Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσαρες μου...χρειάζομαι την βοήθεια σας... προσπαθουμε με τον σύζυγο εδω και 6 μηνες για μωρακιι ?περιμένω περίοδο 26 Σεπτεμβρίου αλλά απο της 16 με πονάει το στήθος μου και εκτος απο αυτο νιωθω μια κουρασει κάνω κάποιες δουλειές και αισθάνομαι σαν να δούλευα 8 ώρες...κάποιο άλλο σύμπτωμα προστοπαρον δεν είχα και είμαι λίγο Έτσι τώρα γιατί εμένα δεν με πονούσε ποτέ το στήθος μου απο τόσο νωρίς..α και κάτι ακόμα που ξέχασα να το πω πιο πάνω έχω βγάλει κάποια κόκκινα σπυράκια ? περιμένω της γνώμες σας Και εύχομαι σε όλες ότι καλύτερο ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Ωραία!! Έκανες κανονικά ωορρηξία εκεί την μέρα που νομίζεις!! Απλά η περίοδος είναι απόλυτα φυσιολογικό να σου έρθει ή 12 μέρες μετά την ωορρηξία ή 16 μέρες μετά την ωορρηξία!!  Δεν σημαίνει δηλαδή επειδή σου ήρθε 2 μέρες μετά ότι έκανες και ωορρηξία 2 μέρες αργότερα!!! ?? Οπότε συνεχίζεις τα τεστ έτσι όπως τα κάνεις πάντα!! 

Σε αυτο μπερδευομουνα !!! Ευχαριστωω ❤️❤️  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Σε αυτο μπερδευομουνα !!! Ευχαριστωω ❤️❤️  

??? Καλές προσπάθειες να έχουμε χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

??? Καλές προσπάθειες να έχουμε χαχαχα 

Καλες προσπαθειες κοριτσι μου !!! Μακαρι να εχουμε καλυτερα νεα τ επομενο μηνα !!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλες προσπαθειες κοριτσι μου !!! Μακαρι να εχουμε καλυτερα νεα τ επομενο μηνα !!! ???

Ααααχχ μακάρι!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ντορντεα είπε:

Γεια σας κοριτσαρες μου...χρειάζομαι την βοήθεια σας... προσπαθουμε με τον σύζυγο εδω και 6 μηνες για μωρακιι ?περιμένω περίοδο 26 Σεπτεμβρίου αλλά απο της 16 με πονάει το στήθος μου και εκτος απο αυτο νιωθω μια κουρασει κάνω κάποιες δουλειές και αισθάνομαι σαν να δούλευα 8 ώρες...κάποιο άλλο σύμπτωμα προστοπαρον δεν είχα και είμαι λίγο Έτσι τώρα γιατί εμένα δεν με πονούσε ποτέ το στήθος μου απο τόσο νωρίς..α και κάτι ακόμα που ξέχασα να το πω πιο πάνω έχω βγάλει κάποια κόκκινα σπυράκια ? περιμένω της γνώμες σας Και εύχομαι σε όλες ότι καλύτερο ???

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Εύχομαι οι προσπαθείες να σε ανταμιψουν αυτό το μήνα κι ολας!!! Αν και γι αυτά που λες ακούγονται αρκετά καλά το μόνο ότι είναι λίγο νωρίς βασικά για όλα αυτά!!! Το μυαλό μας όταν θέλουμε μας παίζει πολύ από την άλλη αν οι επαφουλες σας ήταν στοχευμενες και μπόλικες έχεις αρκετές πιθανότητές!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Εύχομαι οι προσπαθείες να σε ανταμιψουν αυτό το μήνα κι ολας!!! Αν και γι αυτά που λες ακούγονται αρκετά καλά το μόνο ότι είναι λίγο νωρίς βασικά για όλα αυτά!!! Το μυαλό μας όταν θέλουμε μας παίζει πολύ από την άλλη αν οι επαφουλες σας ήταν στοχευμενες και μπόλικες έχεις αρκετές πιθανότητές!!! 

 Σε ευχαριστωω πολυυ Ναι ήταν και πολλές ή επαφές και της γόνιμες μέρες....απλά δεν με έχουν ξανά πονέσει νωρίς τα στήθη μου και ούτε ένιωθα τόσο κουρασμένη οπότε αυτά που νιώθω τώρα είναι για καλοο......αλλά θα δούμε σε λίγο καιρό αλλιώς ξανά προσπάθεια με θετικότητα πάντα ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσια καλημερες!!!

Περιοδος αφαντη, 3η μερα, σταθερος κύκλος, τεστ ΑΡΝΗΤΙΚΟ....??? 

