Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki83 είπε:

ασχετο αυτο που θα πω αλλα το πρωι πολυ εκνευριστηκα...μιλησε η μαμα μου με μια θεια μου κ τη ρωτησε αν εχω βαλει μπροστα για παιδι κ η μανουλα μου επειδη δεν ξερει ειπε οχι κ της απαντησε η θεια μου τι περιμένουν περνανε τα χρονια... κ εκνευριστηκα γιατι ξερω οτι το ειπε για να στεναχωρησει τη μαμα μου..βεβαια η μαμα μου της ειπε οτι δεν αφορα ουτε αυτην ουτε κανεναν αν κ ποτε θα κανω παιδι...εδω ο κοσμος χάνεται κ η αλλη το κουτσομπολιο...

Καλά κοριτσι μου, η κάθε μία που δεν έχει με τι να ασχοληθεί, θα ρίξει το δηλητήριο της προκειμένου να κάνει κάποιον να αισθανθεί άσχημα για να νιώσει εκείνη καλύτερα. Αυτό λέγεται κόμπλεξ. Το αν θέλεις να κάνεις παιδί και το πότε θα στο στείλει ο Θεός είναι μόνο δικό σας θέμα και κανενός άλλου. Ούτε καν της μαμάς σου, η οποία απάντησε πολύ ωραία στη θεία σου...

Ξέρω οτι είναι πολύ πολύ εκνευριστικό αλλά μην ασχολείσαι, δεν αξίζει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλά κοριτσι μου, η κάθε μία που δεν έχει με τι να ασχοληθεί, θα ρίξει το δηλητήριο της προκειμένου να κάνει κάποιον να αισθανθεί άσχημα για να νιώσει εκείνη καλύτερα. Αυτό λέγεται κόμπλεξ. Το αν θέλεις να κάνεις παιδί και το πότε θα στο στείλει ο Θεός είναι μόνο δικό σας θέμα και κανενός άλλου. Ούτε καν της μαμάς σου, η οποία απάντησε πολύ ωραία στη θεία σου...

Ξέρω οτι είναι πολύ πολύ εκνευριστικό αλλά μην ασχολείσαι, δεν αξίζει!!!!

ξερεις γιατι εκνευριζομαι? εγω παντρευτηκα στα 36 μου μεχρι τοτε τι λεγανε στη μανα μου δεν υπαρχει ...επειδη κρατουσα κρυφη τη προσωπικη μου ζωη απο το σοι μου φαντασου ηρθε ο αντρας μου κ με ζητησε απο το πατερα μου κ δεν ηξερα το σοι οτι ειχα δωσει λογο κ η συγκεκριμενη θεια ελεγε στη μαμα μου οτι για να ειμαι πανω απο 30 κ να μην εχω σχεση εχω προβλημα οτι θα μεινω γεροντοκορη για να την πληγωσουν...κ παντρευτηκα κ ελεγα οτι τουλαχιστον δεν θα τη στεναχωρουν πια κ κοιτα τωρα παλι τα ιδια..κ η μανουλα μου παλι φανηκε διακριτικη κ δεν μου ειπε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ασχετο αυτο που θα πω αλλα το πρωι πολυ εκνευριστηκα...μιλησε η μαμα μου με μια θεια μου κ τη ρωτησε αν εχω βαλει μπροστα για παιδι κ η μανουλα μου επειδη δεν ξερει ειπε οχι κ της απαντησε η θεια μου τι περιμένουν περνανε τα χρονια... κ εκνευριστηκα γιατι ξερω οτι το ειπε για να στεναχωρησει τη μαμα μου..βεβαια η μαμα μου της ειπε οτι δεν αφορα ουτε αυτην ουτε κανεναν αν κ ποτε θα κανω παιδι...εδω ο κοσμος χάνεται κ η αλλη το κουτσομπολιο...

