Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Εγώ πριν ξεκίνησα με τη Γιατρο υπερήχους έπαιρνα της hometest γιατί έχει πολλααα συν δώρα τεστ εγκυμοσύνης.. (κακό αυτό)χαχαχααα... Την τελευταία φορά πήρα κ της clearblu το ηλεκτρονικό που σου δείχνει με μια φατσούλα τις δύο πιο γόνιμες μέρες.. είναι όμως πιο ακριβό ήλεκτρονικα θα το βρείτε γύρω στα 25€ στα φαρμακεία μπορεί κ 50 κ έχει μέσα 10 μόνο.. 

Αρα λες hometest να παρω?????? Καμια σχεση η τιμη που τα εβλεπα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Ναι ρε πολυ ξενερωμα ...ουτε να χαρουμε δεν μπορουμεεεε

Πρέπει να εισηγηθουμε απεριόριστα like κ να προσθέσουν κ καμία καινούργια φάτσα.. τι είναι αυτά τα βαρέθηκαμε.. sad , confused έλεος..χαχαααα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Αχ μακαρι να ειναι ετσι ρε...αλλα αληθεια τη τελευταια βδομαδα μεσα στο αγχος ειμαι  με βγαλαν το λαδι απ τη δουλεια...στην αδεια ειχα επαφες δυο σε καλες μερες.... Αλλα τι να πω....θα δειξει....

Έτσι θα είναι έτσι!! Τι θέλουν αυτοί στη δουλειά μην έρθω?? Μόνο φρύδι θα σηκώσω ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Αρα λες hometest να παρω?????? Καμια σχεση η τιμη που τα εβλεπα....

Πάρτα ναι ξεκινά Μ αυτά. Μη πάρεις όμως 10αδα. Πάρε λίγα παραπάνω να πειραματιστείς κ λίγο στην αρχή ..υπολόγισε κ δύο την ημέρα να Σαι σίγουρη... Καλά θα το ανεβάζεις κιόλας να τα βλέπουμε να σ λέμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Έτσι θα είναι έτσι!! Τι θέλουν αυτοί στη δουλειά μην έρθω?? Μόνο φρύδι θα σηκώσω ?????

Ελα ρε ταιρι να με σωσειςςςςςςς

Υπευθυνηλικια ηθελα και τωρα κατσε με το αγχος και την κοκκινοσκουφιτσα καθε μηνα να ερχεται....η εγκυμοσυνη κοβεται απ το αγχος ....η περιοδος γιατι δεν κοβεται???? Ειδες ατιμη ειναι σπαστικια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Πάρτα ναι ξεκινά Μ αυτά. Μη πάρεις όμως 10αδα. Πάρε λίγα παραπάνω να πειραματιστείς κ λίγο στην αρχή ..υπολόγισε κ δύο την ημέρα να Σαι σίγουρη... Καλά θα το ανεβάζεις κιόλας να τα βλέπουμε να σ λέμε..

Ναι ναιιιι γιατι σ αυτα λιγο αχρηστη ειμαι...κανω το δεκεμβριο το τεστ εγκυμοσυνης το κοιταω με τη μια λεω ...να μωρε αρνητικο γυρναω απ την αλλη ξανακοιταω βλεοω θετικο ....βγηκα εξω με το βρακι κατεβασμενο και το στομα ανοιχτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Ναι ναιιιι γιατι σ αυτα λιγο αχρηστη ειμαι...κανω το δεκεμβριο το τεστ εγκυμοσυνης το κοιταω με τη μια λεω ...να μωρε αρνητικο γυρναω απ την αλλη ξανακοιταω βλεοω θετικο ....βγηκα εξω με το βρακι κατεβασμενο και το στομα ανοιχτο.....

Χαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαψαχαχχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχ το έκανα εικόνα και πέθανα ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Χαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαψαχαχχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχ το έκανα εικόνα και πέθανα ?????

Σοκαριστηκα ρε.....δεν το περιμεναμε...και η μανα μου θεα...ειχε χιονια εκεινες τις μερες την παιρνω της λεω ετοιμασου να κρατας καροτσακι βολτα και τι μου λεει? Επεσες μαρη και σε βαλαν σε καροτσακι????? Συννενοηση μπουζουκι ρεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Σοκαριστηκα ρε.....δεν το περιμεναμε...και η μανα μου θεα...ειχε χιονια εκεινες τις μερες την παιρνω της λεω ετοιμασου να κρατας καροτσακι βολτα και τι μου λεει? Επεσες μαρη και σε βαλαν σε καροτσακι????? Συννενοηση μπουζουκι ρεεεε

Χαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχα η θέαρα χαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχα που να φανταστεί η γυναίκα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ναι ναιιιι γιατι σ αυτα λιγο αχρηστη ειμαι...κανω το δεκεμβριο το τεστ εγκυμοσυνης το κοιταω με τη μια λεω ...να μωρε αρνητικο γυρναω απ την αλλη ξανακοιταω βλεοω θετικο ....βγηκα εξω με το βρακι κατεβασμενο και το στομα ανοιχτο.....

????????????????Απίστευτη! Κι εσύ και η μάνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα τι κάνουμε??? @Titika88 πως είσαι έχεις κανένα συμπτώματα κι τίποτα??? Η @Wannabeamammy η εγκυουλα μας που είναι ρε παιδιά?????????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημεραααααααααα τι κάνουμε??? @Titika88 πως είσαι έχεις κανένα συμπτώματα κι τίποτα??? Η @Wannabeamammy η εγκυουλα μας που είναι ρε παιδιά?????????? 

