Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ μπεμπουλι μου περιμένω ήδη τηλ από το γιατρό μου!!! Εσύ τι φάση με αυτή την περίοδο ρε παιδί μου!!!! 

Μάλλον χάλασε πάλι!! Πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Έλα ντε αυτά κοιταγα κι εγώ τώρα!! Δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ποτέ μόνο ταινίες!!

Χμμμμμμ... Θα δοκιμάσω τα οικονομικά πρώτα μάλλον και βλέπουμε! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Χχαχα ναι κ εγώ άργησα να τα καταλάβω μέχρι που μ το είπε μια κοπέλα ότι δεν ανεβενει μάλλον πολύ η ορμόνη μου σε αλλες γίνεται κατακόκκινη σαν την ελέγχου! 

Πιστεύεις μπορεί να υπάρχει κάποιο θέμα που δεν ανεβαίνει η ορμόνη ή απλά έτσι είναι ο οργανισμός μας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Χμμμμμμ... Θα δοκιμάσω τα οικονομικά πρώτα μάλλον και βλέπουμε! ?????

Ναι κάνε την αρχή έτσι και βλέπουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Πιστεύεις μπορεί να υπάρχει κάποιο θέμα που δεν ανεβαίνει η ορμόνη ή απλά έτσι είναι ο οργανισμός μας;

Όχι δεν νομίζω πως είναι από κάποιο θέμα!!! Όπως και στη χοριακη δε βγενει στάνταρ η κάποια σε κάποιες κοπέλες μάλλον ακόμα και τα εγκυμοσύνης βγενουν αχνά όχι έντονη γραμμή!! Δεν είναι κάτι παντός! Το θέμα είναι να τα καταλαβενουμε εμείς για να μπορούμε να ξέρουμε τι παίζει γιατί κ εμένα άμα δεν μου το είχαν πει θα νόμιζα πως δεν κάνω ωορριξια ποτέ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Αμαννν δε ξέρω τι θα κάνετε τις μέρες τις γόνιμες μη πάτε για δουλειά στην τελική χάχα αχ!!! 

Καλας λες να ζητησουμε μια αδεια για να " γλεντησουμε" βρε αδερφε ....κλαιω.....κοιτα βραδυ ειναι. ..το πρωι και το απογευμα εδω θα ναι...εγω μεχρι δευτερα πηρα αδεια γιατι βαφω το σπιτι ...οποτεεεεεεε φιλε ειμαι διαθεσιμη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

@Titika88 χαχχαχαχαχ σκάσε και κάνε τεστ και σεξ μαζί χαχαχχα !! Εμένα με βόλευε να τα έχω σε ένα σακουλάκι και πάνω σε κάθε τεστ να γράφω την ημερομηνία που τα κανω!! Αν πάρεις ψηφιακά clear blue να τα πάρεις από το ίντερνετ έχει 25€ τα 10!! Σε φαρμακείο θα σοκαριστεις με τη τιμή όντως!! 

Οχι ρε δεν παιρνω....θα με πειτε εσεις ποτε ειναι...και μετα λογικα θα τα μαθω...και αν δω οτι βγαζει κατα κυριακη θα διωξω τους ανθρωπους που βαφουν και θα τους πω ελατε αλλη μερα θελω ν κανω σεξ σημερα .....χαχαχαχαχ και με πειραζει η μυρωδιααααα σε ενα μονο κρεβατι θα κοιμηθουμε κυριακη βραδυ ...εκει θα πεσει το στριμωγμα ???☹️☹️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλε σας έγραψα αααα 1422

Μπραβο μανα μου!!!! Ειδες τι καλα....καλη συνεχεια και ηρεμη οσο γινεται να εχεις....? Μιλησαμε για τα τεστ και αφησαμε το σημαντικοτερο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η whatever είπε:

Ωωωωω και γω θα είχα φαρμακωθει!!!

Δεν με βολεψαν μωρέ εμένα. Δεν γινόταν ποτέ τόσο έντονο το αποτέλεσμα οπότε νόμιζα ότι δεν έκανε ωορρηξία. ?

