Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια η αχνή ροζ γραμμή είναι θετικό... Αυτή που γκριζάρει είναι άλλο πράγμα, είναι γραμμή εξάτμισης... @Σταυριεγώ το βλέπω θετικό πάντως... 

Μακαρι και εγω νονα εγω παντως θελωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Μήπως δεν είναι πόνοι περιόδου αλλά κάτι άλλο αφού ήρθε νωρίτερα; ???

Δεν ξερω ... συνηθως ποναω 1-2 μερες πριν μου ερθει τωρα τι εγινε και ξεκινησε απο τωρα δεν γνωριζω !!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ουτα αυτη δεν ξερει εγω επειδη εχει διαφορα ψιλοπονακια της λεω αντε ρε δεν εισαι αν ειναι θα γινοταν κατευθειαν θετικο και οχι μετα απο 10 ωρες που το αφησες και γυρισες απο τη δουλεια .

Λοιπόν για να ξέρουμε τι λέμε,  αν το έκανε και το φωτογράφισε μέσα σε πέντε δέκα λεπτά τότε είναι θετικό, αν πήγε για δουλειά και όταν γύρισε φάνηκε η γραμμή τότε το αποτέλεσμα δεν είναι έγκυρο, είναι η γραμμή εξαχνωσης και δεν πιάνεται για θετικό. Αύριο το πρωί με πρωινά ουρα να κάνει. Δεν θυμάμαι κιόλας, καθυστέρηση έχει;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Λοιπόν για να ξέρουμε τι λέμε,  αν το έκανε και το φωτογράφισε μέσα σε πέντε δέκα λεπτά τότε είναι θετικό, αν πήγε για δουλειά και όταν γύρισε φάνηκε η γραμμή τότε το αποτέλεσμα δεν είναι έγκυρο, είναι η γραμμή εξαχνωσης και δεν πιάνεται για θετικό. Αύριο το πρωί με πρωινά ουρα να κάνει. Δεν θυμάμαι κιόλας, καθυστέρηση έχει;; 

Οχι δεν εχει ειναι δυο μερες πριν τη καθυστερηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Όχι εγώ δεν έχω δοκιμάσει δεν ταιριάζει στην περίπτωση άσε που και εγώ κάνω κανονικά ωορρηξία.Εγω διαβασαγια εξωσωματική τροποποιημένου φυσικού κύκλου μ το συγκεκριμένο φάρμακο για περισσότερες πιθανότητες

Αυτη τη μέθοδο θα κάνω. Επειδή ωορρηξια κάνω κανονικά και μόνο το σπέρμα είναι το θέμα μας

Θα σου πω τα αποτελέσματα ελπίζω σε 9 μήνες. Μεταφορά γίνεται σε επόμενο κύκλο.Στα δίνουν συνήθως για να κάνεις πάνω από ένα αλλά κυρίως για να είναι σίγουροι πως το ωαριό του κύκλου δεν θα είναι κυστικο ή άδειο. 

@Tokyo ώστε δεν ξέρεις καμιά ε?με ξέχασες τόσο γρηγορα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια η αχνή ροζ γραμμή είναι θετικό... Αυτή που γκριζάρει είναι άλλο πράγμα, είναι γραμμή εξάτμισης... @Σταυριεγώ το βλέπω θετικό πάντως... 

;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Σταυρι πες της να πάει να κάνει μια χοριακη... να ξερει είτε να ησυχάσει τελοσπάντων είτε να δει πως θα προχωρήσει... από τη μια λες μακάρι να είναι από την άλλη παιδί με ένα τέτοιον άντρα;;;  Δεν ξέρω τι να της ευχηθώ πραγματικά... Ας πάει να κάνει μια ανάλυση ή έστω ένα δεύτερο τεστ γιατί σε αυτό που έστειλες τώρα φαίνεται ξεκάθαρα γραμμή και το πρωί κάαατι αχνοφαινονταν... Αν είναι όμως πραγματικά αυτό θα πει ειρωνεία... 

@Χρυσάφω να πω την αλήθεια στο δικό σου δεν βλέπω κάτι... στης Σταύρι όμως τώρα είναι ξεκάθαρο

Ναι..το βλεπω μονο εγω απο οτι φαινεται και απο την εταιρία ...Σε ευχαριστω παντως.Ειναι παλιο,δεν το εκανα τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοιταξτε τωρα τι μου στηλε.. το πρωινο της τεστ γυρισε σπιτι και μου το ξανα εστριλε 10 ωρες μετα.. μου λεει σιγουρα ειμαι της λεω δεν εισαι παιδι μου ειναι ακυρο το τεστ μετα απο τοσες ωρες 

20190911_165232.jpg

Ναι όντως τωρα φαίνεται μια γραμμή αλλά μετά από τόσες ώρες δεν θεωρείται έγκυρο. Αν είδε το πρωί γραμμή, ακόμη και αν δεν ήταν τόσο έντονη είναι θετικό. 

