Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

@Mamounitsa αλήθεια σου άνοιξε η όρεξη;;; Εμένα ακομη τιποτα ρε γαμωτο. Προχθές λιγο αλλα μετα ήμουν χαλια... Και οι αναγούλες λιγο ελαττωθήκαν αλλα οχι τελείως. Μονο οι ζαλάδες σταμάτησαν. @pangipot υπομονή κοπελα μου θα περάσει. Πραγματικά ταλαιπωρήθηκες παρά πολυ εσυ. Εγω σημερα ξύπνησα με πονεμένο λαιμό, μονο για τετοια δεν ειμαστε! Κιλά πηρε καμια; Εγω ακομη τιποτα. Ούτε το 1,5 κιλό που έχασα δεν εδω παρει... Καλημερα και απο εμένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 40 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Εγώ λόγω στομαχιου δε μπορώ μαγαζιά ακόμα αλλά βγαίνω για περπάτημα με τα σκυλάκια :) !

δυστυχως βάση Τερ είμαι 11+2 σήμερα αλλά αν το έμβρυο είναι ακόμα μια βδομάδα πισω λογικά είναι 10+2 έχω μέλλον ακόμα μέσα Νοέμβρη μπαίνω τέταρτο αν όλα πάνε κατά ευχήν! 

Σε ζηλεύω! Εγώ τη μέρα που θα νιώσω το στομάχι Μ καλύτερα καταβρόχθιζω ότι βρω μπροστά Μ (να ικανοποιήσω το αίσθημα της πείνας μου) κ φυσικά τα βγάζω αλλά δεν έχει σημασία έφαγα!!!!!

Εσύ να μετράς βάση τερ γιατί η ημερομηνία εμβειοθ. Μπορεί να αλλάξει αν ξαφνικά το μωρό παχινει χαχαχα! Υπομονή θα ερχισεις κ εσύ να τρως και να το ευχαριστιεσαι και. Μετά δηλαδή! Γιατί ρε παιδί μου αν τρως και τα βγάζεις είναι μαρτύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

@Mamounitsa αλήθεια σου άνοιξε η όρεξη;;; Εμένα ακομη τιποτα ρε γαμωτο. Προχθές λιγο αλλα μετα ήμουν χαλια... Και οι αναγούλες λιγο ελαττωθήκαν αλλα οχι τελείως. Μονο οι ζαλάδες σταμάτησαν. @pangipot υπομονή κοπελα μου θα περάσει. Πραγματικά ταλαιπωρήθηκες παρά πολυ εσυ. Εγω σημερα ξύπνησα με πονεμένο λαιμό, μονο για τετοια δεν ειμαστε! Κιλά πηρε καμια; Εγω ακομη τιποτα. Ούτε το 1,5 κιλό που έχασα δεν εδω παρει... Καλημερα και απο εμένα!!!

Αχχχ ναι μου έχει ανοίξει βασικά θέλω να τρώω περίεργα πράγματα χάχα περίεργα όχι τόσο όχι φακές με φέτα αλλά γλυκά που μπορεί να έχω να φάω και 10 χρόνια έτσι δηλαδή φλασιες! Και εμένα ωρεςς ώρες με πιάνει λίγο το στομάχι αλλά έχει μειωθεί κατά πολύ! Κιλά εγώ από τι είδα έχω πάρει περίπου 2! Πάλι καλά που είπα πως σε αυτή την εγκυμοσυνη δε θα πάρω πολλά! Χάχα αν ξεκίνησα έτσι τη βάψαμε!!! Κάπνιζε η καπνίζει καμία σας!???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@pangipotκουραγο κοριτσι μου, βαστα γερα !!!? θα στρωσει που θα παει...! @Mamounitsaεσυ πρεπει να εισαι πιο καλα απο ολους!! Τελεια! @HaveFaith εγω εβαλα ενα κιλο αλλα εκανα κοιλια! απιστευτο απο τοσο νωρις! εσεις κανατε κοιλιτσα?Αααα!! Καλο μηνααααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

@pangipotκουραγο κοριτσι μου, βαστα γερα !!!? θα στρωσει που θα παει...! @Mamounitsaεσυ πρεπει να εισαι πιο καλα απο ολους!! Τελεια! @HaveFaith εγω εβαλα ενα κιλο αλλα εκανα κοιλια! απιστευτο απο τοσο νωρις! εσεις κανατε κοιλιτσα?Αααα!! Καλο μηνααααααα!!

