Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερα!!! Ελα να δούμε κάνα κόκκινο τεστακι!! @anna90 νομίζω είναι σίγουρο το θετικό αποτέλεσμα με το καλού!!! Το @Bebouli  θέλει να μας κόβει το αίμα επίσης θετικό!! @diana8 περιμένουμε κ από εσένα νέα!! @Σταυρι αφού εμείνες μια φορά έγκυος. Και η ενδομητριωση δεν ήταν λόγος υππγονιμοτητας γιατί σε έβαλε να κανεις αφερεση!? Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται!? 

Δεν θα ειναι θετικο βρε κοριτσια....αφου εχω αυτη την αισθηση της περιοδου!!! Αυτο το "κατεβασμα"......δενε χω πονακια τυπου τσιμπιματα....εχω αυτο που νιωθεις οτι κατεβαινει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερα!!! Ελα να δούμε κάνα κόκκινο τεστακι!! @anna90 νομίζω είναι σίγουρο το θετικό αποτέλεσμα με το καλού!!! Το @Bebouli  θέλει να μας κόβει το αίμα επίσης θετικό!! @diana8 περιμένουμε κ από εσένα νέα!! @Σταυρι αφού εμείνες μια φορά έγκυος. Και η ενδομητριωση δεν ήταν λόγος υππγονιμοτητας γιατί σε έβαλε να κανεις αφερεση!? Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται!? 

Είχα ενδωμητριωση 3ου βαθμού γι αυτό έκανα επεμβαση.. Τι εννοείς αφαίρεση??? Έχω κλειστή σαλπιγγα και εγχειρισμενη οωθηκη γι αυτό λέω ειναι λίγο δυσκολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Δεν θα ειναι θετικο βρε κοριτσια....αφου εχω αυτη την αισθηση της περιοδου!!! Αυτο το "κατεβασμα"......δενε χω πονακια τυπου τσιμπιματα....εχω αυτο που νιωθεις οτι κατεβαινει.......

Είμαι σίγουρο σου λέω!! Τρις εγκυμοσύνες και στις 3 είχα αυτή την αίσθηση στην πρόσφατη και τελευταία φορούσα σερβιέτα κάθε μέρα μια βδομάδα πριν έτρεχα στην τουαλέτα με σιγουριά ότι ήρθε!! Αλλά δεν ήρθε χάχα! Να ξέρεις στην εγκυμοσυνη έτσι νιώθεις!! Ένα τεστακι θα μας σιγουρεψει παρόλα αυτά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Είχα ενδωμητριωση 3ου βαθμού γι αυτό έκανα επεμβαση.. Τι εννοείς αφαίρεση??? Έχω κλειστή σαλπιγγα και εγχειρισμενη οωθηκη γι αυτό λέω ειναι λίγο δυσκολο.

Εννοείς πως είχε προχωρήσει πολύ!!  Και με μια σαλπιγγα και εμείνες έγκυος όμως!? Ανοιχτό χειρουργείο έκανες όχι λαπαροσκοπηση!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερα!!! Ελα να δούμε κάνα κόκκινο τεστακι!! @anna90 νομίζω είναι σίγουρο το θετικό αποτέλεσμα με το καλού!!! Το @Bebouli  θέλει να μας κόβει το αίμα επίσης θετικό!! @diana8 περιμένουμε κ από εσένα νέα!! @Σταυρι αφού εμείνες μια φορά έγκυος. Και η ενδομητριωση δεν ήταν λόγος υππγονιμοτητας γιατί σε έβαλε να κανεις αφερεση!? Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται!? 

Καλημερααα!!! Σημερα δεν ειμαι καθολου καλα απο της 5 ξυπνησα με ανακατωσουρα και ταση για εμετο.!! Απο τοτε 3 φορες εχω κανει.!!! Τι να πω κοριτσια μου μαλλον αρρωστησα σημερα περιμενω κανονικα τωρα ισως αργησει ετσι οπως ειμαι.. ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερααα!!! Σημερα δεν ειμαι καθολου καλα απο της 5 ξυπνησα με ανακατωσουρα και ταση για εμετο.!! Απο τοτε 3 φορες εχω κανει.!!! Τι να πω κοριτσια μου μαλλον αρρωστησα σημερα περιμενω κανονικα τωρα ισως αργησει ετσι οπως ειμαι.. ? 

Μήπως δεν είσαι άρρωστη και είναι τίποτα ευχαριστο!! Έχεις τεστακια δεν έχεις γιατί δε κάνεις ένα!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Είμαι σίγουρο σου λέω!! Τρις εγκυμοσύνες και στις 3 είχα αυτή την αίσθηση στην πρόσφατη και τελευταία φορούσα σερβιέτα κάθε μέρα μια βδομάδα πριν έτρεχα στην τουαλέτα με σιγουριά ότι ήρθε!! Αλλά δεν ήρθε χάχα! Να ξέρεις στην εγκυμοσυνη έτσι νιώθεις!! Ένα τεστακι θα μας σιγουρεψει παρόλα αυτά!! 

