Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα όντος πραγματικά!!!! Εσύ δεν νιώθεις κάτι διαφορετικό? 

Όχι, ίσα ίσα νιώθω καλύτερα απ’τις προηγούμενες μέρες, που είχα έντονες κράμπες και πόνους στη κοιλιά..τώρα έχουν σταματήσει, έχω μόνο λίγες κράμπες πού και πού, ελαφριές...και πτώμα νιώθω όλη μέρα νυστάζω και δεν έχω ενέργεια, αλλά αυτό το νιώθω απ’την ωορρηξία σχεδόν,λίγες μέρες μετά οπότε δε ξέρω τι είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Μπεμπούλα κι μου γλυκό κάνε ένα τεστακι κοντεύουμε να σκάσουμε!!!!! 

Ναι βρε bebouli τι ψυχη εχει  ;  κανε ενα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Όχι, ίσα ίσα νιώθω καλύτερα απ’τις προηγούμενες μέρες, που είχα έντονες κράμπες και πόνους στη κοιλιά..τώρα έχουν σταματήσει, έχω μόνο λίγες κράμπες πού και πού, ελαφριές...και πτώμα νιώθω όλη μέρα νυστάζω και δεν έχω ενέργεια, αλλά αυτό το νιώθω απ’την ωορρηξία σχεδόν,λίγες μέρες μετά οπότε δε ξέρω τι είναι..

Οκκκ νομίζω σιγουρευτικα χάχα!! Έρχεταιιιιιι έρχεταιιιιι!!!! ? ? ? ? ? ? Εσύ πότε τεστακι!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? 

Θέλω τη γνώμη σας για το πού να πάω για σαλπιγγογραφια?? Εσείς που την κάνατε? 

Καλησπερα εγώ την έκανα ιασω και έμεινα ευχαριστημένη το κόστος αν θυμάμαι ήταν γύρο στα 100€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? 

Θέλω τη γνώμη σας για το πού να πάω για σαλπιγγογραφια?? Εσείς που την κάνατε? 

Εγώ την έκανα στο ρεα. Νομίζω κ εγω γύρω στα 100 ευρώ έδωσα. Πολύ εξυπηρετικοί κ μια κοπέλα προσπαθούσε να με ηρεμήσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κόρες!!!! Η νύστα μου δεν έχει stop χάχα!! Πως είμαστε!? 

@diana8 μήπως το έκανες λίγο Νωρις!? @Bebouli σε βλέπω σε λίγο με την κοιλιά τούρλα!!! Βρε μήπως άργησες να κάνεις ωορριξια???? 

Το εκανα νωρις δεν αντεξα !! Περιεργα τα πραγματα τωρα δεν νιωθω τπτ απο πονο !! Μονο καουρες απο χθες το βραδυ !!! Το μεταξυ εχω φαει σημερα μονο 2 τοστ και γιαουρτι τι να πω δεν ξερω !!! ? συνηθως οπως ειπα και χθες ποναω 1-2 μερες πριν την περιοδο.. πριζεται το στηθος .. πονακια χαμηλα.. τωρα τπτ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Το εκανα νωρις δεν αντεξα !! Περιεργα τα πραγματα τωρα δεν νιωθω τπτ απο πονο !! Μονο καουρες απο χθες το βραδυ !!! Το μεταξυ εχω φαει σημερα μονο 2 τοστ και γιαουρτι τι να πω δεν ξερω !!! ? συνηθως οπως ειπα και χθες ποναω 1-2 μερες πριν την περιοδο.. πριζεται το στηθος .. πονακια χαμηλα.. τωρα τπτ !!

Πολύ ωραία ακούγονται όλα αυτά ακόμα και η καουρα!!! Περιμένουμε να δούμε και αύριο όσο δεν  με πούμε τίποτα ειμασταν αισιόδοξες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Πολύ ωραία ακούγονται όλα αυτά ακόμα και η καουρα!!! Περιμένουμε να δούμε και αύριο όσο δεν  με πούμε τίποτα ειμασταν αισιόδοξες! 