Και να σκεφτείς πως στην πρώτη μου εγκυμοσηνη δεν ένιωσα τίποτα χάχα τώρα κάτι είχα να πω ότι είμαι έγκυος βρε αδερφέ χαχαχα!!! Κ εγώ έχω πετάξει κοιλίτσα αλλά λίγο και λίγο φαίνεται μιας και έχω πολλά κιλά οπωτε δεν διακρίνεται και τόσο εύκολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Και να σκεφτείς πως στην πρώτη μου εγκυμοσηνη δεν ένιωσα τίποτα χάχα τώρα κάτι είχα να πω ότι είμαι έγκυος βρε αδερφέ χαχαχα!!! Κ εγώ έχω πετάξει κοιλίτσα αλλά λίγο και λίγο φαίνεται μιας και έχω πολλά κιλά οπωτε δεν διακρίνεται και τόσο εύκολα 

Σημερα κλεινω κ επιση τον τριτο μηνα..στη 13η δεν λενε αλλαζεις μηνα? Τον κλεινωωωωωωω!! Μπεμπακια εν οψη!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa Εγω δεν καπνίζω και δεν εχω καπνίσει και ποτε μου. Γενικότερα λόγω πρωταθλητισμού ούτε αλκοόλ ούτε ξενύχτια τιποτα! Άρε δε μου λείπουν! Εγω που ειμαι αδύνατη αλλα δεν εχω παρει και κιλά φαίνεται η κοιλια μου! Βέβαια με τα ρούχα δεν την διακρίνεις αλλα στο σπιτι την βλεπουμε!!! Σιγουρα πάντως τα τζην μου δεν κλείνουν πλεον ? με φόρμες την βγάζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Σημερα κλεινω κ επιση τον τριτο μηνα..στη 13η δεν λενε αλλαζεις μηνα? Τον κλεινωωωωωωω!! Μπεμπακια εν οψη!!!?

Χαχαχα ναι μια χαρά το φάγαμε λίγο έμεινε!!!! Εγώ 12+1 σήμερα οπωτε 13η χοχοχο δε κρατιέμαι θέλω να πάω 25 μη να ξέρω ότι κοντεύω χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η HaveFaith είπε:

@Mamounitsa Εγω δεν καπνίζω και δεν εχω καπνίσει και ποτε μου. Γενικότερα λόγω πρωταθλητισμού ούτε αλκοόλ ούτε ξενύχτια τιποτα! Άρε δε μου λείπουν! Εγω που ειμαι αδύνατη αλλα δεν εχω παρει και κιλά φαίνεται η κοιλια μου! Βέβαια με τα ρούχα δεν την διακρίνεις αλλα στο σπιτι την βλεπουμε!!! Σιγουρα πάντως τα τζην μου δεν κλείνουν πλεον ? με φόρμες την βγάζω!

