Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Νομιζω ναι ειμαστε μαζι εγω 

περιμενα 16 /9 να αδιαθετησω αλλα ηρθε 18/9 !!! Θα τα ξεκινησω απο την παρασκευη και βλεπουμε εχω κυκλο 28 -29μερες !και εγω ετσι ξεκιναω με ενα και προς τ τελος δυο

γιατι την τελευταια φορα ενω ηταν αρνητικο το πρωι το απογευματακι ηταν θετικο οποτε αν δεν ειχα κανει δυο θα την εχανα..!! 
Εσυ τι κυκλο εχεις ? :) 

με κυκλο 28 μερες μου βγηκε θετικο την 14η .. οποτε ας τα ξεκινησω απο την παρασκευη και βλεπουμε ♥️?

 

Εγω εχω κυκλο 26 μερες.. ξεκιναω τεστακι 9-10 αναλογα κ τις λευκες εκκρισεις..την εχω εντοπισει τις πρωινες κυριως ωρες γυρω στην 11η - 12η μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Εγω εχω κυκλο 26 μερες.. ξεκιναω τεστακι 9-10 αναλογα κ τις λευκες εκκρισεις..την εχω εντοπισει τις πρωινες κυριως ωρες γυρω στην 11η - 12η μερα..

Καλή μας επιτυχία μακάρι να μας έρθει σύντομα το θετικό μας τεστάκι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλή μας επιτυχία μακάρι να μας έρθει σύντομα το θετικό μας τεστάκι??????

Μακαρι Παναγια μου!!! Καποιες φορες απελπιζομαι αλλα προσπαθω να μην το βαζω κατω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλημέρα!!! Σ ευχαριστώ πολύ! Θα παω τον αλλο μήνα να την κάνω! Το πήρα απόφαση! :P  Εσυ όλα καλά? Ήταν διαγνωστική ή επεμβατική?  Αντε τωρα βουρ για να αποκτήσετε το σποράκι σας! 

Καλημέρα!Διαγνωστική. Σε λίγες μέρες περιμένω και περίοδο οπότε θα ξεκινήσω διέγερση!Να την κάνεις,μπορεί να υπάρχει κάτι που να μη φαίνεται με κάποια άλλη εξέταση!Καλή επιτυχία!

Εύχομαι σε όλες σας καλή επιτυχία !❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

@vikujustme πως είσαι? Νιώθεις τίποτα? Εύχομαι θετικό τεστ!!

καλημέρα @Bebouli μου ,είμαι έτσι και έτσι απο θέμα ψυχολογίας και σήμερα περιμένω να αδιαθετήσω ήδη απο χθές πονάει πολύ η μέση και η κοιλιά μου.

εσυ?πως πάς ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

καλημέρα @Bebouli μου ,είμαι έτσι και έτσι απο θέμα ψυχολογίας και σήμερα περιμένω να αδιαθετήσω ήδη απο χθές πονάει πολύ η μέση και η κοιλιά μου.

εσυ?πως πάς ?

Μμμμ για να δούμε τι θα γίνει!!! Εγώ όλα οκ, αυτό το μήνα αποφάσισα να το πάω πολύ χαλαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μμμμ για να δούμε τι θα γίνει!!! Εγώ όλα οκ, αυτό το μήνα αποφάσισα να το πάω πολύ χαλαρα!!

μπράβο!! έχεις βρεί καποιον τρόπο ωστε να μην το σκέφτεσαι έντονα ?αντεε  @Bebouli δώσε καμια συμβουλή! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μμμμ για να δούμε τι θα γίνει!!! Εγώ όλα οκ, αυτό το μήνα αποφάσισα να το πάω πολύ χαλαρα!!

ακου και ενα αστειο χθές μιλάω με έναν παιδικό μου φίλο κολλητό και μου λεει καλέ σε ειδα στον ύπνο μου του λέω τι είδες?μου λέει μου έλεγες ότι μάλλον εισαι εγκυος αχαχα ασε μας του λεω και εσυ στον πόνο μας βρε! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Μέχρι κ απ το εξωτερικό παρήγγειλα!! 50αδα για τρελά γλέντια!!!  ??? Μακάρι βέβαια να μην τα χρειαστώ κ να τα χαρίσω!!!!

Σου εύχομαι να τα χαρίσεις όλα κοριτσάκι μου! 

Καλημέραααα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

ακου και ενα αστειο χθές μιλάω με έναν παιδικό μου φίλο κολλητό και μου λεει καλέ σε ειδα στον ύπνο μου του λέω τι είδες?μου λέει μου έλεγες ότι μάλλον εισαι εγκυος αχαχα ασε μας του λεω και εσυ στον πόνο μας βρε! 

