Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ααα κια χαρά σε βρίσκω!!!! Δεν έχει λογική το θέμα! ? ? 

Βγηκε και αρνητικο οταν το εκανα χθες και στεναχωρηθηκα αλλα δεν πειραζει την επομενη ? πρεπει να εχουμε υπομονη και οσο γινεται χωρις αγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Βγηκε και αρνητικο οταν το εκανα χθες και στεναχωρηθηκα αλλα δεν πειραζει την επομενη ? πρεπει να εχουμε υπομονη και οσο γινεται χωρις αγχος 

Σύμφωνω στα τελευταία διαφονω στα πρώτα χάχα!!! Το τεστ ίσως ήταν νωρίς άσε να δούμε!!! Εμάς μας νοιάζει ότι δεν βλέπουμε τίποτα κόκκινο χάχα! Όσο δε βλέπουμε ελπίζουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σύμφωνω στα τελευταία διαφονω στα πρώτα χάχα!!! Το τεστ ίσως ήταν νωρίς άσε να δούμε!!! Εμάς μας νοιάζει ότι δεν βλέπουμε τίποτα κόκκινο χάχα! Όσο δε βλέπουμε ελπίζουμε!!! 

Εννοειτε !!! Ηθελα να σε ρωτησω οι ορμονικες εξετασεις ποσο περιπου κοστιζουν ? Γνωριζεις ??? Θα ηθελα να τις κανω καποια στιγμη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η whatever είπε:

Και γω!!!! Και γω!!!

Καλημέρες δεν είπα ε;;; Καλημέρες λοιπόν!!! Και σήμερα το γιορτάζω!!! Έχω likes διαθέσιμα, ποσταρω χωρίς έγκριση, και δεν θα είμαι πλέον 2 επεισόδια πίσω!!!! ??

Θεαραααααααα δωσε πονο!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa ποση ωρα πριν να μην πιω νερα???? Διψαω ρε φιλε πινω και νερο και καφε τωρα φουλ ...μονο τσιγαρο δεν βγαινει....στεγνωσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

@Mamounitsa ποση ωρα πριν να μην πιω νερα???? Διψαω ρε φιλε πινω και νερο και καφε τωρα φουλ ...μονο τσιγαρο δεν βγαινει....στεγνωσα

, αχαχα καλά δεν είπαμε να πάθεις κ αφυδάτωση αλλά ας πούμε μη πιεις ένα λίτρο νερό μια ώρα πριν!!!! Οι ορμονολογικεε εξετάσεις αν στις γράψει ο γιατρός δεν κοστίζουν σχεδόν τίποτα Ελάχιστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

@Mamounitsa ποση ωρα πριν να μην πιω νερα???? Διψαω ρε φιλε πινω και νερο και καφε τωρα φουλ ...μονο τσιγαρο δεν βγαινει....στεγνωσα

2 ώρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Εννοειτε !!! Ηθελα να σε ρωτησω οι ορμονικες εξετασεις ποσο περιπου κοστιζουν ? Γνωριζεις ??? Θα ηθελα να τις κανω καποια στιγμη !!!

Αν σου έρθει τώρα η περίοδος κάντες τώρα!! Θέλουν 2η -3η μέρα του κύκλου!! Κοστίζουν το πολύ 20€ αν είναι γραμμένες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Αν σου έρθει τώρα η περίοδος κάντες τώρα!! Θέλουν 2η -3η μέρα του κύκλου!! Κοστίζουν το πολύ 20€ αν είναι γραμμένες!! 

Ευχαριστώ πολύ ? ναι θα τις κάνω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Κάνε και για θυρεοειδή!! ?

Ναι θα κανω γιατι ειχα θυρεοειδη 

αλλα το ειχα ρυθμισει και περσυ που εκανα ξανα ηταν μια χαρα !!! Θα κανω και φετος !!! ? μακαρι ολα να ειναι καλα και να ρυθμιζονται γιατι με αγχωνει λιγακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/9/2019 at 5:36 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια το πρωί ενώ είχα αίμα στο σκούπισμα κ λέω αδιαθετησα μετά καθάρισα λίγο. Δεν έχω ροή άρα να μη ξεκινήσω αύριο τα serpafar??... 2η μέρα κυκλου με ροή είναι οι οδηγίες ..  

Κορίτσι τι κάνεις??? Πως είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ ζουζουνοτρελοκιμειο!!!!! Εσύ ξεκίνησες τα τεστακια!? 

Δεν καταλαβαινω τιποτα.εγω εκανα πιπι μου ...τωρα εξηγηστε μου εσεις..

IMG_20190913_163652.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Δεν καταλαβαινω τιποτα.εγω εκανα πιπι μου ...τωρα εξηγηστε μου εσεις..

