Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μακαρι κοριτσι μου!! Προς το παρον θελω να το καταπιω ξανα και μετα οτι γινει!! Σε ευχαριστω πολυ😊

Κορίτσι μου.,,, Τι να πω .,, πίστευα πραγματικά πως θα έχουμε ευχάριστα από εσένα.,, λοιπόν μαζεύουμε δύναμη για τον άλλο μήνα και θετική ενέργεια .,,τόσο σίγουρη ήμουν τον προηγούμενο μήνα πήραν τα μυαλά μ αέρα και μετά που αδιαθέτησα χαλιαααα 🙁όποτε σε νιώθω ,,, να ξέρεις ,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Λεντι είπε:

Λοιπόν κορίτσια είπα να μπω και εγώ στην ομάδα 

τελευταια περιοδος 4-3-20 με κύκλο 30 ημέρες όχι πολυ σταθερό

σημερα 28 ημέρα άντε να δούμε τι μας περιμένει😃😃😃

Kαλώς όρισες στην παρέα μας!!!!! Εύοχμαι σύντομ ανα δούμε και απο εσένα θετικά τεστάκια! Εγώ διανύω την 15η εβδομάδα κύησης! Με το καλό και σε σένα!!!!!!

@Κατερίνα!!! μου  , καταλαβαίνω πως νιώθεις, όλες μας δηλαδή καταλαβαίνουμε! Μην το βάζεις κάτω όμως!!! Θα έρθει όταν είναι η ώρα, να είσαι σίγουρη!!!!!!! Πάμε για τον επόμενο δυνατά με αισιοδοξία και χαρα!!!!!!

@Elenikon δεν είναι απίστευτη εμπειρία;;; Μπράβο κορίτσι μου!!!! Όλα καλά απο δω και πέρα!!! Κι εσένα καθυστερημένη ήταν ε; Τι πάθαμε φέτος με τις καθυστερημένες ωορρηξίες / συλλήψεις!!!! Αλλα το θέμα είναι ότι εγινε η δουλειά 🤣!!! Στην αυχενική θα σου πουν σίγουρα πόσο είσαι!  Εγω είχα και το άλλο θέμα δεν είχα καταλάβει πως μετράμε τις βδομάδες κ τους μήνες.... δλδ τώρα είμαι 14εβδ κ 4 ημερών και διανύω την 15η εβδομάδα (όχι την 14η που νόμιζα εγώ 🤣)!! Την επόμενη φορά που θα πας θα πάθεις σοκ με την καρδούλα σαν να τρέχουν άλογα ακούγεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου.,,, Τι να πω .,, πίστευα πραγματικά πως θα έχουμε ευχάριστα από εσένα.,, λοιπόν μαζεύουμε δύναμη για τον άλλο μήνα και θετική ενέργεια .,,τόσο σίγουρη ήμουν τον προηγούμενο μήνα πήραν τα μυαλά μ αέρα και μετά που αδιαθέτησα χαλιαααα 🙁όποτε σε νιώθω ,,, να ξέρεις ,,, 

Κ εγω ειχα αρχισει να το πιστευω!! Κ αλλες φορες εχω απογοητευτει αλλα αυτη τη φορα λιγο παραπανω, γτ με εχει κουρασει ολο αυτο καθε μηνα να περιμενουμε κ καθε μηνα να ερχεται, τοσο που σκεφτομαι να αφησω τον επομενο μηνα χωρις προσπαθεια μηπως μου κανει καλο!! Τι να πω δεν ξερω, καποια στιγμη θα γινει παντως🙂!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα! Την πρώτη μέρα καθηστερησησ έκανα χοριακη και ήταν 295 και σήμερα μετά από 5 μέρες είναι 2400. Πολύ έχω χαρεί!!!!!!! 

Μπράβο σου υπέροχη η αύξηση της χοριακής σου !!! Με το καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω ειχα αρχισει να το πιστευω!! Κ αλλες φορες εχω απογοητευτει αλλα αυτη τη φορα λιγο παραπανω, γτ με εχει κουρασει ολο αυτο καθε μηνα να περιμενουμε κ καθε μηνα να ερχεται, τοσο που σκεφτομαι να αφησω τον επομενο μηνα χωρις προσπαθεια μηπως μου κανει καλο!! Τι να πω δεν ξερω, καποια στιγμη θα γινει παντως🙂!