Εσύ δηλαδή είσαι σα να λέμε. Όπως εγώ το ακρος αντίθετο!! Χάχα και έπινα και κάπνιζα καλά πολύ δε ξενύχτησα και Ετρωγα χαχα! Αν και τα ποτά τα πιουα γενικά πριν το μικρό. Μου τα είχα κόψει το τσιγάρο είναι εμένα λίγο ο μεγάλος μου καιμος! Και δε ξέρω όπως λένε κάποιοι γιατρόι το επιτρέπουν εγώ μόνο στην ιδέα νιώθω τύψεις!!! Αν δε σου κάνουν από τώρα τα τζιν φαντάσου τι θα γίνει πιο. Μετα!!! Εγώ στον μπεμπακο μου είχα μείνει έγκυος ιενουαριο οπωτε μέχρι να φουσκώσω έπιασε άνοιξη καλοκαίρι κλπ οπωτε τα φορέματα ήταν ότι καλύτερο! Τώρα που θα μας φάει ο χειμώνας φορμουλες!!!! Και να σκεφτείς πως τα κιλά από την πρώτη εγκυμοσηνη τα έχασα όλα και λίγα πάρα πάνω λίγες μέρες πριν μάθω ότι είμαι έγκυος χάχα! Δε θα αδυνάτησε ποτέ τελικά χάχα αχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa εγω καπνιζα ηλεκτρονικο πιανεται?? ? Εμενα για να πω την αμαρτια μου, δεν με τραβαει να κανω αλλιως νομιζω εστω και λιγο θα εκανα. Αλκοολ σχεδον καθολου. Ξερω κ εγω γιατρους Ελλαδα που ειναι οκ με το κανεις 2-3 τη μερα οποτε ειναι στον ανθρωπο. Σου λειπει εσενα ε? @HaveFaith εαν φαινεται εσενα η κοιλια σου που εισαι και αθλητικος τυπος, φαντασου εμενα που η πιο σκληρη γυμναστικη που εχω κανει ειναι 10' ποδηλατο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιλίτσα έχω κ γω επειδή είμαι αδύνατη πολύ! Όταν έμεινα έγκυος ήμουν 52 κιλά τελευταία φορά που ζυγιστικα είχα πάει 50,8 (έχει τελειώσει η μπαταρία της ζυγαριάς πρέπει να πάω να πάρω)

Κάποιοι φίλοι που δε ξέρουν ακόμα Μ έχουν πει ότι παχυνα γτ δεν είχα καθόλου κοιλίτσα κ έχω λέω ναι έχω πάρει! Τι να κάνω η άμοιρη;

Εγώ δεύτερα θα ξέρω πόσο είμαι να δούμε αν πήρε τα πάνω του το μπεμπέ η είναι μια βδομάδα πίσω χιχιχιχιχιχ θα με βόλευε να έχει πάρει τα πάνω του. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

@Mamounitsa εγω καπνιζα ηλεκτρονικο πιανεται?? ? Εμενα για να πω την αμαρτια μου, δεν με τραβαει να κανω αλλιως νομιζω εστω και λιγο θα εκανα. Αλκοολ σχεδον καθολου. Ξερω κ εγω γιατρους Ελλαδα που ειναι οκ με το κανεις 2-3 τη μερα οποτε ειναι στον ανθρωπο. Σου λειπει εσενα ε? @HaveFaith εαν φαινεται εσενα η κοιλια σου που εισαι και αθλητικος τυπος, φαντασου εμενα που η πιο σκληρη γυμναστικη που εχω κανει ειναι 10' ποδηλατο!!!

Χάχα γιατί το λες έτσι 10 λεπτά πόδια το λίγο είναι?? Χαχαχα!! Ηλεκτρονικό έκανες παλιά καπνίζεις φαντάζομαι δεν ξεκίνησες με το ηλεκτρονικό!? Εμένα μου. Λείπει η αλήθεια είναι πάρα πάρα πολύ αλλά και την άλλη φορά κ τώρα το έκοψα με το που εκαν τη χοριακη και μετά τη γέννα το άρχισα μετά από 3/4 μέρες μόλις βγήκα από το μαιευτήριο!! Εμένα ο γιατρός μου είναι μάλλον κάθετα αρνητικός όταν με ρώτησε καπνίζεις του είπα όχι το εκαλοψα κ μου λέει οκ τσιγάρο κανένα χαχαχα! Δε νομίζω ότι θα με άφηνε κ πάλι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Κοιλίτσα έχω κ γω επειδή είμαι αδύνατη πολύ! Όταν έμεινα έγκυος ήμουν 52 κιλά τελευταία φορά που ζυγιστικα είχα πάει 50,8 (έχει τελειώσει η μπαταρία της ζυγαριάς πρέπει να πάω να πάρω)

