Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

ΑΑΑχχχ βρε κορίτσι μου δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω ? και εγώ στην ίδια φάση είμαι ακριβώς.. Το μόνο που σκέφτομαι όλη την ώρα είναι αυτό, κρατάω την κοιλιά μου συνεχώς και δεν μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου... Πραγματικά θέλω να ξέρω αν κάποιο κορίτσι που είχε τόσο άγχος κατάφερε τελικά να συλλάβει ?

Καλησπέρα κορίτσι και εμένα μου είχε γίνει εμμονή Αλλά έμεινα !! Με το που ξεκινήσαμε μόνο αυτό σκεφτόμουν συνέχεια τον τρίτο μήνα έμεινα! Αλλά δυστυχώς δεν προχώρησε δεν ακούσαμε καρδούλα το ίδιο έπαθα και τις δυο φορές! (αν και την πρώτη ήταν τυχαίο που έμεινα Με την 1η φορά ) ?

Σου συνιστώ να ηρεμήσεις Γιατί το άγχος δεν είναι καλό! 
Με το που έκανα απόξεση την 2η φορά έλεγα άντε ποτέ θα ξανάμείνω! Δυστυχώς έγινΑα υστερική και ο άντρας μου μου είπε πως αν δεν ηρεμήσω δε θέλει να προχωρήσουμε για επόμενο μωράκι γιατί μου είχε γίνει εμμονή! Όσο άγχος και να έχεις θα μείνεις αν είναι τυχερό να το ξέρεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sofm είπε:

Καλησπέρα κορίτσι και εμένα μου είχε γίνει εμμονή Αλλά έμεινα !! Με το που ξεκινήσαμε μόνο αυτό σκεφτόμουν συνέχεια τον τρίτο μήνα έμεινα! Αλλά δυστυχώς δεν προχώρησε δεν ακούσαμε καρδούλα το ίδιο έπαθα και τις δυο φορές! (αν και την πρώτη ήταν τυχαίο που έμεινα Με την 1η φορά ) ?

Σου συνιστώ να ηρεμήσεις Γιατί το άγχος δεν είναι καλό! 
Με το που έκανα απόξεση την 2η φορά έλεγα άντε ποτέ θα ξανάμείνω! Δυστυχώς έγινΑα υστερική και ο άντρας μου μου είπε πως αν δεν ηρεμήσω δε θέλει να προχωρήσουμε για επόμενο μωράκι γιατί μου είχε γίνει εμμονή! Όσο άγχος και να έχεις θα μείνεις αν είναι τυχερό να το ξέρεις 

Να ξέρεις μου έδωσε πολύ δύναμη, σ ευχαριστώ που απάντησες!!! Το ξέρω και αλήθεια προσπαθώ να το αποβάλω δεν είναι όμως εύκολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Να ξέρεις μου έδωσε πολύ δύναμη, σ ευχαριστώ που απάντησες!!! Το ξέρω και αλήθεια προσπαθώ να το αποβάλω δεν είναι όμως εύκολο!

Εννοείται είναι δύσκολο κι εγώ ακόμα προσπαθώ να ξεπεράσω την απώλεια των δυο μωρών αλλά δυστυχώς πρέπει να είμαι δυνατή ! Δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσει αλλά σκέψου ποσό όμορφο θα είναι να σαι ήρεμη και χαλαρή και να ξαφνιαστείς με μια εγκυμοσυνη αυτό μου λέει ο άντρας μου θέλω να έρθει και να χαρείς ξαφνικά όχι να λες τώρα έγινε ή δεν έγινε !! Ότι θελήσεις εδώ είμαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofm είπε:

Εννοείται είναι δύσκολο κι εγώ ακόμα προσπαθώ να ξεπεράσω την απώλεια των δυο μωρών αλλά δυστυχώς πρέπει να είμαι δυνατή ! Δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσει αλλά σκέψου ποσό όμορφο θα είναι να σαι ήρεμη και χαλαρή και να ξαφνιαστείς με μια εγκυμοσυνη αυτό μου λέει ο άντρας μου θέλω να έρθει και να χαρείς ξαφνικά όχι να λες τώρα έγινε ή δεν έγινε !! Ότι θελήσεις εδώ είμαι !!!

