Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μια χαρά είναι η τιμή τι χαμηλή καλε

Το σκεφτηκα ετσι γιατι ειναι αναμεσα σε 4η -5η εβδομαδα αρα ειναι πλ νωρις !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Το σκεφτηκα ετσι γιατι ειναι αναμεσα σε 4η -5η εβδομαδα αρα ειναι πλ νωρις !!! 

Όχι καλέ ..καταρχάς με αυτή την τιμή θα δεις σάκο!! ?? Πάρε τον γιατρό σου πουλάκι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω ξεκινήσει να έχω κάποια τραβήγματα χαμηλά δεξιά είμαιιι μόνο 6 μέρες μετα την ωορρηξία πως θα περάσουν άλλες τόσες ? Πφφφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Εγώ έχω ξεκινήσει να έχω κάποια τραβήγματα χαμηλά δεξιά είμαιιι μόνο 6 μέρες μετα την ωορρηξία πως θα περάσουν άλλες τόσες ? Πφφφ!

Και εγώ έχω ενόχληση δεξιά χαμηλά αλλά πιο πάνω στην κοιλιά αλλά δεν ξέρω μπορεί να είναι και από το έντερο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Αχ ούτε εγώ νιώθω τίποτα ? είναι νωρίς βέβαια αλλααα και πάλι ?? θα σκάσω μέχρι να περάσουν οιερες!

Χαχαχα σε ποσες μερες περιμενεις???? Αντε να κανουμε μαζι ολες τεστ ωορηξιας και να μεινουμε ολες μαζιιιιιιι εγκυουλες!!!! @Mamounitsa

@Wannabeamammy ρεεεεε μια χαραααα η χοριακη! Κομπλε εισαι...ασε τη ριζα να φτασει αστραγαλοοοοοο δεν μας νοιαζει εδω εχουμε μωρο στην ομαδα μας!!!!! Κανε μας ταγκ και πετα μπεμπεδοσκονη να σ ακολουθησουμεεεεε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η wild lavender είπε:

 

Κι εγώ περιμένω τη Δευτέρα... 

Γενικά, η άποψή μου για το άγχος είναι it is what it is και δεν πρέπει να αγχωνόμαστε που αγχωνόμαστε, δηλαδή έλεος. Κάνεις ο,τι μπορείς για να διατηρηθείς όσο το δυνατόν πιο ήρεμη, αποφεύγεις τις συγκρούσεις και τις ταραχές και από εκεί και πέρα προσπαθείς πολύ, χρησιμοποιείς ο,τι έχει να σου προσφέρει η ιατρική και ελπίζεις. 

Έχεις τσεκάρει την προλακτίνη σου; Νομίζω αυτή είναι μια ορμόνη που επηρεάζεται πολύ από το άγχος και λειτουργεί ως αντισυλληπτικό. 

Εδω δεν ηξερα τι ειναι τεστ ωορηξιας...ποια προλακτινηηηη χαχαχα θα κανω τα τεστ και μετα παω γιατρο να σπρωξει το θεμα γιατι εγω απ το δεκεμβριο που απεβαλα εχω καραξεσηκωθει...θελω ζιζικακιιιιιι λεμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Και εγώ έχω ενόχληση δεξιά χαμηλά αλλά πιο πάνω στην κοιλιά αλλά δεν ξέρω μπορεί να είναι και από το έντερο;

Λογικά ναι αν είναι πιο πάνω ?? σαμπως ξέρω ???? εγώ έχω χαμηλά στις ωοθήκες!! Πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Χαχαχα σε ποσες μερες περιμενεις???? Αντε να κανουμε μαζι ολες τεστ ωορηξιας και να μεινουμε ολες μαζιιιιιιι εγκυουλες!!!! @Mamounitsa

@Wannabeamammy ρεεεεε μια χαραααα η χοριακη! Κομπλε εισαι...ασε τη ριζα να φτασει αστραγαλοοοοοο δεν μας νοιαζει εδω εχουμε μωρο στην ομαδα μας!!!!! Κανε μας ταγκ και πετα μπεμπεδοσκονη να σ ακολουθησουμεεεεε 

Περιμένω σε 8 μέρες!! ? Έκανα τεστ ωορρηξίας είχα και επαφές τώρα περιμένω να ΜΗΝ δω την κοκκινομουρα να έρχεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Εδω δεν ηξερα τι ειναι τεστ ωορηξιας...ποια προλακτινηηηη χαχαχα θα κανω τα τεστ και μετα παω γιατρο να σπρωξει το θεμα γιατι εγω απ το δεκεμβριο που απεβαλα εχω καραξεσηκωθει...θελω ζιζικακιιιιιι λεμε!!!!!!