Καλημερα και σε σενα μητερα! Μπα εγω δεν ελπιζω αυτο το μηνα σε κατι γιατι δεν ειναι σωστο το ταιμινγκ... Εχω κατι ενοχλησεις αλλα αυτο δεν μου λεει και κατι γιατι παντα εχω και την προηγουμενη φορα ειχα... Απλα νιωθω μπουκωμενη η αισθηση που εχουμε πριν την περιοδο...που να ξερεις ομως.....θα φανει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Καλημερα και σε σενα μητερα! Μπα εγω δεν ελπιζω αυτο το μηνα σε κατι γιατι δεν ειναι σωστο το ταιμινγκ... Εχω κατι ενοχλησεις αλλα αυτο δεν μου λεει και κατι γιατι παντα εχω και την προηγουμενη φορα ειχα... Απλα νιωθω μπουκωμενη η αισθηση που εχουμε πριν την περιοδο...που να ξερεις ομως.....θα φανει! 

Μη υο λες από τη στιγμή που έχουμε επαφουλες όλα είναι πιθανά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Μη υο λες από τη στιγμή που έχουμε επαφουλες όλα είναι πιθανά!!! 

Αχ!!!!! Τι να πω....μακαρι....εσενα ποσο ειναι το μικρουλι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημεραααααααααα τι κάνουμε??? @Titika88 πως είσαι έχεις κανένα συμπτώματα κι τίποτα??? Η @Wannabeamammy η εγκυουλα μας που είναι ρε παιδιά?????????? 

Καλημέρα κορίτσια !!! Αυριο θα πάω στο γιατρο ! Μολις το σιγουρεψουμε και απο κει θα το ανακοινωσω αυριο το βραδυ στον αντρα μου κ τους γονεις μου !!!?? μέχρι τότε έχω άγχος ? αλλα συναμα κάνω κ όνειρα ??.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!! Αυριο θα πάω στο γιατρο ! Μολις το σιγουρεψουμε και απο κει θα το ανακοινωσω αυριο το βραδυ στον αντρα μου κ τους γονεις μου !!!?? μέχρι τότε έχω άγχος ? αλλα συναμα κάνω κ όνειρα ??.  

Με το καλό να πας κορίτσι μου κ μη μας ξεχνάς να μας λες τα νεακια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Wannabeamammy είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!! Αυριο θα πάω στο γιατρο ! Μολις το σιγουρεψουμε και απο κει θα το ανακοινωσω αυριο το βραδυ στον αντρα μου κ τους γονεις μου !!!?? μέχρι τότε έχω άγχος ? αλλα συναμα κάνω κ όνειρα ??.  

Οοολα καλά θα είναι!! Θα δεις ένα ωραίο σακο στην κοιλίτσα!!! ?????? Εμείς αυτή τη φορά αποφασίσαμε να μην το πούμε πουθεα, μην περάσουμε πάλι τα ίδια που δεν έκλεινε το στόμα του ο πεθερός και το είχαν μάθει όλοι πριν καλά καλά το πω εγώ στη δουλειά μου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Οοολα καλά θα είναι!! Θα δεις ένα ωραίο σακο στην κοιλίτσα!!! ?????? Εμείς αυτή τη φορά αποφασίσαμε να μην το πούμε πουθεα, μην περάσουμε πάλι τα ίδια που δεν έκλεινε το στόμα του ο πεθερός και το είχαν μάθει όλοι πριν καλά καλά το πω εγώ στη δουλειά μου ??

Κορίτσι είσαι και εσυ έγκυος?? Ααα έχω χάσει επεισόδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια στις εγκυούλες μας. Όλα καλά εύχομαι να πάνε και η εγκυμοσύνη και η γέννα και με το καλό να υποδεχτείτε τα μωράκια σας. Εμένα σήμερα μου ήρθε η περίοδος σήμερα. Δεν πειράζει τον επόμενο μήνα! Σημασία έχει ότι μάθαμε τα καλά σας νέα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσι είσαι και εσυ έγκυος?? Ααα έχω χάσει επεισόδια 

Όχι καλέ!! Αν όμως μείνω δεν θα το πούμε χαχαχαχχαχαχαχα ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marla8 είπε:

Συγχαρητήρια στις εγκυούλες μας. Όλα καλά εύχομαι να πάνε και η εγκυμοσύνη και η γέννα και με το καλό να υποδεχτείτε τα μωράκια σας. Εμένα σήμερα μου ήρθε η περίοδος σήμερα. Δεν πειράζει τον επόμενο μήνα! Σημασία έχει ότι μάθαμε τα καλά σας νέα!!!!!!

Ρε την παλιοκοκκινομουρα!! Να τελειώσει να ξεκινήσεις δυναμικααα!! Ξεζουμισε τον λέμε!! Εσύ κάνεις τεστακια ωορρηξίας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εγω βρισκομαι 18η μερα του κυκλου ..(με κυκλο 28 μερες ) λιγα πονακια κατω χαμηλα τιποτα αλλο δεν νιωθω... και υπομονη μεχρι να περασουν οι μερες οσο γινεται χωρις αγχος και με θετικη σκεψη !!! ? η θερμοκρασια που την μετραω ειναι 36,4 

Προσπαθω καθε μερα να την σημειωνω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Ρε την παλιοκοκκινομουρα!! Να τελειώσει να ξεκινήσεις δυναμικααα!! Ξεζουμισε τον λέμε!! Εσύ κάνεις τεστακια ωορρηξίας?

Όχι δεν κάνω . Ξεκίνησα την ίδια θεραπεία που έκανα στο προηγούμενο μωρό και έχω κάποιες αναλύσεις ακόμη να κάνω και να δούμε πως θα πάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...