Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Wannabeamammy είπε:

Πηγα στο γιατρό αλλα δε χαμογελασε και πολύ μόλις είδε τη δίκερη μήτρα μου ... καρδουλα θα ακουσουμε με το καλό την επόμενη εβδομαδα γιατι είμαι στην 5η !!!!! Αχ κορίτσια αν βλεπατε την αγωνία μου ... κοιτουσε απο δω κ απο κει κ ξανακοιτουσε και το μόνο που είπε ειναι μην αγχώνεσαι είσαι έγκυος .... κ μετα που συζητήσαμε αρχισε να μου λέει πως είναι πολυ νωρις και θελει κ αλλες εξετάσεις κ με ξαναεστειλε για χοριακη η οποια ευτυχως βγηκε καλη . Μου ειπε επίσης να ξανακανω κ αλλη μια χοριακή μεσα στην εβδομαδα πριν παω .... ειμαι στεναχωρημένη ....

Εγω θα προτινα να μην σκεφτεσαι αρνητικα γιατι πρωτον εισαι εγκυος και δεν κανει...δευτερον επιβαρυνεις τη ψυχολογια σου για κατι που απλα διαβασες και δεν ειναι απαραιτητα κακο οπως νομιζεις...τριτον οι γιατροι παντα και για ολα ειναι συγκρατημενοι και παντα κρατανε μικρο καλαθι και ειδικα σε μια εγκυμοσυνη οποτε μη κολλας σ αυτο...τεταρτον εγω διαβασα γι αυτο το πραγμα και δεν μου σχηματισα κακη εντυπωση , καταλαβα οτι θα προσεξεις παραπανω και οτι μαλλον θα κανεις καισαρικη...δεν ειναι προβλημα που εσκασε..ανατομικο ειναι και.εχουν γεννησει ποσες γυναικες με μητρα τετοιου σχηματος...οποτε θες να ακουσεις μια θετικη πλευρα του πραγματος???? Το μωρουλι σου οταν με το καλο μεγαλωσει θα ειναι μεσα σε σχημα καρδουλας γιατι ετσι φαινεται στη δικερη...ηρεμησε χαλαρωσε και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και κυριως μη διαβαζεις πολλαααααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Δε το πιστευωωωωωωωωωω κορίτσια τρέμω!!!!!! 

 

Τι τέλεια νέα! Μπράβο σου, κοριτσάκι! Όλα καλά να πάνε! ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Χαχαχαχα μάλιστα!!!!φοβερή συμπτώση!!!!????

Αυτη θα ριναι η τυχερη σας παρασκευηωκαι 13 κοριτσια μου ειμαι σαββατογεννημενη εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Δε το πιστευωωωωωωωωωω κορίτσια τρέμω!!!!!! 

IMG_20190909_105309.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Με το καλό σου εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

☝️☝️

Εν τω μεταξύ, κοιτώντας τις γραμμές, πιστεύω πρέπει να δοθεί ένα συγχαρητήριο στo one step τεστ εγκυμοσύνης, που η @Mamounitsa έχει χοριακάρα 200 και αυτό υποτίθεται εντοπίζει από 10 και πάνω... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

☝️☝️

Εν τω μεταξύ, κοιτώντας τις γραμμές, πιστεύω πρέπει να δοθεί ένα συγχαρητήριο στo one step τεστ εγκυμοσύνης, που η @Mamounitsa έχει χοριακάρα 200 και αυτό υποτίθεται εντοπίζει από 10 και πάνω... ?

Λόγω αχνου το λες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η wild lavender είπε:

Τι τέλεια νέα! Μπράβο σου, κοριτσάκι! Όλα καλά να πάνε! ?

 

Εύχαριστω εύχομαι κ εσύ σύντομα με ευχάριστα νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βικούλα88 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Με το καλό σου εύχομαι!!

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ,!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Αυτη θα ριναι η τυχερη σας παρασκευηωκαι 13 κοριτσια μου ειμαι σαββατογεννημενη εγω.

Καλημερούδια!!! Άντε να δούμε.. εγώ δεν έχω πόνους περιόδου έχω κράμπες σήμερα στο κέντρο ακριβώς πονάω.. ούτε αριστερά ούτε δεξιά.. κ γενικότερα στο κέντρο ένιωθα τσιμπήματα.. περιμένουμε τα δικά σας νέα πρώτα κοντοζυγωνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η wild lavender είπε:

Ναι!

Παίζει ρόλο η ώρα που τα κάνεις, πόσο υγρά έχεις πιει και ακόμη και αν είχες ιδρώσει!!!! Έχω κάνει  στο παρελθόν τεστ τέτοιο με χοριακη γύρω στο 20 και ήταν πιο έντονη ? είναι απόλυτα αξιόπιστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημερούδια!!! Άντε να δούμε.. εγώ δεν έχω πόνους περιόδου έχω κράμπες σήμερα στο κέντρο ακριβώς πονάω.. ούτε αριστερά ούτε δεξιά.. κ γενικότερα στο κέντρο ένιωθα τσιμπήματα.. περιμένουμε τα δικά σας νέα πρώτα κοντοζυγωνει... 

