Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ήταν αδύνατον με 13 εκατοστά ινωμυωμα. Τωρα που το αφαίρεσα μου είπε ότι μπορώ να μείνω. Γιαυτό ακριβώς τον λόγο παίρνω τα αντισυλληπτικα γιατί πριν το 6μηνο απαγορεύεται 

Ο θεός θα στο φερει οταν ειναι η ωρα του ... Πιστευω πως οσο ετοιμες κιαν νιωθουμε οσες προσπάθειες κιαν κανουμε θα γινει την τελεια στιγμή ... Εσενα αφου ετσι ειναι η κατασταση κοιτα να ξεκουράζεται να εχεις θετικη ενέργεια και ολα θα γίνουν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου και εγω εκανα τωρα το πρωι και βγηκε αρνητικο.. η αληθεια ειναι οτι περιμενα να σκουρινει η γραμμη και να δω δυο γραμμουλες  αλλα δεν πειραζει :) συνεχιζουμε την προσπαθεια μας ???? Ευχομαι στα υπολοιπα κοριτσια να μας κανουν χαρουμενες με ενα θετικο τεστακι!!!

 

Καλερα! Μη ξέχνας ότι είσαι μέρες πριν τη περίοδο, είναι πολύ νωρίς. Κράτα το άλλο τεστ που έχεις να το κάνεις την ημέρα που περιμένεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια εγω με βλεπω σιγουρα να αδιαθετο αφου εχω αρχισει να ποναω χαμηλά σαν να μ έρχεται οπου νανε ... Αν κ δεν ειναι η ωρα της αλλα κ παλι ειναι εντονο με εχει πιασει κ ενας πονοκεφαλος μεγαλος ... Παντως ειμαι σχεδον σιγουρη ... Ισως να μου ερθει σημερα τ βραδυ πιο νωρις απο την κουραση θα σας πω το πρωι .

Δεν θέλω να σου δώσω ψεύτικες ελπίδες αλλά μια γνωστή μου το μόνο σύμπτωμα που είχε πριν κάνει το τεστ και βγει θετικό ήταν αφόρητο πονοκεφαλοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα κορίτσια μου !!!!

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

st3llina: 17/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου μια απο τα ιδια και εγω.. εκανα μολις τωρα και αρνητικο τουλαχιστον να αδιαθετησω ?

Τι να κάνουμε;; Δεν πειράζει!! Πειράζει δλδ αλλά τι να κάνουμε;; Πάμε πάλι τον επόμενο μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εύχομαι να έχουμε σύντομα θετικά τεστακια!! Και να μην έχουμε μην απογοητευεστε! Θα έρθει σύντομα...! Και που ξέρετε μπορεί να έχουμε το καλύτερο χριστουγενιατικο- πρωτοχρονιάτικο δώρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο την βροχερη κρυα Αγγλια... καλο Σ/Κ σε ολους όσους δε δουλευουν υπομονη σε αυτες π ειναι δουλεια υπομονη.. θετικα τεστακια σε ολες μασ ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Καλημερα κοριτσια ... Ελπιζω να έχετε ολες ενα ωραιο σαββατοκύριακο ... Εγω χθες τ βραδυ δεν αδιαθετισα αλλα εχω πονακια περιόδου σημερα  και θα δουλευω μεχρι τ βραδυ ... Τι να πω για περιοδο μοιαζει να το παει ... Ειμαι σχεδον σιγουρη .

To προηγούμενο βράδυ πριν κάνω το θετικό μου τεστ, είχα πολλούς πόνους περιόδου που και εγώ έλεγα "αδιαθετώ τώρα... "
Μέχρι να δεις περίοδο, που μακάρι να μην δεις, μην απογοητεύεσαι.

Επίσης συμβουλή προς ΟΛΕΣ...
Παρακαλώ κρατηθείτε και κάντε τεστ μετά την πρώτη μέρα καθυστέρησης του μεγαλύτερου σας κύκλου... Δεν χάνεται ο κόσμος για 2-3 μερούλες και είναι κρίμα να μπαίνεται σε έξοδα και να απογοητεύεστε ενώ δεν έχει φτάσει η καθυστέρηση... Καταλαβαίνω την επιθυμία σας, αλλά είναι κρίμα βρε κορίτσια... 