Εννοείται πιστεύω πως θα έρθει  την κατάλληλη στιγμή όποτε έρθει ... ίσως είναι από το παριζάκι οι καούρες αχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Θα ήθελα να ρωτήσω να μου πειτε τις εμπειρίες από σαλπιγγογραφια..Που την κανετε? Ποσο κοστιζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Εγώ την έκανα στο ρεα. Νομίζω κ εγω γύρω στα 100 ευρώ έδωσα. Πολύ εξυπηρετικοί κ μια κοπέλα προσπαθούσε να με ηρεμήσει.. 

Καλησπερα κοριτσια,

Εγώ πηρα εχθες στο ρεα και μοΥ είπαν 150€ γνωρίζετε εαν γράφετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Εννοείται πιστεύω πως θα έρθει  την κατάλληλη στιγμή όποτε έρθει ... ίσως είναι από το παριζάκι οι καούρες αχαχαχα 

? ? ? ? ? Χαχαχα! Ελπίζω να είναι από το πολύ μαλλί του μπεμπέ!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα θυμάμαι τώρα και γελάω, το @Bebouli έκανε τεστ 6 μέρες πριν τη περίοδο, και τώρα που δεν της έχει έρθει δεν κάνει ??

Εγώ περιμένω σε 3 μέρες και ήδη αγχώνομαι!!! Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι θα έρθει αλλά πάντα μέχρι εκείνη τη μέρα είναι ένα άγχος ξέρεις,μπας και είσαι...μετά έρχεται ησυχάζεις λες δε βαριέσαι, την επόμενη φορά....

Σωστη σε βρισκω!!!! Ετσι ακριβως γινεται...εκτος απο μερικες φορες που τα παιρνεις κρανιο ξενερωνεις και λες ολες τις γονιμες βοδι πηγα χαιβανι γυρισα ...πετουσα αετο....αλλος εναε μηνας χαμενος ..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Μπεμπούλα κι μου γλυκό κάνε ένα τεστακι κοντεύουμε να σκάσουμε!!!!! 

Καλα σε λεει μαρη...μας εσκασες ...και περιεργο που κρατιεσαι τοσο εσυ...μηπως εκανες βγηκε θετικο και μας βασανιζεις??????? Θα ερθω λαμιιιιια κανονισε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Καλα σε λεει μαρη...μας εσκασες ...και περιεργο που κρατιεσαι τοσο εσυ...μηπως εκανες βγηκε θετικο και μας βασανιζεις??????? Θα ερθω λαμιιιιια κανονισε! 

Χαχαχαχαχχα μάλλον με ξενέρωσε το τεστ 2 μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περίοδου!!! Επίσης έχω αρχίσει να νιώθω ότι έρχεται! Πράγματικα το έχω βγάλει εντελώς από το μυαλό μου απλά περιμένω την περίοδο!! ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Χαχαχαχαχχα μάλλον με ξενέρωσε το τεστ 2 μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περίοδου!!! Επίσης έχω αρχίσει να νιώθω ότι έρχεται! Πράγματικα το έχω βγάλει εντελώς από το μυαλό μου απλά περιμένω την περίοδο!! ?? 

Πότε περίμενες παιδί μου? Έχω μπερδευτεί..! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Χαχαχαχαχχα μάλλον με ξενέρωσε το τεστ 2 μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περίοδου!!! Επίσης έχω αρχίσει να νιώθω ότι έρχεται! Πράγματικα το έχω βγάλει εντελώς από το μυαλό μου απλά περιμένω την περίοδο!! ?? 