Έτσι είναι.,, και εμας μας έχουν πρήξει.,, και ποτέ και τι κάθεστε.., ξαι γρήγορα μ ένα μωρό και ένα μπεμπη (έχουν και προτίμηση) με εκνευρίζουν πολύ αυτά... ποτέ κανιά μέρα θα έχω νεύρα και θα βάλω κανέναν στην θέση του.,, μπραβο στη μανούλα που απάντησε! Μια ξαδέρφη του άντρα μου ξέρετε τι μου είπε πριν ακόμη ξεκινήσουμε  προσπάθειες.,, τα παιδιά της παίζουν μαζί μου παρά πολύ (γιατί ασχολουμε ενώ αυτή ούτε καν) και της λέει η μαμά της Καλε πάρε τα παιδιά την έχουν πρήξει την γυναίκα και λέει όχι τα αγαπάει πολύ και συνήθως ο θεός σε αυτούς που τα αγαπάνε τόσο δίνει δύσκολα παιδιά!! Έσκυψαν το κεφάλι όλοι στο τραπεζι εκτός από αυτήν που φυσικά δεν την πολύ ένοιαξε τι είπε! ΕΞΑΛΛΗ σας λέω έγινα.., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Και αν είναι μεγαλύτερος τώρα;;;;;;; Δεν ξέρεις είμαστε μυστήρια πλάσματα εμείς χαχαχαχαχαχα

Θετική σκέψη και μετα τις 17 βλέπουμε!!!!

Μυστήρια πλάσματα δεν λες τίποτα.,,, την μια είμαι πολύ αισιόδοξη και το σώμα ξέρει και όλα καλά ... και την άλλη μέρα κλάμα φουλ!!! Και ποτέ θα έρθει και γιατί όχι τώρα;;; Του γιατρού είμαι ... σας το λέω.,, 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Το ξερω σε καταλαβαινω απολυτα!! Αλλα εγω ειπα προωρα τεστ τελος!! Μονο αγχος φερνουν!! Ολα θα γινουν😊😊

Ισχύει Κατερίνα μου!!! Μόνο άγχος,,,, και νεύρα θα προσθέσω... χαχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ξερεις γιατι εκνευριζομαι? εγω παντρευτηκα στα 36 μου μεχρι τοτε τι λεγανε στη μανα μου δεν υπαρχει ...επειδη κρατουσα κρυφη τη προσωπικη μου ζωη απο το σοι μου φαντασου ηρθε ο αντρας μου κ με ζητησε απο το πατερα μου κ δεν ηξερα το σοι οτι ειχα δωσει λογο κ η συγκεκριμενη θεια ελεγε στη μαμα μου οτι για να ειμαι πανω απο 30 κ να μην εχω σχεση εχω προβλημα οτι θα μεινω γεροντοκορη για να την πληγωσουν...κ παντρευτηκα κ ελεγα οτι τουλαχιστον δεν θα τη στεναχωρουν πια κ κοιτα τωρα παλι τα ιδια..κ η μανουλα μου παλι φανηκε διακριτικη κ δεν μου ειπε τιποτα

Και 3 παιδιά να είχες κοπέλα μ κάτι θα έβρισκε να έλεγε αυτή η γυναίκα.,, γιατί έτσι είναι.,, θέλει να πληγώσει για να νιώσει κάποια! Μην ασχολείσαι καν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ξερεις γιατι εκνευριζομαι? εγω παντρευτηκα στα 36 μου μεχρι τοτε τι λεγανε στη μανα μου δεν υπαρχει ...επειδη κρατουσα κρυφη τη προσωπικη μου ζωη απο το σοι μου φαντασου ηρθε ο αντρας μου κ με ζητησε απο το πατερα μου κ δεν ηξερα το σοι οτι ειχα δωσει λογο κ η συγκεκριμενη θεια ελεγε στη μαμα μου οτι για να ειμαι πανω απο 30 κ να μην εχω σχεση εχω προβλημα οτι θα μεινω γεροντοκορη για να την πληγωσουν...κ παντρευτηκα κ ελεγα οτι τουλαχιστον δεν θα τη στεναχωρουν πια κ κοιτα τωρα παλι τα ιδια..κ η μανουλα μου παλι φανηκε διακριτικη κ δεν μου ειπε τιποτα

