Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μα πώς να την πω την παλιοξινη εκεί πίστη κάθε μήνα!! Δεν σε θέλουμε κυρά μου του χρόνου να σε ξαναδούμε...μεχρι τότε θα έχουμε αποκτήσει τα μωρά μας θα θηλάζουμε Αχ αχ !! 

Θελω να αφησω ενα σκασμο λαικ και δεν με αφηνει η σελιδα ρε φιλεεεεε λεει εκαν πολλα σημερα ...αυριο παλι! Κλαιω με την παλιοξινη και με το θα θηλαζουμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Καλώς το κορίτσι μας!!! Δυστυχως είναι πολύ συχνές οι αποβολές πλεον!! Όμως θα τα καταφέρουμε και θα αποκτήσουμε τα παιδάκια μας!!! Η κουμπάρα μου πέρυσι ετών 40 έμεινε έγκυος φυσιολογικα με μια μόνο επαφή και γέννησε ένα υγιέστατο αγοράκι να ξέρεις!!! Θα γίνουμε μανούλες όλες μας!!! ???

Να το χαίρεται η κουμπάρα και πολλά μπράβο της! ?????

Εμείς δυστυχώς δεν έχουμε καταφέρει ούτε μία φορά μόνοι μας... Γι αυτό και υπάρχει μία απογοήτευση, από μεριάς μου! Γιατί ο άντρας μου, μόλις είπε ο γιατρός ότι μετά από τέτοιες περιπτώσεις συνήθως έρχεται μόνο του, έχει πάθει αμοκ και είναι και πολύ σίγουρος ότι μέχρι το 2021 θα έχουμε μωρό, χωρίς εξωσωματική! Ε, τι να του πω? Να του χαλάσω το όνειρο?! Όχι φυσικά,... Ίσως αυτό τον ανεβάσει ψυχολογικά και φτιάξει λίγο και το άτιμο το σπέρμα που μας έχει βγάλει την ψυχή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Θελω να αφησω ενα σκασμο λαικ και δεν με αφηνει η σελιδα ρε φιλεεεεε λεει εκαν πολλα σημερα ...αυριο παλι! Κλαιω με την παλιοξινη και με το θα θηλαζουμε.... 

Ρε κι εγωωωω!! Τι βλακεία να έχουμε περιορισμό ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Θελω να αφησω ενα σκασμο λαικ και δεν με αφηνει η σελιδα ρε φιλεεεεε λεει εκαν πολλα σημερα ...αυριο παλι! Κλαιω με την παλιοξινη και με το θα θηλαζουμε.... 

Χαχαχαχχαχ! Έχω εγώ μερικά ακόμα λαϊκ! Πρέπει κάτι να γίνει με αυτά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Να το χαίρεται η κουμπάρα και πολλά μπράβο της! ?????

Εμείς δυστυχώς δεν έχουμε καταφέρει ούτε μία φορά μόνοι μας... Γι αυτό και υπάρχει μία απογοήτευση, από μεριάς μου! Γιατί ο άντρας μου, μόλις είπε ο γιατρός ότι μετά από τέτοιες περιπτώσεις συνήθως έρχεται μόνο του, έχει πάθει αμοκ και είναι και πολύ σίγουρος ότι μέχρι το 2021 θα έχουμε μωρό, χωρίς εξωσωματική! Ε, τι να του πω? Να του χαλάσω το όνειρο?! Όχι φυσικά,... Ίσως αυτό τον ανεβάσει ψυχολογικά και φτιάξει λίγο και το άτιμο το σπέρμα που μας έχει βγάλει την ψυχή! 

Μμμμ παίρνει βιταμίνες? Έχε πίστη κορίτσι μου και που ξέρεις μπορεί να έρθει και μόνο του!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Μμμμ παίρνει βιταμίνες? Έχε πίστη κορίτσι μου και που ξέρεις μπορεί να έρθει και μόνο του!! 

