Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Πήγα πήγα όλα τα κάναμε τυχαία γεγονότα!!  Μακάρι να είναι η τρίτη η τυχερή!! 

Μαρηηηηηηηη τον αυγουστο παλι τα ιδια σε ρωτουσα ...παλι για το ιδιο θεμα μιλουσαμε...10φορες συστηθηκαμεεεεε χαχαχαχα πολυ μπερδευομαι με τοσα ατομα...εσυ γιατι δεν με σταματας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Κορίτσια ήταν να μη γίνει η αρχή τώρα όλες θα πάρουμε σειρά!! Πρέπει να φτιάξουμε ένα πινακάκι για να θυμόμαστε πια είναι η επόμενη για τεστακι! Και μετά τις εγκύου λες στη σειρά!!! 

Συμφωνω!!! Τελειοο κανε μαςςςςςςςς??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ααα τέλια!! Εγώ βάση υγρών και παλειωτερου κύκλου περιμένω αύριο χάχα 5/9

Εγω μεθαυριο.....6/9 @Bebouli σε 8 Αρα 14/9??? Πειτε και οι υπολοιπεςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Μαρηηηηηηηη τον αυγουστο παλι τα ιδια σε ρωτουσα ...παλι για το ιδιο θεμα μιλουσαμε...10φορες συστηθηκαμεεεεε χαχαχαχα πολυ μπερδευομαι με τοσα ατομα...εσυ γιατι δεν με σταματας ?

Όντως τώρα? ????Ναι γιατί εγώ θυμάμαι νομίζεις??? Χαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Όντως τώρα? ????Ναι γιατί εγώ θυμάμαι νομίζεις??? Χαχαχαχχαχα

Κλαιωωωωω τωρα ειδα την ιδια συζητηση μεσα στον αυγουστο..... Τωρα δεν σε ξεχναω ρε φιλε ομως...μεχρι και ποτε περιμενεις περιοδο ξερω ...χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάχα παιδιά είμαστε πολλές γι αυτό ξεχνάμε και είπα να φτιάξουμε κ το πινακάκι!! @Bebouli μου αύριο για εμένα δε θα το μάθουμε δεν προκειτε να κάνω τεστ γιατί ο κύκλος μου κάνει κόλπα αν δε μου έρθει θα κάνουμε μαζί οι πόνοι γενικά μια έχω μια δεν έχω δε ξέρω τι φάση! Τι καλά που θα είναι να μην έρθει άρα για τεστακι περιμένουμε την @Titika88 την Παρασκευή η το Σάββατο!??? Τα άλλα κορίτσια???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα παιδιά είμαστε πολλές γι αυτό ξεχνάμε και είπα να φτιάξουμε κ το πινακάκι!! @Bebouli μου αύριο για εμένα δε θα το μάθουμε δεν προκειτε να κάνω τεστ γιατί ο κύκλος μου κάνει κόλπα αν δε μου έρθει θα κάνουμε μαζί οι πόνοι γενικά μια έχω μια δεν έχω δε ξέρω τι φάση! Τι καλά που θα είναι να μην έρθει άρα για τεστακι περιμένουμε την @Titika88 την Παρασκευή η το Σάββατο!??? Τα άλλα κορίτσια???? 

Παρασκευη νταρλινγκ!! Κοιτα αν αυριο δεν πονεσω θα αρχισουμε να εχουμε ελπιδες...

Παντως σημερα τιποτα ...μονο στο στηθος ποναω φουλ...και με φαγουριζει κιολας αλλα αυτο δεν ξερω γιατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Έχω να δηλώσω ότι μου φτιάξατε τη διάθεση! @Bebouli και @Titika88  οι δυο σας ειδικά! Προχτές έκανα απόξεση μετά από παλινδρομη κύηση ύστερα από εξωσωματική και ήμουν χάλια! Μέχρι που μπαίνω και σας διαβάζω και πραγματικά αναθάρρησα!

Είμαι αρκετά μεγαλύτερή σας, αλλά ελπίζω να τα καταφέρουμε κι εμείς κάποια στιγμή, γιατί αποφασίσαμε να αφήσουμε τις εξωσωματικές στην άκρη μπας και ησυχάσουμε λίγο! 

