Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ναι και τις εξετασεις τις εκανα με τη κ. Λευκου ..δοξα το Θεο ολα καλα ηταν ..τυχαιο γεγονος μου ειπε...αλλα πραγματικα πολλες....και εγω και ο αντρας...εκεινος βεβαια λιγοτερες....

Και γω στην κ. Λευκού πηγαίνω. Φαντάζομαι τι ανακούφιση θα νιώσατε με τα αποτελέσματα!

Και μένα μου έδωσε πάρα πολλές.... Μετρούσα τα φιαλίδια που γεμιζαν στο μικροβιολογικό....

Ελπίζω σύντομα να έρθουν τα μωράκια! Σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Και γω στην κ. Λευκού πηγαίνω. Φαντάζομαι τι ανακούφιση θα νιώσατε με τα αποτελέσματα!

Και μένα μου έδωσε πάρα πολλές.... Μετρούσα τα φιαλίδια που γεμιζαν στο μικροβιολογικό....

Ελπίζω σύντομα να έρθουν τα μωράκια! Σε όλες μας

Απο εδω εισαι????? ( Εδω εννοω θεσ.νικη) ναι ρε συ πολυ καλη ειναι ...αν και στην αρχη με τοσες εξετασεις αγχωθηκα ειδικα οταν περιμενα τα αποτελεσματα γιατι λεω τοσο ψαξιμο μη βγει τιποτα αλλο ....ανακουφιση και αισιοδοξια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια ααααα!!! Τι έγινε είπαν από σήμερα θα χειμωνιάσει!! Έχουμε καμία στο παρεακι μας που να είναι από ορεινό μέρος ή τέλος παντον εκεί που είναι να έχει ❄ κρύο ❄? 

Καλά τι τρίγωνα Πανοράματος λέει η @Titika88 βραδιάτικα έχουμε κ γκαστρομενες ξέρεις χάχα θες να πω στον αντρα μου να έρθει μέχρι εκεί χαχαχα!!!! ? ? ? ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας σου μυρισουν εσενα και θα σου στειλω εγω νταρλινγκ! Η μπορει να στα φερω κιολας!!!!!!!! Να παρω μπεμπεδοσκονη απο κοντα!!!!! Θα παρω και το μπεμπουλι μαζι να πεσουμε πανω στη κοιλια σου!!!!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερουδια κοριτσια εμεις εχουμε εναν ηλιο ναααααααααα.. στα νησια εχει ακομα καλοκαιρι ???

Καλημέρα από πιο νησί είσαι!???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερουδια κοριτσια εμεις εχουμε εναν ηλιο ναααααααααα.. στα νησια εχει ακομα καλοκαιρι ???

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Titika88 είπε:

Ας σου μυρισουν εσενα και θα σου στειλω εγω νταρλινγκ! Η μπορει να στα φερω κιολας!!!!!!!! Να παρω μπεμπεδοσκονη απο κοντα!!!!! Θα παρω και το μπεμπουλι μαζι να πεσουμε πανω στη κοιλια σου!!!!!! Χαχαχα

Χάχα μη μου βάζεις ιδέες!!! Και πεινάω πρωί πρωί!! Όχι τίποτα άλλο είναι κ 500 χλμ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερουδια κοριτσια εμεις εχουμε εναν ηλιο ναααααααααα.. στα νησια εχει ακομα καλοκαιρι ???

Σε ποιο νησι εισαι!!!! Τι τελειαααΑαα..εδω το κοβω για βροχη αργοτερΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Αγαπη μου γλυκεια δεν με φερνεις!!!! Ευγενεστατο παιδι! ευγε!!! Ποσο χρονων εισαι???? 

Ειμαι 23 ? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Ειμαι 23 ? 

 

Το μικρουλι μας!! ☺️

Κοριτσια πηρε καμια ποτε τεστακια ωορρηξια απ εξω;; Παρηγγειλα απο ebay 50 τμχ περιπου 6€!! Θα αργησουν λιγο αλλα μετα θα γινει χαμουλης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Το μικρουλι μας!! ☺️

Κοριτσια πηρε καμια ποτε τεστακια ωορρηξια απ εξω;; Παρηγγειλα απο ebay 50 τμχ περιπου 6€!! Θα αργησουν λιγο αλλα μετα θα γινει χαμουλης!!!!

???? 

Μια χαρα ειναι η τιμη για τοσα πολλα !!! Μπορει και να μην αργησουν οσο λεει 

την προηγουμενη βδομαδα ειχα παραγγειλει θηκη  ελεγε 1 μηνα ... και ηρθε σε μια εβδομαδα !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

στις πριν 11 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Απο εδω εισαι????? ( Εδω εννοω θεσ.νικη) ναι ρε συ πολυ καλη ειναι ...αν και στην αρχη με τοσες εξετασεις αγχωθηκα ειδικα οταν περιμενα τα αποτελεσματα γιατι λεω τοσο ψαξιμο μη βγει τιποτα αλλο ....ανακουφιση και αισιοδοξια ...

