Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλώς την για πες μας για σένα... Ποτέ περιμένεις για να σε βάλει η @Bebouli στη λίστα.... 

Καλώς σας βρήκα! 

Έχω δύο βιοχημικές σε διάστημα 4 μηνών. Πολύ εύκολη σύλληψη αλλά δεν προχωράει με τίποτα.... Πολύ χαμηλή χοριακη και στις 2. 

Τον επόμενο μήνα στο πινακακι! Περιμένω περίοδο σε καμμία εβδομάδα για να αρχίσουμε επιτέλους πάλι τις προσπάθειες.

Θα μου δώσετε λίγο χρόνο να μάθω και για σας ε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Επειδη μπορεί να κάνω κ εγω υστεροσκόπηση, θελω τη γνωμη σου γιατι φοβαμαι λιγο...

Σε ευχαριστώ πολύ!Στις 23 θα την κάνω και θα σε ενημερώσω ? Απ' ότι μου έχει πει μια κοπέλα δεν είναι κάτι ? γίνεται με μέθη οπότε δε θα καταλάβω τίποτα....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η whatever είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Διάβασα ότι βρέχει μωράκια εδώ μέσα και είπα να εμφανιστω και γω μπας και κολλήσω!!! 

Συγχαρητήρια @Wannabeamammy και @Mamounitsa ! Να έχετε μια τελειομηνη εγκυμοσύνη !

 

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ εύχομαι να έχεις κολλήσει ήδη αυτή τη στιγμή!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!Στις 23 θα την κάνω και θα σε ενημερώσω ? Απ' ότι μου έχει πει μια κοπέλα δεν είναι κάτι ? γίνεται με μέθη οπότε δε θα καταλάβω τίποτα....?

Καλη επιτυχία κ εύχομαι σύντομα να είσαι εγγυουλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλη επιτυχία κ εύχομαι σύντομα να είσαι εγγυουλα! 

Σε ευχαριστώ πολύ, να είσαι καλά!Και σε σένα το ίδιο εύχομαι!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εχεις δίκιο κοπέλα μου αλλα και τι άλλο να κάνω;;Να τα παρατησω ολα εν λευκώ;;Πηρα τηλ. τον γιατρο και αν δεν αδιαθετησώ σε 3 μερες να παω να με δει..

Καλύτερα να κάνεις υπομονή κ να περιμένεις τις συμβουλές του γιατρού σου. Εκείνος ξέρει καλύτερα... Καταλαβαίνω το άγχος σου, αλλά μην αναλωνεσαι στο να κάνεις τεστ και να πέφτει η ψυχολογία σου πιο πολύ... Κακό σε εσένα κάνεις... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιααααα! Τι κάνουμε??? 

@Jesabell και @ViKcy πως είστε νιώθετε κάτι!???? 

Εμένα η αγωνία παρατείνετε ήταν να κάνω σήμερα τη 2η χοριακη αλλά ο γιατρός μου είπα Παρασκευή και έχω άγχος για το αν αυξάνεται!!!! Πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσιααααα! Τι κάνουμε??? 

@Jesabell και @ViKcy πως είστε νιώθετε κάτι!???? 

Εμένα η αγωνία παρατείνετε ήταν να κάνω σήμερα τη 2η χοριακη αλλά ο γιατρός μου είπα Παρασκευή και έχω άγχος για το αν αυξάνεται!!!! Πφφφ

Καλημέρα γκαστρουλα μας!!!!

Αφού είσαι μια χαρά κ δεν έχεις κάτι την Παρασκευή θα πάρεις ναααα μια χοριακη με το συμπάθειο!!!!όλα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Να μαντέψω????? Μήπως τις τελείωσε η περίοδος και ξεκίνησε το πανηγύρι????!!!!!! 

@Bebouli & @Mamounitsa. ..οχι αγαπημενες μου εδω ειμαι. ..απλα ειχα πολυ δουλεια χτες και κανω και κατι πραγματακια στο σπιτι ...πηρα ενα μπουφε προγραμματιζω και βαψιμο και ειμαι στο ψαξιμο...το 3 ημερο ταξιδι αναψυχης( τερμα σεξ εννοω) αρχιζει απ το σκ νομιζω προς δευτερα..... Αν οντως τα καταλαβαινα σωστα....παντως εγω χτες παρελαβα προιον...20 ωορηξιας και 5 εγκυμ. Εσεις τι κανετε??? Μαμουνιτσα μου πως εισαι εγκυουλα μας??????

