Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Όχι βρε δίπλα στο Μαξ είναι σκιά μας νοιάζει η γραμμή δίπλα στην έντονη!! Μη τα πετάς μόνο!!! 

Οχι ρε μετα θα στα βγαλω ολα μαζι ...εσυ θα μου πεις ποτε θα ναι ...παπαριες ...αν δεν τα καταλαβω τον αλλο μηνα θα παρω ψηφιακο να γελασει να ησυχασουμε γιατι οι γραμμες αισχος ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Οχι ρε μετα θα στα βγαλω ολα μαζι ...εσυ θα μου πεις ποτε θα ναι ...παπαριες ...αν δεν τα καταλαβω τον αλλο μηνα θα παρω ψηφιακο να γελασει να ησυχασουμε γιατι οι γραμμες αισχος ειναι...

Άπαπα ααα τι λες μωρέ το ψηφιακό έχει 50 ευρό τα 4 είσαι καλά?????? Με τις γραμμές θα. Τα συνήθη σεις σιγά σιγά!!! Τι δουλειά κάνεις και είσαι νύχτα νυχτοπουλι μου!!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Επίσης τα τεστ ωορριξιας δε σημενει πως κάνουμε σεξ τη μέρα που θα κόκκινη σει η γραμμή είναι περισσότερο συμαντικη η επαφή πριν την ωορριξια το μπεμπακι το 1 ο το έπιασα 3 μερες πριν γυνρι το τεστακι κόκκινο!!! Το σπέρμα Ζει χαχαχα!!! Και καλό είναι να υπάρχει στον κόλπο!! Μέρα παρά μέρα και τη μέρα που θα δεις θετικό και εκείνη και την επόμενη και να είσαι σίγουρη πως τότε το πέτυχες!!! Έχω κάνει διατρηβη μη με βλέπεις έτσι χαχαχ

Στα έγραψε πολύ ωραία η @Mamounitsa! Και γω ποτέ δεν είχα το ίδιο έντονο αποτέλεσμα και έκανα ωορρηξία

Από τη στιγμή που θα δεις το θετικό τεστ σε 24-48 ωρες γινεται η ωορρηξία. Οπότε με το που δεις θετικό το γλεντας!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλε σας έγραψα αααα 1422

Τρέχετε και δεν σας προλαβαίνω! 

Αχ τι ωραία! Πότε θα πας στο γιατρό?! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Άπαπα ααα τι λες μωρέ το ψηφιακό έχει 50 ευρό τα 4 είσαι καλά?????? Με τις γραμμές θα. Τα συνήθη σεις σιγά σιγά!!! Τι δουλειά κάνεις και είσαι νύχτα νυχτοπουλι μου!!??? 

Εγω δεν ειμαι νυχτα...το μωρο ειναι νυχτα γιατι ειναι αγορι της ΕΛΑΣ και εγω ομως εχω περιεργες βαρδιες και τετοια γιστι ειμαι προισταμενη σε ενα κεντρο ληψης σηματων συναγερμου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Άπαπα ααα τι λες μωρέ το ψηφιακό έχει 50 ευρό τα 4 είσαι καλά?????? Με τις γραμμές θα. Τα συνήθη σεις σιγά σιγά!!! Τι δουλειά κάνεις και είσαι νύχτα νυχτοπουλι μου!!??? 

Γιατί καλέ πενήντα ευρώ τα τέσσερα; Έγω πήρα της clearblue με 10 ταινίες 28 με τα μεταφορικά

Έχει και η hometest ψηφιακά. Έχουμε άποψη γι' αυτά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Τρέχετε και δεν σας προλαβαίνω! 

Αχ τι ωραία! Πότε θα πας στο γιατρό?! ❤️❤️❤️❤️❤️

Του εστειλα μυνημα του άρεσε πολύ το νούμερα κι θα με πάρει το βράδυ για να κλείσουμε ραντεβού!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Εγω δεν ειμαι νυχτα...το μωρο ειναι νυχτα γιατι ειναι αγορι της ΕΛΑΣ και εγω ομως εχω περιεργες βαρδιες και τετοια γιστι ειμαι προισταμενη σε ενα κεντρο ληψης σηματων συναγερμου ...