Σε ευχαριστούμε θερμά που απάντησες. Πρέπει να το δω αλλιώς...  Για το καλό και του άντρα μου δηλαδή!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!! Έχει μέρες να σας γράψω αλλά σας διαβάζω καθημερινά! Κορίτσια μου τα φώτα σας!!! Απο χθές πονάω σε ενα σημειο που δεν ξέρω τι είναι, στην ευθεια που ειναι η σκοληκοειδη μας κάτω απο τον ομφαλό στο κέντρο. Το χαϊδεύω με το δάκτυλο και με πονάει.. νομίζω είναι και λίγο φουσκωμένο.. ? μήπως ξέρει κάποια κοπέλα τι έχουμε σε αυτό το σημείο; τι ρωτάω και εγω τωρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Sofm είπε:

Εννοείται είναι δύσκολο κι εγώ ακόμα προσπαθώ να ξεπεράσω την απώλεια των δυο μωρών αλλά δυστυχώς πρέπει να είμαι δυνατή ! Δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσει αλλά σκέψου ποσό όμορφο θα είναι να σαι ήρεμη και χαλαρή και να ξαφνιαστείς με μια εγκυμοσυνη αυτό μου λέει ο άντρας μου θέλω να έρθει και να χαρείς ξαφνικά όχι να λες τώρα έγινε ή δεν έγινε !! Ότι θελήσεις εδώ είμαι !!!

Έχεις απόλυτο δίκαιο κορίτσι μου.. Με τόσο χάπια και υπέρηχους (παίρνω κλομιφαίνη) πώς να το βγάλω από το μυαλό μου; αύριο πάλι θα πάω για υπέρηχο, και να θέλω δεν μπορώ! Θα προσπαθήσω όμως όσο μπορώ γιατί το ξέρω πως μόνο κακό κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια αρχικά ευχαριστώ τα κορίτσια που μου απάντησαν γιατί έτσι καταλαβαίνω ότι δεν είμαστε μόνες σε όλο αυτό!!! sofm θα ήθελα να σου πω να ηρεμήσεις έχω περάσει από αυτή τη φάση και το μόνο που κατάφερα ήταν να πάθω εμμονή μέχρι που είπα δεν γίνεται έτσι σταματά για λίγο καιρό και μετά ξεκινά με καθαρό κεφάλι!!!απλά σε καταλαβαίνω ,θέλω κ εγώ ένα μωρό όσο τίποτα να δώσω αυτη την αγάπη που νιώθω ,ηρέμησα μόνο όταν είπαμε με τον άντρα μου ότι θα το προσπαθήσουμε με κάθε τρόπο όσο αντέχουμε ψυχικά και οικονομικά και εάν δεν κάτσει...θα δώσω την αγάπη που θέλω μέσω υιοθεσίας. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ! Εύχομαι σε όσες επιθυμούν να έχουν τα μωράκια τους μέσα στο 2020! Μια από όλες είμαι κι εγώ ! Είχα μια παλινδομη κύηση και τώρα είμαστε στην πρώτη μας προσπάθεια μετά την αποξεση! Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιες από εσάς έχετε παρατηρήσει στις προσπάθειες σας πολύ γρήγορα συμπτώματα! Για παράδειγμα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ήμουν σίγουρη ότι συνέβη οπότε και έγραφα τα συμπτώματα που είχα από την 5η μέρα της ωορρηξίας έως και το θετικό τεστ. Τώρα αρχίζω να έχω σχεδόν τα ίδια μέρα με τη μέρα! Λέτε να είναι τυχαίο; Ανυπομονώ τόσο πολύ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Calpe είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Εύχομαι σε όσες επιθυμούν να έχουν τα μωράκια τους μέσα στο 2020! Μια από όλες είμαι κι εγώ ! Είχα μια παλινδομη κύηση και τώρα είμαστε στην πρώτη μας προσπάθεια μετά την αποξεση! Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιες από εσάς έχετε παρατηρήσει στις προσπάθειες σας πολύ γρήγορα συμπτώματα! Για παράδειγμα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ήμουν σίγουρη ότι συνέβη οπότε και έγραφα τα συμπτώματα που είχα από την 5η μέρα της ωορρηξίας έως και το θετικό τεστ. Τώρα αρχίζω να έχω σχεδόν τα ίδια μέρα με τη μέρα! Λέτε να είναι τυχαίο; Ανυπομονώ τόσο πολύ ! 

Στο εύχομαι ολόψυχα να είσαι παλιιιι!!!!πως το κατάλαβες τόσο σύντομο στην πρώτη εγκυμοσύνη κοπέλα μου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Στο εύχομαι ολόψυχα να είσαι παλιιιι!!!!πως το κατάλαβες τόσο σύντομο στην πρώτη εγκυμοσύνη κοπέλα μου;;;;