Ισχύει αυτο που λες! Η ψυχολογια είναι το παν! Εμείς είχαμε έρθει σε ελεύθερη επαφή 1 φορά τον Οκτώβρη και 1 τον Νοέμβρη (δεν προσπαθήσαμε καθόλου δλδ) αλλά εγώ είχα αυτό το άγχος να μην αδιαθετήσω κάθε μήνα και τέλος Νοέμβρη έκανα ένα ξέσπασμα και τα άφησα όλα "φλου" και είπα να ηρεμήσω ψυχικά. Τον Δεκέμβρη είχαμε πολλές πολλές ελεύθερες επαφές (τότε ήταν ουσιαστικά η 1η μας προσπάθεια) (αλλά χαλαρα χωρίς να σκέφτομαι συνεχώς και απόλυτα την εγκυμοσύνη, απλά απολάμβανα τις στιγμές με τον άντρα μου) και τσουπ τον Γενάρη έγκυος! Αφου είχα κάνει 1 τεστ αρχές γενάρη και ήταν αρνητικό οπότε μετά το άφησα το θέμα. Αν ρωτήσεις και τα παλιότερα κορίτσια θα σου πουν ότι το 2ο τεστ το έκανα μετά απο 10 μέρες απο το 1ο (ήμουν σίγουρη δδλ ότι δεν ήμουν έγκυος)...

Όλα αυτά στα λέω γιατί καμιά φορά πρέπει να κάνουμε και τα διαλείμματα μας για την ψυχολογία μας. Τώρα τι διάλειμμα θα είναι αυτό, το ξέρεις μόνον εσύ! Κάτι που θα βοηθήσει εσένα!!!!! 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Ισχύει αυτο που λες! Η ψυχολογια είναι το παν! Εμείς είχαμε έρθει σε ελεύθερη επαφή 1 φορά τον Οκτώβρη και 1 τον Νοέμβρη (δεν προσπαθήσαμε καθόλου δλδ) αλλά εγώ είχα αυτό το άγχος να μην αδιαθετήσω κάθε μήνα και τέλος Νοέμβρη έκανα ένα ξέσπασμα και τα άφησα όλα "φλου" και είπα να ηρεμήσω ψυχικά. Τον Δεκέμβρη είχαμε πολλές πολλές ελεύθερες επαφές (αλλά χαλαρα χωρίς να σκέφτομαι συνεχώς και απόλυτα την εγκυμοσύνη, απλά απολάμβανα τις στιγμές με τον άντρα μου) και τσουπ τον Γενάρη έγκυος! Αφου είχα κάνει 1 τεστ αρχές γενάρη και ήταν αρνητικό οπότε μετά το άφησα το θέμα. Αν ρωτήσεις και τα παλιότερα κορίτσια θα σου πουν ότι το 2ο τεστ το έκανα μετά απο 10 μέρες απο το 1ο (ήμουν σίγουρη δδλ ότι δεν ήμουν έγκυος)...

Όλα αυτά στα λέω γιατί καμιά φορά πρέπει να κάνουμε και τα διαλείμματα μας για την ψυχολογία μας. Τώρα τι διάλειμμα θα είναι αυτό, το ξέρεις μόνον εσύ! Κάτι που θα βοηθήσει εσένα!!!!! 🙏❤️

Ναι το πιστευω παιζει πολυ μεγαλο ρολο η ψυχολογια τελικα!!κ εμενα νομιζω με τρωει οτι σκεφτομαι τον χρονο, οτι αργει να γινει κ ποτε θα γινει και με αγχωνει υποσυνειδητα!! Ενω δλδ νιωθω χαλαρη μεσα μου δεν ειμαι!! Οποτε ισως κανω κατι παρομοιο με αυτο που λες κ εσυ για να χαλαρωσω πιο πολυ να μην σκεφτομαι ετσι!! Και μετα οτι ειναι να γινει θα γινει πρεπει να το δω καπως ετσι🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Σας στέλνω αυτές που είναι απο την αυχενική στις 12/3 από τότε φυσικά έχει μεγαλώσει πολύ, αλλά δεν έχω Photos μόνο Pdf !!!!