Χαχαχαχ φαίνεται στον ορμονολογικο έλεγχο αν είναι υψηλή δεν μένουμε  εγκυουλες!! Εγώ τον Γενάρη απέβαλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Περιμένω σε 8 μέρες!! ? Έκανα τεστ ωορρηξίας είχα και επαφές τώρα περιμένω να ΜΗΝ δω την κοκκινομουρα να έρχεται!!

Καλο ακουγεται.....αλλα μην κοιτας τα συμπτωματα γιατι και εγω το κανω αυτο και μετα πεισμωνουμε μολις βλεπουμε την αχαριστη και θα σαλταρισουμε καμια ωρα.....μπορει να εισαι η επομενηηη! Στο ευχομαι και δεν με ενοχλει καθολου να ειμαι η μεθεπομενη αρκει να ερθει ( και το κυριοτερο να μεινει)

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Καλο ακουγεται.....αλλα μην κοιτας τα συμπτωματα γιατι και εγω το κανω αυτο και μετα πεισμωνουμε μολις βλεπουμε την αχαριστη και θα σαλταρισουμε καμια ωρα.....μπορει να εισαι η επομενηηη! Στο ευχομαι και δεν με ενοχλει καθολου να ειμαι η μεθεπομενη αρκει να ερθει ( και το κυριοτερο να μεινει)

??

Αχ ναι δεν τα κοιτάω αλλά τώρα ξεκίνησε και με ενοχλειχαχαχα !! Ειναι μαγικό πόσα συμπτώματα δημιουργεί το μυαλό μας!! Ωχ αμάν άντε να περάσουν οι μέρες!! Αυτό θέλουμε να έρθει για να μείνει !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Χαχαχαχ φαίνεται στον ορμονολογικο έλεγχο αν είναι υψηλή δεν μένουμε  εγκυουλες!! Εγώ τον Γενάρη απέβαλα!! 

Και εγω ρε γαμωτο , 15 ιανουαριου....ασε πικρα ...τι αιμα θεε μου...και αμεσως κοπηκε η χαρα....ποσο χρονων εισαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Και εγω ρε γαμωτο , 15 ιανουαριου....ασε πικρα ...τι αιμα θεε μου...και αμεσως κοπηκε η χαρα....ποσο χρονων εισαι???

Εγώ 22 και 23 είχα γιατρό για να με δει!! Τι ειρωνεία!! Ειμαι 25!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Αχ ναι δεν τα κοιτάω αλλά τώρα ξεκίνησε και με ενοχλειχαχαχα !! Ειναι μαγικό πόσα συμπτώματα δημιουργεί το μυαλό μας!! Ωχ αμάν άντε να περάσουν οι μέρες!! Αυτό θέλουμε να έρθει για να μείνει !! 

Ναι ρε φιλε ....λες και ολα με ενα μαγικο τροπο μοιαζουν με εγκυμοσυνη και μετα δυο μερες πριν την περιοδο ξεκιναει ο ηλιθιος πονος και η αισθηση της...τραγικο...δεν θελω να το ζω για πολλους μηνες ακομα....αλλα ακουμε τα ευχαριστα και λεω ρε μηπως ερχεται και η σςιρα μας????????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Ναι ρε φιλε ....λες και ολα με ενα μαγικο τροπο μοιαζουν με εγκυμοσυνη και μετα δυο μερες πριν την περιοδο ξεκιναει ο ηλιθιος πονος και η αισθηση της...τραγικο...δεν θελω να το ζω για πολλους μηνες ακομα....αλλα ακουμε τα ευχαριστα και λεω ρε μηπως ερχεται και η σςιρα μας????????? 

Έρχεται έρχεται όλες θα μείνουμε εδώ μέσα σας λέω!! ??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Εγώ 22 και 23 είχα γιατρό για να με δει!! Τι ειρωνεία!! Ειμαι 25!

