Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μ εδώ κ 3 μέρες έχω ροζ κυλλιδες είναι φυσιολογικο????? Πόσο θα κρατήσει αυτό????? 

Κορίτσι μου εγώ λέω να ξεκουραστείς σήμερα και να πας στον γιατρό σου αν συνεχίσει..κατά πάσα πιθανότητα δεν είναι τίποτα αλλά αν συνεχίσει μην περιμένεις μέχρι το ραντεβού σου η γνώμη μου είναι..:*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Εντάξει κάθε μήνα μου φαίνεται αυτό θα λέμε μέχρι να πάω για εξωσωματική !τεσπά την υγεία μας να έχουμε!

Αχ ρε κορίτσι μου δυο μέρες νωρίτερα??κανονική ροή σου ήρθε από τώρα??έλα δεν θέλω να μου πέφτεις..αισιοδοξία και αν τελικά πας για εξωσωματική οκ..όλα καλά θα πανε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο..πόσο περιθώριο έχεις δώσει στην προσπάθεια σας για φυσική σύλληψη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Εντάξει κάθε μήνα μου φαίνεται αυτό θα λέμε μέχρι να πάω για εξωσωματική !τεσπά την υγεία μας να έχουμε!

Με τόσο αρνητική ψυχολογία δεν βοηθάς τον εαυτό πάντως!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Αχ ρε κορίτσι μου δυο μέρες νωρίτερα??κανονική ροή σου ήρθε από τώρα??έλα δεν θέλω να μου πέφτεις..αισιοδοξία και αν τελικά πας για εξωσωματική οκ..όλα καλά θα πανε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο..πόσο περιθώριο έχεις δώσει στην προσπάθεια σας για φυσική σύλληψη??

Έλα κοριτσάκι μου ναι ήρθε νωρίτερα εντάξει είναι πρώτη μέρα θα μου περάσει παρόλο που το περίμενα και πάλι στεναχωριέσαι!! Μέχρι τον Γενάρη μετά πάμε για εξωσωματική!! Ευχαριστώ πάντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Με τόσο αρνητική ψυχολογία δεν βοηθάς τον εαυτό πάντως!!!!! 

Ξέρεις είναι τα χρόνια προσπαθειών και είναι και η πρώτη μέρα θα μου περάσει!! Σε ευχαριστώ lacostaki που μου έστειλες :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Έλα κοριτσάκι μου ναι ήρθε νωρίτερα εντάξει είναι πρώτη μέρα θα μου περάσει παρόλο που το περίμενα και πάλι στεναχωριέσαι!! Μέχρι τον Γενάρη μετά πάμε για εξωσωματική!! Ευχαριστώ πάντως!!

Αγαπημένη μου γλυκό μου πλάσμα..χαλάρωσε και απόλαυσε τους τελευταίους μήνες χωρίς την διαδικασία της εξωσωματικής και μετά με ηρεμία πάμε και σαυτό το κομμάτι δεν έχει σημασία πως θα έρθει αλλά θα έρθει θα το δεις..<3 συγνώμη αν το έχεις πει και δεν θυμάμαι εγώ αλλά έχετε βρει κάτι που εμποδίζει τη σύλληψη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου μόλις αδιαθετησα!!

Απ ότι έχω καταλάβει προσπαθείς καιρό οπότε σου στέλνω θετική ενέργεια για να ανέβει γρήγορα η ψυχολογία σου και με το καλό να ξεκινήσεις ξανά τις προσπάθειές σου! Θα έρθει σίγουρα το μωράκι, με τον ένα η τον άλλο τρόπο! Αισιοδοξία, πίστη και όχι άγχος και θα δείς που θα γίνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Αγαπημένη μου γλυκό μου πλάσμα..χαλάρωσε και απόλαυσε τους τελευταίους μήνες χωρίς την διαδικασία της εξωσωματικής και μετά με ηρεμία πάμε και σαυτό το κομμάτι δεν έχει σημασία πως θα έρθει αλλά θα έρθει θα το δεις..<3 συγνώμη αν το έχεις πει και δεν θυμάμαι εγώ αλλά έχετε βρει κάτι που εμποδίζει τη σύλληψη??