Καλημεραααα!!! Ούτε εγώ έχω πόνους τιποτααα!! Τουλάχιστον αν είναι να έρθει να έρθει στην ώρα της να τελειώνω πφφ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Καλημεραααα!!! Ούτε εγώ έχω πόνους τιποτααα!! Τουλάχιστον αν είναι να έρθει να έρθει στην ώρα της να τελειώνω πφφ!! 

Δε Μ έχει περάσει αφού λέω τι γίνεται πρώτη φορά το παθαίνω κ όλα τα ρίχνω στην προγεστερόνη.. κράμπες στο κέντρο.... ακριβώς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Πείτε μου ότι έχουμε καμία για τεστακι σήμερα!!! Ποια θα είναι η θαρραλέα αλλά και τυχερή τις παρέας??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

@Wannabeamammy Συγχαρητήρια και σε σένα κοπέλα μου!!! Όλα καλά να πάνε!!! Στείλτε μας μπεμπεδοσκονη!!!!

Ευχαρισρω πολύ !!! Μακάρι ολα να πάνε καλα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια εγω θα εχω τα αναμενομενα παντως .. ηδη εχω λιγο πονο και λιγα τραβήγματακια και φανταστητε εβαλα και σερβιετακι γιατι εχω πολλα υγρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Πείτε μου ότι έχουμε καμία για τεστακι σήμερα!!! Ποια θα είναι η θαρραλέα αλλά και τυχερή τις παρέας??? 

Καλημερουδια εγω λεω να κανει το @Bebouli???? αλλα και εσυ @Mamounitsa πες μας τι συμπωματα ειχες πριν πριν τη καθυστερηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια Καλημέρα!! καταρχήν συγχαρητήρια στα κορίτσια που είχαν θετικό τεστακι!! Με το καλό κορίτσια μου, μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!! Η @Γιάννα 36 και η @Tokyo δεν είναι σε αυτό το γκρουπάκι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια Καλημέρα!! καταρχήν συγχαρητήρια στα κορίτσια που είχαν θετικό τεστακι!! Με το καλό κορίτσια μου, μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!! Η @Γιάννα 36 και η @Tokyo δεν είναι σε αυτό το γκρουπάκι;; 

Γεια σου μπουμπού! Εδώ είμαι απλά δεν συμμετέχω! Δεν έχω και κάτι καινούριο εξάλλου! Σας παρακολουθώ όμως ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερουδια εγω λεω να κανει το @Bebouli???? αλλα και εσυ @Mamounitsa πες μας τι συμπωματα ειχες πριν πριν τη καθυστερηση.

Καλημέρα μια χαρά είναι τα υγρά εγώ χάλασα μισό πακέτο σερβιέτες φορούσα τις τελευταίες 10 μέρες γιατί έλεγα έρχεται!!! Δεν είχα τίποτα κανένα σύμπτωμα μόνο πόνους περιόδου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα μια χαρά είναι τα υγρά εγώ χάλασα μισό πακέτο σερβιέτες φορούσα τις τελευταίες 10 μέρες γιατί έλεγα έρχεται!!! Δεν είχα τίποτα κανένα σύμπτωμα μόνο πόνους περιόδου! 

Χαχα σεξακι εκανα τη 13η μερα και οωρηξια εκανα τη 16η οποτε λιγο δύσκολο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Χαχα σεξακι εκανα τη 13η μερα και οωρηξια εκανα τη 16η οποτε λιγο δύσκολο. 

Χάχα λίγο δύσκολο όχι πολύ! Μιας και εγώ το μπέμπη μου έτσι τον έπιασα 10 σεξακι 14 ωορριξια!! Δε ξέρω πραγμ; τικα εύχομαι κάθε μέρα να ανεβενει κ ένα θετικό τεστακι εδώ φώτο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα λίγο δύσκολο όχι πολύ! Μιας και εγώ το μπέμπη μου έτσι τον έπιασα 10 σεξακι 14 ωορριξια!! Δε ξέρω πραγμ; τικα εύχομαι κάθε μέρα να ανεβενει κ ένα θετικό τεστακι εδώ 

Παντως ενω ειχα λιγα πονακια τωρα τιποτα. Μονο υγρα γι αυτο λεω θα ερθει γιατι ετσι ξεκιναω παντα.  Μακαρι να μην μου ερθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Γεια σου μπουμπού! Εδώ είμαι απλά δεν συμμετέχω! Δεν έχω και κάτι καινούριο εξάλλου! Σας παρακολουθώ όμως ❤️

Σας έχασα και τις δυο και λέω τι απέγιναν.. και η @Χρυσάφω έχει καιρό να γράψει... κορίτσια καλά να είστε και κάντε ότι σας ευχαριστεί!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...