Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!!Τι κάνετε; Εγώ πάντως αμα δεν έχω 4,5 μέρες καθυστέρηση τεστ δεν πρόκειται να κάνω!!2 φορές που μου έτυχε να κανω κύκλο την μια 32 την άλλη 34  και ένα τεστ και χωριακη φυσικά αρνητικά είχα στεναχωρεθει παρά πολύ!!!και εννοείται μετά ήρθε!!το καλό είναι ότι δεν μου έχει ξανατυχει πάντα έρχεται στην ώρα τής!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Σας έχασα και τις δυο και λέω τι απέγιναν.. και η @Χρυσάφω έχει καιρό να γράψει... κορίτσια καλά να είστε και κάντε ότι σας ευχαριστεί!! 

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για το ενδιαφερον..Εδω τριγυρίζω ,διχως καμμια εξέλιξη...Να είσαι καλα!Τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερουδια εγω λεω να κανει το @Bebouli???? αλλα και εσυ @Mamounitsa πες μας τι συμπωματα ειχες πριν πριν τη καθυστερηση.

Έκανε έκανε και ένα αρνητικό να με το συμπάθειο!!! Δεν βαριέσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Έκανε έκανε και ένα αρνητικό να με το συμπάθειο!!! Δεν βαριέσαι 

Νωρις το εκανες @Bebouli.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια , έχω πεθάνει στις κράμπες στη μήτρα  κ μαχαιριές στην μεση .  Πήρα τηλ τη γιατρό Μ πε να μη σταματήσω την προγεστερόνη κ να πάω την Πέμπτη να κάνω μια χοριακη το πρωί. Οπότε κ εγώ τότε θα σας πω νέα αρνητικά μάλλον. .γιατί ακομα κ με την προγεστερόνη που υποτίθεται δεν αδιαθετεις εγώ νιώθω έτοιμη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Νωρις το εκανες @Bebouli.

Μπα 2 μέρες πριν την περίοδο θα έδειχνε!! Απλά εύχομαι να μην αργήσει να έρθει έχω και γάμο το αλλο Σάββατο στενού συγγενικού προσώπου!!! Ωχ αμάν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!Τι κάνετε; Εγώ πάντως αμα δεν έχω 4,5 μέρες καθυστέρηση τεστ δεν πρόκειται να κάνω!!2 φορές που μου έτυχε να κανω κύκλο την μια 32 την άλλη 34  και ένα τεστ και χωριακη φυσικά αρνητικά είχα στεναχωρεθει παρά πολύ!!!και εννοείται μετά ήρθε!!το καλό είναι ότι δεν μου έχει ξανατυχει πάντα έρχεται στην ώρα τής!!

Ακριβώς το ίδιο Κ εγώ. Περισυ το Σεπτέμβριο 32 μέρες Κ τώρα ένα χρόνο ακριβώς μετά 34...!δεύτερη φορά μ συνέβη Κ μένα σε κατά τα άλλα σταθερο κύκλο.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια , έχω πεθάνει στις κράμπες στη μήτρα  κ μαχαιριές στην μεση .  Πήρα τηλ τη γιατρό Μ πε να μη σταματήσω την προγεστερόνη κ να πάω την Πέμπτη να κάνω μια χοριακη το πρωί. Οπότε κ εγώ τότε θα σας πω νέα αρνητικά μάλλον. .γιατί ακομα κ με την προγεστερόνη που υποτίθεται δεν αδιαθετεις εγώ νιώθω έτοιμη... 

Αχ υπομονή 2 μέρες ακόμη!!! Ελπίζω όμως να έχεις θετικά νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Ακριβώς το ίδιο Κ εγώ. Περισυ το Σεπτέμβριο 32 μέρες Κ τώρα ένα χρόνο ακριβώς μετά 34...!δεύτερη φορά μ συνέβη Κ μένα σε κατά τα άλλα σταθερο κύκλο.  

Συμβαίνουν και αυτά!!!Πάντως η γιατρός μου μου είπε ότι καθυστέρηση θεωρούμε από 7 μέρες και πάνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια , έχω πεθάνει στις κράμπες στη μήτρα  κ μαχαιριές στην μεση .  Πήρα τηλ τη γιατρό Μ πε να μη σταματήσω την προγεστερόνη κ να πάω την Πέμπτη να κάνω μια χοριακη το πρωί. Οπότε κ εγώ τότε θα σας πω νέα αρνητικά μάλλον. .γιατί ακομα κ με την προγεστερόνη που υποτίθεται δεν αδιαθετεις εγώ νιώθω έτοιμη... 

Γιατί να είναι αρνητικά; Αφού λένε ότι αυτά είναι συμπτώματα!!!!!Εσύ που πήρες και τα χάπια έχεις περισσότερες πιθανότητες!!!Η προγεστερόνη μπορεί να δημιουργήσει τέτοια σύμπτωματα; Δεν νομίζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια , έχω πεθάνει στις κράμπες στη μήτρα  κ μαχαιριές στην μεση .  Πήρα τηλ τη γιατρό Μ πε να μη σταματήσω την προγεστερόνη κ να πάω την Πέμπτη να κάνω μια χοριακη το πρωί. Οπότε κ εγώ τότε θα σας πω νέα αρνητικά μάλλον. .γιατί ακομα κ με την προγεστερόνη που υποτίθεται δεν αδιαθετεις εγώ νιώθω έτοιμη... 

Ίσως είναι για καλό. Κ γω πονουσα. Κ λέω έρχεται. Θερμοκρασία μετράς καθόλου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια , έχω πεθάνει στις κράμπες στη μήτρα  κ μαχαιριές στην μεση .  Πήρα τηλ τη γιατρό Μ πε να μη σταματήσω την προγεστερόνη κ να πάω την Πέμπτη να κάνω μια χοριακη το πρωί. Οπότε κ εγώ τότε θα σας πω νέα αρνητικά μάλλον. .γιατί ακομα κ με την προγεστερόνη που υποτίθεται δεν αδιαθετεις εγώ νιώθω έτοιμη... 