Άντε να δούμε ποια θα είναι η επόμενη....


Εγώ και αυτό το μήνα έφαγα "άκυρο" γιατί ενώ πλησιάζουν οι γόνιμες και θα ξεκινούσα πάλι προσπάθειες μετά από πολύ καιρό, ξεκίνησα μια αγωγή για ένα μήνα γιατί έπαθα ίλιγγο και μου είπαν να μην μείνω έγκυος για όσο παίρνω τα φάρμακα... 
την γκαντεμιά μου μέσα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Τι να κάνουμε;; Δεν πειράζει!! Πειράζει δλδ αλλά τι να κάνουμε;; Πάμε πάλι τον επόμενο μήνα...

Ναι κοριτσι μου !!! Σκεφτομαι να κανω τις επαφες μου χωρις καν να ξερω ποτε εκανα ωορρηξια χωρις τπτ ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

To προηγούμενο βράδυ πριν κάνω το θετικό μου τεστ, είχα πολλούς πόνους περιόδου που και εγώ έλεγα "αδιαθετώ τώρα... "
Μέχρι να δεις περίοδο, που μακάρι να μην δεις, μην απογοητεύεσαι.

Επίσης συμβουλή προς ΟΛΕΣ...
Παρακαλώ κρατηθείτε και κάντε τεστ μετά την πρώτη μέρα καθυστέρησης του μεγαλύτερου σας κύκλου... Δεν χάνεται ο κόσμος για 2-3 μερούλες και είναι κρίμα να μπαίνεται σε έξοδα και να απογοητεύεστε ενώ δεν έχει φτάσει η καθυστέρηση... Καταλαβαίνω την επιθυμία σας, αλλά είναι κρίμα βρε κορίτσια... 


Άντε να δούμε ποια θα είναι η επόμενη....


Εγώ και αυτό το μήνα έφαγα "άκυρο" γιατί ενώ πλησιάζουν οι γόνιμες και θα ξεκινούσα πάλι προσπάθειες μετά από πολύ καιρό, ξεκίνησα μια αγωγή για ένα μήνα γιατί έπαθα ίλιγγο και μου είπαν να μην μείνω έγκυος για όσο παίρνω τα φάρμακα... 
την γκαντεμιά μου μέσα... 

Όλα για κάποιο λόγο γίνονται κοπέλα μου.Υπομονη,την υγεια σου να έχεις και θα γίνει και αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

To προηγούμενο βράδυ πριν κάνω το θετικό μου τεστ, είχα πολλούς πόνους περιόδου που και εγώ έλεγα "αδιαθετώ τώρα... "
Μέχρι να δεις περίοδο, που μακάρι να μην δεις, μην απογοητεύεσαι.

Επίσης συμβουλή προς ΟΛΕΣ...
Παρακαλώ κρατηθείτε και κάντε τεστ μετά την πρώτη μέρα καθυστέρησης του μεγαλύτερου σας κύκλου... Δεν χάνεται ο κόσμος για 2-3 μερούλες και είναι κρίμα να μπαίνεται σε έξοδα και να απογοητεύεστε ενώ δεν έχει φτάσει η καθυστέρηση... Καταλαβαίνω την επιθυμία σας, αλλά είναι κρίμα βρε κορίτσια... 


Άντε να δούμε ποια θα είναι η επόμενη....


Εγώ και αυτό το μήνα έφαγα "άκυρο" γιατί ενώ πλησιάζουν οι γόνιμες και θα ξεκινούσα πάλι προσπάθειες μετά από πολύ καιρό, ξεκίνησα μια αγωγή για ένα μήνα γιατί έπαθα ίλιγγο και μου είπαν να μην μείνω έγκυος για όσο παίρνω τα φάρμακα... 
την γκαντεμιά μου μέσα... 