Περιμενω να κατεβει κ απλα ευχομαι να μην συμβαινει τπτ ανησυχητικο.. 

@diana8 περιμενουνε νεα σου!! ?

κάτσε να δεις... αν συνεχίσει 1-2 μέρες ακόμα κάνε μια χοριακή, έχουμε δει πολλά λανθασμένα τεστ κατά καιρούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ντορντεα είπε:

Γεια σας κοριτσαρες μου...χρειάζομαι την βοήθεια σας... προσπαθουμε με τον σύζυγο εδω και 6 μηνες για μωρακιι ?περιμένω περίοδο 26 Σεπτεμβρίου αλλά απο της 16 με πονάει το στήθος μου και εκτος απο αυτο νιωθω μια κουρασει κάνω κάποιες δουλειές και αισθάνομαι σαν να δούλευα 8 ώρες...κάποιο άλλο σύμπτωμα προστοπαρον δεν είχα και είμαι λίγο Έτσι τώρα γιατί εμένα δεν με πονούσε ποτέ το στήθος μου απο τόσο νωρίς..α και κάτι ακόμα που ξέχασα να το πω πιο πάνω έχω βγάλει κάποια κόκκινα σπυράκια ? περιμένω της γνώμες σας Και εύχομαι σε όλες ότι καλύτερο ???

γεια σου! ευχομαι να ειναι εγκυμοσυνη !!!

Απλα θα σε συμβούλευα να μην ψαχνεις για συμπτωματα γιατί ειναι ακριβως τα ιδια .

κ Εγω κοιτουσα το καθε συμπτωμα με αποτελεσμα οταν μου ερχεται η περιοδος να απογοητευομαι τριςχειροτερα .

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Ντορντεα είπε:

 Σε ευχαριστωω πολυυ Ναι ήταν και πολλές ή επαφές και της γόνιμες μέρες....απλά δεν με έχουν ξανά πονέσει νωρίς τα στήθη μου και ούτε ένιωθα τόσο κουρασμένη οπότε αυτά που νιώθω τώρα είναι για καλοο......αλλά θα δούμε σε λίγο καιρό αλλιώς ξανά προσπάθεια με θετικότητα πάντα ??? 

Ποτέ δεν περιμένεις??? Πες ημερομηνία να σε βάλει το @Bebouli στο πινακάκι μας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Maroulita: 16/09

vikujustme: 25/09

Ντορντεα: 26/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Geo2009 :

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

γεια σου! ευχομαι να ειναι εγκυμοσυνη !!!

Απλα θα σε συμβούλευα να μην ψαχνεις για συμπτωματα γιατί ειναι ακριβως τα ιδια .

κ Εγω κοιτουσα το καθε συμπτωμα με αποτελεσμα οταν μου ερχεται η περιοδος να απογοητευομαι τριςχειροτερα .

 

Έτσι ακριβώς είναι σε ευχαριστώ  πολύ πάντως ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

γεια σου! ευχομαι να ειναι εγκυμοσυνη !!!

Απλα θα σε συμβούλευα να μην ψαχνεις για συμπτωματα γιατί ειναι ακριβως τα ιδια .

κ Εγω κοιτουσα το καθε συμπτωμα με αποτελεσμα οταν μου ερχεται η περιοδος να απογοητευομαι τριςχειροτερα .

 

Έτσι ακριβώς είναιι σε ευχαριστώ πολύ παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κάτσε να δεις... αν συνεχίσει 1-2 μέρες ακόμα κάνε μια χοριακή, έχουμε δει πολλά λανθασμένα τεστ κατά καιρούς!

Τι να πω μακαρι..αν κ δεν το πολυ πιστευω πια..

Σκεφτομαι σημερα να το πω κ στον αντρα μου..ηθελα να του κανω εκπληξη με ενα θετικο τεστακι αλλα δεν το βλεπω!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Ντορντεα: 26/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Χρυσάφω:

Καλημέρααα βάλε με κι εμένα 13/10 και βλέπουμε!! (Μαζί είμαστε ? )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Ντορντεα: 26/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Χρυσάφω:

βαλε και εμενα στις 25/9

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Χρυσάφω:

Βαλε και μένα 13/10 παρακαλώ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

Τι να πω μακαρι..αν κ δεν το πολυ πιστευω πια..

Σκεφτομαι σημερα να το πω κ στον αντρα μου..ηθελα να του κανω εκπληξη με ενα θετικο τεστακι αλλα δεν το βλεπω!! ?

