Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα είμαι καινούργια εδώ.. Να σας πω και εγώ το θέματακι μου.... Γενικά δεν έχω σταθερό κύκλο είναι ο δεύτερος μήνας που προσπαθούμε με τον άντρα μου... Έχω '' καθηστεριση" 8 μέρες έκανα ένα τεστ την προηγούμενη εβδομάδα αρνητικό (predictor) έκανα και σήμερα αλλά ήταν περίεργο.... Κάτι σαν να κουνιόταν μέσα στο τεστ.... Πρώτη φορά το βλέπω... Και φυσικά βγήκε αρνητικό... Και λέω εγώ μήπως ήταν ελαττωματικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν ξερω τι να πω😕 παντως τους τελευταιους μηνες αρχιζαμε απο 7η ημερα!! Δλδ αμεσως μολις καθαριζα!! 

Ε τότε έτυχε.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Ε τότε έτυχε.,, 

Τι να πω κ εγω δε ξερω!! Ισως οπως το λες δεν ετυχε, οι πιθανοτητες καθε μηνα ετσι κ αλλιως δεν ειναι πολλες 20 με 25%!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Εγω είμαι σ φάση εξωσωματικης οπότε τώρα δε τα πολύ χρησιμοποιώ. Έχω χρησιμοποιήσει κ τα δυο όμως.. σιγουρα πιο εύκολο το ηλεκτρονικό .. αλλά πιο ακριβό.. στα στικ πρέπει να κάνεις 2 τη μέρα για σιγουριά.. κ να διαβάσεις κ σωστά την γραμμή..να είναι όσο έντονη πρέπει δλδ.. 

Καλη επιτυχια να εχεις κοριτσι μου!!! Ειχατε καποιο προβλημα και κανεις εξωσωματικη αν επιτρεπεται;; συγγνωμη που ρωταω αν δεν θελεις μη πεις🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τι να πω κ εγω δε ξερω!! Ισως οπως το λες δεν ετυχε, οι πιθανοτητες καθε μηνα ετσι κ αλλιως δεν ειναι πολλες 20 με 25%!

Έτσι ακριβώς.,, και μια κοπέλα στο φόρουμ νομίζω έλεγε πως σε ένα χρόνο 7-8 κύκλοι είναι καλοί.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλη επιτυχια να εχεις κοριτσι μου!!! Ειχατε καποιο προβλημα και κανεις εξωσωματικη αν επιτρεπεται;; συγγνωμη που ρωταω αν δεν θελεις μη πεις🙂

Δεν έχω θέμα αγάπη..έκανα επέμβαση ενδομητριωσης πέρυσι τέτοιο καιρό κ εκ τότε προσπαθούμε αλλά δεν.. τώρα πάλι είδαμε μια κύστη που μάλλον είναι πάλι ενδομητριωσης οπότε δε μας παίρνει άλλο πρέπει να συνεχίσουμε με εξωσωματικη πριν φουντώσει ξανά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δεν έχω θέμα αγάπη..έκανα επέμβαση ενδομητριωσης πέρυσι τέτοιο καιρό κ εκ τότε προσπαθούμε αλλά δεν.. τώρα πάλι είδαμε μια κύστη που μάλλον είναι πάλι ενδομητριωσης οπότε δε μας παίρνει άλλο πρέπει να συνεχίσουμε με εξωσωματικη πριν φουντώσει ξανά!!!

Ααα καταλαβα το εχω ακουσε αυτο ναι!! Εφοσον το θεμα ηταν αυτο ομως πιστευω οτι θα εχετε αμεσως ευχαριστα😊 στο ευχομαι απο την καρδια μου🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι ακριβώς.,, και μια κοπέλα στο φόρουμ νομίζω έλεγε πως σε ένα χρόνο 7-8 κύκλοι είναι καλοί.,, 

Αρα οι πιθανοτητες μπορει να ειναι κ πιο λιγες😜 θα ερθει ομως που θα παει😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αρα οι πιθανοτητες μπορει να ειναι κ πιο λιγες😜 θα ερθει ομως που θα παει😊

Θα ερθει σε όλες μας!!!! Το θελουμε πολύ.,,, και θα έρθει.. τέλος 👶🏼🤰❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Θα ερθει σε όλες μας!!!! Το θελουμε πολύ.,,, και θα έρθει.. τέλος 👶🏼🤰❤️❤️❤️❤️

Ναι κοροτσακι μου,θα ερθει🙏🙏🌺🌺❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου 

καλο μήνα να έχουμε 

δεν άντεξα έκανα τεστ σήμερα και ναιι είναι ΘΕΤΙΚΟ ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω μου φαίνεται σαν όνειρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λεντι είπε:

Κορίτσια μου 

καλο μήνα να έχουμε 

δεν άντεξα έκανα τεστ σήμερα και ναιι είναι ΘΕΤΙΚΟ ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω μου φαίνεται σαν όνειρο 

Ουαααου🙏❤ μπραβο κοριτσακι μου υπεροχο νεο κ απο σενα😊 τι ωραια που μπηκε ο μηνας σου, να σου πανε ολα τελεια κ ευλογημενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Λεντι είπε:

Κορίτσια μου 

καλο μήνα να έχουμε 

δεν άντεξα έκανα τεστ σήμερα και ναιι είναι ΘΕΤΙΚΟ ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω μου φαίνεται σαν όνειρο 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!😍Να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Τι ωραία που μπήκε ο μήνας!❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Λεντι είπε:

Κορίτσια μου 

καλο μήνα να έχουμε 

δεν άντεξα έκανα τεστ σήμερα και ναιι είναι ΘΕΤΙΚΟ ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω μου φαίνεται σαν όνειρο 

OYAOYYYYYYY  Μπραβο βρε κορίτσι!!!! Άντε με το καλό να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ουαααου🙏❤ μπραβο κοριτσακι μου υπεροχο νεο κ απο σενα😊 τι ωραια που μπηκε ο μηνας σου, να σου πανε ολα τελεια κ ευλογημενα!!

μπράβο σου με το καλό! σε ποια μέρα είσαι δε θυμάμαι είχες καθυστέρησει?? αντε ωραίααα!!!!

τέτοιες φώτο τις ανεβάζουμε όμως χαχαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰 

@Λεντι :       Θετικό 🤰

@Mari84:  4/4

@ntinaki83 : 13/4

@Dimitra24: 15/4

@Ioann89 : 17/4

@Euri80 : 20/4

@Love13 : 24/4

@Κατερίνα!!! : 29/4

@tzina819 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λεντι είπε:

Κορίτσια μου 

καλο μήνα να έχουμε 

δεν άντεξα έκανα τεστ σήμερα και ναιι είναι ΘΕΤΙΚΟ ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω μου φαίνεται σαν όνειρο 

Με το καλό κορίτσι μου!!!! Όλα καλά να πάνε!!! Ξεκίνησε τέλεια ο μήνας για εσένα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λεντι είπε:

Κορίτσια μου 

καλο μήνα να έχουμε 

δεν άντεξα έκανα τεστ σήμερα και ναιι είναι ΘΕΤΙΚΟ ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω μου φαίνεται σαν όνειρο 

Κορίτσι πες μας .,· είχες συμπτώματα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λεντι είπε:

Κορίτσια μου 

καλο μήνα να έχουμε 

δεν άντεξα έκανα τεστ σήμερα και ναιι είναι ΘΕΤΙΚΟ ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω μου φαίνεται σαν όνειρο 

Συγχαρητήρια κοπέλα μου 🥰🥰😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Λεντι είπε:

Κορίτσια μου 

καλο μήνα να έχουμε 

δεν άντεξα έκανα τεστ σήμερα και ναιι είναι ΘΕΤΙΚΟ ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω μου φαίνεται σαν όνειρο 

συγχαρητηρια !!να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα κοριτσια σε ολες!!με το καλο τα μωρακια στις εγκυουλες κ στις υπολοιπες καλες προσπαθειες!!!εγω αυτο το μηνα δεν καταλαβα αν κ ποτε εκανα ωορρηξια δεν ειχα τα πονακια που εχω...αλλα αυτο το μηνα χαρη στη καραντινα έχουμε εντατικες επαφες μερα παρα μερα οποτε ελπιζω να τη πετυχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω όλες πολυ 

και σε εσάς εύχομαι γρήγορα να γεμίσουν οι κοιλίτσες σας με όμορφα μωράκια 

Τα συμπτώματα που έχω είναι υπνηλία πόνοι περιόδου και ευαίσθητες θηλές όχι όμως πολυ λίγο και όσο πάει βαραίνει το στήθος 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki83 είπε:

καλο μηνα κοριτσια σε ολες!!με το καλο τα μωρακια στις εγκυουλες κ στις υπολοιπες καλες προσπαθειες!!!εγω αυτο το μηνα δεν καταλαβα αν κ ποτε εκανα ωορρηξια δεν ειχα τα πονακια που εχω...αλλα αυτο το μηνα χαρη στη καραντινα έχουμε εντατικες επαφες μερα παρα μερα οποτε ελπιζω να τη πετυχα!!

Είδες;;;; Κάνει και κάπου καλό η καραντίνα!!!!! 😂😂

Μακάρι να το πέτυχες και να έχουμε κι άλλο θετικό τεστακι!!!!!!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...