Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eirinik94 είπε:

Σου εύχομαι τα καλύτερα!! Μακάρι να έχεις ένα θετικό τεστακι! Εντάξει 4 μέρες πριν σε μερικές κοπέλες δείχνει! :)

Μακαρι κορίτσι μου να ναι καλά τα νέα και. Για τις δύο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι όμως υπάρχουν! Εγώ είμαι μια από αυτές! Αλλά λόγω της πρώτης μου απώλειας φοβόμουν να το λέω. Ίσως φαίνεται αστείο αλλά νόμιζα ότι μπορεί να το γουρσουζεψω. Επίσης δεν θα άντεχα για δεύτερη φορά τις εξηγήσεις. Επίσης με εκνεύριζε υπερβολικά το να με κοιτάνε συνέχεια στη κοιλιά. Το παθαίνετε εσείς κορίτσια ή εμένα είναι περίεργοι οι γύρω μου;

Οι αλήθεια είναι πως αν ξαναμεινω έγκυος δεν θα το πω σε όλους όπως έκανα την πρώτη φορά και έπρεπε να τους πω ότι απεβαλλα..ήταν τόσο ψυχοφθόρο..εμείς κάναμε τραπέζια πρώτο εγγόνι χαρές και πανηγύρια..Ω θεέ μου..τα σκέφτομαι και καταθλιβομαι..όποτε καταλαβαίνετε αυτή τη φορά θα το ξέρουν ελάχιστοι μέχρι να κλείσω και τον τρίτο..επίσης πιστεύω στη γλωσσοφαγιά όσο παλιομοδίτικο κι αν ακούγεται αλλά δεν θ το πω κυρίως γιατι την πάτησα την προηγούμενη φορά..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Σωστά τα λες!Και εμένα αλλοτε με αγχωνει κα άλλοτε όχι...

Γιατί σε αγχωνει; Ίσα ίσα βλέπεις ότι δεν είσαι μόνη σου σ' αυτό. Υπάρχουν εκατοντάδες κορίτσια που έχουν τις ίδιες ανησυχίες μ' εσένα. Κι αυτό το απρόσωπο που υπάρχει σε ένα φόρουμ ίσως και να μας βοηθάει να είμαστε πιο ανοιχτές και ειλικρινείς σε κάποια θέματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Εγώ πλέον προχωράω σε εξωσωματική οπότε και έχω χαθεί από αυτό το θεματάκι! Σας εύχομαι πραγματικά ό,τι το καλύτερο και σύντομα να έχετε ευχάριστα! Ειδικά @lactaki @Χρυσάφω @Maroulita? @Σταυρι που είστε πια οι παλιές που βλέπω ακόμα συχνά στο θεματάκι κ μοιραστήκαμε τόσα! Κ φυσικά σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! Όσο για το αγαπημένο club των 37 (ξέρουν αυτές) σύντομα όλες με ευχάριστα ? 

Φιλιά!

Να πανε ολα καλα κοριτσι μου..συντομα να μας ανακοινωσεις ευχαριστα!! Μη μας ξεχνας..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Εσύυυ!!!

Κοριτσι μου ευχαριστως αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα ειμαι ενταξει στην ενημερωση του!!

Αν δεν βρεθει καποια αλλη γα προσπαθησω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια θα  πρότεινα να ανοίξουμε ενα άλλο θεματάκι! Με αλλο τίτλο ,περισσότερο ελπιδοφόρο και να ανανεωθεί λίγο το όλο θέμα. Στο παρελθόν φτιάχναμε ένα κάθε μήνα και είχαν πολύ πλάκα οι ονομασίες και οι τίτλοι. Ασε που μπορούσες να το παρακολουθήσεις καλύτερα...Μια ιδέα λέω..

π.χ..Του Νοέμβρη τα μωράκια όλο χάδια και ναζάκια

Συμφωνω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γιατί σε αγχωνει; Ίσα ίσα βλέπεις ότι δεν είσαι μόνη σου σ' αυτό. Υπάρχουν εκατοντάδες κορίτσια που έχουν τις ίδιες ανησυχίες μ' εσένα. Κι αυτό το απρόσωπο που υπάρχει σε ένα φόρουμ ίσως και να μας βοηθάει να είμαστε πιο ανοιχτές και ειλικρινείς σε κάποια θέματα.