 

Χαχαχα, α καλημέρα!!!! Να τα μας!!!! 

Ποτέ σκέφτεσαι να κάνεις τεστακι!???? Αντε να ζωηρεψει λίγο το θεματάκι μας γιατί πολύ μαυριλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

ακου και ενα αστειο χθές μιλάω με έναν παιδικό μου φίλο κολλητό και μου λεει καλέ σε ειδα στον ύπνο μου του λέω τι είδες?μου λέει μου έλεγες ότι μάλλον εισαι εγκυος αχαχα ασε μας του λεω και εσυ στον πόνο μας βρε! 

 

Χαχααχ από το στόμα σου και στου Θεού το αυτι πες του!!!  Έχω περάσει από όλες τις φάσεις πάνε σχεδόν 2 χρόνια από την πρώτη μου αποβολή μετά ήρθε μια δεύτερη αποβολή, οπότε και έχω κλάψει και έχω πονέσει και ήμουν μέσα στην τρελή ανυπομονησία και στο τρελό άγχος!! Τώρα το έχω πάρει αλλιώς το θέμα γιατί δεν γίνεται να είμαι έτσι ψυχολογικά,συνέχεια στην τσιτα οπότε όταν θέλει αυτό θα έρθει! Ηρεμία χωρίς άγχος σωστές επαφες και θα έρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα, α καλημέρα!!!! Να τα μας!!!! 

Ποτέ σκέφτεσαι να κάνεις τεστακι!???? Αντε να ζωηρεψει λίγο το θεματάκι μας γιατί πολύ μαυριλα

καλημερα!!! εντωμεταξυ αυτος ο φιλος μου επειδη παντρευτηκα πολυ προσφατα με εχει φαει να κανω μωρο να γινει νονος απο τωρα μου κανει διαπραγματευσεις του λεω δεν παιζεσαι κατσε να ερθει το μωρο και θα γινεις νονος !

τεστακι δεν σκεφτομαι να κανω.ποναει η μεση μου πολυ και σημερα εινα να αδιαθετησω οποτε το νιωθω οτι ερχεται το ατιμο.τι να κανω μωρε κοριτσια η ψυχολογια μου πεφτει πολυ μια με μιαμισι εβδομαδα πριν την περιοδο σε φαση λες και καποιος πεθανε απαπα χτυπα ξυλο πολυ θλιψη καθε μηνα ακομα και πριν πουμε οτι θελουμε μπεμπε παντα ετσι η ψυχολογια μου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Χαχααχ από το στόμα σου και στου Θεού το αυτι πες του!!!  Έχω περάσει από όλες τις φάσεις πάνε σχεδόν 2 χρόνια από την πρώτη μου αποβολή μετά ήρθε μια δεύτερη αποβολή, οπότε και έχω κλάψει και έχω πονέσει και ήμουν μέσα στην τρελή ανυπομονησία και στο τρελό άγχος!! Τώρα το έχω πάρει αλλιώς το θέμα γιατί δεν γίνεται να είμαι έτσι ψυχολογικά,συνέχεια στην τσιτα οπότε όταν θέλει αυτό θα έρθει! Ηρεμία χωρίς άγχος σωστές επαφες και θα έρθει!!

πω πω @Bebouli μου εχεις περασει δυσκολα!

αν επιτρεπεται ποια ειναι η ηλικια σου?

καλα κανεις θελει χαλαρα απο αποψη ψυχολογιας και πολλες αγκαλιτσες και απο οτι καταλαβαινω οταν δεν το σκεφτεσαι ερχεται οτανμ το σκεφτεσαι δεν ερχεται

να μας πει καποιος τον τροπο να μην το σκεφτομαστε και θα του βγαλω το καπελο αχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

καλημερα!!! εντωμεταξυ αυτος ο φιλος μου επειδη παντρευτηκα πολυ προσφατα με εχει φαει να κανω μωρο να γινει νονος απο τωρα μου κανει διαπραγματευσεις του λεω δεν παιζεσαι κατσε να ερθει το μωρο και θα γινεις νονος !

τεστακι δεν σκεφτομαι να κανω.ποναει η μεση μου πολυ και σημερα εινα να αδιαθετησω οποτε το νιωθω οτι ερχεται το ατιμο.τι να κανω μωρε κοριτσια η ψυχολογια μου πεφτει πολυ μια με μιαμισι εβδομαδα πριν την περιοδο σε φαση λες και καποιος πεθανε απαπα χτυπα ξυλο πολυ θλιψη καθε μηνα ακομα και πριν πουμε οτι θελουμε μπεμπε παντα ετσι η ψυχολογια μου.