Πωπω καταλαβαίνω..... Όλοι έχουμε μία τέτοια κουτσομπόλα κακοπροαίρετη στο σόι νομίζω.... είτε είναι φανερή είτε κρυφή! Δεν έχω αντίστοιχη εμπειρία αλλά πιστεύω σίγουρα ότι έχουμε φάει κι εμείς κράξιμο πίσω απο την πλάτη μας κυρίως επειδή είμαι έγκυος και είμαστε μόνο αρραβωνιασμένοι...

Αλλά δεν με αγγιζουν καν αυτα. Και η πεθερα μας έπρηζε αντε και αντε να κάνετε θρησκευτικό, και είστε αρραβωνιασμένοι 3 χρονια (είμαστε 28 να σημειώσω), η μανα μου απο την αλλη μου ελεγε αντε να κανεις ενα παιδακι να παίζουμε.... Ξέρω οτι και οι 2 το έλεγαν απο αγάπη αλλα τους το ξεκοψα γιατι είναι εκνευριστικο.

Τωρα βεβαια η μανα μου ειναι ικανοποιημενη η αλλη οχι και τόσο μιας που θα γεννησω και δε θα είμαι στο δρόμο του Θεου εφοσον δεν θα εχω κανει θρησκευτικο, αλλα τι να κανουμε. Δε μπορούμε να τα έχουμε όλα. Η ζωη κάθε οικογένειας είναι διαφορετική και αφορά μόνο τα άτομα που είναι μέσα σε αυτη.

Μην ασχολείσαι ξέρω ότι στεναχωριέσαι για τα μαμα σου περισσοτερο, αλλά μπορείς να το συζητήσεις με τη μαμα σου μόνο το θέμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι είναι.,, και εμας μας έχουν πρήξει.,, και ποτέ και τι κάθεστε.., ξαι γρήγορα μ ένα μωρό και ένα μπεμπη (έχουν και προτίμηση) με εκνευρίζουν πολύ αυτά... ποτέ κανιά μέρα θα έχω νεύρα και θα βάλω κανέναν στην θέση του.,, μπραβο στη μανούλα που απάντησε! Μια ξαδέρφη του άντρα μου ξέρετε τι μου είπε πριν ακόμη ξεκινήσουμε  προσπάθειες.,, τα παιδιά της παίζουν μαζί μου παρά πολύ (γιατί ασχολουμε ενώ αυτή ούτε καν) και της λέει η μαμά της Καλε πάρε τα παιδιά την έχουν πρήξει την γυναίκα και λέει όχι τα αγαπάει πολύ και συνήθως ο θεός σε αυτούς που τα αγαπάνε τόσο δίνει δύσκολα παιδιά!! Έσκυψαν το κεφάλι όλοι στο τραπεζι εκτός από αυτήν που φυσικά δεν την πολύ ένοιαξε τι είπε! ΕΞΑΛΛΗ σας λέω έγινα.., 

εχω σιχαθεί τοσο τα σογια που πραγματικά στο γαμο μου τους καλεσα για τους γονεις κ μονο...κ για το γαμο εμαθαν 1 μηνα πριν...το εκρυβα δεν ηθελα να ξερουν τιποτα για να μη με γλωσσοτρωνε...ηρθε στο γάμο μου αυτη η θεια μου κ μαθαμε οτι ελεγε στο κοσμο ψαχνω να βρω αρνητικο σε αυτο το γαμο κ δεν μπορω δυστυχως να βρω..που εγω πηγα στους γαμους των εγγονιων της  χαρουμενη γιατι χαιρομουν που εβρισκαν τον ανθρωπο τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