Αρεστηκες εσυ απ τη μανα που καθυστερουσε και αλλαξες τροπαριο πουλακι μου....καλα κανεις γιατι και εμενα μ αρεσε πολυ το σιριαλ της.... Αλλα που και που να κανουμε και κανα ξεμπαργκο τεστ ετσι για αλλαγη....εσυ σταθερο κυκλο δεν εχεις ρε?? Απο αυριο ξεκιναει η καθυστερηση? Σημερα ηταν η αναμονη νομιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Οκκκ νομίζω σιγουρευτικα χάχα!! Έρχεταιιιιιι έρχεταιιιιι!!!! ? ? ? ? ? ? Εσύ πότε τεστακι!?? 

Χαχαχα μπαααα.....στις 15 λέω...αλλά θα με προλάβει σίγουρα η περίοδος...μπορεί να κάνω ένα στις 14 έτσι για να λέω ότι το’κανα πριν έρθει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Αρεστηκες εσυ απ τη μανα που καθυστερουσε και αλλαξες τροπαριο πουλακι μου....καλα κανεις γιατι και εμενα μ αρεσε πολυ το σιριαλ της.... Αλλα που και που να κανουμε και κανα ξεμπαργκο τεστ ετσι για αλλαγη....εσυ σταθερο κυκλο δεν εχεις ρε?? Απο αυριο ξεκιναει η καθυστερηση? Σημερα ηταν η αναμονη νομιζω...

Χαχαχχαχαχα μαααα εκαναααα!!! 2 ???? θεωρητικά η καθυστέρηση θα είναι την Κυριακή (εφόσον μέχρι 2 μέρες μετά είναι φυσιολογικό να έρθει) αύριο θα κάνω για να σταματήσετε να μιλάτε χαχαχαχ να δείτε το αρνητικό ΝΑ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Σωστη σε βρισκω!!!! Ετσι ακριβως γινεται...εκτος απο μερικες φορες που τα παιρνεις κρανιο ξενερωνεις και λες ολες τις γονιμες βοδι πηγα χαιβανι γυρισα ...πετουσα αετο....αλλος εναε μηνας χαμενος ..???

Χαχαχαχα ακριβώς...κάθε μήνας που δε γίνεται κάτι είναι σα χαμένος...και άαντε να περιμένεις τον επόμενο...τουλάχιστον έχουμε κάτι να ασχολούμαστε και περνάνε οι μέρες...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Χαχαχχαχαχα μαααα εκαναααα!!! 2 ???? θεωρητικά η καθυστέρηση θα είναι την Κυριακή (εφόσον μέχρι 2 μέρες μετά είναι φυσιολογικό να έρθει) αύριο θα κάνω για να σταματήσετε να μιλάτε χαχαχαχ να δείτε το αρνητικό ΝΑ 

Ναι 8 μέρες πριν...χαχαχα....κάνε αύριο και στείλε μας φωτο ένα θετικό τεστάκι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Πότε περίμενες παιδί μου? Έχω μπερδευτεί..! ????

Σήμερα είναι η 14η μερα μετά την ωορρηξία!! Απλά είπα να περιμένω 2 μέρες ακόμη μιας που είναι φυσιολογικό 2 μέρες πάνω 2 κάτω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Ναι 8 μέρες πριν...χαχαχα....κάνε αύριο και στείλε μας φωτο ένα θετικό τεστάκι ??

Ααα δεν έχει σημασία εγώ έκανα ???????????? ναι πρόσεξε μην σε θαμπώσει ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Ααα δεν έχει σημασία εγώ έκανα ???????????? ναι πρόσεξε μην σε θαμπώσει ???????

Θα δούμε αύριο!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τελικά δεν την έκανε καθόλου ο άντρας μου κ ούτε το ζήτησαν οι γιατροί. Φαντάζομαι πως για να μην το ζήτησαν οι δυο γιατροί, ακόμη κ αυτή η εξέταση αρκεί, αλλά δες τι θα σου πει κ ο γιατρός σου. Εγώ τώρα μόλις είδα ποια έκανα, στην βάζω φωτό. 
    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...