 

Απαπαααααα εύχομαι να μη σου έρθει και να σου πω κάτι έχουμε πει χιλιάδες φορές πονάκια κοιλιά και μέση δε σημενει τίποτα!! Εγώ λέω αν δε σου έρθει σήμερα να πάρουμε λίγο τα πάνω μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

πω πω @Bebouli μου εχεις περασει δυσκολα!

αν επιτρεπεται ποια ειναι η ηλικια σου?

καλα κανεις θελει χαλαρα απο αποψη ψυχολογιας και πολλες αγκαλιτσες και απο οτι καταλαβαινω οταν δεν το σκεφτεσαι ερχεται οτανμ το σκεφτεσαι δεν ερχεται

να μας πει καποιος τον τροπο να μην το σκεφτομαστε και θα του βγαλω το καπελο αχχαχ

κοριτσια εσεις καπνίζετε?

εγω εκανα στριφτο και ειμαι στην 5η μερα που δεν εχω καπνισει τσιγαρο αλλα εχω ξεκινσηει το iqos ..σημερα σαν να ζοριζομαι λιγο αλλα το παλευω και στην δουλεια ειναι τοσο βαρετα αυτη την εβδομαδα που δεν εχω τιποτα να κανω και συνεχεια γκουγκλαρω  το φορουμ το εχω ξεσκονισει ολο διαβαζω τοπικ απο το 2008 2009 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Απαπαααααα εύχομαι να μη σου έρθει και να σου πω κάτι έχουμε πει χιλιάδες φορές πονάκια κοιλιά και μέση δε σημενει τίποτα!! Εγώ λέω αν δε σου έρθει σήμερα να πάρουμε λίγο τα πάνω μας!!! 

όντως τωρα?

δεν το εχω ξανακουσει αυτο

θυμαμαι κοριτσια την πρωτη φορα που καναμε ελευθερα με τον αντρα μου σε μη γονιμη μερα λιγο πριν την περιοδο και να λεω τωρα ειμαι εγκυος η ασχετη αχχαχαχ και πηρα ενα τεστ την αναμενομενη μερα που θα μου ερχοταν καρααρνητικο και εννοειται πως το ιδιο βραδυ ηρθε η περιοδος .

γενικα ερχεται σε μενα πολυ σταθερα καθε μηνα

ειμαι της αποψης δεν εναποθετω ελπιδες αν δεν εχω 3 μερες με 4 καθυστερηση

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

πω πω @Bebouli μου εχεις περασει δυσκολα!

αν επιτρεπεται ποια ειναι η ηλικια σου?

καλα κανεις θελει χαλαρα απο αποψη ψυχολογιας και πολλες αγκαλιτσες και απο οτι καταλαβαινω οταν δεν το σκεφτεσαι ερχεται οτανμ το σκεφτεσαι δεν ερχεται

να μας πει καποιος τον τροπο να μην το σκεφτομαστε και θα του βγαλω το καπελο αχχαχ

Είμαι 25!! Ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικό τρόπο να το αντιμετωπίζει έτσι κι εσύ θα βρεις τον δικό σου!! Εγώ δούλευα και πολύ και δεν είχα περιθώριο να σκεφτώ πολλά!! Έχω δουλέψει όμως κ πολύ με τον εαυτό μου οπότε θέλω να είμαι καλά με εμένα με τον αντρουλη μου κ θα έρθει και το μωράκι μας να ολοκληρώσει την ευτυχία μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vikujustme είπε:

όντως τωρα?

δεν το εχω ξανακουσει αυτο

θυμαμαι κοριτσια την πρωτη φορα που καναμε ελευθερα με τον αντρα μου σε μη γονιμη μερα λιγο πριν την περιοδο και να λεω τωρα ειμαι εγκυος η ασχετη αχχαχαχ και πηρα ενα τεστ την αναμενομενη μερα που θα μου ερχοταν καρααρνητικο και εννοειται πως το ιδιο βραδυ ηρθε η περιοδος .

γενικα ερχεται σε μενα πολυ σταθερα καθε μηνα

ειμαι της αποψης δεν εναποθετω ελπιδες αν δεν εχω 3 μερες με 4 καθυστερηση

 

Χαχαχα μα γιατί αφού λες είσαι γενικά σταθερή!!!!??? 

Καλά άστο στην αρχή όλες πιστεύαμε πως όχι μια φορά θα γίνει κ θα έχουμε μείνει έγκυες αλλά εγώ ήμουν από αυτές που πίστευα πως μια φορά χωρίς προφιλακτικο μπορεί να γίνει κανενα ατύχημα και να μείνω χάχα!! Τρελά!!! Τελικά μετά κατάλαβα πως δεν ήταν τόσο εύκολο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Είμαι 25!! Ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικό τρόπο να το αντιμετωπίζει έτσι κι εσύ θα βρεις τον δικό σου!! Εγώ δούλευα και πολύ και δεν είχα περιθώριο να σκεφτώ πολλά!! Έχω δουλέψει όμως κ πολύ με τον εαυτό μου οπότε θέλω να είμαι καλά με εμένα με τον αντρουλη μου κ θα έρθει και το μωράκι μας να ολοκληρώσει την ευτυχία μας!! 