Κάποιοι φίλοι που δε ξέρουν ακόμα Μ έχουν πει ότι παχυνα γτ δεν είχα καθόλου κοιλίτσα κ έχω λέω ναι έχω πάρει! Τι να κάνω η άμοιρη;

Εγώ δεύτερα θα ξέρω πόσο είμαι να δούμε αν πήρε τα πάνω του το μπεμπέ η είναι μια βδομάδα πίσω χιχιχιχιχιχ θα με βόλευε να έχει πάρει τα πάνω του. ;)

Χάχα μην αγχώνει θα τα πάρει τα πάνω του κ πιο μετά θα μεγαλώνει πιο γρήγορα!? 52 κορμαρα δηλαδή!!!!!  Ακόμα δεν το έχετε πει!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ημουν 60 οταν πριν μεινω εγκυος και τωρα ειμαι σχεδον 61. Ενταξει δεν θελω να παρω κιλα και θα το προσπαθησω αλλα δεν θα πεθανω κ ολας. @Mamounitsa ναι εχει σχεδον 2 χρονια που κανω ηλεκτρονικο, πιο πριν καπνιζα κανονικα. Μπραβο σου παντως που καταφερες να μην κανεις καθολου, δεν μπορουν ολοι. @pangipot κορμαρα δεν θα πεις τιποτα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Εγω ημουν 60 οταν πριν μεινω εγκυος και τωρα ειμαι σχεδον 61. Ενταξει δεν θελω να παρω κιλα και θα το προσπαθησω αλλα δεν θα πεθανω κ ολας. @Mamounitsa ναι εχει σχεδον 2 χρονια που κανω ηλεκτρονικο, πιο πριν καπνιζα κανονικα. Μπραβο σου παντως που καταφερες να μην κανεις καθολου, δεν μπορουν ολοι. @pangipot κορμαρα δεν θα πεις τιποτα!!?

Μια χαρά είναι τα κιλά που είσαι και να πάρεις 15 κιλσ που είναι ένα νορμάλ νούμερο!! Εγώ είχα πάρει 18 τώρα στόχος είναι να μη ξεπερασω τα 10 κιλά αλλά αν ξεκίνησα από τώρα τη μάσα το βρησκω λίγο απίθανο!! Αλλά και εγώ δε θα σκάσω!! Μου φαίνεται το τσιγάρο το έκοψες όταν έφυγες έξω!??  Δεν αντέχω η αλήθεια είναι αλλά λέω θα περάσει ο καιρός κ θα ξανά καπνίσω κάνε υπομονή μου λέω χαχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Μια χαρά είναι τα κιλά που είσαι και να πάρεις 15 κιλσ που είναι ένα νορμάλ νούμερο!! Εγώ είχα πάρει 18 τώρα στόχος είναι να μη ξεπερασω τα 10 κιλά αλλά αν ξεκίνησα από τώρα τη μάσα το βρησκω λίγο απίθανο!! Αλλά και εγώ δε θα σκάσω!! Μου φαίνεται το τσιγάρο το έκοψες όταν έφυγες έξω!??  Δεν αντέχω η αλήθεια είναι αλλά λέω θα περάσει ο καιρός κ θα ξανά καπνίσω κάνε υπομονή μου λέω χαχαχα! 