Εγω ποτε δεν ημουν της λογικης του τεστ @misofeggaro,με τοσο αστατο κυκλο καλα καλα τις γονιμες δεν μπορω να βρω οποτε απλα θα περιμενω να ερθει.Αν καθυστερησει υπερβολικα θα παω για χοριακη για να μην πονοκεφαλιαζω με το αν φαινονται αχνες γραμμες ή οχι στο τεστ.Η εφαρμογη στο κινητο μου με υπολογιζει για περιοδο στις 21/11.Προς το παρον απλα περιμενω.Ουτε τις επαφες κανω συμφωνα μονο με τις γονιμες.Νομιζω θα αγχωθω πιο πολυ αν ακολουθω προγραμμα.

 

Υπομονη με τους ιλιγγους,ειχε η αδερφη μου κ ξερω ποσο υπεφερε.

Επεξεργάστηκε από st3llina
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Ναι κοριτσι μου !!! Σκεφτομαι να κανω τις επαφες μου χωρις καν να ξερω ποτε εκανα ωορρηξια χωρις τπτ ... 

Κι εγω ετσι παω!Αλλιως θα αρχισω να νιωθω σα ρομποτακι...Αυθορμητα κοριτσια κ θα ερθει το νινι!Αλλωστε οσες περιπτωσεις ξερω εμειναν εγκυες οταν σταματησαν να το σκεφτονται κ να αγχωνονται ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Κι εγω ετσι παω!Αλλιως θα αρχισω να νιωθω σα ρομποτακι...Αυθορμητα κοριτσια κ θα ερθει το νινι!Αλλωστε οσες περιπτωσεις ξερω εμειναν εγκυες οταν σταματησαν να το σκεφτονται κ να αγχωνονται ???

Κοριτσάκι μου έχεις πολύ δίκιο όταν είσαι χαλαρή και είσαι μια χαρά όλα θα γίνουν και το νινι θα έρθει πολύ γρήγορα :-) περιμένουμε το θετικό σου τεστακι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

@diana8 Περίμενε κορίτσι μου να δεις εάν έχεις καθυστέρηση και μετά ξανακάνεις τεστακι!!!

@st3llina Έχεις δίκιο όταν είσαι χαλαρή συμβαίνουν τα ωραία!

Εύχομαι να περάσετε καταπληκτικά σήμερα! Εμένα μου τελειώνει σήμερα (προς έκπληξη μου) η κυρία οπότε θα ξεκινήσουμε πάλι τις επαφές και ο Θεός βοηθός!

Ωστόσο, χτες μία κοπέλα στη δουλειά (42 ετών χωρίς οικογένεια και μένει με τους γονείς της(δεν το λέω επικριτικά, απλά θέλω να ξέρετε το υπόβαθρο)), με ρώτησε για τον κύκλο μου και πως πάω κτλπ και ρε κορίτσια ξέρετε τι μου είπε; Μου λέει "Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά η γιατρός σου σου έκανε εξετάσεις για εμμηνόπαυση;" και με άγχωσε όντως... (28 είμαι)

Αλλά αν ηταν κάτι δεν θα μου το έλεγε η γυναικολόγος μου; Τόσες εξετάσεις μου έκανε.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

@diana8 Περίμενε κορίτσι μου να δεις εάν έχεις καθυστέρηση και μετά ξανακάνεις τεστακι!!!

@st3llina Έχεις δίκιο όταν είσαι χαλαρή συμβαίνουν τα ωραία!

Εύχομαι να περάσετε καταπληκτικά σήμερα! Εμένα μου τελειώνει σήμερα (προς έκπληξη μου) η κυρία οπότε θα ξεκινήσουμε πάλι τις επαφές και ο Θεός βοηθός!

Ωστόσο, χτες μία κοπέλα στη δουλειά (42 ετών χωρίς οικογένεια και μένει με τους γονείς της(δεν το λέω επικριτικά, απλά θέλω να ξέρετε το υπόβαθρο)), με ρώτησε για τον κύκλο μου και πως πάω κτλπ και ρε κορίτσια ξέρετε τι μου είπε; Μου λέει "Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά η γιατρός σου σου έκανε εξετάσεις για εμμηνόπαυση;" και με άγχωσε όντως...