image_exportDate20200312_105349_examDate20200312_76.jpg

image_exportDate20200312_105351_examDate20200312_86.jpg

Με το καλο κοριτσι μου!!❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια μου πήγα στη γιατρό..!! Όλα καλά!! Η κύηση είναι ενδομήτρια και είδαμε σακο !!🙏 Από ότι φαίνεται έκανα αργά ωορρηξία οπότε είμαι κάπου 4 εβδομάδων..Σε 2 εβδομάδες θα ξαναπώ να με δει και μου έγραψε κάποιες  εξετάσεις να κάνω.. Αυτά..!! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια ότι καλύτερο..❤️

Μπραβο κοριτσι μου!!!Να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια μου ,καλό μήνα με υγεία και χαρά!!!

@Dimitra91 τι όμορφες φωτό μας έστειλες με το νινί ψυχούλα γλυκειά!!! Να έχεις υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

@Elenikon @Denizz φυσικά και σε εσάς υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε όλες τις εγκυμονούσες μας κορίτσια (δε θυμάμαι όλα τα ονόματα, τώρα για να τα αναφέρω απλώς🙃)

Ανυπομονώ για το καινούριο μας θεματάκι σε Απρίλη, συμφωνώ από μια εγκυούλα έτσι για να φέρει τύχη και σε εμάς , αλλά και από μια οποιαδήποτε κοπέλα..όπως και να χει γουρλίδικο θα ναι.. Δεν έχω έμπνευση εγλω δυστυχώς να ανοίξω 🙄.. Ο συντροφός μου είναι Αθήνα, εγώ σε νησί και με τα περιοριστικά μέτρα δε μπορεί να έρθει.. Θα χάσουμε αυτό το μήνα, όπως δείχνουν τα πράγματα.. Αλλά και τι να κάνω..😟 

@Κατερίνα!!! κορίτσι μου αυτό με τη ψυχολογία... είναι το μόνο σωστό που μπορείς να το ελέγξεις εσύ σε πολύ μεγάλο βαθμό.. και στο λέω εγώ που δεν έχω γνωρίσει (τουλάχιστον face to face) άτομο χειρότερα αγχώδη από τον εαυτό μου!!! Θα πάνε όλα καλά στο τέλος θα δεις 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου ,καλό μήνα με υγεία και χαρά!!!

@Dimitra91 τι όμορφες φωτό μας έστειλες με το νινί ψυχούλα γλυκειά!!! Να έχεις υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

@Elenikon @Denizz φυσικά και σε εσάς υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε όλες τις εγκυμονούσες μας κορίτσια (δε θυμάμαι όλα τα ονόματα, τώρα για να τα αναφέρω απλώς🙃)

Ανυπομονώ για το καινούριο μας θεματάκι σε Απρίλη, συμφωνώ από μια εγκυούλα έτσι για να φέρει τύχη και σε εμάς , αλλά και από μια οποιαδήποτε κοπέλα..όπως και να χει γουρλίδικο θα ναι.. Δεν έχω έμπνευση εγλω δυστυχώς να ανοίξω 🙄.. Ο συντροφός μου είναι Αθήνα, εγώ σε νησί και με τα περιοριστικά μέτρα δε μπορεί να έρθει.. Θα χάσουμε αυτό το μήνα, όπως δείχνουν τα πράγματα.. Αλλά και τι να κάνω..😟 

@Κατερίνα!!! κορίτσι μου αυτό με τη ψυχολογία... είναι το μόνο σωστό που μπορείς να το ελέγξεις εσύ σε πολύ μεγάλο βαθμό.. και στο λέω εγώ που δεν έχω γνωρίσει (τουλάχιστον face to face) άτομο χειρότερα αγχώδη από τον εαυτό μου!!! Θα πάνε όλα καλά στο τέλος θα δεις 😍

τι να πω..συμμετέχω σε 2 θέματα γράφω τα ίδια και στα δύο🤣!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου ,καλό μήνα με υγεία και χαρά!!!