Μπράβο σας ρε κορίτσια! ?????❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Ωραιότατα !! Πάνω κάτω πάντως ίδιες μέρες είμαστε όλες!

Χαχα!!!εγώ Παρασκευή και δεκατρείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

       Για να δούμε θετικά τεστακια

Mamounitsa : 05/09

Titika88: 06/09

Jesabell: 12/09

Bebouli: 14/09

 

Βάλε κ μένα 13/9????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Έχω να δηλώσω ότι μου φτιάξατε τη διάθεση! @Bebouli και @Titika88  οι δυο σας ειδικά! Προχτές έκανα απόξεση μετά από παλινδρομη κύηση ύστερα από εξωσωματική και ήμουν χάλια! Μέχρι που μπαίνω και σας διαβάζω και πραγματικά αναθάρρησα!

Είμαι αρκετά μεγαλύτερή σας, αλλά ελπίζω να τα καταφέρουμε κι εμείς κάποια στιγμή, γιατί αποφασίσαμε να αφήσουμε τις εξωσωματικές στην άκρη μπας και ησυχάσουμε λίγο! 

Μπράβο σας ρε κορίτσια! ?????❤️❤️❤️❤️❤️

Κριμα ρε geo ...ζητημα χρονου ειναι να ηρεμησεις να χαλαρωσεις και να πιστεψεις οτι μια μερα θα ερθειιιιιι! Σιγουρα θα ερθει γιατι αυτη ειναι η φυση μας....απλα δεν μπορουμε να τα βαλουμε με τον θεο...εκεινος ξερει τι κανει..εμεις απλα δεν σταματαμε να ελπιζουμε ποτε ακομα και αν ερχεται η ατιμη η περιοδος καθε μηνα ...ακομα και αν εχουμε τις αναποδιες μας( αποβολες)... Και να ξερεις το deal θα ερθει ...εσυ προσπαθεις και ο θεος θα φερει το δωρο...γι αυτο μαζεψε τα κομματια σου , κοιτα ψηλα δες οτι ειμαστε πολλες που περασαμε διαφορα και μπες στο team ελπιδας!!!!! Σ αγαπαμεεεεε 

Ποσο χρονων εισαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Κριμα ρε geo ...ζητημα χρονου ειναι να ηρεμησεις να χαλαρωσεις και να πιστεψεις οτι μια μερα θα ερθειιιιιι! Σιγουρα θα ερθει γιατι αυτη ειναι η φυση μας....απλα δεν μπορουμε να τα βαλουμε με τον θεο...εκεινος ξερει τι κανει..εμεις απλα δεν σταματαμε να ελπιζουμε ποτε ακομα και αν ερχεται η ατιμη η περιοδος καθε μηνα ...ακομα και αν εχουμε τις αναποδιες μας( αποβολες)... Και να ξερεις το deal θα ερθει ...εσυ προσπαθεις και ο θεος θα φερει το δωρο...γι αυτο μαζεψε τα κομματια σου , κοιτα ψηλα δες οτι ειμαστε πολλες που περασαμε διαφορα και μπες στο team ελπιδας!!!!! Σ αγαπαμεεεεε 

Ποσο χρονων εισαι? 

Αχ, γλυκούλα μου! Πόσο σ'ευχαριστώ! Έχουν πέσει πολλά μαζεμένα και δεν μπορώ ακόμα να τα διαχειριστώ, αλλά θα παλέψω! 

Τέλος του μήνα κλείνω τα 38... Και όλοι μου λένε έχεις χρόνο μπροστά σου! Μόνο εγώ τον βλέπω να με απειλεί?!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Αχ, γλυκούλα μου! Πόσο σ'ευχαριστώ! Έχουν πέσει πολλά μαζεμένα και δεν μπορώ ακόμα να τα διαχειριστώ, αλλά θα παλέψω! 

Τέλος του μήνα κλείνω τα 38... Και όλοι μου λένε έχεις χρόνο μπροστά σου! Μόνο εγώ τον βλέπω να με απειλεί?!! ?????