@Bebouli τωρα πρεπει να κανουμε πιο στενη παρεα με τη μαμουνιτσα για να κολλησουμε εγκυμοσυνη...! Το νου σου...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Και καλη σχολικη σεζον σημερα σε οσες μανουλες εχουν να στειλουν παιδακια στο σχολειο! Καλο κουραγιο!!! @Bebouli εμεις ας κανουμε εν βημα πισω και ας ασχοληθουμε λιγο ακομα με τα σπερμαζωαρια ( αν θυμασαι σχολειο ειχαμε στη βιολογια κεφαλαιο γι αυτα ..ποιος να σου ελεγε τοτε οτι τωρα οτι θα γινοσουν δασκαλος στο ειδος) κλαμαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα γκαστρουλα μας!!!!

Αφού είσαι μια χαρά κ δεν έχεις κάτι την Παρασκευή θα πάρεις ναααα μια χοριακη με το συμπάθειο!!!!όλα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι!!!!

Αχ μακαρι!!! Άγχος αυτές η χοριακης εσύ πότε θα κάνεις χοριακη? Παρασκευή ή Σάββατο!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Καλημερα! Και καλη σχολικη σεζον σημερα σε οσες μανουλες εχουν να στειλουν παιδακια στο σχολειο! Καλο κουραγιο!!! @Bebouli εμεις ας κανουμε εν βημα πισω και ας ασχοληθουμε λιγο ακομα με τα σπερμαζωαρια ( αν θυμασαι σχολειο ειχαμε στη βιολογια κεφαλαιο γι αυτα ..ποιος να σου ελεγε τοτε οτι τωρα οτι θα γινοσουν δασκαλος στο ειδος) κλαμαααα

Καλημέρα αααα ααααα αααα με συγχωρείς το ότι κάνεις δουλειές σε σημενει πως δεν θα δίνεις το παρών είσαι εδώ να ανεβάζεις την ομάδα λίγο γιατί υπάρχει ένα πεσημο χάχα!! Εγώ καλά είμαι αγχωμένη μόνο αλλά νομίζω το ελέγχω!!! Τα πείρες τα τεστακια από βδομάδα θα τα ξεκινήσεις ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

@Bebouli & @Mamounitsa. ..οχι αγαπημενες μου εδω ειμαι. ..απλα ειχα πολυ δουλεια χτες και κανω και κατι πραγματακια στο σπιτι ...πηρα ενα μπουφε προγραμματιζω και βαψιμο και ειμαι στο ψαξιμο...το 3 ημερο ταξιδι αναψυχης( τερμα σεξ εννοω) αρχιζει απ το σκ νομιζω προς δευτερα..... Αν οντως τα καταλαβαινα σωστα....παντως εγω χτες παρελαβα προιον...20 ωορηξιας και 5 εγκυμ. Εσεις τι κανετε??? Μαμουνιτσα μου πως εισαι εγκυουλα μας??????

@Bebouli τωρα πρεπει να κανουμε πιο στενη παρεα με τη μαμουνιτσα για να κολλησουμε εγκυμοσυνη...! Το νου σου...?

Κσλημερα κοριτσακια μου εγω αδιαθετησα και επισημα σημερα τα ξημερωματα.. δε βαριεσαι συνιθισμενα τα βουνα. Κοιταξτε ομως αυτο που μου εστειλε η κουμπαρα μου. Εσεις βλεπετε κατι?  Ειναι ν αδιαθετησει σε 2 μερες επισης προσφατα χωρισε μετα απο 13 χρονια σχεση γαμο? Εγω τις λεω δεν βλεπω κατι.

20190911_075639.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κσλημερα κοριτσακια μου εγω αδιαθετησα και επισημα σημερα τα ξημερωματα.. δε βαριεσαι συνιθισμενα τα βουνα. Κοιταξτε ομως αυτο που μου εστειλε η κουμπαρα μου. Εσεις βλεπετε κατι?  Ειναι ν αδιαθετησει σε 2 μερες επισης προσφατα χωρισε μετα απο 13 χρονια σχεση γαμο? Εγω τις λεω δεν βλεπω κατι.