Το κατάλαβα όταν με το ίδιο δείγμα έκανα και ψηφιακό και ταινία και ενώ το ψηφιακό μου χαμογέλασε την ταινία από μονή της δεν θα τη θεωρουσα θετική

Αυτο θα παθω και εγω αν δεν τα βγαζω φωτο....θα μου ερθει περιοδος και εγω ακομα θα λεω ποτε να δωσω πονο και να κανω σεξ για να μεινω εγκυος....εδω εγω περασα για γραμμη και τη σκια που εκανε το τεστ μετα το max xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ έχω δώσει ότι έχω και δεν έχω από μπεμπέ!!!!! Εύχομαι να μείνουν μόνο τα Πονακι και αίμα να μη δεις για καιρό ακόμα!!! 

Εχει δικιο...εμενα και τη Βικαρα μας ελουσε η καημενη...φαντασου ο θερμαικος πλημμυρισε απο μπεμπεδοσκονη.....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Εχει δικιο...εμενα και τη Βικαρα μας ελουσε η καημενη...φαντασου ο θερμαικος πλημμυρισε απο μπεμπεδοσκονη.....?

Χάχα βασικά όταν δεις θετικό τεστ μη μασάς στριμώξε τον όπου τον βρεις!!!!!! Τι μάστορες κ τι δουλειά μιλάμε για ιερό σκοπό!!!!! ? ????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εμενα ηρθε η περιοδος πιο νωρις.... Σηκωθηκα κ ειχα σταγονες τωρα. Λετε να επηρεασε οτι ηρθα σε επαφη με τον αντρα μου χτες ή παλι τα επαιξε ο κυκλος μου?! Μαλλον θα πρεπει να προγραμματισω την υστεροσκοπηση γιατι δεν παει αλλο... 3ος μηνας συνεχομενος απο την καλη σαλπιγγα και τιποτα.... :(  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Χρυσάφω: 14/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

Σταυρι:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εμενα ηρθε η περιοδος πιο νωρις.... Σηκωθηκα κ ειχα σταγονες τωρα. Λετε να επηρεασε οτι ηρθα σε επαφη με τον αντρα μου χτες ή παλι τα επαιξε ο κυκλος μου?! Μαλλον θα πρεπει να προγραμματισω την υστεροσκοπηση γιατι δεν παει αλλο... 3ος μηνας συνεχομενος απο την καλη σαλπιγγα και τιποτα.... :(  

Πόσο σπαστικό είναι ρε συ!!! Άιντε πάλι να περάσουν οι μέρες άντε πάλι τεστ άντε αναμονή πω πω ??? κοίτα γενικά η περίοδος μπορεί να έρθει 2 μέρες νωρίτερα η 2 αργότερα εμένα αυτή τη φορά ήρθε 2 μέρες αργότερα! Και εγώ αυτο νόμιζα ότι χάλασε ο κύκλος μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Πόσο σπαστικό είναι ρε συ!!! Άιντε πάλι να περάσουν οι μέρες άντε πάλι τεστ άντε αναμονή πω πω ??? κοίτα γενικά η περίοδος μπορεί να έρθει 2 μέρες νωρίτερα η 2 αργότερα εμένα αυτή τη φορά ήρθε 2 μέρες αργότερα! Και εγώ αυτο νόμιζα ότι χάλασε ο κύκλος μου!! 

Κοιτα εμενα το τελευταιο διαστημα ερχονταν μια στις 27 μερες μια στις 34 μερες και μου εδωσε ο γιατρος μου τα inofert και για 2 μηνες συνηλθε και μου ερχοταν στις 30 μερες και μου μειωθηκε η ροη (γιατι εγω εχω μεγαλη ροη) οποτε παει λεει οτι τα επαιξε ο κυκλος μου... Εγω λογω βουλωμενης σαλπιγγας παω καθε μηνα και το παρακολουθω στο γιατρο για να δουμε αν ειμαστε στην καλη για να κανουμε προσπαθειες αλλα κανω και τεστακια για σιγουρια...χιχι 

Εεε ναι οταν προσπαθεις καιρο ειναι σπαστικο! Τεσπα βλεπουμε τον αλλο μηνα..... 