IMG_20190913_163652.jpg

Χάχα λοιπών η έντονη γραμμή είναι η γραμμή ελέγχου κάνονικα όταν κάνεις ωορριξια τη μέρα που θα κάνεις θα πρέπει να σου γίνει η γραμμή αυτή που είναι άχνη τώρα όπως η γραμμή ελέγχου έντονη!!! Στην περίπτωση μου αυτό δε συνεβει ποτέ για κάποιο λόγο κάποια μέρα γινωταν πολύ εντονότερη αλλά καμία σχέση όπως η γραμμή ελέγχου γι αυτό σου είπα κράτησε τα για να τα συγκρίνεις να βλέπεις μέρα με τη μέρα που θα κοκκινίζει περισσότερο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης τα τεστ ωορριξιας δε σημενει πως κάνουμε σεξ τη μέρα που θα κόκκινη σει η γραμμή είναι περισσότερο συμαντικη η επαφή πριν την ωορριξια το μπεμπακι το 1 ο το έπιασα 3 μερες πριν γυνρι το τεστακι κόκκινο!!! Το σπέρμα Ζει χαχαχα!!! Και καλό είναι να υπάρχει στον κόλπο!! Μέρα παρά μέρα και τη μέρα που θα δεις θετικό και εκείνη και την επόμενη και να είσαι σίγουρη πως τότε το πέτυχες!!! Έχω κάνει διατρηβη μη με βλέπεις έτσι χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας περί σαλπιγγογραφιας! Θα πάω στον επόμενο κύκλο να την κάνω να δούμε αν είναι όλα καλά.. μπαίνουμε σε έναν κύκλο ψαξιματος πλεον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δε ξέρω αν σας έχω πει ότι γενικά είμαι λίγο ? χάχα! Η πρ τη χοριακη νόμιζα πως ήταν μικρή 202 η σημερινή μου φαίνεται μεγάλη ? 1422!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας περί σαλπιγγογραφιας! Θα πάω στον επόμενο κύκλο να την κάνω να δούμε αν είναι όλα καλά.. μπαίνουμε σε έναν κύκλο ψαξιματος πλεον...

Προσπαθείτε καιρό? Έχετε κάνει άλλες εξετάσεις η με τη σαλπιγγογραφία ξεκινάτε!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι τι κάνεις??? Πως είσαι? 

Καλά είμαι αγάπη εσύ?? Είμαι στη 3η μέρα κ πίνω τα χαπακια Μ για αβγατισμα από χθες χαχααα??? 

Θα πάω να με δει Τριτη-Τεταρτη για να δούμε τον Ρυθμό που μεγαλώνουν κ να υπολογισουμε.. γιατί θα λείπω φεύγω λίγες μέρες εκτός νησιού κ θα με δει την 14η.. εκεί είναι ρίσκο δε ξέρουμε αν θα έχει σκάσει η όχι... Εγώ πιστεύω να το νιώσω αν κ με την ένεση δεν ένιωσα τίποτα την προηγούμενη φορά... Δε κατάλαβα ποτέ έσκασε δλδ... Είπαμε να μη κάνουμε αυτή τη φορά κ να έχω επαφές απλά στις γόνιμες με τη βοήθεια μόνο των serpafar k όχι κ της ένεσης... Αυτά τα νέα μου... Προσπαθώ να μη με παίρνει από κάτω η αλήθεια είναι ότι γρήγορα παίρνω τα πάνω μου κ ασχολούμαι με την επόμενη προσπάθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Θεαραααααααα δωσε πονο!!!!!!!! 

Χαχαχαχαχαχα ότι μπορώ κάνω!!! Μάλλον ο αέρας εδώ στα βόρεια μας πειράζει εεεε;;;;;; ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

@Mamounitsa ποση ωρα πριν να μην πιω νερα???? Διψαω ρε φιλε πινω και νερο και καφε τωρα φουλ ...μονο τσιγαρο δεν βγαινει....στεγνωσα

2 ωρίτσες θα πρέπει να κρατηθείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα λοιπών η έντονη γραμμή είναι η γραμμή ελέγχου κάνονικα όταν κάνεις ωορριξια τη μέρα που θα κάνεις θα πρέπει να σου γίνει η γραμμή αυτή που είναι άχνη τώρα όπως η γραμμή ελέγχου έντονη!!! Στην περίπτωση μου αυτό δε συνεβει ποτέ για κάποιο λόγο κάποια μέρα γινωταν πολύ εντονότερη αλλά καμία σχέση όπως η γραμμή ελέγχου γι αυτό σου είπα κράτησε τα για να τα συγκρίνεις να βλέπεις μέρα με τη μέρα που θα κοκκινίζει περισσότερο!!!! 

Ποια ειναι η γραμμη που μας νοιαζει???? Η διπλα στην εντονη η διπλα στο max ??? Γιατι εγω δυο αχνες βλεπω ...μη γελασεις ...αληθεια δεν ξερω και βαριεμαι να τα διαβαζω τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η whatever είπε:

2 ωρίτσες θα πρέπει να κρατηθείς...

Μια ωρα κρατηθηκα...δυο δεν μπορω γιατι ειμαι στη δουλεια και πρεπει κατι να πινω γιατι καπνιζω...και μετα θα ετρωγα οποτε θα επινα σιγουρα νερο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ποια ειναι η γραμμη που μας νοιαζει???? Η διπλα στην εντονη η διπλα στο max ??? Γιατι εγω δυο αχνες βλεπω ...μη γελασεις ...αληθεια δεν ξερω και βαριεμαι να τα διαβαζω τωρα...

Όχι βρε δίπλα στο Μαξ είναι σκιά μας νοιάζει η γραμμή δίπλα στην έντονη!! Μη τα πετάς μόνο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Επίσης τα τεστ ωορριξιας δε σημενει πως κάνουμε σεξ τη μέρα που θα κόκκινη σει η γραμμή είναι περισσότερο συμαντικη η επαφή πριν την ωορριξια το μπεμπακι το 1 ο το έπιασα 3 μερες πριν γυνρι το τεστακι κόκκινο!!! Το σπέρμα Ζει χαχαχα!!! Και καλό είναι να υπάρχει στον κόλπο!! Μέρα παρά μέρα και τη μέρα που θα δεις θετικό και εκείνη και την επόμενη και να είσαι σίγουρη πως τότε το πέτυχες!!! Έχω κάνει διατρηβη μη με βλέπεις έτσι χαχαχ

Να δεις που θα περασει η ωορηξια και εγω ακομα θα περιμενω να δω κοκκινο...σημερα δεν μπορω εχει υπηρεσια νυχτα οποτε θα ειμαι μονη...αυριο..πωωω ρε γαμωτο μου τη δινουν αυτα....καλα γελουσαμε ..τι ηρθε παλι η σειρα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...