Πολυκυστικες και μου έχουν βρει ήπια ενδομητριωση με καθαρες ωστόσο σάλπιγγες!! Έχεις δίκιο γλυκάκι μου εύχομαι μέχρι το Γενάρη να είστε όλες οι κοπέλες μου έγκυες !! Μετά σειρά μου ? χαχα γλυκιά μου σε έχω μέσα στην καρδιά μου!!! Από αύριο θα είμαι πάλι ο εαυτός μου να ξέρεις ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Απ ότι έχω καταλάβει προσπαθείς καιρό οπότε σου στέλνω θετική ενέργεια για να ανέβει γρήγορα η ψυχολογία σου και με το καλό να ξεκινήσεις ξανά τις προσπάθειές σου! Θα έρθει σίγουρα το μωράκι, με τον ένα η τον άλλο τρόπο! Αισιοδοξία, πίστη και όχι άγχος και θα δείς που θα γίνει! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου και εσύ εύχομαι πολύ πολύ γρήγορα το θαυματακι σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου μόλις αδιαθετησα!!

Δεν πειραζει μωρό μ προσπάθησε να το αποβάλλεις κ πάμε για τον άλλο μηνα????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου εγώ λέω να ξεκουραστείς σήμερα και να πας στον γιατρό σου αν συνεχίσει..κατά πάσα πιθανότητα δεν είναι τίποτα αλλά αν συνεχίσει μην περιμένεις μέχρι το ραντεβού σου η γνώμη μου είναι..:*

Αυτό θα κάνω αγάπη μ γλυκιά γιατί αρχησα να φοβάμαι θα δω μέχρι αύριο κ βλεπουμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Δεν πειραζει μωρό μ προσπάθησε να το αποβάλλεις κ πάμε για τον άλλο μηνα????????

Ναι όλα καλά μωρέ η πρώτη μέρα είναι δύσκολη ? πως είσαι εσυ γλυκούλα μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Νομίζω ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό έχω ξανά ακούσει τέτοια περίπτωση αλλά για περισσότερη ασφάλεια πάρε ένα τηλέφωνο τον γυναικολόγο σου και κυρίως μην κουράζεσαι καθολου

Θα δω μέχρι αύριο μωρό μ πως θα πάει κ θα πάω να με δει όχι από το τηλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Έλα κοριτσάκι μου ναι ήρθε νωρίτερα εντάξει είναι πρώτη μέρα θα μου περάσει παρόλο που το περίμενα και πάλι στεναχωριέσαι!! Μέχρι τον Γενάρη μετά πάμε για εξωσωματική!! Ευχαριστώ πάντως!!

Είναι λογικό να απογοητεύεται αλλά είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα γίνει το θαύμα γιατί φαίνεσαι πολύ θετικός άνθρωπος με τον τρόπο που στηρίζεις όλα τα κοριτσια. Υγεία πάνω απ' όλα και όλα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ναι όλα καλά μωρέ η πρώτη μέρα είναι δύσκολη ? πως είσαι εσυ γλυκούλα μου;

Έτσι κ έτσι αναγούλες πόνο στο στομάχι ζαλάδες αλλά εντάξει παλεύονται ????και λίγο ροζ από προχθές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Πολυκυστικες και μου έχουν βρει ήπια ενδομητριωση με καθαρες ωστόσο σάλπιγγες!! Έχεις δίκιο γλυκάκι μου εύχομαι μέχρι το Γενάρη να είστε όλες οι κοπέλες μου έγκυες !! Μετά σειρά μου ? χαχα γλυκιά μου σε έχω μέσα στην καρδιά μου!!! Από αύριο θα είμαι πάλι ο εαυτός μου να ξέρεις ??