εχω σιχαθεί τοσο τα σογια που πραγματικά στο γαμο μου τους καλεσα για τους γονεις κ μονο...κ για το γαμο εμαθαν 1 μηνα πριν...το εκρυβα δεν ηθελα να ξερουν τιποτα για να μη με γλωσσοτρωνε...ηρθε στο γάμο μου αυτη η θεια μου κ μαθαμε οτι ελεγε στο κοσμο ψαχνω να βρω αρνητικο σε αυτο το γαμο κ δεν μπορω δυστυχως να βρω..που εγω πηγα στους γαμους των εγγονιων της  χαρουμενη γιατι χαιρομουν που εβρισκαν τον ανθρωπο τους!!!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ , καλα μιλάμε πως αντεχεις και δεν την εχεις βάλει στη θέση της;;; Α δε μπορω,, θα την είχα κάνει να μην ξέρει απο που να φύγει (με τα λόγια εννοω). Από την αλλη βεβαια ίσως σκυλιάζει επειδή δνε της δίνεις σημασία οποτε ίσως αυτό ειναι και καλύτερο. Αυτοί οι άνθρωποι, αν τους αγνοείς υποφέρουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ασχετο αυτο που θα πω αλλα το πρωι πολυ εκνευριστηκα...μιλησε η μαμα μου με μια θεια μου κ τη ρωτησε αν εχω βαλει μπροστα για παιδι κ η μανουλα μου επειδη δεν ξερει ειπε οχι κ της απαντησε η θεια μου τι περιμένουν περνανε τα χρονια... κ εκνευριστηκα γιατι ξερω οτι το ειπε για να στεναχωρησει τη μαμα μου..βεβαια η μαμα μου της ειπε οτι δεν αφορα ουτε αυτην ουτε κανεναν αν κ ποτε θα κανω παιδι...εδω ο κοσμος χάνεται κ η αλλη το κουτσομπολιο...

Παντα θα υπαρχουν κουτσομποληδες και κακοπροεραιτοι!! Αλλα μη δινεις καμια σημασια!! Συγκεντρωσου στο στοχο σας και μην ακους κανεναν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

Πωπω καταλαβαίνω..... Όλοι έχουμε μία τέτοια κουτσομπόλα κακοπροαίρετη στο σόι νομίζω.... είτε είναι φανερή είτε κρυφή! Δεν έχω αντίστοιχη εμπειρία αλλά πιστεύω σίγουρα ότι έχουμε φάει κι εμείς κράξιμο πίσω απο την πλάτη μας κυρίως επειδή είμαι έγκυος και είμαστε μόνο αρραβωνιασμένοι...

Αλλά δεν με αγγιζουν καν αυτα. Και η πεθερα μας έπρηζε αντε και αντε να κάνετε θρησκευτικό, και είστε αρραβωνιασμένοι 3 χρονια (είμαστε 28 να σημειώσω), η μανα μου απο την αλλη μου ελεγε αντε να κανεις ενα παιδακι να παίζουμε.... Ξέρω οτι και οι 2 το έλεγαν απο αγάπη αλλα τους το ξεκοψα γιατι είναι εκνευριστικο.

Τωρα βεβαια η μανα μου ειναι ικανοποιημενη η αλλη οχι και τόσο μιας που θα γεννησω και δε θα είμαι στο δρόμο του Θεου εφοσον δεν θα εχω κανει θρησκευτικο, αλλα τι να κανουμε. Δε μπορούμε να τα έχουμε όλα. Η ζωη κάθε οικογένειας είναι διαφορετικοί και αφορά μόνο τα άτομα που είναι μέσα σε αυτη.

Μην ασχολείσαι ξέρω ότι στεναχωριέσαι για τα μαμα σου περισσοτερο, αλλά μπορείς να το συζητήσεις με τη μαμα σου μόνο το θέμα!

