Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κουκλίτσα μ θα σου εξηγήσω αμέσως..... Εχθές πήγα σε άλλον γιατρό γτ δεν έβρισκα τον δικό μ είχα αίμα κ τρόμαξα δεν μπορούσα να περιμένω κ πήγα στης μαμάς μ τον γιατρό.... Λοιπόν ο παλιός ο γιατρός έβλεπε 3 ινομυώματα στα τοιχώματα κ το μεγαλύτερο ήταν 3 κ μου είπε ότι μπορώ να μείνω έγκυος αυτόν το χρόνο πήγα 3 φορές να φανταστείς τώρα αυτός μου είπε οτι έχω 2 κ το ένα είναι στην μητρα κ είναι 5 εκ ε τρελάθηκα σήμερα ευτυχώς δεν έχω τπτ είμαι καθαρή αλλά φοβάμαι κ το μετα θα είναι όλα φυσιολογικα το μωρό θα είναι καλά?? Είμαι πολύ μπερδεμένη 

κοίτα αν είναι μέσα στη μήτρα  είναι λίγο δύσκολο όμως δε σημαίνει ότι θα γίνει κάτι απλά θα πρέπει να προσέχεις πολύ! Από 3 σε 5 κ αντι εκτός εντός είναι μεγάλη διαφορά! πρέπει να δεις ποιος έχει δικιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Σου εύχομαι να πανε όλα καλά! Να προσέχεις και σύντομα να μας πεις ότι όλα είναι τέλεια!

Χίλια ευχαριστώ θα σας πω αύριο που θα δούμε την 2η χοριακη ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κοίτα αν είναι μέσα στη μήτρα  είναι λίγο δύσκολο όμως δε σημαίνει ότι θα γίνει κάτι απλά θα πρέπει να προσέχεις πολύ! Από 3 σε 5 κ αντι εκτός εντός είναι μεγάλη διαφορά! πρέπει να δεις ποιος έχει δικιο!

Και πως θα το μάθω??? Γιατί αν πάω κ σε άλλον νομίζω πως θα μπερδεύω ακόμα παραπάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι δεν έχεις καμιά βοήθεια για τις ώρες που λείπει ο άντρας σου; 

Όχι κουκλίτσα μου καμια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Αρχικά θα πάνε όλα καλά απλά προσπάθησε όσο μπορείς να είσαι ξάπλα το καλό είναι ότι το σπορακι μας είναι μέσα στην κοιλίτσα σου και θα είναι εκεί καλά κρατειμενο!! Να του μιλάς και να το νιώθεις και όλα καλά θα πανε!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια κορίτσι μουυυ ?

Αννουλιτο μου καρδιά μ σε ευχαριστώ πολύ αλήθεια μακάρι να πάνε όλα καλά από χθες έχω χάσει την γη κάτω από τα πόδια μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Θα τα καταφέρεις κοριτσάκι!!! Τον γιατρό τον έχεις καιρό; γιατί εμένα μου άφησε πολλά κενα

Σε αυτόν που πήγα εχθές πρώτη φορά αλλά είναι της μαμάς μου γιατρός γτ δεν έβρισκα τον δικό μ κ δεν μπορούσα να περιμένω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

@Ελενακι12 καλημέρα και από μενα.. Κορίτσι γλυκό, να δώσει ο Θεός και να πάνε όλα καλά..? To παιδάκι σου πόσο ετών είναι? 

 

Σε ευχαριστώ πολύ μωρό μ να είσαι καλά είναι 3 χρονών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Και πως θα το μάθω??? Γιατί αν πάω κ σε άλλον νομίζω πως θα μπερδεύω ακόμα παραπάνω 

eilikrina δεν ξέρω... εγώ επειδή είχα ανησυχήσει πήγα κ πήρα δευτερη γνωμη που επιβεβαιωσε ομως το δικο μου κ ετσι δεν ασχοληθηκα ξανα... να πεις στο γιατρο σου ακριβως τι εγινε κ να δεις τι θα σου πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

 