Σευχαριστω πολύ !!! Προσπαθούσαμε περίπου 7 μήνες οπότε και πήρα τα τεστ ωορρηξίας και κατάλαβα ότι προσπαθούσαμε λάθος ημέρες ! Το είχα στο μυαλό μου την πρώτη φορά κιόλας που βρήκα την ωορρηξία μου οποτε άρχισα να παρατηρώ στο σώμα μου πράγματα που δεν είχα βιώσει πριν, όσο και να πίστευα όπως όλες ότι κάθε μήνα ήμουν έγκυος ! Κάποια από αυτά ήταν τσιμπήματα, πόνος περιόδου, λευκά υγρά, υψηλή θερμοκρασία, αίμα στη μύτη, μεταλλική γεύση και όλα αυτά πριν καν την καθυστέρηση ! Κάπως έτσι το ήξερα από πολύ νωρίς , αλλά δυστυχώς δεν προχώρησε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Calpe είπε:

Σευχαριστω πολύ !!! Προσπαθούσαμε περίπου 7 μήνες οπότε και πήρα τα τεστ ωορρηξίας και κατάλαβα ότι προσπαθούσαμε λάθος ημέρες ! Το είχα στο μυαλό μου την πρώτη φορά κιόλας που βρήκα την ωορρηξία μου οποτε άρχισα να παρατηρώ στο σώμα μου πράγματα που δεν είχα βιώσει πριν, όσο και να πίστευα όπως όλες ότι κάθε μήνα ήμουν έγκυος ! Κάποια από αυτά ήταν τσιμπήματα, πόνος περιόδου, λευκά υγρά, υψηλή θερμοκρασία, αίμα στη μύτη, μεταλλική γεύση και όλα αυτά πριν καν την καθυστέρηση ! Κάπως έτσι το ήξερα από πολύ νωρίς , αλλά δυστυχώς δεν προχώρησε ! 

Είμαι σίγουρη από εδώ κ πέρα θα πάνε όλα μια χαρά και τώρα έχεις τα ίδια συμπτώματα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Είμαι σίγουρη από εδώ κ πέρα θα πάνε όλα μια χαρά και τώρα έχεις τα ίδια συμπτώματα;;;

Ναι αρχίζω από εχθές να έχω τα ίδια συμπτώματα, αλλά φυσικά φοβάμαι να το μοιραστώ ακόμα και με τον άντρα μου γιατί είναι πολύ νωρις! Είμαι σε κατάσταση βρε λες ; Απλά επειδή έχω θρομβοφιλια θα πρέπει να το ξέρω άμεσα για να ξεκινήσω τις ενέσεις, οπότε και παρήγγειλα predictor early μήπως και μου φανούν χρήσιμα ! Μήπως έχει χρησιμοποιήσει κάποια άλλη κοπελα; Μου φαίνεται πολύ νωρίς το 6 μέρες πριν την καθυστέρηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Ναι συνήθως αλλάζει ο κύκλος την πρώτη φορά που ολοκληρώνεται!!! Αν προσπαθείτε για μωράκι βρες την μέρα που κανείς ωορρηξία ώστε να έχεις επαφές σωστές και να έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες για εγκυμοσύνη!! 

Είπα να το πάω ακόμα χαλαρά και να μην ψάχνω για γόνιμες και ωορρηξία επειδή είναι η πρώτη φορά που προσπαθούμε και αν έρθει με το καλο θα το δεχτούμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα Δεν κρατήθηκα και έκανα ένα τεστ πρόωρης ανίχνευσης, αρνητικότατο!! Αχχ.. Πάμε λοιπόν το επόμενο μήνα για την σπερματεύχυση. Είπες πως έκανες ωορρηξία 6/10, γιατί θα πας και αύριο για υπέρηχο; Εμένα μετά την ωορρηξία δεν ήθελε να με ξαναδεί.. (και γω 1ος κύκλος με κλομιφαίνη),

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/8/2019 at 1:19 ΠΜ, ο/η Mariliza είπε:

Γεια σας κορίτσια, 

Πρώτη μου φορά στο forum! Αρχικά θέλω να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου σε όλες όσες θέλουμε να γίνουμε σύντομα μανούλες να το πετύχουμε σύντομα και εύκολα! Και φυσικά μέσα στο 2020!!!