Ελπιζω οι αλλες οι κοπελες να ειναι πολυ πιο τυχερες απο μας αυτο τον μηνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κοιτα εμενα το τελευταιο διαστημα ερχονταν μια στις 27 μερες μια στις 34 μερες και μου εδωσε ο γιατρος μου τα inofert και για 2 μηνες συνηλθε και μου ερχοταν στις 30 μερες και μου μειωθηκε η ροη (γιατι εγω εχω μεγαλη ροη) οποτε παει λεει οτι τα επαιξε ο κυκλος μου... Εγω λογω βουλωμενης σαλπιγγας παω καθε μηνα και το παρακολουθω στο γιατρο για να δουμε αν ειμαστε στην καλη για να κανουμε προσπαθειες αλλα κανω και τεστακια για σιγουρια...χιχι 

Εεε ναι οταν προσπαθεις καιρο ειναι σπαστικο! Τεσπα βλεπουμε τον αλλο μηνα..... 

Ελπιζω οι αλλες οι κοπελες να ειναι πολυ πιο τυχερες απο μας αυτο τον μηνα! 

Άστα να πάνε κι εγώ σκεφτόμουν για παρακολούθηση αν δεν έρχοταν στην ώρα της!! Τώρα που ήρθε σε λογικά πλαίσια θα προσπαθήσω και αυτό το μήνα με τεστ και αν δεν βγει τίποτα πάλι θα πάω για παρακολούθηση!!! Τι να πω !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες!!! 

Μην απογοητρυεστε που αδιαθετησα τε σκεφτείτε ότι μπορεί να είναι η τελευταία φορά που έκανε την εμφάνισή τις η κοκκινομουρα!!! 

Επίσης όλα αυτά τα κορίτσια που περιμένουμε τώρα που είναι!? Η @Jesabell τι έγινε περίμενε νομίζω στις 12!?!? Η έχασα κατι!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2η μερα καθυστερηση και εκανα τεστακι πρωι πρωι....αλλα φυσικα αρνητικο! Αφου το εχω το προαισθημα οτι θα μου ερθει περιοδος... ??

20190914_084535.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου !!! 

Δυο μερες πριν την περιοδο και δεν νιωθω απολυτως τπτ απο πονο μονο το στηθος μου το νιωθω βαρη !!! ? απο την μια νιωθω πως θα ερθει αλλα απο την αλλη δεν σταματαω να ελπιζω μεχρι να ερθει !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου !!! 

Δυο μερες πριν την περιοδο και δεν νιωθω απολυτως τπτ απο πονο μονο το στηθος μου το νιωθω βαρη !!! ? απο την μια νιωθω πως θα ερθει αλλα απο την αλλη δεν σταματαω να ελπιζω μεχρι να ερθει !!! 

Καλημερουδια εύχομαι να συνεχίσεις έτσι και για τις επόμενες μέρες!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

2η μερα καθυστερηση και εκανα τεστακι πρωι πρωι....αλλα φυσικα αρνητικο! Αφου το εχω το προαισθημα οτι θα μου ερθει περιοδος... ??

20190914_084535.jpg

Καλημέρα... Είναι σίγουρο αρνητικό έτσι?γιατί η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου η βλέπω γραμμή. Χαχα.. να ξέρεις ότι κ αχνό να βλέπεις θετικό είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κορίτσια. Να σ ρώτησω άμα ξέρει κάποια πειράζει να πάρω το χαπάκι Μ το serpafar k μετα να πιω καφέ?? Επηρεάζει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όντος και τα δικά μου τα μάτια έχουν πάθει ότι και στο @lactaki κάτι βλέπω επανέλαβε ένα σε καμία ώρα χορις να έχεις πιει πολλά υγρά και βάλε μας φώτο κάτι μου λέει ότι είναι θετικό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...