Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Μπράβο ρε Ελενάκι μουυυυυ μπράβοοοοοο είδες που στο είπα ότι θα πάνε όλα τέλεια , έτοιμο το σπιτάκι του μωράκι σου !!!! ?‍?‍?‍?

Δόξα το θεό καρδούλα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά από εδώ κ πέρα..... Σας στέλνω όλοι μου την ενέργεια κ την μπεμπεδοσκονη μου.... ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου .. Η δίκη μου ακατανόμαστη ήρθε χθες τελικά! Δεν πειράζει όλα καλά! Πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου  μέχρι τα Χριστούγεννα να δούμε όλες αυτό που τόσο λαχταρούμε ♥️ @Αννια27 αν μπορείς σε παρακαλώ να με πάρεις στον πίνακα 8/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου .. Η δίκη μου ακατανόμαστη ήρθε χθες τελικά! Δεν πειράζει όλα καλά! Πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου  μέχρι τα Χριστούγεννα να δούμε όλες αυτό που τόσο λαχταρούμε ♥️ @Αννια27 αν μπορείς σε παρακαλώ να με πάρεις στον πίνακα 8/12

Καλημέρα κορίτσι μ δεν πειράζει συνεχίζεις δυναμικά τον επόμενο μήνα ❤️❤️❤️❤️θα έρθει με λίγο υπομονή ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Dimitra91 καλημέρα μωρό μου πως τα πας????? 

Καλημερα κουκλα μου! Μολις ειδα οτι εχω λιγο περισσοτερο οποτε μεχρι το βράδυ θεωρω θα εχει ερθει. Εκανα και τεστ φυσικα αλλα ειναι αρνητικο?. Οπότε παμε για επομενο μηνα... 

@Elenikon Πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ δεν πειράζει συνεχίζεις δυναμικά τον επόμενο μήνα ❤️❤️❤️❤️θα έρθει με λίγο υπομονή ??

βρε Λένακι πραγματικά σε χαίρομαι που δεν εξαφανίστηκες όταν έμαθες για την εγκυμοσύνη σου.. οκ λογικό είναι να πας σ ενα άλλο τόπικ να συζητάς αλλά είσαι εδώ ακόμα κ σ εμάς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

βρε Λένακι πραγματικά σε χαίρομαι που δεν εξαφανίστηκες όταν έμαθες για την εγκυμοσύνη σου.. οκ λογικό είναι να πας σ ενα άλλο τόπικ να συζητάς αλλά είσαι εδώ ακόμα κ σ εμάς!!!!

Εννοείται κοριτσάκι μ και θα μείνω δεν πάω πουθενά θέλω να ακούσω από όλες ότι έχετε σπορακι ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η lactaki είπε:

όχι έκανα υπέρηχο στη γιατρό μου..,αλλά αυτό τοο μήνα σταμάτησα γιατί νομίζω πιέστηκα από τη μια τα χάπια κ οι προσπάθειες με serpafar κ από την άλλη κάθε μέρα υπέρηχους είπα να μη το ζορίζω τόσο... να τ αφήσω λίγο πιο χαλαρά έτσι κ αλλιώς ό,τι ήταν να το φτιάξω το έφτιαξα χαχαα..

Αχ αυτό το αγχος.... Καλά έκανες να χαλαρώσεις λίγο!! Θα μείνουμε όλες κάποια στιγμή, που θα πάει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κουκλα μου! Μολις ειδα οτι εχω λιγο περισσοτερο οποτε μεχρι το βράδυ θεωρω θα εχει ερθει. Εκανα και τεστ φυσικα αλλα ειναι αρνητικο?. Οπότε παμε για επομενο μηνα... 

@Elenikon Πως εισαι?

Καλημέρα σε όλες!!! Εγω τα ίδια, ακόμα καθαρή είμαι προς το παρόν!! Λέω μήπως να περιμένω λίγο ακόμα γιατί δεν έχω απόλυτα σταθερό κύκλο και μου καθυστερεί καμιά φορά 1-3 μέρες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! Εγω τα ίδια, ακόμα καθαρή είμαι προς το παρόν!! Λέω μήπως να περιμένω λίγο ακόμα γιατί δεν έχω απόλυτα σταθερό κύκλο και μου καθυστερεί καμιά φορά 1-3 μέρες .

Μακαρι βρε κοριτσι μου! Περιμενουμε νεα σου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Αχ αυτό το αγχος.... Καλά έκανες να χαλαρώσεις λίγο!! Θα μείνουμε όλες κάποια στιγμή, που θα πάει!!