Ας ξανακάνει αύριο αν έχει άλλο τεστακι αλλιώς μία χοριακη να είναι σίγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά για να ξέρουμε τι λέμε τα τεστακια τις home test τα συγκεκριμένα δηλαδή δεν βγάζουν φανταστικές γραμμές!!! Είναι έγκυρα πολύ κατ εμέ πολύ καλύτερα από επονημα!! Εγώ @Σταυρι πιστεύω πως είναι ξεκάθαρο θετικό ας κάνει άλλο ένα το πρωί και θα φανεί που τι να φανεί φαίνεται καν νικά! @diana8περιμένουμε νέα σου με αγονια!!! Δεν είναι απαρετητο τα πονάκια να καταλήγουν σε περίοδο! Εγώ ακόμα πονάω φοβάμαι ότι άμα πάω τουαλέτα ? θα δω τίποτα αιμα!!! Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα!!! ? ? ? ? ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα τρέχω όλη μέρα και δεν έχω προλάβει να διαβάσω ακριβώς τι λέτε!! Λοιπόν τα hometest ΔΕΝ εμφανίζουν γραμμή εξατμισης έχω κάνει άπειρα τετοια και το αρνητικό είναι αρνητικο ολόλευκο επίσης κάποια είπε νομίζω η Γιάννα ότι η γραμμή εξατμισης είναι η γκρι και έχει απόλυτα δικιο!!! @Σταυριειναι έγκυος ξεκάθαρα απλά η χοριακη της θα είναι ακόμη πολυ χαμηλή ακόμη και για αυτό εμφανίζεται έτσι ...αν κάνει δηλαδή αύριο θα δει ότι θα έχει σκουρυνει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Κορίτσια καλησπέρα τρέχω όλη μέρα και δεν έχω προλάβει να διαβάσω ακριβώς τι λέτε!! Λοιπόν τα hometest ΔΕΝ εμφανίζουν γραμμή εξατμισης έχω κάνει άπειρα τετοια και το αρνητικό είναι αρνητικο ολόλευκο επίσης κάποια είπε νομίζω η Γιάννα ότι η γραμμή εξατμισης είναι η γκρι και έχει απόλυτα δικιο!!! @Σταυριειναι έγκυος ξεκάθαρα απλά η χοριακη της θα είναι ακόμη πολυ χαμηλή ακόμη και για αυτό εμφανίζεται έτσι ...αν κάνει δηλαδή αύριο θα δει ότι θα έχει σκουρυνει!! 

Κι ομως εχω μιλησει με την εταιρεία κ ειπαν οτι ειναι γραμμή εξαχνωσης κ οφείλεται στη συσταση των ουρων.Κατι που χρειάζεται διερευνηση.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Αυτη τη μέθοδο θα κάνω. Επειδή ωορρηξια κάνω κανονικά και μόνο το σπέρμα είναι το θέμα μας

Θα σου πω τα αποτελέσματα ελπίζω σε 9 μήνες. Μεταφορά γίνεται σε επόμενο κύκλο.Στα δίνουν συνήθως για να κάνεις πάνω από ένα αλλά κυρίως για να είναι σίγουροι πως το ωαριό του κύκλου δεν θα είναι κυστικο ή άδειο. 

@Tokyo ώστε δεν ξέρεις καμιά ε?με ξέχασες τόσο γρηγορα?

Εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!!!μέσα από τη καρδιά μου πραγματικά!!!!Μακάρι να πάνε όλα καλα!!!Έχεις μπει ήδη στην διαδικασία; Εγώ  έστω δύο ωάρια να μέσω για αρχή ευχαριστημένη θα είμαι σιγά σιγά θα μαζευω !!???!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι ομως εχω μιλησει με την εταιρεία κ ειπαν οτι ειναι γραμμή εξαχνωσης κ οφείλεται στη συσταση των ουρων.Κατι που χρειάζεται διερευνηση.

 

Νομίζω μου έχει τύχει μετά από ώρες να δω σε αρνητικό τεστ κάτι να γκριζάρει αλλά και πάλι παραμένει άνευ σημασίας καθώς ένα θετικό τεστ είτε αχνό είτε έντονο κάνει μπαμ, είναι ροζ! Οπότε ας αφήσουμε τα αρνητικά τεστ κι ας δούμε τι μπορούμε να κάνουμε καλύτερο για τον εαυτό μας και τον στόχο. Συμφωνείς? Ή θα συνεχίσεις με τεστ και χοριακες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Νομίζω μου έχει τύχει μετά από ώρες να δω σε αρνητικό τεστ κάτι να γκριζάρει αλλά και πάλι παραμένει άνευ σημασίας καθώς ένα θετικό τεστ είτε αχνό είτε έντονο κάνει μπαμ, είναι ροζ! Οπότε ας αφήσουμε τα αρνητικά τεστ κι ας δούμε τι μπορούμε να κάνουμε καλύτερο για τον εαυτό μας και τον στόχο. Συμφωνείς? Ή θα συνεχίσεις με τεστ και χοριακες? 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.Το αποτέλεσμα μετραει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.Το αποτέλεσμα μετραει.