Πάντως όλες όσες έχουν μείνει έγκυες αυτά τα συμπτώματα περιγράφουν ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Συμβαίνουν και αυτά!!!Πάντως η γιατρός μου μου είπε ότι καθυστέρηση θεωρούμε από 7 μέρες και πάνω!!

Έμενα Μου είπε +-5 είναι οκ να μην ανησυχώ...!είχα αγχωθεί η αλήθεια είναι Αλλά οκ ήρθε Κ ηρέμησα .πάμε παρακάτω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αυτο πως σας φαινεται;;

IMG_20190910_074253.jpg

Δεν βλέπω κάτι... Δικό σου είναι? Σου ήρθε τελικά περίοδος που περίμενες μήνες?? Τι είπε ο γιατρός? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Δεν βλέπω κάτι... Δικό σου είναι? Σου ήρθε τελικά περίοδος που περίμενες μήνες?? Τι είπε ο γιατρός? 

Ο γιατρος μου ειπε να περιμενω...Απλα.Ειχα δει μικρα ωαρία πριν 1 μηνα..Δεν τα ξαναπαρακολουθησα..Το  αφησα στην τυχη του.Απο χτες ανακατευομαι ,ποναει η μεση μου και καινε οι ωοθηκες..Τι να πω..Μαλλον θα αδιαθετησω επιτελους.

Σε αυχαριστω για την απαντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια Καλημέρα!! καταρχήν συγχαρητήρια στα κορίτσια που είχαν θετικό τεστακι!! Με το καλό κορίτσια μου, μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!! Η @Γιάννα 36 και η @Tokyo δεν είναι σε αυτό το γκρουπάκι;; 

Γεια σου Μανταρινάκι! Μπαίνω αρκετά αραιά πια... όχι για κάποιο άλλο λόγο αλλά δεν έχω κ κάτι να αναφέρω! Πλέον έχω αρχίσει να κοιτάζω προς μια πιο οργανωμένη προσπάθεια κ σχεδιάζω με το γιατρό τα επόμενα βήματα. Όταν θα έχω κάτι πιο ευχάριστο θα ενημερώσω!!! Ευχαριστώ που πάντα με θυμάσαι!

Εσύ πως είσαι; το Δεκέμβρη δεν περιμένεις;;; με το καλό κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ο γιατρος μου ειπε να περιμενω...Απλα.Ειχα δει μικρα ωαρία πριν 1 μηνα..Δεν τα ξαναπαρακολουθησα..Το  αφησα στην τυχη του.Απο χτες ανακατευομαι ,ποναει η μεση μου και καινε οι ωοθηκες..Τι να πω..Μαλλον θα αδιαθετησω επιτελους.

Σε αυχαριστω για την απαντηση.

Χάπια για να έρθει περίοδος δεν σου έδωσε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αυτο πως σας φαινεται;;

IMG_20190910_074253.jpg

Δεν φαίνεται καν άχνη γραμμή από δίπλα εσύ βλέπεις κάτι και δ ν φαίνεται στην φωτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Δεν φαίνεται καν άχνη γραμμή από δίπλα εσύ βλέπεις κάτι και δ ν φαίνεται στην φωτο?

Ναι κοριτσια ,βλέπω..Σε μεγενθυση χανει η φωτο.Ενδεχεται να ειναι η γραμμη αξαχνωσης..Τ παντων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια , έχω πεθάνει στις κράμπες στη μήτρα  κ μαχαιριές στην μεση .  Πήρα τηλ τη γιατρό Μ πε να μη σταματήσω την προγεστερόνη κ να πάω την Πέμπτη να κάνω μια χοριακη το πρωί. Οπότε κ εγώ τότε θα σας πω νέα αρνητικά μάλλον. .γιατί ακομα κ με την προγεστερόνη που υποτίθεται δεν αδιαθετεις εγώ νιώθω έτοιμη... 

Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα έντονους πόνους περιόδου κ έλεγα οκ αυτό ήταν θα αδιαθετισω.... Εικρικρινα σου εύχομαι να δεις μια θετικότατη χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Χάπια για να έρθει περίοδος δεν σου έδωσε? 

Δεν μου εδωσε..Πρότεινε να περιμενουμε..Και αλλη φορα που τα ειχα παρει μετα απο ενα μηνα αδιαθετησα..Δεν με βοηθησαν ιδιαιτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Δεν μου εδωσε..Πρότεινε να περιμενουμε..Και αλλη φορα που τα ειχα παρει μετα απο ενα μηνα αδιαθετησα..Δεν με βοηθησαν ιδιαιτερα..

Ok εσύ ξέρεις... Πολύ παίδεμα πάντως. 3 μέρες μου αργεί και δεν αντέχω, χαρά στο κουράγιο σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Δεν φαίνεται καν άχνη γραμμή από δίπλα εσύ βλέπεις κάτι και δ ν φαίνεται στην φωτο?

Εγώ πάλι κάτι αχνό βλέπω!!!! Πότε περιμένεις περίοδο!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Εγώ πάλι κάτι αχνό βλέπω!!!! Πότε περιμένεις περίοδο!? 

Τωρα και 2 μερες εχω εντονους πονους περιοδου...Καινε οι ωοθηκες μου ,ποναει η μεση μου και ανακατευομαι..Λογικα θα αδιαθετησω σύντομα..Το τεστ εινια 10 μερες μετα την επαφη..Να περιμενω λίγο;;;Ααα και ανεβασμενη θερμοκρασια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...