αυτο ελεγα πριν με τον αντρα μου...δεν ηξεραν αν εχω σχεση ελεγαν ειμαι προβληματική...εμεινα μαζι με τον αντρα μου οταν αρραβωνιαστηκα κ αφησα το τόπο μου ελεγαν παρατησα τους γονεις μου...αν εκανα παιδι πριν το γαμο θα λεγανε κοιτα εμεινε εγκυος ανυπαντρη ..δεν εχω κανει ακομη παιδι παλι λενε...ε με τιποτα δεν το βουλωνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ , καλα μιλάμε πως αντεχεις και δεν την εχεις βάλει στη θέση της;;; Α δε μπορω,, θα την είχα κάνει να μην ξέρει απο που να φύγει (με τα λόγια εννοω). Από την αλλη βεβαια ίσως σκυλιάζει επειδή δνε της δίνεις σημασία οποτε ίσως αυτό ειναι και καλύτερο. Αυτοί οι άνθρωποι, αν τους αγνοείς υποφέρουν!

απλα δεν ήξεραν τιποτα για τη ζωη μου κ εσκαγαν...οταν πηγαν οι δικοι μου το προσκλητήριο εμεινε παγωτο..στο γαμο τα μουτρα ηταν μεχρι το πατωμα γιατι απλα ειχαμε κανει ενα ωραιο γαμο μονοι μας με τον αντρα μου χωρις βοηθεια...δεν με επηρρεασε εγω ευχαριστηθηκα το γαμο μου της μιλουσα με ευγενεια κ παντα τη ρωταγα αν χρειάζεται κατι αν είναι ικανοποιημενη...για τον αντρα μου δεν τι ειπε στους γονεις μου?? οταν τον ειδε στο γαμο ειπε εεε καλος φαινεται ο γαμπρος σας...κ λεει η μανα μου εμας μας κανει κ κανει τη ντινα ευτυχισμενη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

απλα δεν ήξεραν τιποτα για τη ζωη μου κ εσκαγαν...οταν πηγαν οι δικοι μου το προσκλητήριο εμεινε παγωτο..στο γαμο τα μουτρα ηταν μεχρι το πατωμα γιατι απλα ειχαμε κανει ενα ωραιο γαμο μονοι μας με τον αντρα μου χωρις βοηθεια...δεν με επηρρεασε εγω ευχαριστηθηκα το γαμο μου της μιλουσα με ευγενεια κ παντα τη ρωταγα αν χρειάζεται κατι αν είναι ικανοποιημενη...για τον αντρα μου δεν τι ειπε στους γονεις μου?? οταν τον ειδε στο γαμο ειπε εεε καλος φαινεται ο γαμπρος σας...κ λεει η μανα μου εμας μας κανει κ κανει τη ντινα ευτυχισμενη ...

Ε πες το έτσι!!!! Σας ζηλεύουν κορίτσι μου!!!!

Αστες να τσουρουφλίζονται και επικεντρώσου στο στοχο σου , αυτες πάντα θα βρίσκουν κάτι κακό να πουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Ε πες το έτσι!!!! Σας ζηλεύουν κορίτσι μου!!!!

Αστες να τσουρουφλίζονται και επικεντρώσου στο στοχο σου , αυτες πάντα θα βρίσκουν κάτι κακό να πουν!

απλα ειδικα αυτο το μηνα ημουν τοσο χαλαρη κ ηρεμη για τις προσπάθειες κ με τσιτωσε η σιχαμενη🤣🤣🤣🤣γενικα υπάρχει ένα θεμα στο σοι ανταγωνισμού ..Ποιος εχει πιο πολλα λεφτα γαμπρος ποιος ειναι πιο ωραιος ποιος γαμος ηταν καλυτερος κλπ..λες κ κανουμε καλλιστεια για τον μιστερ γαμπρο🤣🤣εδω πεθαινει κοσμος κ αυτη στη κοσμαρα της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ισχύει Κατερίνα μου!!! Μόνο άγχος,,,, και νεύρα θα προσθέσω... χαχαχααχ

Χαχαχα αυτο ακριβως!!! Ας ελπιζουμε γι αυτο που ερχεται χωρις να σκεφρομαστε πολυ πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσι εντάξει... το φαντάστηκα! Μην στενοχωριέσαι!