Μικρουλιτσα εισαι μωρε...αλλα σε καταλαβαινω γιατι εζησα παρομοια ιστορια ...πιο πολυ ειναι το μουντ που μπαινεις και η χαρα και μετα κοβεται αποτομα....και δεν ξερω για σενα αλλα εγω δεν το επιδιωκα καν εκεινο το μηνα...αφου με τερμα σταθερο κυκλο και ποτε καθυστερηση εκανα τεστ εγκυμοσυνης με 12 μερες καθυστερησης....και παλι ελεγα σιγααααα μην ειναι...τωρα το θελουμε και δεν ερχεται το ατιμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως κοριτσια προτινω να κρατησουμε αυτη τη γραμμη αφου ευχηθηκαμε και χαρηκαμε για τη @Wannabeamammy να περιμενουμε το επομενο θετικο  τεστ εγκυμοσυνης σε φωτο...μεχρι να γεμισουμε φωτος¡!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Μικρουλιτσα εισαι μωρε...αλλα σε καταλαβαινω γιατι εζησα παρομοια ιστορια ...πιο πολυ ειναι το μουντ που μπαινεις και η χαρα και μετα κοβεται αποτομα....και δεν ξερω για σενα αλλα εγω δεν το επιδιωκα καν εκεινο το μηνα...αφου με τερμα σταθερο κυκλο και ποτε καθυστερηση εκανα τεστ εγκυμοσυνης με 12 μερες καθυστερησης....και παλι ελεγα σιγααααα μην ειναι...τωρα το θελουμε και δεν ερχεται το ατιμο...

 εμένα δυστυχώς ήταν η δεύτερη αποβολή και τις 2 φορές έμεινα με την πρώτη και αυτός ο μήνας είναι ο πρώτος που προσπαθούμε μετά από τις αποβολές να γίνουν εξετάσεις κλπ τώρα θα δείξει!! Αααστα να πάνε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

 εμένα δυστυχώς ήταν η δεύτερη αποβολή και τις 2 φορές έμεινα με την πρώτη και αυτός ο μήνας είναι ο πρώτος που προσπαθούμε μετά από τις αποβολές να γίνουν εξετάσεις κλπ τώρα θα δείξει!! Αααστα να πάνε!! 

Πηγες σε αιματολογο??? Κριμα ρε γαμωτο...λοιπον η ιστορια λεει 3 και καλη! Οποτε να εισαι αισιοδοξη μανα μου ..το μωρο σου στο δρομο ειναι...σιγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ήταν να μη γίνει η αρχή τώρα όλες θα πάρουμε σειρά!! Πρέπει να φτιάξουμε ένα πινακάκι για να θυμόμαστε πια είναι η επόμενη για τεστακι! Και μετά τις εγκύου λες στη σειρά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Πηγες σε αιματολογο??? Κριμα ρε γαμωτο...λοιπον η ιστορια λεει 3 και καλη! Οποτε να εισαι αισιοδοξη μανα μου ..το μωρο σου στο δρομο ειναι...σιγουρα!

Πήγα πήγα όλα τα κάναμε τυχαία γεγονότα!!  Μακάρι να είναι η τρίτη η τυχερή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Κορίτσια ήταν να μη γίνει η αρχή τώρα όλες θα πάρουμε σειρά!! Πρέπει να φτιάξουμε ένα πινακάκι για να θυμόμαστε πια είναι η επόμενη για τεστακι! Και μετά τις εγκύου λες στη σειρά!!! 

Καλή ιδέα!! Ας γράψουμε όλες πότε περιμένουμε να φτιάξω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Καλή ιδέα!! Ας γράψουμε όλες πότε περιμένουμε να φτιάξω! 

Ααα τέλια!! Εγώ βάση υγρών και παλειωτερου κύκλου περιμένω αύριο χάχα 5/9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ααα τέλια!! Εγώ βάση υγρών και παλειωτερου κύκλου περιμένω αύριο χάχα 5/9

Ούτε το πινακακι δεν θα προλάβουμε να κάνουμε ?? άντε μακάρι να είσαι εγκυουλα και να το μάθουμε αύριο ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Πήγα πήγα όλα τα κάναμε τυχαία γεγονότα!!  Μακάρι να είναι η τρίτη η τυχερή!! 

Και εγω πηγα και εκανα ελεγχο για τα παντα...και μενα ομοιως!!!!! Για να δουμε λοιπον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...