Αλλά αν ηταν κάτι δεν θα μου το έλεγε η γυναικολόγος μου; Τόσες εξετάσεις μου έκανε.

 

 συγνώμη πόσο χρονών είσαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

 συγνώμη πόσο χρονών είσαι;; 

28!!!

Και της λέω 28 είμαι και μου λέει δεν έχει σημασία, έχει συμβεί και σε αυτη την ηλικία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

28!!!

Και της λέω 28 είμαι και μου λέει δεν έχει σημασία, έχει συμβεί και σε αυτη την ηλικία ?

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

28!!!

Και της λέω 28 είμαι και μου λέει δεν έχει σημασία, έχει συμβεί και σε αυτη την ηλικία ?

Δεν ξέρω αν έχει συμβεί σε πολύ σπάνιες περιπτώσεις αλλά αν υπήρχε τέτοια περίπτωση που εγώ την αποκλείω θα είχες κάποια συμπτώματα και κυρίως κάτι θα είχε καταλάβει η γυναικολόγος σου. Εμένα αυτό μου κάνει σχόλιο γυναίκας που ζηλεύει ίσως γιατί εσύ είσαι στην προσπάθεια και αυτή δεν έχει καν την προοπτική για κάτι τέτοιο. Από κακοπροεραιτους ανθρώπους άλλο τίποτα εσύ απλά κλείσε τα αυτιά σου. Έχεις καμιά ανωμαλία στην περίοδο δηλαδή να κάνει 2-3 μήνες να εμφανιστεί;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

28!!!

Και της λέω 28 είμαι και μου λέει δεν έχει σημασία, έχει συμβεί και σε αυτη την ηλικία ?

Έλεος απλά... Να κοιτάξει μήπως εκείνη έχει εμμηνόπαυση πες της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lacostaki Οχι δεν εχω τέτοια ανωμαλία κύκλου (αν και έχω πολυκυστικές οπότε θα δικαιολογούνταν και αυτό. μου έρχεται κάθε μηνά συν πλην 2 μέρες από ότι περιμένω συνήθως).

@Elenikon Nαι θα της το πω και μετά θα γίνει ο 3ος παγκόσμιος, χαχαχα ...

Αφήστε κορίτσια, η συγκεκριμένη έχει καταλάβει ότι είμαστε στην προσπάθεια και νομίζω πως παλαιότερα είχε κάνει κάποια διακοπή κύησης επειδή είχε θέμα με τον σύντροφο (δεν θα το έλεγα εννοείται σε άλλη περίπτωση αλλά με την ανωνυμία του ιντερνετ δεν υπάρχει θέμα και ούτε το κρίνω, ο κάθε ενας κανει ότι θέλει στη ζωή του,) οπότε τώρα που περνάει ο καιρός ίσως το έχει μετανιώσει δεν ξέρω. Όπως και να έχει όμως, τις ανασφαλειές σου δεν μπορείς να τις βγάζεις στους άλλους! Γιατί όσο κουλ και να είναι ο άλλος, οι υποψίες του μπαίνουν στο υποσυνείδητο!

Είναι δυνατόν να πεις κάτι τέτοιο σε μια γυναίκα που προσπαθεί για παιδί; (Σε ότι ηλικία και να είναι!) Αφού για λίγα δευτερόλεπτα είχα μείνει να την κοιτάω σαν χάνος γιατί δεν μπορούσα να συνειδητοποιήσω τι είχα ακούσει..

(Συγνώμη που σας γράφω σεντόνια κάθε φορά)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Lacostaki Οχι δεν είχα τέτοια ανωμαλία κύκλου (αν και έχω πολυκυστικές οπότε θα δικαιολογούνταν και αυτό. μου έρχεται κάθε μηνά συν πλην 2 μέρες από ότι περιμένω συνήθως).