 Καταλαβαίνω τι λες όμως για γυναίκες σαν κ εμάς που ο κύκλος είναι ρολόι είναι λίγο περίεργο... Μόνο μια ερώτηση, ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία; Μου έχει τύχει να κάνω κύκλους 30 ημερών επειδή πχ λόγω καλοκαιριού, θάλασσας κλπ άργησε η ωορρηξία μου. Αν δεν ξέρεις τότε είναι πιθανό να συνέβη κάτι τέτοιο. Αν την παρακολούθησες όμως κ έγινε κατά τα συνηθισμένα τότε έχεις πραγματική καθυστέρηση κ αξίζει να το τσεκάρεις παραπάνω!

Κορίτσι μου θυμίζεις αν έχετε κάνει εξετάσεις; επίσης δεν θυμάμαι αν είσαι 30 ή 35... έχω πια χαθεί γιατί ήμασταν αρκετές στο παλιό παρεάκι κ τα έχω μπερδέψει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Maroulita: 16/09

vikujustme: 25/09

Ντορντεα: 26/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Whatever: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Jesabell:  /10

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

 Καταλαβαίνω τι λες όμως για γυναίκες σαν κ εμάς που ο κύκλος είναι ρολόι είναι λίγο περίεργο... Μόνο μια ερώτηση, ξέρεις πότε έκανες ωορρηξία; Μου έχει τύχει να κάνω κύκλους 30 ημερών επειδή πχ λόγω καλοκαιριού, θάλασσας κλπ άργησε η ωορρηξία μου. Αν δεν ξέρεις τότε είναι πιθανό να συνέβη κάτι τέτοιο. Αν την παρακολούθησες όμως κ έγινε κατά τα συνηθισμένα τότε έχεις πραγματική καθυστέρηση κ αξίζει να το τσεκάρεις παραπάνω!

Κορίτσι μου θυμίζεις αν έχετε κάνει εξετάσεις; επίσης δεν θυμάμαι αν είσαι 30 ή 35... έχω πια χαθεί γιατί ήμασταν αρκετές στο παλιό παρεάκι κ τα έχω μπερδέψει!

Είμαι 30 και δεν έχουμε κάνει κάτι πέρα από θυροειδή που μου είχε πει και η γυναικολόγος..

Ωορρηξία με τεστ δεν έκανα για να είμαι 1000% σίγουρη αλλά λόγω των λευκών υγρών που έχω συνήθως ήταν στις μέρες που την περίμενα! Μετά τις διακοπές αδιαθέτησα κανονικά στις 26 μέρες, παρά τη θάλασσα, το άγχος του γάμου, τον καιρό κτλ... φοβάμαι για κύστη (όχι ότι είναι και κάτι τραγικό) γιατί κ πέρσι τέτοιο καιρό πάνω κάτω μου είχε παρουστεί μια μικρούλα..δε θυμαμαι βεβαια αν είχα κάποια συμπτωματα τοτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου θα ηθελα να μου πειτε λιγο.. 

μιας και αδιαθετησα λεω να κανω εξετασεις !!! Μιας και θα κανω γενικες αιματος οπως καθε χρονο !! Λεω να ξανα κοιταξω και θυροειδη... 

μου εγραψε ο γιατρος και αλλες οπως : •οιστραδιολη αιματος 

•προγεστερονη αιματος 

•προλακτινη αιματος 

Και θυροειδη εννοειται !!! Μου ειπε αυτα για αρχη !! Ειναι καλα αυτα ωστε να ξεκινησω σιγα σιγα να δω αν ολα ειναι καλα ??? Εννοειται πως θα κανω και αλλες αν χρειαστει απλα μου ειπε αυτα για αρχη!! Ειμαι 23 χρονων κ θελω να ψαχτω σιγα σιγα ωστε να ξερω οτι ειναι ολα καλα .. και αν οχι να βρουμε  το προβλημα αν υπαρχει νωρις !!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου θα ηθελα να μου πειτε λιγο.. 

μιας και αδιαθετησα λεω να κανω εξετασεις !!! Μιας και θα κανω γενικες αιματος οπως καθε χρονο !! Λεω να ξανα κοιταξω και θυροειδη... 

μου εγραψε ο γιατρος και αλλες οπως : •οιστραδιολη αιματος 

•προγεστερονη αιματος 

•προλακτινη αιματος 

Και θυροειδη εννοειται !!! Μου ειπε αυτα για αρχη !! Ειναι καλα αυτα ωστε να ξεκινησω σιγα σιγα να δω αν ολα ειναι καλα ??? Εννοειται πως θα κανω και αλλες αν χρειαστει απλα μου ειπε αυτα για αρχη!! Ειμαι 23 χρονων κ θελω να ψαχτω σιγα σιγα ωστε να ξερω οτι ειναι ολα καλα .. και αν οχι να βρουμε  το προβλημα που υπαρχει νωρις !!! ?