α με περνας ενα χρονο :)

τι να πω ευχομαι τα καλυτερα και πολυ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα μα γιατί αφού λες είσαι γενικά σταθερή!!!!??? 

Καλά άστο στην αρχή όλες πιστεύαμε πως όχι μια φορά θα γίνει κ θα έχουμε μείνει έγκυες αλλά εγώ ήμουν από αυτές που πίστευα πως μια φορά χωρίς προφιλακτικο μπορεί να γίνει κανενα ατύχημα και να μείνω χάχα!! Τρελά!!! Τελικά μετά κατάλαβα πως δεν ήταν τόσο εύκολο!! 

ναι σταθερη ειμαι και ειναι και αγγλιδα στο ραντεβου της η περιοδος.

απλα για περισσοτερη σιγουρια και λιγοτερη στεναγχωρια σε περιπτωση που δεν ειναι καθυστερηση και ειναι οτιδηποτε αλλο.

πω πω γελαω με αυτο που λες με το προφυλακτικο ναι ολες μας πιστευω οτι νομιζαμε οτι με την μια θα μεινουμε οχι οτι δεν υπαρχουν και τετοιες περιπτωσεις ,

εμενα με προβληματιζει το εξης στης 22 ηρθα σε επαφη μετα την επαφη μ ειπε ο ανδρας μ στο πλυσιμο οτι διεκρινε λιγο αιμα τοσο πολυ αργει να κατεβει η ρημαδα η περιοδος?μεχρι και σε αυτο ειναι σπαστικη μωρε αδερφακι μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vikujustme είπε:

ναι σταθερη ειμαι και ειναι και αγγλιδα στο ραντεβου της η περιοδος.

απλα για περισσοτερη σιγουρια και λιγοτερη στεναγχωρια σε περιπτωση που δεν ειναι καθυστερηση και ειναι οτιδηποτε αλλο.

πω πω γελαω με αυτο που λες με το προφυλακτικο ναι ολες μας πιστευω οτι νομιζαμε οτι με την μια θα μεινουμε οχι οτι δεν υπαρχουν και τετοιες περιπτωσεις ,

εμενα με προβληματιζει το εξης στης 22 ηρθα σε επαφη μετα την επαφη μ ειπε ο ανδρας μ στο πλυσιμο οτι διεκρινε λιγο αιμα τοσο πολυ αργει να κατεβει η ρημαδα η περιοδος?μεχρι και σε αυτο ειναι σπαστικη μωρε αδερφακι μ

Μπορεί να μην είναι περίοδος που βαζικα μάλλον δεν είναι γιατί από τις 22 έχουν περάσει 4 ημέρες! Μήπως ήταν τραυματισμός!!! Εγώ παντός εύχομαι να μη σου έρθει σήμερα και να αρχίσουμε να ελπίζουμε μέχρι να δούμε το θετικό τεστακι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Μπορεί να μην είναι περίοδος που βαζικα μάλλον δεν είναι γιατί από τις 22 έχουν περάσει 4 ημέρες! Μήπως ήταν τραυματισμός!!! Εγώ παντός εύχομαι να μη σου έρθει σήμερα και να αρχίσουμε να ελπίζουμε μέχρι να δούμε το θετικό τεστακι!!!! 

ο τραυματισμος συνηθως δεν προκαλειται απο εντονη επαφη ή ατσουμπαλη επαφη?οπου δεν ειχαμε ηταν ηπια τα πραγματα θα λεγα αχαχαχαχα

ευχαριστω βρε @Mamounitsa για την θετικη σκεψη:)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vikujustme είπε:

ο τραυματισμος συνηθως δεν προκαλειται απο εντονη επαφη ή ατσουμπαλη επαφη?οπου δεν ειχαμε ηταν ηπια τα πραγματα θα λεγα αχαχαχαχα

ευχαριστω βρε @Mamounitsa για την θετικη σκεψη:)

 

Χαχαχα καλά δε χρειάζεται να κάνατε και ταρζαν θες καμία φορά μπορεί να μπλοκάρει και να πέσει σε τοίχο και να υπάρχει τραυματισμός χα α α!! Πως να το εξηγήσω χαχαχα!!! 

Πρέπει να είμαστε αισιόδοξες βρε!! Δεν είναι θέμα θετικής σκέψης!!! Είναι ότι θελω να γεμίσουμε κοιλίτσες ??❤️????❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...