Αχ παιρνουν αερα τα μυαλα μου ομως τωρα και δεν θελω!!! Κι εγω συνεχεια νομιζω οτι θα μου ερθει....ειμαι σιγουρη!!! 4 μερες τωρα ειμαι με μια σερβιετα νυχτα-μερα! Ενα πακετο τελειωσα τζαμπα!! Δεν κανω τεστ ακομα....θα περιμενω κι αλλο! Απο την επομενη εβδομαδα αααααννν δεν εχει ερθει, το ξαναβλεπω το θεμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna90 είπε:

Αχ παιρνουν αερα τα μυαλα μου ομως τωρα και δεν θελω!!! Κι εγω συνεχεια νομιζω οτι θα μου ερθει....ειμαι σιγουρη!!! 4 μερες τωρα ειμαι με μια σερβιετα νυχτα-μερα! Ενα πακετο τελειωσα τζαμπα!! Δεν κανω τεστ ακομα....θα περιμενω κι αλλο! Απο την επομενη εβδομαδα αααααννν δεν εχει ερθει, το ξαναβλεπω το θεμα!!

Χάχα τι να σου πω νομίζω τσάμπα τυρανιεσαι αν μπορείς να περιμένεις τόσο πολύ περίμενε! Πραγματικά δε βρβσκω το λόγο! Αντε με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Μήπως δεν είσαι άρρωστη και είναι τίποτα ευχαριστο!! Έχεις τεστακια δεν έχεις γιατί δε κάνεις ένα!? 

Εχω ενα τελευταιο ειπα να το κρατησω μηπως και δεν ερθει να κανω.. ειχα κανει πριν 3 μερες και ειχε βγει αρηντικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Εχω ενα τελευταιο ειπα να το κρατησω μηπως και δεν ερθει να κανω.. ειχα κανει πριν 3 μερες και ειχε βγει αρηντικο

Τι να πω να είσαι έτσι χαλια τη μέρα που περιμένεις!!? Εύχομαι να είναι ένα νινί που σε παιδεύει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!! Θα τρελαθωωωω!!! ????

20191016_095214.jpg

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!! Με το καλό ενα γερό μωράκι και εσύ πιο γερή και ευτυχισμένη!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Τι να πω να είσαι έτσι χαλια τη μέρα που περιμένεις!!? Εύχομαι να είναι ένα νινί που σε παιδεύει!! 

Σε ευχαριστω πολυ αν δω οτι συνεχιζεται θα κανω εννοειται !!! Πρεπει να δουμε κ τον θυροειδη αμεσως εαν μαθω για εγκυμοσυνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ αν δω οτι συνεχιζεται θα κανω εννοειται !!! Πρεπει να δουμε κ τον θυροειδη αμεσως εαν μαθω για εγκυμοσυνη 

Γι αυτό καλύτερα να το ξέρεις νωρίς νωρίς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!! Θα τρελαθωωωω!!! ????

20191016_095214.jpg

Συγχαρητηριααααααααα ♥️♥️♥️♥️♥️ Με το καλοο κοριτσι μου σου ευχομαι ολα να πανε υπεροχα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!! Θα τρελαθωωωω!!! ????

20191016_095214.jpg

Αααααααααααααααααααααααααααα

Οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!! Με το καλό ενα γερό μωράκι και εσύ πιο γερή και ευτυχισμένη!!!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ !!  Σας περιμένω όλες !!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Εννοείς πως είχε προχωρήσει πολύ!!  Και με μια σαλπιγγα και εμείνες έγκυος όμως!? Ανοιχτό χειρουργείο έκανες όχι λαπαροσκοπηση!? 

Λαπαροσκοπικα το εκανα και εκανα και υστεροσκοπηση.. τότε που έμεινα έγκυος Ναι με μια σαλπιγγα αφού η άλλη ήταν ούτως ή άλλως κλειστή από τη γέννηση μου . Σε δυο μήνες κλείνω τα 31

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Συγχαρητηριααααααααα ♥️♥️♥️♥️♥️ Με το καλοο κοριτσι μου σου ευχομαι ολα να πανε υπεροχα !!! 

Σε ευχαριστώ πολυυυυυ!!!! Με.το καλό να μας βάλεις το δικό σου τεστακι!!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Αααααααααααααααααααααααααααα

Οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Μανααααααα μουυυυυ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Γι αυτό καλύτερα να το ξέρεις νωρίς νωρίς!! 

Κοριτσι μου τωρα κοιταξα τελικα εχω ενα για την ωορρηξια αν το κανω θα δειξει κατι ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!! Με το καλό ενα γερό μωράκι και εσύ πιο γερή και ευτυχισμένη!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια το περίμενα για σενα.. ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Σε ευχαριστώ πολυυυυυ!!!! Με.το καλό να μας βάλεις το δικό σου τεστακι!!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Μακαριιιιι ♥️♥️♥️ Εχω ενα τεστ αλλα ειναι ωορρηξιας  θα δειξει κατι αν το κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

 Βebouli: (θετικό)

anna90: 12/10

Diana8: 16/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

lactaki :04/11

Princess28: 08/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

Titika88: 

liza_pan93 

Μαρία 89:

Mt3508 :

ViKcy: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια το περίμενα για σενα.. ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη?

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! ♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...