Και εγω νομιζω οτι αν εχει ψυχολογια και καλη διαθεση θα ειναι αλλιως...αυτα παιζουν ρολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μμμμ παίρνει βιταμίνες? Έχε πίστη κορίτσι μου και που ξέρεις μπορεί να έρθει και μόνο του!! 

Έπαιρνε, αλλά τώρα θα ξεκινήσει πάλι! Ήταν για λίγο μόνο γιατί είχαμε βάλει μπρος την εξωσωματική! Τώρα θα τις πάρει για ένα 4μηνο τουλάχιστον! Θα τον μπουκώνω κάθε μέρα, δεν παίζει! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Έπαιρνε, αλλά τώρα θα ξεκινήσει πάλι! Ήταν για λίγο μόνο γιατί είχαμε βάλει μπρος την εξωσωματική! Τώρα θα τις πάρει για ένα 4μηνο τουλάχιστον! Θα τον μπουκώνω κάθε μέρα, δεν παίζει! ?????

Χαχαχχαχαχχαχχαχα μπουκωσετον εκεί μην τον λυπάσαι λεμε χαχχαα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Και εγω νομιζω οτι αν εχει ψυχολογια και καλη διαθεση θα ειναι αλλιως...αυτα παιζουν ρολο...

Άσε, από όταν το μάθαμε πολύ άγχος και στεναχώρια! Καντηλες στο κεφάλι κλπ! Βρε άνθρωπε να του λέω, τουλάχιστον έχουμε κάτι, τι να πουν άλλοι που δεν έχουν τίποτα?! Κι ύστερα κανείς δεν μας απέκλεισε τη φυσιολογική σύλληψη! Μόνοι μας είπαμε να κάνουμε εξωσωματική, για να μην παιδευόμαστε άλλο! Αλλά όχιιιιι, εκεί, πρέπει να παιδευτουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Άσε, από όταν το μάθαμε πολύ άγχος και στεναχώρια! Καντηλες στο κεφάλι κλπ! Βρε άνθρωπε να του λέω, τουλάχιστον έχουμε κάτι, τι να πουν άλλοι που δεν έχουν τίποτα?! Κι ύστερα κανείς δεν μας απέκλεισε τη φυσιολογική σύλληψη! Μόνοι μας είπαμε να κάνουμε εξωσωματική, για να μην παιδευόμαστε άλλο! Αλλά όχιιιιι, εκεί, πρέπει να παιδευτουμε! 

Οχι ρε συ καθηστε χαλαρωστε λιγο ...μην ακουτε τον περιγυρο και γενικα μην αγχωνεσαι για ηλικιες και τετοια.... Παρτε τις βιταμινες σας μονο...και δωστου σεξιτο μεχρι τελικης πτωσεως....ο απογονος καραδωκει να ξες ...ουτε που θα καταλαβετε ποτε θα ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Χαχαχχαχαχχαχχαχα μπουκωσετον εκεί μην τον λυπάσαι λεμε χαχχαα!!!

Εγω καθε πρωι διπλα στο πορτοφολι και στα κλειδια του αφηνω και ενα φιλικο οξυ που τον ειπαν να παιρνει ....μη το δω εκει λεω...... Σαν τον ποντικο το παιρνει καθε πρωι..... Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κόρες!!!!!!!!! 

Καταρχήν @Geo2009καλός ήρθες στην παρέα μας!! Το μωράκι θα έρθει με όποιον δειποτε τρόπο τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο!!! Θέλει τρομερή επιμονή και τρέξιμο εδώ όλες μαζί θα τα καταφέρουμε!!!

@Titika88 κάτι μου λέει πως δεν κρατιέται για το Σάββατο χάχα οπωτε θέλω να δω ένα κατά κόκκινο θετικό τεστακι με το που μπω στο φόρουμ πρωί πρωί!! Οι πόνοι περιόδου δε λένε τίποτα είναι ίδιο και στην εγκυμοσύνη!!!