Από τη μια αισθάνομαι αυτό ακριβώς που γράφεις, ότι δεν είμαι μόνη κ παλεύουν κ άλλες αυτό που παλεύω κ εγώ.Μαλιστα πιστεύω ότι μπορώ "σε εσάς" να βρω κατανόηση σε σχέση με τις φίλες μου που δεν περνάνε το ίδιο!Απλά μερικές φορές σκέφτομαι ότι ασχολούμαι πολύ με το θέμα,διαβάζω κ ψάχνω κ αυτό με αγχωνει. Για αυτό κάποιες φορές δε μπαίνω.Σε ευχαριστω πολύ πάντως ????.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

@Χρυσάφω καλό και το ξενύχτι να ξεδωσουμε και λίγο.. άντε κορίτσια να συμφωνήσουμε τον τίτλο και να πάμε στο νέο ανανεωμένο θεματακι..εμένα μου ρθε του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι χαχαχαχαχαχχαχα

Χαχαχα πολύ καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eirinik94 είπε:

Και αρνητική να είναι προχωράμε!! Έτσι κ αλλιώς ειμαι μικρή και τώρα αρχίσαμε προσπάθειες! Δεν το βάζουμε κάτω :) θα έρθει και το ζουζουνακι κάποια στιγμή!

Έτσι σε θέλω κορίτσι μου ,μικρές είμαστε έχουμε χρόνο να χαρούμε και τον άντρα μας ? και να έρθει και το νινι μας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Frogel είπε:

@Χρυσάφω καλό και το ξενύχτι να ξεδωσουμε και λίγο.. άντε κορίτσια να συμφωνήσουμε τον τίτλο και να πάμε στο νέο ανανεωμένο θεματακι..εμένα μου ρθε του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι χαχαχαχαχαχχαχα

Θεικοοοοο, από εμένα είναι ναι χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Οι αλήθεια είναι πως αν ξαναμεινω έγκυος δεν θα το πω σε όλους όπως έκανα την πρώτη φορά και έπρεπε να τους πω ότι απεβαλλα..ήταν τόσο ψυχοφθόρο..εμείς κάναμε τραπέζια πρώτο εγγόνι χαρές και πανηγύρια..Ω θεέ μου..τα σκέφτομαι και καταθλιβομαι..όποτε καταλαβαίνετε αυτή τη φορά θα το ξέρουν ελάχιστοι μέχρι να κλείσω και τον τρίτο..επίσης πιστεύω στη γλωσσοφαγιά όσο παλιομοδίτικο κι αν ακούγεται αλλά δεν θ το πω κυρίως γιατι την πάτησα την προηγούμενη φορά..???

Πωπω βρε κορίτσι μου θα ήταν πολύ δύσκολα για εσένα μετά αλλά όλα περνάνε ψεχνιουντε και πάμε για άλλα πιο δυναμικά !!! Μπεμπακια πολλααααα σε όλες μας !!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσι μου ευχαριστως αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα ειμαι ενταξει στην ενημερωση του!!

Αν δεν βρεθει καποια αλλη γα προσπαθησω! 

Μην ανχωνεσαι κορίτσι μου το έχω αναλάβει εγώ αλλά εάν δεν το κάνω σωστά το αναλαμβάνει άλλη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Πωπω βρε κορίτσι μου θα ήταν πολύ δύσκολα για εσένα μετά αλλά όλα περνάνε ψεχνιουντε και πάμε για άλλα πιο δυναμικά !!! Μπεμπακια πολλααααα σε όλες μας !!! :-)

Ήτανε η αλήθεια είναι αν και εγώ δεν μίλησα σε κανέναν το ανέλαβε η αδερφή μου και ο άντρας μου γιατί εγώ είμαι και πολύ δυναμικός άνθρωπος και αν με αντιμετώπιζαν όλοι σαν καημένο θα μάλωνα και με κανέναν..νευριασα τότε πολύ γιατί ενώ ήταν κάτι που έπαθα εγώ και ξέρετε καλά πως νιώθεις σε κάτι τέτοιες φάσεις ένιωθα λες και πρέπει να τους παρηγορήσω όλους και ν τους πω εγώ ότι δεν πειράζει..nooooo και για να μαστε όλοι καλά ανέλαβαν άλλοι την ενημέρωση κι εγώ έκανα φοκους σε μένα και πως θα το ξεπεράσω να πάμε παρακάτω..έτσι σκέφτομαι κι εγώ μπεμπακια πολλααααα..λοιπόν κορίτσια αύριο αν δεν ανοίξει καμιά το νέο θέμα θα το κάνω εγώ..καληνύχτα απο μένα φιλιά σε ολεεεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Ήτανε η αλήθεια είναι αν και εγώ δεν μίλησα σε κανέναν το ανέλαβε η αδερφή μου και ο άντρας μου γιατί εγώ είμαι και πολύ δυναμικός άνθρωπος και αν με αντιμετώπιζαν όλοι σαν καημένο θα μάλωνα και με κανέναν..νευριασα τότε πολύ γιατί ενώ ήταν κάτι που έπαθα εγώ και ξέρετε καλά πως νιώθεις σε κάτι τέτοιες φάσεις ένιωθα λες και πρέπει να τους παρηγορήσω όλους και ν τους πω εγώ ότι δεν πειράζει..nooooo και για να μαστε όλοι καλά ανέλαβαν άλλοι την ενημέρωση κι εγώ έκανα φοκους σε μένα και πως θα το ξεπεράσω να πάμε παρακάτω..έτσι σκέφτομαι κι εγώ μπεμπακια πολλααααα..λοιπόν κορίτσια αύριο αν δεν ανοίξει καμιά το νέο θέμα θα το κάνω εγώ..καληνύχτα απο μένα φιλιά σε ολεεεες