Σε όλα τα πράγματα το αποτέλεσμα μετράει ναι! Καλό βράδυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:Παιδιά για να ξέρουμε τι λέμε τα τεστακια τις home test τα συγκεκριμένα δηλαδή δεν βγάζουν φανταστικές γραμμές!!! Είναι έγκυρα πολύ κατ εμέ πολύ καλύτερα από επονημα!! Εγώ @Σταυρι πιστεύω πως είναι ξεκάθαρο θετικό ας κάνει άλλο ένα το πρωί και θα φανεί που τι να φανεί φαίνεται καν νικά! @diana8περιμένουμε νέα σου με αγονια!!! Δεν είναι απαρετητο τα πονάκια να καταλήγουν σε περίοδο! Εγώ ακόμα πονάω φοβάμαι ότι άμα πάω τουαλέτα ? θα δω τίποτα αιμα!!! Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα!!! ? ? ? ? ? ? ? 

Καλησπέρα @Mamounitsa ?? μακάρι να σας πω ευχάριστα νέα σε λίγες μερουλες ❤️❤️ Αν και δεν νομίζω γατί όσο το σκέφτομαι σίγουρα δεν έρχεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!!!μέσα από τη καρδιά μου πραγματικά!!!!Μακάρι να πάνε όλα καλα!!!Έχεις μπει ήδη στην διαδικασία; Εγώ  έστω δύο ωάρια να μέσω για αρχή ευχαριστημένη θα είμαι σιγά σιγά θα μαζευω !!???!!

Σε ευχαριστώ πολύ! !

Θα ξεκινήσουμε σε αυτό τον κύκλο, μόλις αδιαθετησω.

Κι εγώ μάζεμα θα κάνω αλλά με αυτή τη μέθοδο.

Βέβαια δεν ξέρω καθόλου πώς θα αντιδράσει ο οργανισμός μου οπότε βλέποντας και κάνοντας. 

Αν είσαι υπέρ του φυσικού πιστεύω είναι μια ωραία παραλλαγή να ακολουθήσεις, α μη τι άλλο σου εξασφαλίζει το ωαριο του κύκλου που με τον απλό φυσικό δεν μπορείς πάντα να έχεις.Αν χρειαστείς κάποια πληροφορία πες μου,βέβαια εντυπώσεις ακόμη δεν έχω αλλά σύντομα θα μαι σε θέση να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι ομως εχω μιλησει με την εταιρεία κ ειπαν οτι ειναι γραμμή εξαχνωσης κ οφείλεται στη συσταση των ουρων.Κατι που χρειάζεται διερευνηση.

 

Άρα σου είπε ότι όντως υπάρχει κάποιο προβλημα και σου βγαίνουν έτσι αχνά!! Έχω κάνει άπειρα τετοια τεστ και ουδέποτε μου εμφάνισε δίπλα άλλη γραμμή παρα μόνο όταν ήμουν έγκυος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!!!μέσα από τη καρδιά μου πραγματικά!!!!Μακάρι να πάνε όλα καλα!!!Έχεις μπει ήδη στην διαδικασία; Εγώ  έστω δύο ωάρια να μέσω για αρχή ευχαριστημένη θα είμαι σιγά σιγά θα μαζευω !!???!!

Για πότε το σκέφτεσαι εσύ? Εγώ από Γενάρη με το καλό. Του 82 δεν είσαι? Καλά θυμάμαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η melita11 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι καινούργια στην παρέα σας!!

Ελπίζω όσες προσπαθούμε για μωράκι να τα καταφέρουμε πολύ πολύ σύντομα!!

Ήθελα να ρωτήσω και εσάς που προσπαθείτε για μωράκι, αν παίρνετε φολλικό οξύ, και αν ναι πόσο καιρό πριν από την εγκυμοσύνη χρειάζεται να παίρνουμε??

Καλως ήρθες κορίτσι μου!! Συνήθως οι γιατροι το δίνουν όταν μένεις έγκυος αλλά μπορείς να το πάρεις και πριν τώρα το ποσό είναι στην κρίση κάθε γιατρού καλύτερα να ρωτήσεις τον δικό σου γιατρό να σε κατευθύνει!! Εμένα ας πούμε δεν μου το έχει δώσει καθόλου τώρα που προσπαθώ μου το δίνει μόνο όταν μενω ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Τώρα που το βλέπω, σκέτη παραπλάνηση το nickname μου. Πλέον ειμαι η Γιάννα 37!!!!?

Πάμε προς τα πίσω καλέ τα χρόνια ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Σε αλλα νέα εγώ υποτίθεται περιμενω αύριο περίοδο και δεν έχω κανένα σημάδι εμφανίσης της ?????

Αντε βρε να συνεχίσεις να μην έχεις τέτοια σημάδια! Μόλις περάσει κι ένα διήμερο θα έχεις άλλο αέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...