Ναι ξεκινά με αυτές σιγά σιγά κ βλέπεις!! Ο σύζυγός πόσο χρονών είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Ναι ξεκινά με αυτές σιγά σιγά κ βλέπεις!! Ο σύζυγός πόσο χρονών είναι?

Ειναι 29 !!! ?

ποιες αλλες ειναι σημαντικες να μπορεσω να τις κανω και αυτες αργοτερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Ειναι 29 !!! ?

ποιες αλλες ειναι σημαντικες να μπορεσω να τις κανω και αυτες αργοτερα !!!

Θα σου πει ο γιατρός σου τι άλλο είναι να κάνεις είναι ακόμη πολύ νωρίς για να σε βάλει να κάνεις σαλπιγγογραφια κλπ!! Αν θέλει μπορεί να κάνει και ο άντρας σου ένα σπερμοδιαγραμμα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Kate1992@Θέτις Κ. πολλά πολλά συγχαρητήρια κορίτσια μου με το καλό!!! Καλούς διπλασιασμούς και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά! Kate μου εγώ ενημέρωσα την κοπέλα που μου φτιάχνει τα νύχια γιατί υπάρχουν υλικά που δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει σε εγκυμονούσες και ΌΛΑ πάνε μια χαρά μέχρι τώρα που είμαι 23+5! Ο γιατρός μου μου είπε ότι απλά θέλει μπαίνοντας στον 7ο να είναι καθαρά χωρίς κανένα υλικό! Θέτις μου πραγματικά προσεύχομαι για σένα αυτόν το μήνα! Ήρθε για να μείνει κορίτσι μου αυτήν τη φορά! Θα περιμένουμε τη χοριακή σου!
    • Έχετε αναφέρει πολλά θέματα και βαριέμαι να κάνω ξεχωριστή παράθεση στο καθένα! 1ον... όσον αφορά το σκυλί, γατί, πουλί και όποιο άλλο κατοικίδιο έχει ο καθένας, επειδή σπούδαζα κτηνιατρική... είναι λάθος να τα απομακρύνεις! Μετά μπορεί να σου βγουν προβλήματα στις συμπεριφορες και του ζώου και του παιδιού! Αν ο παιδίατρος λέει κάτι τέτοιο για ένα ζώο που είναι "καθαρό" και περιποιημένο (εμβόλια, αποπαρασειτώση και καθαρισμό) να αλλάξετε παιδίατρο!!!  2ον... εγώ ακόμα εκτός απο κάτι λίγα φορμάκια που μου έχουν φέρει διαφόρων μεγεθών απο ένα κοριτσάκι που μεγάλωσε πια... δεν έχω αγοράσει τίποτα και όπως έχω ξανά πει... ούτε πρόκειται πριν τον 7ο. Κατά τη γνώμη μου θα χρειαστούμε αρκετά ζιπουνάκια (~15) και καμιά 10αριά φορμάκια. Τουλάχιστον έτσι έχω διαβάσει και μου έχουν πει στα σεμινάρια που έχω παρακολουθήσει μέχρι στιγμής! 3ον... τελικά μάλλον έχω πολλή ευαίσθητη κοιλιακή χώρα που την αισθάνομαι συνέχεια την μπουμπού!!!😂 Βέβαια ακόμα είναι πολύ ακανόνιστες και οι ώρες και οι κινήσεις... Μετά τις 27 εβδομάδες αποκτούν μοτίβο! Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου!
    • Μα δε χρειάζεται να τα έχεις σε απόσταση καλή μου! Και να ξέρεις ότι είναι πολύ προστατευτικά με τα παιδιά! Δεν κινδυνεύει το μωράκι σου απο το σκύλο σου!!!
    • Κ εγω νομιζω είναι αρκετά. Αλλα σκέφτομαι τωρα Μηπως το 0-3 είναι μεγάλο για νεογέννητο; Η μαμα μ μου ειπε να τα παρω 0-3 😝
    • Εμένα όταν είχε γεννηθεί που είχε έρθει το λαμπραντορ στο σπίτι απλά δεν την έφερα σε επαφή σε το σκυλί και χρησιμοποίησα πανες αγκαλιάς οταν ηθελα  να την πάρει κάποιος αγκαλιά για να μην έρχεται σε επαφή με τα ρούχα και με τυχόν τρίχες του σκύλου.. αλλά μετά που ξανά ήρθε ο σκύλος όταν ήταν 3 μηνών τους άφησα κανονικά να έρθουν σε επαφή ρώτησα και την παιδιατρο και μου έδωσε το οκ από την στιγμή που σκύλος ήταν με όλα τα εμβόλια που πρέπει με είπε η γιατρός 🤷‍♀️ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...