Ολα κατανοητα και εκφρασου ελευθερα... Ανθρωπινο αυτο που λες! Εγω ειμαι 32 και μολις μου το λενε ψιλοτσαντιζομαι αλλα αυτα ειναι αντιδρασεις απογοητευσης ...ομως τοσες και τοσες ιστοριες εχουμε ακουσει και στο ξαναλεω η φυση λεει θα κανεις παιδακι! Εσυ μονο μη χανεις τη πιστη σου ...εδω παρεουλα θα τα αντιμετωπισουμε και θα ανεβασουμε τη διαθεση μας ....το ταιρι μου @Bebouli θα βριζει τη περιοδο γιατι το κανει με μοναδικο τροπο..." Κοκκινομουρα" χαχαχα και οι υπολοιπες θα δινουμε κουραγιο! Μπες στο πινακακι μαςςςςςςς ετσι για το καλο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ολα κατανοητα και εκφρασου ελευθερα... Ανθρωπινο αυτο που λες! Εγω ειμαι 32 και μολις μου το λενε ψιλοτσαντιζομαι αλλα αυτα ειναι αντιδρασεις απογοητευσης ...ομως τοσες και τοσες ιστοριες εχουμε ακουσει και στο ξαναλεω η φυση λεει θα κανεις παιδακι! Εσυ μονο μη χανεις τη πιστη σου ...εδω παρεουλα θα τα αντιμετωπισουμε και θα ανεβασουμε τη διαθεση μας ....το ταιρι μου @Bebouli θα βριζει τη περιοδο γιατι το κανει με μοναδικο τροπο..." Κοκκινομουρα" χαχαχα και οι υπολοιπες θα δινουμε κουραγιο! Μπες στο πινακακι μαςςςςςςς ετσι για το καλο!!!! 

Όντως γέλασα πολύ με την "κοκκινομούρα"! Χαχαχαχα! 

Έχω μέλλον ακόμα για το πινακάκι κουκλίτσα μου! Όταν πλησιάζει η ώρα θα σας ενημερώσω! 

Και θα δοκιμάσω κι εγώ τεστάκια ωορρηξίας! Σας βλέπω πολύ ενημερωμένες! Εγώ άσχετη τελείως! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Όντως γέλασα πολύ με την "κοκκινομούρα"! Χαχαχαχα! 

Έχω μέλλον ακόμα για το πινακάκι κουκλίτσα μου! Όταν πλησιάζει η ώρα θα σας ενημερώσω! 

Και θα δοκιμάσω κι εγώ τεστάκια ωορρηξίας! Σας βλέπω πολύ ενημερωμένες! Εγώ άσχετη τελείως! ?????

Χαχαχαχα δεν εισαι η μονη και εγω πριν κατι μερες τα εμαθα ....μη με βλεπεις ανετη ....αυτεςςςςςς εδω με τα εμαθαν!!!!! Σημερα εμαθα και τη προλακτινη....θα περναμε καλα σου λεωωωω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Χαχαχαχα δεν εισαι η μονη και εγω πριν κατι μερες τα εμαθα ....μη με βλεπεις ανετη ....αυτεςςςςςς εδω με τα εμαθαν!!!!! Σημερα εμαθα και τη προλακτινη....θα περναμε καλα σου λεωωωω?

Αααα, την προλακτίνη την ήξερα εντάξει! Την είχα ανεβασμένη και έπαιρνα χάπι... Τώρα πάλι από την αρχή, πρέπει να την τσεκάρω τον άλλο μήνα! Ουφφφ! 

Κι εσύ με τεστ ωορρηξίας παλεύεις?! Δεν έχω τι να κάνω και τρώγομαι τώρα, καταλαβαίνεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αααα, την προλακτίνη την ήξερα εντάξει! Την είχα ανεβασμένη και έπαιρνα χάπι... Τώρα πάλι από την αρχή, πρέπει να την τσεκάρω τον άλλο μήνα! Ουφφφ! 