20190911_075639.jpg

Ωχχχχχχ εγώ κάτι βλέπω!!!!!! Πρόσφατα χώρισε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κσλημερα κοριτσακια μου εγω αδιαθετησα και επισημα σημερα τα ξημερωματα.. δε βαριεσαι συνιθισμενα τα βουνα. Κοιταξτε ομως αυτο που μου εστειλε η κουμπαρα μου. Εσεις βλεπετε κατι?  Ειναι ν αδιαθετησει σε 2 μερες επισης προσφατα χωρισε μετα απο 13 χρονια σχεση γαμο? Εγω τις λεω δεν βλεπω κατι.

20190911_075639.jpg

 ναι κάτι φαίνεται ας κάνει μια χοριακη να βεβαιωθεί!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

 ναι κάτι φαίνεται ας κάνει μια χοριακη να βεβαιωθεί!! 

Προσφατα ναι την εδιωξε απο το σπιτι ο κυριος γιατι ερωτευτηκε αλλη και τωρα ειναι ξεκρεμαστη η κοπελα και μ αυτο εχει πελαγωσει εγω ομως ωρε κοριτσια δεν βλεπω κατι και τις ειπα να μην αγχωνετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κσλημερα κοριτσακια μου εγω αδιαθετησα και επισημα σημερα τα ξημερωματα.. δε βαριεσαι συνιθισμενα τα βουνα. Κοιταξτε ομως αυτο που μου εστειλε η κουμπαρα μου. Εσεις βλεπετε κατι?  Ειναι ν αδιαθετησει σε 2 μερες επισης προσφατα χωρισε μετα απο 13 χρονια σχεση γαμο? Εγω τις λεω δεν βλεπω κατι.

20190911_075639.jpg

rbFm9l0.jpg

 

 

Υπάρχει κάτι αχνό εκεί....
Εύχομαι να πάνε όλα καλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Προσφατα ναι την εδιωξε απο το σπιτι ο κυριος γιατι ερωτευτηκε αλλη και τωρα ειναι ξεκρεμαστη η κοπελα και μ αυτο εχει πελαγωσει εγω ομως ωρε κοριτσια δεν βλεπω κατι και τις ειπα να μην αγχωνετε.

Έλεος!! Φαίνεται μια άχνη γραμμουλα και αυτά τα τεστ ρε συ δεν εμφανίζουν την γραμμή εξατμισης! Ας επαναλάβει ένα αύριο η ας πάει για χοριακη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Έλεος!! Φαίνεται μια άχνη γραμμουλα και αυτά τα τεστ ρε συ δεν εμφανίζουν την γραμμή εξατμισης! Ας επαναλάβει ένα αύριο η ας πάει για χοριακη!! 

Το χει κανει χωρις να εχει καθυστερηση.. αλλα και παλι πρεπει να βγαλεις τα ματια σου επισης μου λεει οτι αυτο το αχνο( ας πουμε) το ειδε μετα απο 5 λεπτα οχι κατευθειαν. Καλα αν ειναι εγκυος θα παθει γιατι προσπαθουσαν πολλα χρονια κσι τωρα που ηρθε δεν υπαρχουν καλες προυποθεσεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα αααα ααααα αααα με συγχωρείς το ότι κάνεις δουλειές σε σημενει πως δεν θα δίνεις το παρών είσαι εδώ να ανεβάζεις την ομάδα λίγο γιατί υπάρχει ένα πεσημο χάχα!! Εγώ καλά είμαι αγχωμένη μόνο αλλά νομίζω το ελέγχω!!! Τα πείρες τα τεστακια από βδομάδα θα τα ξεκινήσεις ε? 

Γιατι εισαι αγχωμενη????? Κοψε σιγα σιγα τσιγαρο και αφοσιωσου στο παιδακι και στο βρεφακι σου...πετυχες το στοχο και ευχομαστε ολα να πανε καλα....ποιος επεσε και γιατι????? Χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Γεια σου Μανταρινάκι! Μπαίνω αρκετά αραιά πια... όχι για κάποιο άλλο λόγο αλλά δεν έχω κ κάτι να αναφέρω! Πλέον έχω αρχίσει να κοιτάζω προς μια πιο οργανωμένη προσπάθεια κ σχεδιάζω με το γιατρό τα επόμενα βήματα. Όταν θα έχω κάτι πιο ευχάριστο θα ενημερώσω!!! Ευχαριστώ που πάντα με θυμάσαι!

