Για να μην αγχωνόμαστε και αν είμαστε χαλαρές!!!! ☺️

Δε σας προλαβαίνω χαχαχα Κοίτα νομίζω πρέπει να το χεις λίγο το γονίδιο αλλά πέρα από την πλάκα ο διαλογισμός με βοηθάει πολύ. Μη γελάτε, αλήθεια. 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dage είπε:

Ήταν ειρωνικό αλλά που να το καταλάβεις έτσι όπως το γραψα.. αν είχα βρει το εμετικό emoticon όμως θα ήταν ξεκάθαρο!!!!😂

Χαχαχαχα ελεγα και γω!!!!! Λοιπον αντε συναδελφε, ευχομαι τον απριλη να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα και να εχεις πητ μεσα στα χριστουγεννα!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dage Εντάξει δεν θα κάνω και κάτι πολύ έξτρα! :D:D:D  Αλλά ναι θα το ζήσουμε αυτό το ΣΚ 🤣. Εμένα με βοηθάει η yoga και οι βαθιές ανάσες! :D:D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@dage Εννοείται πως δνε είμαστε φυσιολογικές χαχαχαχα

@Sofia33 Γέλασα με τον ερμή 😂

Nαι κορίτσια την πήρα!Απο 311 που ήταν στις 21/1 πήγε 706 στις 23/1. Πως την βλέπετε την αυξηση; Φυσιολογική;;;

Tέλειαααα!!!!μπραβο κορίτσι μου όλα ροδινα απο δω κ πέρα!αναμενουμε την ανακοινωση στον σύζυγο!!!!

  @Sofia33 αστρολόγος δεν είμαι , αλλά μια χαρά μέσα στην λύπη μου την πήρα τον προηγούμενο μήνα που δεν θα μου βγει το παιδί παρθλνος να με τρελάνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Sofia33 @dage @Elenitsa92 Ευχαριστώωωωωω!!! Ναι έχει αυξηθεί 100% και κάτι παραπάνω! Μου έφυγε ένα βάρος η αλήθεια είναι αλλά είμαι συγκρατημένη ακόμα!

@Elenikon Δεν μίλησα γιατι μου είπε να πάω Τριτη να με δει, δεν μου είπε να ξανακάνω χοριακή 🤣 Οπότε φαντάζομαι την Τριτη θα μου ξαναγράψει χοριακή σίγουρα! Ναι θα του ετοιμάσω αυτά που σκέφτομαι και θα του τα δώσω το Σάββατο το πρωί! 🤩

Μέχρι να έχω εγώ κι άλλα νέα, περιμένω απο εσάς ευχάριστα!!!!!

Δεν καταλαβαίνω τι λογική της γιατρου πάντως! Αυτή κάτι θα ξέρει βέβαια! Πες της εσύ ότι ξαναεκανες. Μπορεί να μην χρειάζεται να ξανακάνεις . Άντε τέλεια!!! Περιμένουμε αντιδράσεις του άντρα σου!!! Χιχι!! Κάνε όνειρα για το μπεμπακι σου τώρα.....!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η dage είπε:

Δε σας προλαβαίνω χαχαχα Κοίτα νομίζω πρέπει να το χεις λίγο το γονίδιο αλλά πέρα από την πλάκα ο διαλογισμός με βοηθάει πολύ. Μη γελάτε, αλήθεια. 😋

Ένα διαλογισμό χρειάζομαι και γω για να ηρεμήσω νομίζω!!!Μια χαρά βοηθάει δεν λες τίποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Χαχαχαχα ελεγα και γω!!!!! Λοιπον αντε συναδελφε, ευχομαι τον απριλη να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα και να εχεις πητ μεσα στα χριστουγεννα!!!!!! 

Τώρα αυτό με συγκίνησε!! Αλήθεια!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Tέλειαααα!!!!μπραβο κορίτσι μου όλα ροδινα απο δω κ πέρα!αναμενουμε την ανακοινωση στον σύζυγο!!!!

  @Sofia33 αστρολόγος δεν είμαι , αλλά μια χαρά μέσα στην λύπη μου την πήρα τον προηγούμενο μήνα που δεν θα μου βγει το παιδί παρθλνος να με τρελάνει!!!

Χαχαχαχαχαχα ναιιιιιιιι ποσο συμφωνωωωωωωω! Ελα θα μεινουμε τωρα παιδι μου! Να βγει ζυγακι τρελο και ομορφοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sofia33 είπε:

Χαχαχαχαχαχα ναιιιιιιιι ποσο συμφωνωωωωωωω! Ελα θα μεινουμε τωρα παιδι μου! Να βγει ζυγακι τρελο και ομορφοοοο

λες ε???διχάζομαι για τον ζυγό ,είναι λίγο θύμα -ζώδιο θαρρώ!!!ο άντρας μου ευελπιστεί σαν την @dage Χριστούγεννα για να βγει σαν τα μούτρα του τοξότης , να με στείλουν στο Δαφνί εμένα!!![smilie=laughing7.g:

εγώ κορίτσια μόνο με κρασάκι χαλαρώνω, αλλά πάει και αυτό το κόψαμε!!:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χαχαχαχα όντως μόνο για φαγητα λέμε 😂 δεν ξέρω καθόλου κορίτσι μου εμένα που την έδωσαν την κουνια αλλά τώρα από τι ξύλο είναι φτιαγμένη δεν έχω ιδέα.. επισης δεν πολύ κοιμήθηκε στην κουνια της εμένα έτσι έχει μείνει 
    • Τι ωραιααααααααααα🥳🥳🥳🥳μπραβο κοριτσάκι μου πολύ ομορφα νεαααα❤️ απόλαυσε το σκ σου πιες και τα τελευταία κρασακια σου και την Δευτέρα θα γίνει χαμουλης με τα αυγουλακια σου🙏
    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...