Καλα ακομη και οταν το στομαχι σου ηταν χαλια ηθελες να καπνισεις? Καπνιζεις αρκετα γενικα? Οχι εχει 4 χρονια που ζω εξω , τα δυο πρωτα εκανα τσιγαρα και μετα το αλλαξα με σκοπο καααααποια στιγμη να το κοψω!! χεχε, δεν το βλεπω. Να σου πω κ εμενα η γιατρος μεχρι 10 μου ειπε και το εχω σαν στοχο αλλα δεν ξερω αν θα τον φτασω! Καλα να ειμαστε, υγιεις και θα το δουμε κ αυτο με τα κιλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate89? είπε:

Καλα ακομη και οταν το στομαχι σου ηταν χαλια ηθελες να καπνισεις? Καπνιζεις αρκετα γενικα? Οχι εχει 4 χρονια που ζω εξω , τα δυο πρωτα εκανα τσιγαρα και μετα το αλλαξα με σκοπο καααααποια στιγμη να το κοψω!! χεχε, δεν το βλεπω. Να σου πω κ εμενα η γιατρος μεχρι 10 μου ειπε και το εχω σαν στοχο αλλα δεν ξερω αν θα τον φτασω! Καλα να ειμαστε, υγιεις και θα το δουμε κ αυτο με τα κιλα.

Ναι δε σκάω για τα κιλά καθόλου!!! ;;; καπνίζεις καιρό!!! Και εγώ βέβαια και χρόνια πολλά και τσιγάρα καμία 20 τη μέρα σίγουρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate89?κανονικη είμαι γτ δεν έχω κ το πρώτο μπόι (πριν κλείσω τα 30 ήμουν 45 κνλ τοτε παράγουν αδύνατη!

@Mamounitsa το έχουμε πει σε γονεις αδέρφια και πολύ στενούς φίλους(2-3) και αναγκάστηκα σε κάποιους πελάτες μου! Περιμένω την αυχενική για ανακοινωθεί!

Ευτυχώς δεν έπινα καφέ δε κάπνιζα ποτέ και από ποτό κάποτε στα ανήσυχα φοιτητικά Μ χρόνια έπινα αλλά είναι τώρα 4 χρόνια που θα πιω μια μπίρα ένα ποτό μια στο τόσο οπότε δε Μ λείπει ούτε αυτό!ευτυχώς γτ θα είχα αποτρελαθει! Χαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @pangipot εντάξει πόσο να πίναμε για να φτάσουμε σε σημείο να μας λυπεί χάχα! Εγώ άμα τύχει καμια μπύρα ή κρασάκι πίνω!! Η κόλα μου λυπεί κ αυτή Πολυ! Αν και πίνω καμία φορά!!

Ρε κορίτσια για δώστε τα φώτα σας!! Ο γιατρός μου έδωσε φιλικό σίδηρο και ασβεστίου ενώ μου έγραψε ποτέ να τα περνώ αλλά το χαρτάκι το ξέχασα στο φαρμακείου κ δεν θυμάμαι καταλαβενετε ντρέπομαι να πάρω το γιατρό! Χάχα εσείς πότε τα πίνετε!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όπως καταλαβαίνετε τώρα οοοολες τα ακολουθήσετε τον δικό μου τρόπο ζωής! Όχι τσιγάρο όχι ποτό ??? εγω όταν έμεινα έγκυος ήμουν 61,5 Με 1,74 ύψος καλά δηλαδη και έχασα 2 κιλά τα οποία πιστεύω όταν μου ανοίξει η όρεξη θα τα ξαναπάρω. Μέχρι 11-12 μου είπε καλά ειναι... πριν λίγο πάντως γυρίσαμε απέξω με τον άντρα μου και έχω σκάσει νομίζω από το φαγητό! (Που δεν έφαγα και πολυ!) Πρεπει να πιω σόδα!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

 @pangipot εντάξει πόσο να πίναμε για να φτάσουμε σε σημείο να μας λυπεί χάχα! Εγώ άμα τύχει καμια μπύρα ή κρασάκι πίνω!! Η κόλα μου λυπεί κ αυτή Πολυ! Αν και πίνω καμία φορά!!