Αμαννν δε ξέρω τι θα κάνετε τις μέρες τις γόνιμες μη πάτε για δουλειά στην τελική χάχα αχ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Γιατί καλέ πενήντα ευρώ τα τέσσερα; Έγω πήρα της clearblue με 10 ταινίες 28 με τα μεταφορικά

Έχει και η hometest ψηφιακά. Έχουμε άποψη γι' αυτά;

Εγώ τα είχα πάρει από φαρμακείο και φαρμακοθηκα χαχαχα!! Δε ξέρω εμένα οι τένις με βολεύουν πολύ!!! Είναι μέχρι να τις μάθεις!! Για τα ψηφιακά δεν ξέρω περνώ home test  μόνο τις ταινιες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Εγώ τα είχα πάρει από φαρμακείο και φαρμακοθηκα χαχαχα!! Δε ξέρω εμένα οι τένις με βολεύουν πολύ!!! Είναι μέχρι να τις μάθεις!! Για τα ψηφιακά δεν ξέρω περνώ home test  μόνο τις ταινιες!!! 

Ωωωωω και γω θα είχα φαρμακωθει!!!

Δεν με βολεψαν μωρέ εμένα. Δεν γινόταν ποτέ τόσο έντονο το αποτέλεσμα οπότε νόμιζα ότι δεν έκανε ωορρηξία. ?

Το κατάλαβα όταν με το ίδιο δείγμα έκανα και ψηφιακό και ταινία και ενώ το ψηφιακό μου χαμογέλασε την ταινία από μονή της δεν θα τη θεωρουσα θετική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλε σας έγραψα αααα 1422

Συγχαρητήριααα αααα τι καλάαα!!!! ?? Δώσε μας λίγο τύχη ???

Εμένα άρχισαν οι πόνοι περιόδου οπότε μπορεί να αδιαθετήσω κ αύριο..συνήθως έχω κύκλο 26ημ αλλά κάποιες φορές έχω και 25....τέλοσπαντων μέχρι να δούμε αίμα ελπίζουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλά είμαι αγάπη εσύ?? Είμαι στη 3η μέρα κ πίνω τα χαπακια Μ για αβγατισμα από χθες χαχααα??? 

Θα πάω να με δει Τριτη-Τεταρτη για να δούμε τον Ρυθμό που μεγαλώνουν κ να υπολογισουμε.. γιατί θα λείπω φεύγω λίγες μέρες εκτός νησιού κ θα με δει την 14η.. εκεί είναι ρίσκο δε ξέρουμε αν θα έχει σκάσει η όχι... Εγώ πιστεύω να το νιώσω αν κ με την ένεση δεν ένιωσα τίποτα την προηγούμενη φορά... Δε κατάλαβα ποτέ έσκασε δλδ... Είπαμε να μη κάνουμε αυτή τη φορά κ να έχω επαφές απλά στις γόνιμες με τη βοήθεια μόνο των serpafar k όχι κ της ένεσης... Αυτά τα νέα μου... Προσπαθώ να μη με παίρνει από κάτω η αλήθεια είναι ότι γρήγορα παίρνω τα πάνω μου κ ασχολούμαι με την επόμενη προσπάθεια...

Μια χαρά... Ελπίζουμε δηλ.... Κ επαφές από ποια μέρα??? Δεν πρέπει να ξεκινήσετε νωρίτερα από όταν σε δει???. Σου έδωσε λιγότερη ποσότητα αυτή τη φορά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η whatever είπε:

Ωωωωω και γω θα είχα φαρμακωθει!!!

Δεν με βολεψαν μωρέ εμένα. Δεν γινόταν ποτέ τόσο έντονο το αποτέλεσμα οπότε νόμιζα ότι δεν έκανε ωορρηξία. ?

Το κατάλαβα όταν με το ίδιο δείγμα έκανα και ψηφιακό και ταινία και ενώ το ψηφιακό μου χαμογέλασε την ταινία από μονή της δεν θα τη θεωρουσα θετική

Χχαχα ναι κ εγώ άργησα να τα καταλάβω μέχρι που μ το είπε μια κοπέλα ότι δεν ανεβενει μάλλον πολύ η ορμόνη μου σε αλλες γίνεται κατακόκκινη σαν την ελέγχου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Συγχαρητήριααα αααα τι καλάαα!!!! ?? Δώσε μας λίγο τύχη ???