Κανε το κορίτσι μου!Ωραιότατος ο τίτλος!Να είναι τυχερό θεματάκι για όσο περισσότερα κορίτσια γίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Έτσι σε θέλω κορίτσι μου ,μικρές είμαστε έχουμε χρόνο να χαρούμε και τον άντρα μας ? και να έρθει και το νινι μας !!!

❤️❤️❤️❤️❤️ Ακριβώς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Οι αλήθεια είναι πως αν ξαναμεινω έγκυος δεν θα το πω σε όλους όπως έκανα την πρώτη φορά και έπρεπε να τους πω ότι απεβαλλα..ήταν τόσο ψυχοφθόρο..εμείς κάναμε τραπέζια πρώτο εγγόνι χαρές και πανηγύρια..Ω θεέ μου..τα σκέφτομαι και καταθλιβομαι..όποτε καταλαβαίνετε αυτή τη φορά θα το ξέρουν ελάχιστοι μέχρι να κλείσω και τον τρίτο..επίσης πιστεύω στη γλωσσοφαγιά όσο παλιομοδίτικο κι αν ακούγεται αλλά δεν θ το πω κυρίως γιατι την πάτησα την προηγούμενη φορά..???

Το ίδιο έπαθα και εγώ... Τη πρώτη φορά που έμεινα έγκυος από τη χαρά τους ο άντρας μου κ κάποιος κοντινός συγγενής το είπαν παντού μαθεύτηκε και στη δουλειά μου αναγκαστικά... Όταν απεβαλλα ήταν πολύ δύσκολο γιατί ερχόντουσαν και με ρωτούσαν με χαμόγελο πως πάει η εγκυμοσύνη. Μεχρι και 2 μήνες μετά την αποβολή με ρώτησε μια θεία σε ποιο μήνα είμαι.... Μαύρα χάλια εγώ μετά.... 

Όταν ξαναεμεινα το έμαθαν επιλεγμένα άτομα μόνο και μετά την αυχενική όλοι οι υπόλοιποι όχι για τη γρουσουζιά, εγώ δεν πιστεύω τόσο αν είναι να μην πάει καλά δε θα πάει, αλλά για τη ψυχολογία μου αν τυχόν γινόταν πάλι το ίδιο... 

Τώρα στη σελίδα εδώ είναι εντελώς διαφορετικά γιατί είναι απρόσωπα, αν μείνω από την αρχή θα το γράψω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κορίτσια!! ❤️ Δυστυχώς μου ήρθε περίοδος...αλλά δεν πειράζει! Προχωράμε όπως είπαμε παρακάτω! Σας Εύχομαι γεμάτες κοιλιτσες ! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα :-)

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Βebouli: (θετικό)

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

Titika: 29/10

Liza_pan93: 02/11

lactaki :04/11

Princess28: 08/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

mummy5:14/11

anna90: 19/11

Diana8: 20/11

Άντε να βλέπουμε θετικά και πολλά μπεμπακια!! @Eirinik94 @titika περιμένω νέα!!!! Ρε παιδιά η Αντρεα που είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!! Απ'ο,τι βλέπω, άλλαξαν πολλά από την τελευταία φορά που έγραψα...δεν πειράζει, η ομάδα θα συνεχίσει δυναμικά! [smilie=headbang.gi:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα :-)

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Βebouli: (θετικό)

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

Titika: 29/10

Liza_pan93: 02/11

lactaki :04/11

Princess28: 08/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

mummy5:14/11

anna90: 19/11

Diana8: 20/11

Άντε να βλέπουμε θετικά και πολλά μπεμπακια!! @Eirinik94 @titika περιμένω νέα!!!! Ρε παιδιά η Αντρεα που είναι;

Δυστυχώς δεν είναι θετικά! Αλλά όλα καλά! :)

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eirinik94 είπε:

Καλημέρα Κορίτσια!! ❤️ Δυστυχώς μου ήρθε περίοδος...αλλά δεν πειράζει! Προχωράμε όπως είπαμε παρακάτω! Σας Εύχομαι γεμάτες κοιλιτσες ! ???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι όμως υπάρχουν! Εγώ είμαι μια από αυτές! Αλλά λόγω της πρώτης μου απώλειας φοβόμουν να το λέω. Ίσως φαίνεται αστείο αλλά νόμιζα ότι μπορεί να το γουρσουζεψω. Επίσης δεν θα άντεχα για δεύτερη φορά τις εξηγήσεις. Επίσης με εκνεύριζε υπερβολικά το να με κοιτάνε συνέχεια στη κοιλιά. Το παθαίνετε εσείς κορίτσια ή εμένα είναι περίεργοι οι γύρω μου;

Καλημέρα! και γω μια από τα ίδια! Τελευταία κουράστηκα πολύ! Επεσα ψυχολογικά και μάλιστα είπα να μην μπω πάλι στη διαδικασία να κάνω τεστ για τη γονιμη ημέρα. Αλλά τελικά ξεκινησα να ξανακάνω αυτες τις μέρες. Είμαι στην 11η μερα έκανα, αλλά βγήκε αχνό άρα αρνητικό... εχω κύκλο 26 ημερών ... δεν ξέρω μπορεί και να μην κάνω ωορηξία αυτή τη φορά. Αφού ούτε τον άντρα μου δεν κυνηγάω- ο καημένος μου λέει τι έπαθες;-  Αυριο έκλεισα ραντεβού για υπέρηχο (εχουν περάσει 4 μήνες απο την παλίνδρομη και δεν είχα πάει για εξέταση γιατί δεν μπορούσε η γιατρος)  να δούμε τι θα μου πει... Μου τη δίνει που όχι μόνο σε κοιτάνε στην κοιλιά αλλά αν έχεις πριστεί ή έστω ρε φιλε έφαγες παραπάνω σε ρωτάνε ανείσαι έγκυος; Τα νεύρα μου!!! Αλλά εγώ τους απαντάω: Οχι Εφαγα!!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eirinik94 είπε:

Δυστυχώς δεν είναι θετικά! Αλλά όλα καλά! :)

 

Δεν πειράζει καρδια μου! Άλλωστε δες το σαν μια νέα αρχή νέα ελπίδα! Τις πρώτες μέρες όπως όλες είμαστε στα πατώματα! ΑΛΛΑ να κάνουμε τον σταυρό μας που αδιαθετούμε! Θα έρθει που θα πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Καλημέρα! και γω μια από τα ίδια! Τελευταία κουράστηκα πολύ! Επεσα ψυχολογικά και μάλιστα είπα να μην μπω πάλι στη διαδικασία να κάνω τεστ για τη γονιμη ημέρα. Αλλά τελικά ξεκινησα να ξανακάνω αυτες τις μέρες. Είμαι στην 11η μερα έκανα, αλλά βγήκε αχνό άρα αρνητικό... εχω κύκλο 26 ημερών ... δεν ξέρω μπορεί και να μην κάνω ωορηξία αυτή τη φορά. Αφού ούτε τον άντρα μου δεν κυνηγάω- ο καημένος μου λέει τι έπαθες;-  Αυριο έκλεισα ραντεβού για υπέρηχο (εχουν περάσει 4 μήνες απο την παλίνδρομη και δεν είχα πάει για εξέταση γιατί δεν μπορούσε η γιατρος)  να δούμε τι θα μου πει... Μου τη δίνει που όχι μόνο σε κοιτάνε στην κοιλιά αλλά αν έχεις πριστεί ή έστω ρε φιλε έφαγες παραπάνω σε ρωτάνε ανείσαι έγκυος; Τα νεύρα μου!!! Αλλά εγώ τους απαντάω: Οχι Εφαγα!!!! χαχαχαχα

Χαχα κλαίω κορίτσι μου. Εγώ πάλι χαλάρωσα αρκετά και χτες μίλησα με τη βοηθό του εξωσωματικου  και με ηρέμησε αρκετά.  Όσο για τον άντρα μου και εγώ δεν τον κυνηγάω και αναρωτιεται και αυτος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Δεν πειράζει καρδια μου! Άλλωστε δες το σαν μια νέα αρχή νέα ελπίδα! Τις πρώτες μέρες όπως όλες είμαστε στα πατώματα! ΑΛΛΑ να κάνουμε τον σταυρό μας που αδιαθετούμε! Θα έρθει που θα πάει!

Κάθε φορά μια νέα ελπίδα!! Θα πραγματοποιηθει κάποια στιγμή σίγουρα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...