Ρε κορίτσια για δώστε τα φώτα σας!! Ο γιατρός μου έδωσε φιλικό σίδηρο και ασβεστίου ενώ μου έγραψε ποτέ να τα περνώ αλλά το χαρτάκι το ξέχασα στο φαρμακείου κ δεν θυμάμαι καταλαβενετε ντρέπομαι να πάρω το γιατρό! Χάχα εσείς πότε τα πίνετε!? 

Εγω σίδηρο παιρνω μια φορά την ημέρα αλλα κάποιοι λενε και δυο. Φιλικό και αυτο μια φορά το πρωι. Ασβέστιο δεν παιρνω. Ελπίζω να βοήθησα... α και επίσης το ασβέστιο θελει απόσταση απο γαλακτοκομικά δυο ώρες πριν και δυο μετα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

 @pangipot εντάξει πόσο να πίναμε για να φτάσουμε σε σημείο να μας λυπεί χάχα! Εγώ άμα τύχει καμια μπύρα ή κρασάκι πίνω!! Η κόλα μου λυπεί κ αυτή Πολυ! Αν και πίνω καμία φορά!!

Ρε κορίτσια για δώστε τα φώτα σας!! Ο γιατρός μου έδωσε φιλικό σίδηρο και ασβεστίου ενώ μου έγραψε ποτέ να τα περνώ αλλά το χαρτάκι το ξέχασα στο φαρμακείου κ δεν θυμάμαι καταλαβενετε ντρέπομαι να πάρω το γιατρό! Χάχα εσείς πότε τα πίνετε!? 

Εγώ παίρνω φολικό κάθε πρωί

Προγεστερόνη πρωί μεσημέρι βράδυ

Σίδηρο(που έχει λίγο ασβέστιο κ φολικό) σε υγρή μορφή πρωί βράδυ πριν το γεύμα.

Αυτά τα λίγα προς το παρόν! Βγήκε κ ανεπάρκεια στη D3 οπότε ψυχανεμιζομαι ότι θα μπει κ αυτό στη λίστα!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η HaveFaith είπε:

Εγω σίδηρο παιρνω μια φορά την ημέρα αλλα κάποιοι λενε και δυο. Φιλικό και αυτο μια φορά το πρωι. Ασβέστιο δεν παιρνω. Ελπίζω να βοήθησα... α και επίσης το ασβέστιο θελει απόσταση απο γαλακτοκομικά δυο ώρες πριν και δυο μετα. 

Εγώ μέχρι στιγμής επερνα μόνο φιλικό απόγευμα το σίδηρο τι ώρα τις ημέρας το περνεις!? Ασβέστιο θυμάμαι το επερνα μετά το φαΐ πάλια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Εγώ παίρνω φολικό κάθε πρωί

Προγεστερόνη πρωί μεσημέρι βράδυ

Σίδηρο(που έχει λίγο ασβέστιο κ φολικό) σε υγρή μορφή πρωί βράδυ πριν το γεύμα.

Αυτά τα λίγα προς το παρόν! Βγήκε κ ανεπάρκεια στη D3 οπότε ψυχανεμιζομαι ότι θα μπει κ αυτό στη λίστα!

 

 

Περίεργα πράγματα χάχα! Εμένα το ασβέστιο που μ έδωσε έχει μέσα κ d3 δεν μου είπε αν έχω έλλειψη!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Εγώ μέχρι στιγμής επερνα μόνο φιλικό απόγευμα το σίδηρο τι ώρα τις ημέρας το περνεις!? Ασβέστιο θυμάμαι το επερνα μετά το φαΐ πάλια! 

Καλημέρα! Και καλό ΣΚ να έχουμε! Εγω τα παίρνω και τα δυο το πρωί που ξυπνάω για δουλειά και φυσικά και προγεστερονη 3 φορές τη μερα. Κανονικά με είχε πει σίδηρο και το βραδυ αλλά με ενοχλούσε στο στομάχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...