@Dimitra91 τι όμορφες φωτό μας έστειλες με το νινί ψυχούλα γλυκειά!!! Να έχεις υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

@Elenikon @Denizz φυσικά και σε εσάς υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε όλες τις εγκυμονούσες μας κορίτσια (δε θυμάμαι όλα τα ονόματα, τώρα για να τα αναφέρω απλώς🙃)

Ανυπομονώ για το καινούριο μας θεματάκι σε Απρίλη, συμφωνώ από μια εγκυούλα έτσι για να φέρει τύχη και σε εμάς , αλλά και από μια οποιαδήποτε κοπέλα..όπως και να χει γουρλίδικο θα ναι.. Δεν έχω έμπνευση εγλω δυστυχώς να ανοίξω 🙄.. Ο συντροφός μου είναι Αθήνα, εγώ σε νησί και με τα περιοριστικά μέτρα δε μπορεί να έρθει.. Θα χάσουμε αυτό το μήνα, όπως δείχνουν τα πράγματα.. Αλλά και τι να κάνω..😟 

@Κατερίνα!!! κορίτσι μου αυτό με τη ψυχολογία... είναι το μόνο σωστό που μπορείς να το ελέγξεις εσύ σε πολύ μεγάλο βαθμό.. και στο λέω εγώ που δεν έχω γνωρίσει (τουλάχιστον face to face) άτομο χειρότερα αγχώδη από τον εαυτό μου!!! Θα πάνε όλα καλά στο τέλος θα δεις 😍

Καλήμερα κορίτσι μου, καλό και γαλήνιο μήνα να έχουμε όλες🌺🌺 άσε στο ίδιο επίπεδο άγχους είμαι κ εγώ αλλά προσπαθώ να το ελέγχω!! Μακάρι για όλες μας να έρθει εκείνη η ώρα κάποια στιγμή, δεν είμαι τόσο αισιόδοξη τη συγκεκριμένη φάση αλλά θα το ξαναβρώ πιστεύω🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω ειχα αρχισει να το πιστευω!! Κ αλλες φορες εχω απογοητευτει αλλα αυτη τη φορα λιγο παραπανω, γτ με εχει κουρασει ολο αυτο καθε μηνα να περιμενουμε κ καθε μηνα να ερχεται, τοσο που σκεφτομαι να αφησω τον επομενο μηνα χωρις προσπαθεια μηπως μου κανει καλο!! Τι να πω δεν ξερω, καποια στιγμη θα γινει παντως🙂!

Ότι κάποια στιγμή θα έρθει είναι το μόνο  σίγουρο. ..πρέπει να είμαστε χαλαρές .., να κανείς ότι σε κάνει να νιώθεις καλά.,, πως είσαι σήμερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Σας στέλνω αυτές που είναι απο την αυχενική στις 12/3 από τότε φυσικά έχει μεγαλώσει πολύ, αλλά δεν έχω Photos μόνο Pdf !!!!

image_exportDate20200312_105349_examDate20200312_76.jpg

image_exportDate20200312_105351_examDate20200312_86.jpg

Κορίτσι μου τι ωραίες φωτό είναι αυτές!! Με το καλό το μωράκι σου ❤️🌼 ελπίζω όλα τα κορίτσια να έχουμε σύντομα τέτοιες φωτογραφίες!!! 🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μήνα κοριτσια!! ❤❤

Ευχομαι σε οσες δεν ειναι ακομα εγκυουλες να ειναι ο τυχερος σας μηνας !🤗🤗🤗 

Ελπιζω να γεμισουμε θετικα τεστακια!😄😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου τι ωραίες φωτό είναι αυτές!! Με το καλό το μωράκι σου ❤️🌼 ελπίζω όλα τα κορίτσια να έχουμε σύντομα τέτοιες φωτογραφίες!!! 🤰🤰

Σε ευχαριατω παρα πολυ! Συντομα και στα δικα σας ευχομαι ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια μου αδιαθετησα😔😥

Βρε Κατερινάκι,  να σε ρωτησω, κανεις προσπαθεις καθολη τη διαρκεια του κυκλου σπυ ή οταν νομίζεις οτι ειναι στις γονιμες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰 

@Κατερίνα!!! : ?