 Να σου ζήσει! Κι εγώ αγοράκι έχω! Είναι σχεδόν συνομήλικα ⛹️. Είναι καλό που πηγαίνει παιδικό έτσι θα μπορέσεις να ξεκουραστείς περισσότερο. Μου κάνει εντύπωση που ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του! Τι να πω!? Η πρώτη σου χοριακη πόσο ήταν; Πάντως όλα θα πάνε καλά!Σκέψου θετικά! Αν είσαι εσύ καλά το μπεμπακι θα είναι ακόμα καλύτερα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Και πως θα το μάθω??? Γιατί αν πάω κ σε άλλον νομίζω πως θα μπερδεύω ακόμα παραπάνω 

Θα πας σε έναν ακτινολο που είναι πιο εξειδικευμένο στους υπερυχους και θα του εξηγήσεις ακριβώς το προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου όμορφο!  Μόλις διάβασα το μήνυμα σου! Δεν μπορώ να σου πω να μην στεναχωριέσαι γιατί είναι κάτι αδύνατο. Ξέρεις όταν περνάμε τέτοιες καταστάσεις το μυαλό μας ακούει χιλιάδες λόγια παρηγοριάς αλλά η καρδιά μας κανένα. Σαν μια ασπίδα που δεν μπορεί να την διαπεράσει τίποτα. Όχι γιατί δεν εμπιστευόμαστε  ή δεν πιστεύουμε αυτόν που μας τα λέει αλλά επειδή θέλουμε χρόνο για να ανακουφιστούμε. Εγώ θα σου πω ότι μόνο ο θεός ξέρει! Έχουμε ακούσει περιπτώσεις που τα κατάφεραν ενώ τους το απέκλεισαν. Υπάρχει και το αντίθετο όμως! Ζευγάρια που δεν έχουν τίποτα κι όμως δεν μπορούν να αποκτήσουν παιδί. Κάποτε υποσχέθηκα στον εαυτό ότι θα κάνω τα πάντα για να γίνω μητέρα! Θα φτάσω και στον ουρανό αν χρειαστεί! Το ίδιο θα πω και σ' εσένα! Δεν έχει σημασία ο τρόπος που αποκτάς ένα παιδί! Υπάρχει ένα ρητό που λέει ότι έχει σημασία το ταξίδι και όχι ο προορισμός! Εγώ θα πω το αντίθετο! Δεν έχει σημασία πως θα φτάσεις κάπου αλλά ότι τελικά θα φτάσεις!❤️

Υ.Γ Συγνώμη για την φλυαρία μου!?

Αχχχ βρε κορίτσι μου με συγκινησες και εσύ πόσο μα πόσο πολύ σε ευχαριστώ για τα λόγια σου για την υπέροχη συμβουλή σου !!! Η αλήθεια είναι ότι θα γίνω μανούλα ακόμα δεν ξέρω πως αλλά θα γινω!! Χαίρομαι απεριόριστα που άνθρωποι σαν εσένα μεγαλώνουν παιδιά και το μόνο σίγουρο είναι ότι θα γίνουν καλά παιδιά!!! Πραγματικά σε ευχαριστώ από καρδιάς κοριτσάκι μου !!! Γρήγορα εγκυουλα εύχομαι!! :-)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αννουλιτο μου καρδιά μ σε ευχαριστώ πολύ αλήθεια μακάρι να πάνε όλα καλά από χθες έχω χάσει την γη κάτω από τα πόδια μ

Ει ει δεν θέλω τέτοια  και το καταλαβαίνει και το σπορακι μας!! Εγώ νομίζω ότι πρέπει να ηρεμήσεις και εάν μπορείς πήγαινε και σήμερα σε έναν άλλο γιατρό να πάρεις δεύτερη γνώμη και αύριο κανονικά την χοριακη σου !! Δεν πιστεύω να έκανες δουλειές σήμερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Συγχαρητήρια στα κορίτσια που περιμένουν παιδάκι!! Στείλτε μπεμπεδοσκονη!!