Κορίτσι επειδή το έκανα πρόσφατα (μόνο τη διέγερση οχι μεταφορά) πίστεψε με οτι δεν είναι τοσο φοβερο σωματικά δλδ καμια 10ρια μέρες όλο και όλο... κ επειδή είσαι κ μικρουλα θα πάει τέλεια! Έχεις ακόμα πολύ καλά ωάρια :-)

Μια απορία... εχεις δοκιμάσει με κλομιφαινη κλπ που κάνουν ωορρηξία; δλδ υποθέτω οτι με τις πολυκυστικες αυτό είναι το ζήτημα. Δες το ποτέ δεν ξέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Έτσι κ έτσι αναγούλες πόνο στο στομάχι ζαλάδες αλλά εντάξει παλεύονται ????και λίγο ροζ από προχθές 

Κ τι σου είπε ο γιατρός σου για το ροζ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

γυναικολόγο να πας βασικά κ θα σε κατευθύνει! Ουρολόγος σε πρώτη φάση δεν χρειάζεται δλδ αν κάνει ένα σπερμοδιάγραμμα θα σου πει ο γιατρός σου αν είναι καλό ή όχι. Αν δεν είναι τότε θα χρειαστείτε... να ξέρεις τα βασικά είναι ορμόνες - υπέρηχος + παπ - σαλπιγγογραφία κ του άντρα το σπερμοδιάγραμμα. Επειδή είσαι 35 κ προσπαθείς τώρα αν είδα καλά 7 μήνες καλό είναι να πάτε. Γενικά μην αφήνεις τον καιρό να χάνεται... εντελώς φιλική συμβουλή! καλή επιτυχία!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Είναι λογικό να απογοητεύεται αλλά είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα γίνει το θαύμα γιατί φαίνεσαι πολύ θετικός άνθρωπος με τον τρόπο που στηρίζεις όλα τα κοριτσια. Υγεία πάνω απ' όλα και όλα θα γίνουν!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου ναι το ξέρω όλα θα γίνουν αλλά ξέρεις κάπου κάπου απογοητευεσε πάνω από όλα η υγεία και πραγματικά με τα κορίτσια εδώ μέσα νιώθω πολύ καλά και θέλω όλες να αποκτήσουν το σπορακι τους :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Έτσι κ έτσι αναγούλες πόνο στο στομάχι ζαλάδες αλλά εντάξει παλεύονται ????και λίγο ροζ από προχθές 

Να είσαι ξάπλα μέχρι να πας στο γιατρό μην κάνεις τπτ και όλα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη!!! Είδες το μπεμπακι σου σε ζαλίζει από την ομορφιά του :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι επειδή το έκανα πρόσφατα (μόνο τη διέγερση οχι μεταφορά) πίστεψε με οτι δεν είναι τοσο φοβερο σωματικά δλδ καμια 10ρια μέρες όλο και όλο... κ επειδή είσαι κ μικρουλα θα πάει τέλεια! Έχεις ακόμα πολύ καλά ωάρια :-)

Μια απορία... εχεις δοκιμάσει με κλομιφαινη κλπ που κάνουν ωορρηξία; δλδ υποθέτω οτι με τις πολυκυστικες αυτό είναι το ζήτημα. Δες το ποτέ δεν ξέρεις!

Αχχχ χαίρομαι που ακούω ότι δεν είναι κάτι τρομερό !! Ναι έχω δοκιμάσει όπως έχω δοκιμάσει και τρεις σπερματενχυση ς αλλά δεν..δεν πειράζει από Γενάρη πάμε δυναμικά για μπεμπακι με άλλο τρόπο ? ευχαριστώ πάντως που έστειλες και εσύ που το έχεις περάσει εύχομαι να μείνεις έγκυος με την πρώτη και να έχεις γρηγοραααα το αγγελούδι σου στην αγκαλιά σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχχ χαίρομαι που ακούω ότι δεν είναι κάτι τρομερό !! Ναι έχω δοκιμάσει όπως έχω δοκιμάσει και τρεις σπερματενχυση ς αλλά δεν..δεν πειράζει από Γενάρη πάμε δυναμικά για μπεμπακι με άλλο τρόπο ? ευχαριστώ πάντως που έστειλες και εσύ που το έχεις περάσει εύχομαι να μείνεις έγκυος με την πρώτη και να έχεις γρηγοραααα το αγγελούδι σου στην αγκαλιά σου :-)