Εμένα άρχισαν οι πόνοι περιόδου οπότε μπορεί να αδιαθετήσω κ αύριο..συνήθως έχω κύκλο 26ημ αλλά κάποιες φορές έχω και 25....τέλοσπαντων μέχρι να δούμε αίμα ελπίζουμε!!!

Σε ευχαριστώ πολύ έχω δώσει ότι έχω και δεν έχω από μπεμπέ!!!!! Εύχομαι να μείνουν μόνο τα Πονακι και αίμα να μη δεις για καιρό ακόμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Προσπαθείτε καιρό? Έχετε κάνει άλλες εξετάσεις η με τη σαλπιγγογραφία ξεκινάτε!? 

Προσπαθούμε 1 χρόνο.. Πήρα τηλ τον γυναικολόγο και μου είπε να ψαχτουμε αφού κλείσαμε χρόνο. Θα κάνω σαλπιγγογραφια, ορμονικές εξετάσεις και ο σύζυγος σπερμοδιαγραμμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Προσπαθούμε 1 χρόνο.. Πήρα τηλ τον γυναικολόγο και μου είπε να ψαχτουμε αφού κλείσαμε χρόνο. Θα κάνω σαλπιγγογραφια, ορμονικές εξετάσεις και ο σύζυγος σπερμοδιαγραμμα..

Τέλεια!! Καλή αρχή τότε!!! Είναι πολύ καλύτερο αν έχεις κάτι να το ξέρεις κ να το αντιμέτωπη σεις από το να μην έχεις κάτι ή να μη το έχεις βρει μπορεί από μια βηταμινη να σου χαλάει!!! Εύχομαι καλά αποτελέσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μια χαρά... Ελπίζουμε δηλ.... Κ επαφές από ποια μέρα??? Δεν πρέπει να ξεκινήσετε νωρίτερα από όταν σε δει???. Σου έδωσε λιγότερη ποσότητα αυτή τη φορά? 

Κοίτα θα με δει τρίτη Τετάρτη να δούμε τι παίζει από ωάρια θα είμαι 7-8η μέρα του κύκλου νωρίς δλδ αλλά να πάρουμε μια εικόνα... Θα ξεκινήσουμε εμείς επαφές ούτως η άλλως.. ναι ένα χάπι τη μέρα παίρνω τώρα τη μειωσαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Titika88 χαχχαχαχαχ σκάσε και κάνε τεστ και σεξ μαζί χαχαχχα !! Εμένα με βόλευε να τα έχω σε ένα σακουλάκι και πάνω σε κάθε τεστ να γράφω την ημερομηνία που τα κανω!! Αν πάρεις ψηφιακά clear blue να τα πάρεις από το ίντερνετ έχει 25€ τα 10!! Σε φαρμακείο θα σοκαριστεις με τη τιμή όντως!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

@Titika88 χαχχαχαχαχ σκάσε και κάνε τεστ και σεξ μαζί χαχαχχα !! Εμένα με βόλευε να τα έχω σε ένα σακουλάκι και πάνω σε κάθε τεστ να γράφω την ημερομηνία που τα κανω!! Αν πάρεις ψηφιακά clear blue να τα πάρεις από το ίντερνετ έχει 25€ τα 10!! Σε φαρμακείο θα σοκαριστεις με τη τιμή όντως!! 

Αγαπούλα να σε ρωτήσω, έχω δει και τα clearblue που ανιχνεύουν 4 μέρες λέει, ποια να πάρω καλύτερα? Έχω λίγο μπερδευτεί! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα να σε ρωτήσω, έχω δει και τα clearblue που ανιχνεύουν 4 μέρες λέει, ποια να πάρω καλύτερα? Έχω λίγο μπερδευτεί! ?????

Έλα ντε αυτά κοιταγα κι εγώ τώρα!! Δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ποτέ μόνο ταινίες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

@Mamounitsa τελεια η χοριακη άντε να πας να δεις τον υπέροχο αυτό σάκο!! ???❣️❣️

Σε ευχαριστώ μπεμπουλι μου περιμένω ήδη τηλ από το γιατρό μου!!! Εσύ τι φάση με αυτή την περίοδο ρε παιδί μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...