Ναι από Θεσσαλονίκη είμαι! Νομίζω το είχα αναφέρει! Και γω το ίδιο. Έψαχνα στο Google από τα παραπεμπτικα τις εξετάσεις που μου έγραψε γιατί τις περισσότερες δεν τις καταλάβαινα και αναρωτιομουν τι στο καλό θα προκύψει. Σύντομα θα μάθω και γω!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας βρε κορίτσια! Εδώ μερικά συννεφάκια αχνοφαίνονται στην Πάρνηθα που είναι απέναντί μου! Μακάρι να ρίξει μια βροχουλα να δροσιστούμε! Ψοφησαμε φέτος! ????

Σήμερα έχω πιο έντονο πόνο ρε γμτ... 17η μέρα από την απόξεση ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Γειά σας βρε κορίτσια! Εδώ μερικά συννεφάκια αχνοφαίνονται στην Πάρνηθα που είναι απέναντί μου! Μακάρι να ρίξει μια βροχουλα να δροσιστούμε! Ψοφησαμε φέτος! ????

Σήμερα έχω πιο έντονο πόνο ρε γμτ... 17η μέρα από την απόξεση ????

Καλησπερα ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό και να περάσει γρήγορα!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπερα ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό και να περάσει γρήγορα!!! ? 

Η κοκκινομούρα φταίει κοίτα να δεις! Σε καμια βδομάδα τη βλέπω να χτυπάει πόρτες! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Η κοκκινομούρα φταίει κοίτα να δεις! Σε καμια βδομάδα τη βλέπω να χτυπάει πόρτες! ?????

Μπα μπα μη το λες!! Αλήθεια ο γιατρός σου είπε να ξανά προσπαθήσει καπάκι μετά την απόξεση!? Ξέρω από αλλά κορίτσια ότι αφήνουν κάποιους κύκλους!! Εγώ παντός με μια βιοχημική που είχα κατευθείαν προσπάθεια ξανά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Μπα μπα μη το λες!! Αλήθεια ο γιατρός σου είπε να ξανά προσπαθήσει καπάκι μετά την απόξεση!? Ξέρω από αλλά κορίτσια ότι αφήνουν κάποιους κύκλους!! Εγώ παντός με μια βιοχημική που είχα κατευθείαν προσπάθεια ξανά!!! 

Μου είπε μόνο να μην έχω επαφές για μία βδομάδα μετά, λόγω αίματος μάλλον. Δεν είπε ούτε για προφύλαξη ούτε τίποτα! Οπότε κι εμείς κάναμε ελεύθερα, αλλά όχι από την πρώτη μέρα που σταμάτησε το αίμα, άφησα λίγες ακόμα μέρες για να μην έχουμε κανένα απρόοπτο! Μέχρι στιγμής όλα οκ! Απλά από το σκ έχω πόνους περιόδου και υποψιάζομαι ότι σε λίγες μέρες θα γίνει το come back! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μου είπε μόνο να μην έχω επαφές για μία βδομάδα μετά, λόγω αίματος μάλλον. Δεν είπε ούτε για προφύλαξη ούτε τίποτα! Οπότε κι εμείς κάναμε ελεύθερα, αλλά όχι από την πρώτη μέρα που σταμάτησε το αίμα, άφησα λίγες ακόμα μέρες για να μην έχουμε κανένα απρόοπτο! Μέχρι στιγμής όλα οκ! Απλά από το σκ έχω πόνους περιόδου και υποψιάζομαι ότι σε λίγες μέρες θα γίνει το come back! ?????

Μη το λες το καλέ!! Ξέρω ότι μετά από μια από όλη το σώμα ξέρει λένε τι να κάνει και είναι πολύ εύκολο να ξανά μείνεις εγώ είμαι σίγουρη αν δε σου έρθει αυτό το μήνα τον επόμενο θα τρυπωσει σίγουρα το σποράκι!!! ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Μη το λες το καλέ!! Ξέρω ότι μετά από μια από όλη το σώμα ξέρει λένε τι να κάνει και είναι πολύ εύκολο να ξανά μείνεις εγώ είμαι σίγουρη αν δε σου έρθει αυτό το μήνα τον επόμενο θα τρυπωσει σίγουρα το σποράκι!!! ? ? ? 

Μακάρι κοριτσάκι μου, αλλά κι αυτό που χάσαμε από εξωσωματική ήταν! Οπότε δεν έχω μεγάλες προσδοκίες! Κρατάω μικρό καλάθι! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου, αλλά κι αυτό που χάσαμε από εξωσωματική ήταν! Οπότε δεν έχω μεγάλες προσδοκίες! Κρατάω μικρό καλάθι! ????

Θυμησε μου λίγο εξωσωματική γιατί πήγατε!? Λόγο σπέρματος!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Titika88 είπε:

Μικρακιιιιιιι!!!!!!! Εσυ εισαι μωρακι και θες και μωρο?????? ?

Χαχαχα ?? είμαι 6 χρόνια με το αγόρι μου ...αυτός είναι 29 ... και μένουμε μαζί ...και οι δυο το θελουμε πολύ όποτε μας έρθει θα είναι καλοδεχούμενο !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...