Επίσης για τα τεστ ωορριξας θα συμφωνισω με το @Beboulihome test πολύ καλά αξιόπιστα και διασκεδαστικα χάχα!! Εγω αν δεν ερθει ο πελαργός μέχρι και τον άλλο μήνα θα ξεκινήσω τα τεστακια!! Επίσης εκτός από τα τεστακια όπου σταθείτε και βρεθείτε και βρείτε το ταίρι σας μη το αφησεται να φύγει χαχαχ κάθε δύο μέρες Ιδανικα!! Παλιά που έκανα τεστ θετικο τεστ ωορριξιας 13η μέρα μια και μοναδική επαφή εκείνο το μήνα 10η μέρα που δεν είχα ωορριξια ομοιρικο καβγάς με τον άντρα μου γιατι δεν είχαμε επαφές και το μπεμπακι μου δίπλα μου αυτή τη στιγμή! Επίσης να με συγχωρείτε που θα διαβάζεται 10 λεπτά αλλά είχα ώρα να μιλήσω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Κόρες!!!!!!!!! 

Καταρχήν @Geo2009καλός ήρθες στην παρέα μας!! Το μωράκι θα έρθει με όποιον δειποτε τρόπο τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο!!! Θέλει τρομερή επιμονή και τρέξιμο εδώ όλες μαζί θα τα καταφέρουμε!!!

@Titika88 κάτι μου λέει πως δεν κρατιέται για το Σάββατο χάχα οπωτε θέλω να δω ένα κατά κόκκινο θετικό τεστακι με το που μπω στο φόρουμ πρωί πρωί!! Οι πόνοι περιόδου δε λένε τίποτα είναι ίδιο και στην εγκυμοσύνη!!!

Επίσης για τα τεστ ωορριξας θα συμφωνισω με το @Beboulihome test πολύ καλά αξιόπιστα και διασκεδαστικα χάχα!! Εγω αν δεν ερθει ο πελαργός μέχρι και τον άλλο μήνα θα ξεκινήσω τα τεστακια!! Επίσης εκτός από τα τεστακια όπου σταθείτε και βρεθείτε και βρείτε το ταίρι σας μη το αφησεται να φύγει χαχαχ κάθε δύο μέρες Ιδανικα!! Παλιά που έκανα τεστ θετικο τεστ ωορριξιας 13η μέρα μια και μοναδική επαφή εκείνο το μήνα 10η μέρα που δεν είχα ωορριξια ομοιρικο καβγάς με τον άντρα μου γιατι δεν είχαμε επαφές και το μπεμπακι μου δίπλα μου αυτή τη στιγμή! Επίσης να με συγχωρείτε που θα διαβάζεται 10 λεπτά αλλά είχα ώρα να μιλήσω χαχαχα

Χιλια λαικ!!!!!! Αχ ρε φτιαξε μαςςςςς τελεια μυριζει μωρουδιλα εεεεε??????? Παρε μας και εμας μαζι σου να το μυρισουμε το ψυχουλακι.....να το χαιρεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Χιλια λαικ!!!!!! Αχ ρε φτιαξε μαςςςςς τελεια μυριζει μωρουδιλα εεεεε??????? Παρε μας και εμας μαζι σου να το μυρισουμε το ψυχουλακι.....να το χαιρεσαι!!!!

Χάχα η αλήθεια είναι πως μυρίζει ευχαριστώ ω πάρα πολύ!! Και γενικά να ξερεται δεν ήρθε εύκολα έφαγα πολύ κοροϊδία από γιατρούς και όχι μόνο πρόβλημα στο προ λημα μπορεί να ήρθε μετά από δύο χρόνια αλλά είναι απίστευτο το συνεσθημα απλά δεν πρέπει για κανένα λόγο να μας περνει από κάτω όταν βλέπουμε την κοκκινομουρα χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα λοιπόν! Συνήθως δεν είμαι ιδιαίτερα ομιλητική οπότε συγχωρέστε με!Θα σας παρακολουθώ να ξέρετε!