Εσύ πως είσαι; το Δεκέμβρη δεν περιμένεις;;; με το καλό κοριτσάκι!

Εύχομαι τα καλύτερα κοπέλα μου!! Όλα να σου έρθουν εύκολα από εδώ και πέρα!! Εγώ ναι το πρώτο 15ημερο του Δεκεμρβιου περιμένω το κοριτσάκι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κσλημερα κοριτσακια μου εγω αδιαθετησα και επισημα σημερα τα ξημερωματα.. δε βαριεσαι συνιθισμενα τα βουνα. Κοιταξτε ομως αυτο που μου εστειλε η κουμπαρα μου. Εσεις βλεπετε κατι?  Ειναι ν αδιαθετησει σε 2 μερες επισης προσφατα χωρισε μετα απο 13 χρονια σχεση γαμο? Εγω τις λεω δεν βλεπω κατι.

20190911_075639.jpg

Δεν πειραζει...παμε δυνατα για νεο κυκλο...δες εμενα μπαινω ηδη...παει η κοκκινομουρααα χτες την αποχαιρετησα! Κοιτα εγω που ειμαι λιγο ασχετη και που γενικα θελω αποδειξεις και σκηνικα σαν της @Mamounitsa δεν θα το εδινα σημασια ..αλλα επειδη με πολυ φαντασια ισως εχει μια σκια αν δεν ειναι παραπλανιτικη η φωτο με το φωτισμο...ας κανει ενα σε λιγες μερες για σιγουρια...αλλα προσγειωμενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Κρίμα ρε Bebouli τι να πω ίσως τον άλλο μήνα τα δώσετε όλα για όλα και είναι ο επόμενος ο τυχερός σας και στο εύχομαι!!!! 

Αχ ρε μακαρι....αιντεεεεε κανε το σταυρο σου και συ μαρη να κανω και εγω ...ψακασε μας και εσυ με μπεμπιαση να ησυχασουμε ....να μιλαμε μετα για καροτσια και για θηλασμους ..βαρεθηκα να μιλαω για σεξ και σπερματοζωαρια...ελεος πια...ας πιασω και ας γεννησω και θα του πω μετα το και το....το και το μωρακι που με εσκασες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Όχι μάλλον θα πας!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα κι εγώ μελαγχόλησα αρκετά σήμερα !!

Αιντε ρε συνελθετε....μη τα ξαναλεμε ...καθε μηνα ευκαιρια εχετε και με τα μωρα μετα μια ζωη θα ειμαστε...δεν εγινε τωρα θσ γινει τον αλλο μηνα....σιγαααααα αιντε σηκωστε τα κεφαλια ψηλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Αχ ρε μακαρι....αιντεεεεε κανε το σταυρο σου και συ μαρη να κανω και εγω ...ψακασε μας και εσυ με μπεμπιαση να ησυχασουμε ....να μιλαμε μετα για καροτσια και για θηλασμους ..βαρεθηκα να μιλαω για σεξ και σπερματοζωαρια...ελεος πια...ας πιασω και ας γεννησω και θα του πω μετα το και το....το και το μωρακι που με εσκασες...

Χάχα κοριτσι εχω ρίξει όσο περισσότερο ψεκασμα μπορώ να ξέρεις!!! Γενικά έχω αγχωθεί για τη χοριακη θα ανέβει θα είναι όλα καλά θα είναι γερό το μωρό θα είναι αγόρι? Χαχαχα αστιευωμαι αλλά γενικά ένα άγχος με διακατέχει! Επισης φίλη μου δε κατάλαβενω τι έχουν τα σπερματοζωαριο και το σεξ χαχα έχουν κ αυτά τη χάρη τους γιατί μετά το θετικό τεστακι θα τα ξεχάσεις κ δεν θα μιλάς μόνο για καρότσια και κορδέλες αλλά και για γεμάτες πάνες χααχα!!!! Απολαύστε σεξξξξ δημιουργικό και το σπορι θα τρυπώσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...