Ακριβώς, την είδα κάπως αλλιώς.. δε βλέπω μέρες, ημερολόγια (αν κ ξέρω σε ποια είμαι χαχαχα) απλά θα κάνω σεξάκι... κ να σ πω? μια φορά δε τήρησα το μέρα παρα μέρα στις γόνιμες... εκει στη πιέση κάθε μέρα όταν έπρεπε... οοοοχι θα προσπαθήσω να είμαι ήρεμη γιατί αυτό μας σταματάει νομίζω από ένα σημείο κ μετά!!!σίγουρα δεν είναι ευκολο να το παίξεις τρελίτσα κ ότι δε θες παιδί αλλά τουλάχιστον να μην είμαστε με το ρολόι στο χέρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Dimitra91: 10/11

Ελενικον: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Maroulita: 03/12

Aννια27: 05/12

Mt3508: 08/12

tzina819: ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποια θα είναι επόμενη στο πινακακι μας κορίτσια μου;;;; :-):-)@Elenikon μήπως εσύ;; Το εύχομαι !! @Σταυρι μου που είσαι εσύ κορίτσι μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ακριβώς, την είδα κάπως αλλιώς.. δε βλέπω μέρες, ημερολόγια (αν κ ξέρω σε ποια είμαι χαχαχα) απλά θα κάνω σεξάκι... κ να σ πω? μια φορά δε τήρησα το μέρα παρα μέρα στις γόνιμες... εκει στη πιέση κάθε μέρα όταν έπρεπε... οοοοχι θα προσπαθήσω να είμαι ήρεμη γιατί αυτό μας σταματάει νομίζω από ένα σημείο κ μετά!!!σίγουρα δεν είναι ευκολο να το παίξεις τρελίτσα κ ότι δε θες παιδί αλλά τουλάχιστον να μην είμαστε με το ρολόι στο χέρι..

Λακτακι μου καλησπέρα νομίζω ότι έχεις πολύ δίκιο , χαλάρωσε και μπορεί να έρθει εκεί που δεν το περιμένεις :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Λακτακι μου καλησπέρα νομίζω ότι έχεις πολύ δίκιο , χαλάρωσε και μπορεί να έρθει εκεί που δεν το περιμένεις :-)

ε ναι θα το αφήσω λίγο χαλαρά μέχρι την καινούργια χρονιά κ βλέπουμε.... ας ελπίσουμε το καλύτερο για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ποια θα είναι επόμενη στο πινακακι μας κορίτσια μου;;;; :-):-)@Elenikon μήπως εσύ;; Το εύχομαι !! @Σταυρι μου που είσαι εσύ κορίτσι μου;;

Ιταλία ειμαι κορίτσια μου Ιταλία Βερόνα βενετια Μιλάνο... αύριο επιστρεφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ιταλία ειμαι κορίτσια μου Ιταλία Βερόνα βενετια Μιλάνο... αύριο επιστρεφω

να περάσεις τέλεια κοπέλα μου!!! ζηλεύω λίγο.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Ιταλία ειμαι κορίτσια μου Ιταλία Βερόνα βενετια Μιλάνο... αύριο επιστρεφω

Να περάσετε υπέροχα! Με το καλό να επιστρέψετε αύριο!✈️Εύχομαι εκτός από τις βαλίτσες να κουβαλάς στη κοιλίτσα σου κι ένα νινακι! Ένα μπεμπακι με αέρα Ιταλιανικο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

ε ναι θα το αφήσω λίγο χαλαρά μέχρι την καινούργια χρονιά κ βλέπουμε.... ας ελπίσουμε το καλύτερο για όλες μας!!!

Και πολύ καλά θα κάνεις lactaki μου! Μερικές φορές όσο πιέζουμε καταστάσεις τόσο χειρότερα είναι! Όλα θα γίνουν! Εντάξει θα έπρεπε να ήμασταν υπεράνθρωποι για να το βγάλουμε εντελώς από το μυαλό μας αλλά το σημαντικότερο είναι να μην μας γίνει εμμονή. Αυτό μόνο κακό μπορεί να κάνει στην ψυχολογία και γενικότερα στην καθημερινότητα μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Dimitra91: 10/11

Ελενικον: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Maroulita: 03/12

Aννια27: 05/12

Mt3508: 08/12

tzina819: ?

Ότι θα περίμενα πως και πως να αδιαθετησω πραγματικά με ξεπερνά!?. Ευτυχώς περιμένω μέσα στην εβδομάδα και θα μπορέσω να μπω κι εγώ στο πινακακι μετά. Αυτός ο μήνας που δεν προσπάθησα μου φάνηκε αιώνας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου .. Η δίκη μου ακατανόμαστη ήρθε χθες τελικά! Δεν πειράζει όλα καλά! Πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου  μέχρι τα Χριστούγεννα να δούμε όλες αυτό που τόσο λαχταρούμε ♥️ @Αννια27 αν μπορείς σε παρακαλώ να με πάρεις στον πίνακα 8/12

Έτσι είναι κορίτσι μου! Δεν χάνουμε την δύναμη μας! Στο τέλος εμείς θα κερδίσουμε!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactakiμου πολύ το χαίρομαι αυτό που λες..κι εγώ έτσι το πήρα αυτό το μήνα..άντε κορίτσια να ευχαριστιόμαστε αυτό που κάνουμε και όλα θα έρθουν..<3 

@Σταυρι να περάσεις τέλεια κοριτσαρα..

@Elenikon μου φαίνεται βθα κάνεις παρέα στην συνονόματη σου :)

Απο άγιο Νικόλαο είμαι αγαπημένη μου @Αννια27

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...