Εγώ επαναλαβα την προγεστερόνη και σ αυτό τον κύκλο μου, και βγήκε: 6,9... Πώς το βλέπετε? Εμένα δεν μου φαίνεται πολύ καλή. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Ει ει δεν θέλω τέτοια  και το καταλαβαίνει και το σπορακι μας!! Εγώ νομίζω ότι πρέπει να ηρεμήσεις και εάν μπορείς πήγαινε και σήμερα σε έναν άλλο γιατρό να πάρεις δεύτερη γνώμη και αύριο κανονικά την χοριακη σου !! Δεν πιστεύω να έκανες δουλειές σήμερα;;;

Όχι κούκλα μου ξάπλα σήμερα δεν είχα καθόλου καφέ ή αίμα δόξα το θεο?????σήμερα είμαι πολύ καλύτερα να πω την αλήθεια θα το αντιμετωπίσω ότι κ να ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Όχι κούκλα μου ξάπλα σήμερα δεν είχα καθόλου καφέ ή αίμα δόξα το θεο?????σήμερα είμαι πολύ καλύτερα να πω την αλήθεια θα το αντιμετωπίσω ότι κ να ειναι

Έτσι μπράβο κοριτσάκι μου ηρεμία ξεκούραση όσο μπορείς και όλα θα πάνε καλά. Να προσέχεις τον εαυτό σου και το σποράκι σου!! 

Κοριτσάκια καληνύχτα σε όλες θα τα πούμε αύριο γιατί σήμερα γιορτάζει ο αντρουλης μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μου η τιμή της χοριακη είναι 4.800 αύριο το πρωί θα κάνω κ την δεύτερη 

όλα θα πάνε καλά αγαπημένη μου.. το σποράκι σου μεγαλώνει τέλεια η χοριακή σου όπως κ το κατακόκκινο τεστάκι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Έτσι μπράβο κοριτσάκι μου ηρεμία ξεκούραση όσο μπορείς και όλα θα πάνε καλά. Να προσέχεις τον εαυτό σου και το σποράκι σου!! 

Κοριτσάκια καληνύχτα σε όλες θα τα πούμε αύριο γιατί σήμερα γιορτάζει ο αντρουλης μου 

Να τους χαιρόμαστεεεε!!!!! κ μέναααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Συγχαρητήρια στα κορίτσια που περιμένουν παιδάκι!! Στείλτε μπεμπεδοσκονη!!

Εγώ επαναλαβα την προγεστερόνη και σ αυτό τον κύκλο μου, και βγήκε: 6,9... Πώς το βλέπετε? Εμένα δεν μου φαίνεται πολύ καλή. .

ποιες είναι οι μετρήσεις του εργαστηρίου σου?? σ εμένα 15 με 20 ήταν το καλό.. αν είναι έτσι είναι αρκετά χαμηλή.. μη σε αγχώνει κ εμένα ήταν 8 κ 10 δύο μήνες που έκανα εξετάσεις.. μετά την ωορηξία παίρνω χαπάκι προγεστερόνης κ τσουπ όλα καλά!!! το φτιάχνεις κ αυτόο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

όλα θα πάνε καλά αγαπημένη μου.. το σποράκι σου μεγαλώνει τέλεια η χοριακή σου όπως κ το κατακόκκινο τεστάκι σου!!!!!

Πω πω πόσο σε ευχαριστώ για την στήριξη την χρειάζομαι όσο τπτ σε ευχαριστώ πολύ μωρό μ αλήθεια ????????❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Να τους χαιρόμαστεεεε!!!!! κ μέναααααα!!!!

Να τον χαιρεσαι γλυκιά μου χρόνια του πολλα με πολύ υγεία κ αγαπη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια, πάλι δεν νιώθω τίποτα διαφορετικό από τους αλλους μήνες και νομίζω ότι πάλι δεν θα εχει συμβεί τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελενακι12 κορίτσι μου όμορφο σου εύχομαι αύριο μια ακόμα τεράστια χοριακη και όλα θα πάνε καλά βήμα βήμα..είμαστε όλες μαζί σου νοητικά..να χαίρεστε τους άντρες σας @lactaki κ @Lacostaki..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...