Πήγατε σε ειδικό γιατρό τελικα;;;Τι έγινε;

Καλημέρα κορίτσια!!!

Dimitra μου ξεκινήσαμε να το ψάχνουμε.. Πηγε ηδη σε ουρολογο του εγραψε εξετασεις.. Εχουμε πολύ μακρυ δρομο μπροστα μας ακομη! Ο,τι είναι θέλημα Θεου, ας γίνει!!!

Φιλακια πολλά σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η tzina819 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Dimitra μου ξεκινήσαμε να το ψάχνουμε.. Πηγε ηδη σε ουρολογο του εγραψε εξετασεις.. Εχουμε πολύ μακρυ δρομο μπροστα μας ακομη! Ο,τι είναι θέλημα Θεου, ας γίνει!!!

Φιλακια πολλά σε ολες σας!!!

Καλημερα κοριτσι μου!!! Ολα θα πανε καλα!!! Καλη μερα σε ολες🌺🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Γιατί τόση σιγουριά βρε κορίτσι; 

Ο σύντροφος μου εχει διαγνωσθεί με αζωοσπερμια, κορίτσι μου. Εξωσωματικη είναι μια πιθανη λύση..

Φιλακια πολλα και καλή επιτυχία κορίτσι μου και σε ολες σας φυσικά!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Ο σύντροφος μου εχει διαγνωσθεί με αζωοσπερμια, κορίτσι μου. Εξωσωματικη είναι μια πιθανη λύση..

Φιλακια πολλα και καλή επιτυχία κορίτσι μου και σε ολες σας φυσικά!!!

 

Καλημερα!!! Ελπίζω όλα να πάνε καλά.,, και να λύσετε σύντομα το θεματάκι σας και να γίνεις μανούλα 🍀🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Dimitra μου ξεκινήσαμε να το ψάχνουμε.. Πηγε ηδη σε ουρολογο του εγραψε εξετασεις.. Εχουμε πολύ μακρυ δρομο μπροστα μας ακομη! Ο,τι είναι θέλημα Θεου, ας γίνει!!!

Φιλακια πολλά σε ολες σας!!!

Όλα καλύτερα κορίτσι μου!!!! Να σας πάνε όλα κατ ευχήν και να είστε υγιείς!!! Να προσέχετε και την σωματική και την ψυχική σας υγεια! Τα καλύτερα έρχονται!!!!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη και δημιουργική μέρα κορίτσια!!!!!!

@Mari84 Που είσαι εσύ;; Τι κάνεις;;;;

@Elenikon Tι κάνεις κορίτσι;; Συνεχίζουν τα συμπτώματα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰 

@Λεντι :       Θετικό 🤰

@Mari84:  ?

@ntinaki83 : 13/4

@Dimitra24: 15/4

@Ioann89 : 17/4

@Euri80 : 20/4

@Love13 : 24/4

@Κατερίνα!!! : 29/4

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλη και δημιουργική μέρα κορίτσια!!!!!!

@Mari84 Που είσαι εσύ;; Τι κάνεις;;;;

@Elenikon Tι κάνεις κορίτσι;; Συνεχίζουν τα συμπτώματα;;

Καλημέρα κορίτσια πολύ όμορφη μέρα σήμερα! Τρίτη μέρα χωρίς αίμα.. Για να δούμε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Καλημέρα κορίτσια πολύ όμορφη μέρα σήμερα! Τρίτη μέρα χωρίς αίμα.. Για να δούμε!!!! 

Καλημεραααα!!! Τελεια κοριτσακι μου παρα πολυ ωραια😊😊🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημεραααα!!! Τελεια κοριτσακι μου παρα πολυ ωραια😊😊🌺

Το καλό είναι ότι έχω συμπτώματα αυτό μου είπε ο γιατρός τουλάχιστον να καταλαβαίνω ότι συνεχίζονται τα συμπτώματα και η υπνηλία και το στομάχι είναι αφόρητα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...