Nα είσαι καλά! μακάρι για όλες! Ξεκίνησα αλήθεια με βαριά καρδιά κ όμως πότε πέρασαν οι μέρες... χρειάστηκαν μόλις 9 κ τις ενέσεις τις έκανα μόνη, δεν τις νιώθεις καθόλου γιατί είναι σαν πένες με παααρα πολύ λεπτή σύριγγα. Θα σου πω κάτι... σωματικά δεν κατάλαβα ΤΙΠΟΤΑ, ειλικρινά μηδέν παρενέργειες ή ταλαιπωρία. Ξέρεις τι είναι πολύ δύσκολο; η αναμονή... έφτασα στην ωοληψία ΚΙΟΥΡΙΑ κ σε μια ώρα έφυγα περπατώντας όμως από εκείνη τη στιγμή κ μετά κοιτάς συνεχώς ένα τηλέφωνο... οπλίσου ψυχολογικά, γιατί σωματικά ειλικρινά δεν είναι κάτι, θα με θυμηθείς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Πολυκυστικες και μου έχουν βρει ήπια ενδομητριωση με καθαρες ωστόσο σάλπιγγες!! Έχεις δίκιο γλυκάκι μου εύχομαι μέχρι το Γενάρη να είστε όλες οι κοπέλες μου έγκυες !! Μετά σειρά μου ? χαχα γλυκιά μου σε έχω μέσα στην καρδιά μου!!! Από αύριο θα είμαι πάλι ο εαυτός μου να ξέρεις ??

Κοριτσάρα μου κι εγώ έτσι είμαι την πρώτη μέρα απλή μου έρχεται περίοδος..δεν είμαστε ρομποτ..αλίμονο αν δεν στεναχωρηθουμε..μην καταπιέζεις τα συναισθήματα σου τι να κάνουμε έχουμε και τις ασχημες μέρες μας δεν σημαίνει ότι θα μείνουμε μόνο σαυτές..κι εγώ σήμερα περνάω δύσκολα..αλλά να σου πω κάτι??δεν θα δικαιολογιυμαστε που δεν είμαστε καλά..οκ ναι θα πάμε παρακάτω αλλά όλα είναι μέσα στη ζωή..δεν μπορούμε να απαγορεύουμε στον εαυτό μας να νιώσει αυτό που νιώθει..νιωστο λοιπόν ζηστο και αύριο βλέπουμε..είναι μια άλλη μέρα..από χθες που έμαθα ότι έχω θρομβοφιλια δεν το χω χωνέψει ακόμα και νιώθω λες και πρέπει να προσποιουμε σε όλους ότι είμαι καλά γιατί αλλιώς θα πέσουν να με φάνε ότι δεν είναι κάτι κ όλα καλά..ναι οκ απλά πρέπει να το επεξεργαστώ και να το κατανοήσω και να το μασησω και να τοκαταπιω πρώτα..αχχχχ..ξέρω ότι είναι καλοπροαίρετοι όλοι άλλα καμιά φορά όλα αυτά τα σχόλια σε κάνουν να νιώθεις τόση μοναξιά..κουράγιο και αύριο είναι μια νέα μέρα..ας ελπίσουμε ότι θα ξυπνήσουμε και οι δύο καλύτερα..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Nα είσαι καλά! μακάρι για όλες! Ξεκίνησα αλήθεια με βαριά καρδιά κ όμως πότε πέρασαν οι μέρες... χρειάστηκαν μόλις 9 κ τις ενέσεις τις έκανα μόνη, δεν τις νιώθεις καθόλου γιατί είναι σαν πένες με παααρα πολύ λεπτή σύριγγα. Θα σου πω κάτι... σωματικά δεν κατάλαβα ΤΙΠΟΤΑ, ειλικρινά μηδέν παρενέργειες ή ταλαιπωρία. Ξέρεις τι είναι πολύ δύσκολο; η αναμονή... έφτασα στην ωοληψία ΚΙΟΥΡΙΑ κ σε μια ώρα έφυγα περπατώντας όμως από εκείνη τη στιγμή κ μετά κοιτάς συνεχώς ένα τηλέφωνο... οπλίσου ψυχολογικά, γιατί σωματικά ειλικρινά δεν είναι κάτι, θα με θυμηθείς... 

Ευχαριστώ παρααααα πολύ κορίτσι μου ποτέ περιμένεις νέα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ευχαριστώ παρααααα πολύ κορίτσι μου ποτέ περιμένεις νέα;;;

θα κάνω μεταφορά σε επόμενο κύκλο επειδή δίνει καλύτερα αποτελέσματα γενικά. Οπότε από το νέο χρόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...