Εύχομαι φυσικά στα κορίτσια που περιμένουν την "ξυνή" να μην έρθει εννοείται! ??????

Ευχαριστώ για το θάρρος και τη δύναμη που μου δίνετε κι εσείς και πολλά κορίτσια εδώ μέσα, να συνεχίσω να ελπίζω! Ξέρω ότι δεν χάθηκε ακόμα ο πόλεμος και θα παλέψω όσο μπορώ! 

Για τα τεστάκια θα επανέλθω τον άλλο μήνα γιατί έχω κοντή μνήμη και μέχρι τότε θα έχουμε γεμίσει άπειρες σελίδες και θα βαριέμαι να ψάχνω! Κρατάτε σημειώσεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

       Για να δούμε θετικά τεστακια

Mamounitsa : 05/09

Bebouli: 12/09

Jesabell: 12/09

Σταυρι: 12/09 

ViKcy: 13/09

lactaki: 13/09

 

 

Χαμό από θετικά τεστ θα έχουμε ??? εν τω μεταξύ κι εγώ 12 περιμένω ??? πως μου ήρθε το 14 δεν ξέρω !! Λατρεία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Χαμό από θετικά τεστ θα έχουμε ???

Τα like μου μέσα ελεως!!! 

Όλες είμαστε πολύ κοντά ελπίζω κάθε μέρα κ από ένα θετικό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Χαμό από θετικά τεστ θα έχουμε ??? εν τω μεταξύ κι εγώ 12 περιμένω ??? πως μου ήρθε το 14 δεν ξέρω !! Λατρεία!!

Και οι 3   12 ειστε!!!!!!! Καπου εκει που θα κανετε τεστ εγω θα δινω πονο με τα τεστ ωορηξιας.....ξεκινανε οι γονιμες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Και οι 3   12 ειστε!!!!!!! Καπου εκει που θα κανετε τεστ εγω θα δινω πονο με τα τεστ ωορηξιας.....ξεκινανε οι γονιμες....

Αει πάψε μαρη εσύ θα κάνεις τεστ εγκυμοσύνης μεθαύριο και θα βγει θετικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Τα like μου μέσα ελεως!!! 

Όλες είμαστε πολύ κοντά ελπίζω κάθε μέρα κ από ένα θετικό!!! 

Ρε αυτά τα like εεεελεος ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Αει πάψε μαρη εσύ θα κάνεις τεστ εγκυμοσύνης μεθαύριο και θα βγει θετικό!!

Αχ μακαρι να ειναι ετσι ρε...αλλα αληθεια τη τελευταια βδομαδα μεσα στο αγχος ειμαι  με βγαλαν το λαδι απ τη δουλεια...στην αδεια ειχα επαφες δυο σε καλες μερες.... Αλλα τι να πω....θα δειξει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Πως δεν καταλαβαινω....οχι ακομα δεν εχω κανει ...τωρα σ αυτο το κυκλο θα κανω για επιβεβαιωση ...ομως αυτο ρωτησα πριν ....ποια να παρουμε οεο????? 

Εγώ πριν ξεκίνησα με τη Γιατρο υπερήχους έπαιρνα της hometest γιατί έχει πολλααα συν δώρα τεστ εγκυμοσύνης.. (κακό αυτό)χαχαχααα... Την τελευταία φορά πήρα κ της clearblu το ηλεκτρονικό που σου δείχνει με μια φατσούλα τις δύο πιο γόνιμες μέρες.. είναι όμως πιο ακριβό ήλεκτρονικα θα το βρείτε γύρω στα 25€ στα φαρμακεία μπορεί κ 50 κ έχει μέσα 10 μόνο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...