@Elenikon Nαι θα της το πω και μετά θα γίνει ο 3ος παγκόσμιος, χαχαχα ...

Αφήστε κορίτσια, η συγκεκριμένη έχει καταλάβει ότι είμαστε στην προσπάθεια και νομίζω πως παλαιότερα είχε κάνει κάποια διακοπή κύησης επειδή είχε θέμα με τον σύντροφο (δεν θα το έλεγα εννοείται σε άλλη περίπτωση αλλά με την ανωνυμία του ιντερνετ δεν υπάρχει θέμα και ούτε το κρίνω, ο κάθε ενας κανει ότι θέλει στη ζωή του,) οπότε τώρα που περνάει ο καιρός ίσως το έχει μετανιώσει δεν ξέρω. Όπως και να έχει όμως, τις ανασφαλειές σου δεν μπορείς να τις βγάζεις στους άλλους!

Είναι δυνατόν να πεις κάτι τέτοιο σε μια γυναίκα που προσπαθεί για παιδί; (Σε ότι ηλικία και να είναι!) Αφού για λίγα δευτερόλεπτα είχα μείνει να την κοιτάω σαν χάνος γιατί δεν μπορούσα να συνειδητοποιήσω τι είχα ακούσει..

(Συγνώμη που σας γράφω σεντόνια κάθε φορά)

Η γυναίκα είναι κομπλεξικη από ότι φαίνεται. Μην της δίνεις και πολύ σημασια...Αυτό έλειπε να σου χαλάει την ψυχολογία χωρίς λόγο και αιτία.Ο καθένας μπορεί να λέει τα δικά του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Η γυναίκα είναι κομπλεξικη από ότι φαίνεται. Μην της δίνεις και πολύ σημασια...Αυτό έλειπε να σου χαλάει την ψυχολογία χωρίς λόγο και αιτία.Ο καθένας μπορεί να λέει τα δικά του....

Ίσως το κομπλεξική είναι ο καταλληλότερος χαρακτηρισμός για εκείνη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

@diana8 Περίμενε κορίτσι μου να δεις εάν έχεις καθυστέρηση και μετά ξανακάνεις τεστακι!!!

@st3llina Έχεις δίκιο όταν είσαι χαλαρή συμβαίνουν τα ωραία!

Εύχομαι να περάσετε καταπληκτικά σήμερα! Εμένα μου τελειώνει σήμερα (προς έκπληξη μου) η κυρία οπότε θα ξεκινήσουμε πάλι τις επαφές και ο Θεός βοηθός!

Ωστόσο, χτες μία κοπέλα στη δουλειά (42 ετών χωρίς οικογένεια και μένει με τους γονείς της(δεν το λέω επικριτικά, απλά θέλω να ξέρετε το υπόβαθρο)), με ρώτησε για τον κύκλο μου και πως πάω κτλπ και ρε κορίτσια ξέρετε τι μου είπε; Μου λέει "Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά η γιατρός σου σου έκανε εξετάσεις για εμμηνόπαυση;" και με άγχωσε όντως... (28 είμαι)

Αλλά αν ηταν κάτι δεν θα μου το έλεγε η γυναικολόγος μου; Τόσες εξετάσεις μου έκανε.

 

Αν είναι δυνατόν...Τι κάθεται κ σου λέει 28 χρόνων κοπέλα!!Μην ακούς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xrita είπε:

Αν είναι δυνατόν...Τι κάθεται κ σου λέει 28 χρόνων κοπέλα!!Μην ακούς

Δεν ακούω συνήθως τους άσχετους είναι η αλήθεια, αλλά είναι δυνατόν να πει κάτι τέτοιο;

Όσο να ναι το σκέφτεσαι άθελά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ίσως το κομπλεξική είναι ο καταλληλότερος χαρακτηρισμός για εκείνη.....

Νομίζω χωρίς να είμαι σιγουρη κ από τις απλές ορμονολογικες κάτι θα καταλάβαινε η γυναικολόγος αν υπήρχε τέτοιο θέμα εμμηνόπαυσης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...