Κι εσύ με τεστ ωορρηξίας παλεύεις?! Δεν έχω τι να κάνω και τρώγομαι τώρα, καταλαβαίνεις!!! 

Πως δεν καταλαβαινω....οχι ακομα δεν εχω κανει ...τωρα σ αυτο το κυκλο θα κανω για επιβεβαιωση ...ομως αυτο ρωτησα πριν ....ποια να παρουμε οεο????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

       Για να δούμε θετικά τεστακια

Mamounitsa : 05/09

Titika88: 06/09

Jesabell: 12/09

ViKcy: 13/09

lactaki: 13/09

Bebouli: 14/09

 

Αααλλος για την βάρκα μας?? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Πως δεν καταλαβαινω....οχι ακομα δεν εχω κανει ...τωρα σ αυτο το κυκλο θα κανω για επιβεβαιωση ...ομως αυτο ρωτησα πριν ....ποια να παρουμε οεο????? 

Κι εγώ αυτό κοιτάζω τώρα.... Έχω βέβαια καιρό ακόμα, αλλά μια έρευνα αγοράς δεν βλάπτει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Έχω να δηλώσω ότι μου φτιάξατε τη διάθεση! @Bebouli και @Titika88  οι δυο σας ειδικά! Προχτές έκανα απόξεση μετά από παλινδρομη κύηση ύστερα από εξωσωματική και ήμουν χάλια! Μέχρι που μπαίνω και σας διαβάζω και πραγματικά αναθάρρησα!

Είμαι αρκετά μεγαλύτερή σας, αλλά ελπίζω να τα καταφέρουμε κι εμείς κάποια στιγμή, γιατί αποφασίσαμε να αφήσουμε τις εξωσωματικές στην άκρη μπας και ησυχάσουμε λίγο! 

Μπράβο σας ρε κορίτσια! ?????❤️❤️❤️❤️❤️

Καλώς το κορίτσι μας!!! Δυστυχως είναι πολύ συχνές οι αποβολές πλεον!! Όμως θα τα καταφέρουμε και θα αποκτήσουμε τα παιδάκια μας!!! Η κουμπάρα μου πέρυσι ετών 40 έμεινε έγκυος φυσιολογικα με μια μόνο επαφή και γέννησε ένα υγιέστατο αγοράκι να ξέρεις!!! Θα γίνουμε μανούλες όλες μας!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ολα κατανοητα και εκφρασου ελευθερα... Ανθρωπινο αυτο που λες! Εγω ειμαι 32 και μολις μου το λενε ψιλοτσαντιζομαι αλλα αυτα ειναι αντιδρασεις απογοητευσης ...ομως τοσες και τοσες ιστοριες εχουμε ακουσει και στο ξαναλεω η φυση λεει θα κανεις παιδακι! Εσυ μονο μη χανεις τη πιστη σου ...εδω παρεουλα θα τα αντιμετωπισουμε και θα ανεβασουμε τη διαθεση μας ....το ταιρι μου @Bebouli θα βριζει τη περιοδο γιατι το κανει με μοναδικο τροπο..." Κοκκινομουρα" χαχαχα και οι υπολοιπες θα δινουμε κουραγιο! Μπες στο πινακακι μαςςςςςςς ετσι για το καλο!!!! 

Μα πώς να την πω την παλιοξινη εκεί πίστη κάθε μήνα!! Δεν σε θέλουμε κυρά μου του χρόνου να σε ξαναδούμε...μεχρι τότε θα έχουμε αποκτήσει τα μωρά μας θα θηλάζουμε Αχ αχ !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το λεπον !! Τεστ ωορρηξίας!! Αν καταλαβαίνετε την ωορρηξία σας και το θέλετε απλά για επιβεβαίωση να πάρετε τα ψηφιακά clear blue είναι λίγο τσιμπημενα στην τιμή 25 κάτι τα 10 αν θυμάμαι καλά οπότε αν είναι άστατος ο κύκλος δεν πολυσυμφερει!! Μετά είναι οι ταινίες της hometest και της mother2be   τις έχω χρησιμοποιήσει και τις δύο και είναι εξίσου καλές!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...