@Mari84:  4/4

@ntinaki83 : 13/4

@Dimitra24: 15/4

@Ioann89 : 17/4

@Love13 : 24/4

@tzina819 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτες 13η μέρα.., και ήθελα να έρθουμε σε επαφή αλλά ο καλός μ ήταν τόσο κουρασμενος (έκοβε ξύλα όλη μέρα για το σπίτι μας και το σπίτι της μαμασ Του) που μέχρι να κάνω μπάνιο είχε κοιμηθεί.., και δεν ήθελα να τον ξυπνήσω .,, αλλά την ήθελα την χθεσινή  μέρα 🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Kαλώς όρισες στην παρέα μας!!!!! Εύοχμαι σύντομ ανα δούμε και απο εσένα θετικά τεστάκια! Εγώ διανύω την 15η εβδομάδα κύησης! Με το καλό και σε σένα!!!!!!

@Κατερίνα!!! μου  , καταλαβαίνω πως νιώθεις, όλες μας δηλαδή καταλαβαίνουμε! Μην το βάζεις κάτω όμως!!! Θα έρθει όταν είναι η ώρα, να είσαι σίγουρη!!!!!!! Πάμε για τον επόμενο δυνατά με αισιοδοξία και χαρα!!!!!!

@Elenikon δεν είναι απίστευτη εμπειρία;;; Μπράβο κορίτσι μου!!!! Όλα καλά απο δω και πέρα!!! Κι εσένα καθυστερημένη ήταν ε; Τι πάθαμε φέτος με τις καθυστερημένες ωορρηξίες / συλλήψεις!!!! Αλλα το θέμα είναι ότι εγινε η δουλειά 🤣!!! Στην αυχενική θα σου πουν σίγουρα πόσο είσαι!  Εγω είχα και το άλλο θέμα δεν είχα καταλάβει πως μετράμε τις βδομάδες κ τους μήνες.... δλδ τώρα είμαι 14εβδ κ 4 ημερών και διανύω την 15η εβδομάδα (όχι την 14η που νόμιζα εγώ 🤣)!! Την επόμενη φορά που θα πας θα πάθεις σοκ με την καρδούλα σαν να τρέχουν άλογα ακούγεται!!!!

Ευχαριστώ Δήμητρα μου! Άστα να πάνε!! Μπέρδεμα αυτό με τις εβδομάδες και τις μέρες! Ανυπομονώ να περάσουν δύο εβδομάδες! 🥰Σε όλες να μας πάνε καλά εύχομαι!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου ,καλό μήνα με υγεία και χαρά!!!

@Dimitra91 τι όμορφες φωτό μας έστειλες με το νινί ψυχούλα γλυκειά!!! Να έχεις υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

@Elenikon @Denizz φυσικά και σε εσάς υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε όλες τις εγκυμονούσες μας κορίτσια (δε θυμάμαι όλα τα ονόματα, τώρα για να τα αναφέρω απλώς🙃)

Ανυπομονώ για το καινούριο μας θεματάκι σε Απρίλη, συμφωνώ από μια εγκυούλα έτσι για να φέρει τύχη και σε εμάς , αλλά και από μια οποιαδήποτε κοπέλα..όπως και να χει γουρλίδικο θα ναι.. Δεν έχω έμπνευση εγλω δυστυχώς να ανοίξω 🙄.. Ο συντροφός μου είναι Αθήνα, εγώ σε νησί και με τα περιοριστικά μέτρα δε μπορεί να έρθει.. Θα χάσουμε αυτό το μήνα, όπως δείχνουν τα πράγματα.. Αλλά και τι να κάνω..😟 

@Κατερίνα!!! κορίτσι μου αυτό με τη ψυχολογία... είναι το μόνο σωστό που μπορείς να το ελέγξεις εσύ σε πολύ μεγάλο βαθμό.. και στο λέω εγώ που δεν έχω γνωρίσει (τουλάχιστον face to face) άτομο χειρότερα αγχώδη από τον εαυτό μου!!! Θα πάνε όλα καλά στο τέλος θα δεις 😍

Να σαι καλα κορίτσι μου! Και σε σένα εύχομαι ότι καλύτερο και σύντομα να γίνεις μανούλα! 🤱❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Χτες 13η μέρα.., και ήθελα να έρθουμε σε επαφή αλλά ο καλός μ ήταν τόσο κουρασμενος (έκοβε ξύλα όλη μέρα για το σπίτι μας και το σπίτι της μαμασ Του) που μέχρι να κάνω μπάνιο είχε κοιμηθεί.., και δεν ήθελα να τον ξυπνήσω .,, αλλά την ήθελα την χθεσινή  μέρα 🤪🤪🤪

Και σήμερα μέρα έιναι!!!!! Να είναι και ξεκούραστος να το απολαύσετε!!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Αρχικα ειχα μεγαλα κομματια αιματος και την επομενη ημερα κανονικη ροη, απλα κρατησε λιγοτερο απο το συνηθισμενο (μονο 2 ημερες). Θα πηγαινα να κανω και χοριακη αλλα ειναι που φοβομαστε με ολα αυτα τωρα να τρεχουμε σε εξεταστικα κεντρα. Θα δουμε πως θα παει.... ευχαριστώ πολύ και παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ότι κάποια στιγμή θα έρθει είναι το μόνο  σίγουρο. ..πρέπει να είμαστε χαλαρές .., να κανείς ότι σε κάνει να νιώθεις καλά.,, πως είσαι σήμερα; 

Ναι θα μου περασει απλα με εριξε προς στιγμην🙂 καλυτερα ειμαι σημερα ευχαριστω😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/3/2020 at 5:40 ΜΜ, ο/η Denizz είπε:

Καλωσήρθες 😊😊😊Μπορεί να είναι κ κύηση και το αίμα να συνδέετε με την εμφύτευση του εμβρύου..ακόμα και μετά από μέρες....κοιτά την ΡΟΗ του αίματος,πόσες μέρες θα κρατήσει κτλ.!!

Εγω που μάλλον είχα Βιοχημική κύηση πονούσα αφόρητα και είχα κόκκινο αίμα με πολύ μεγάλα κομμάτια κ πόνο στην μέση μου..!

επισης η γυναικολόγος μ μ είχε πει ότι θα το διαπιστώναμε αν εκείνη την μέρα έκανα β χοριακη...!!πιστευω κ αύριο θα είναι ελαφρός τα νούμερα ανεβασμένα αν είναι κάτι τέτοιο...!!!Τωρα με τεστ εγκυμοσύνης δεν ξέρω....

Ευχομαι να είναι το πρώτο ❤️😊

Ευχαριστώ πολύ! 🙂 Πολύ φοβάμαι οτι μαλλον ήταν περίπτωση βιοχημικής και σε εμενα γιατι κι εγω παρατηρησα μεγαλα κομματια αιμα την πρωτη ημερα και επειτα κανονικη ροη με κοκκινο αιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Βρε Κατερινάκι,  να σε ρωτησω, κανεις προσπαθεις καθολη τη διαρκεια του κυκλου σπυ ή οταν νομίζεις οτι ειναι στις γονιμες ?

Κοιτα τους 2 πρωτους μηνες το εκανα ετσι οταν νομιζα οτι ειμαι στις γονιμες αλλα πλεον προσπαθουμε ολο το μηνα απο οταν καθαρισω μεχρι και 24 ημερα συνηθως!! Αυτη τη φορα ηταν κρυωμενος ο καημενος και δεν ξεκινησαμε αμεσως, απο την 12η ημερα και το πηγαμε σερι μερικες μερες που υποτιθεται οτι ηταν και οι γονιμες και μετα μερα παρα μερα παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...