Το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε αποφάσισα μετά από σημάδια εγκυμοσύνης (παρατεταμένοι πόνοι περιόδου χωρίς αυτή να έρχεται, κράμπες στις ωοθήκες και στήθος πέτρα) να κάνω δύο τεστ εγκυμοσύνης. Το ένα το Σάββατο και το άλλο την Κυριακή. Και τα δύο έδειξαν θετικά αλλά η γραμμούλα ελέγχου ήταν πολύ πολύ αχνή. Έτσι τη Δευτέρα πήγα και έκανα εξέταση β-χοριακής... Την Τρίτη παίρνω μια χοριακή τετραψήφια! Την ίδια μέρα πήγα στον γιατρό και είδαμε κιόλας τον σάκο. 5,5 μηνών έγκυος για πρώτη φορά! Απίστευτη χαρά. Όμως γρήγορα άρχισε και το άγχος... Αρχικά σκέφτηκα ότι την περίοδο που έμεινα έγκυος ο άντρας μου ήταν αρρωστούλης, εγώ πέρασα γαστρεντερίτιδα και για 5 μέρες έπαιρνα 2 χάπια την ημέρα για να ηρεμήσουν τα έντερα (το Zantac και το Librax, δεν είναι αντιβίωση αλλά είναι χάπια ). Επίσης πριν από λίγες μέρες έβαλα μια φορά travocort λόγω φαγουρίτσας και πήρα 2 strepfen για το λαιμό που και τα δύο λένε ότι πρέπει να αποφεύγονται στην εγκυμοσύνη. Τα είπα όλα τα παραπάνω στον γιατρό και μου απάντησε πως δεν υπάρχει πρόβλημα. Ότι είναι τόσο μικρό το κύημα που αν κάτι πολύ δυνατό προσπαθούσε να το βλάψει θα χανόταν και ότι από τη στιγμή που έμεινε δεν κατάφερε κάτι να το βλάψει. Τον εμπιστεύομαι, αλλά παρόλα αυτά κάνω κακές σκέψεις ότι μπορεί κάτι από αυτά να το έβλαψε. Γενικά έχω ένα άγχος γιατί ακούω πόσες κοπέλες έχουν ταλαιπωρηθεί και πόσα άσχημα πράγματα μπορούν να συμβούν. Είμαι χαρούμενη αλλά συγκρατημένα.... γιατί διαβάζω τόόόόσα (αποβολές, προβλήματα ανάπτυξης κ.ά) και όλα αυτά με έχουν αγχώσει πολύ. Νιώθω τόσο ευλογημένη και παράλληλα φοβισμένη για αυτό που έρχεται. Το έχει νιώσει αυτό καμιά σας; Θα ήθελα πολύ να διαβάσω για συναισθήματα ατόμων που είναι ή ήταν στην ίδια φάση με εμένα.

Καταρχήν συγχαρητηρια για το μικρο θαυματακι!!Στην αρχη ετσι είναι,απο τη μια πετας από χαρα κι από την άλλη εχεις τον έναν προβληματισμο μετα τον αλλον...Σιγουρα γινονται πολλα αλλα δεν βοηθαει να τα σκέφτεσαι...Ο γυναικολόγος μου μου ειχε πει όταν το ανακαλυψα να ζω την κάθε μερα σαν να μην είμαι εγκυος και να το ξεχασω...Κι εν μερει ειχε δικιο...Όχι ότι οποια κινηση εκανα δεν σκεφτομουν το μωρακι...Αλλα και το αγχος δεν βοηθαει καθοοολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Άντρεα Δεν κρατήθηκα και έκανα ένα τεστ πρόωρης ανίχνευσης, αρνητικότατο!! 

Κορίτσι έχουμε ακούσει για αρνητικά τεστ που τελικά είναι λάθος! Μέχρι να την δούμε ελπίζουμε!?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσι έχουμε ακούσει για αρνητικά τεστ που τελικά είναι λάθος! Μέχρι να την δούμε ελπίζουμε!?

 

Μακάρι κορίτσι μου!!!! Αλλά δε νομίζω.. Ξεπρήστηκε λίγο το στήθος μου και μειώθηκαν τα υγρά που σημαίνει πως θα έρθει στην ώρα της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Calpe είπε:

Ναι αρχίζω από εχθές να έχω τα ίδια συμπτώματα, αλλά φυσικά φοβάμαι να το μοιραστώ ακόμα και με τον άντρα μου γιατί είναι πολύ νωρις! Είμαι σε κατάσταση βρε λες ; Απλά επειδή έχω θρομβοφιλια θα πρέπει να το ξέρω άμεσα για να ξεκινήσω τις ενέσεις, οπότε και παρήγγειλα predictor early μήπως και μου φανούν χρήσιμα ! Μήπως έχει χρησιμοποιήσει κάποια άλλη κοπελα; Μου φαίνεται πολύ νωρίς το 6 μέρες πριν την καθυστέρηση! 

Και εγώ τα παρήγγειλα σήμερα!! Περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω το πρώτο! 

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μαρία 89 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!! Έχει μέρες να σας γράψω αλλά σας διαβάζω καθημερινά! Κορίτσια μου τα φώτα σας!!! Απο χθές πονάω σε ενα σημειο που δεν ξέρω τι είναι, στην ευθεια που ειναι η σκοληκοειδη μας κάτω απο τον ομφαλό στο κέντρο. Το χαϊδεύω με το δάκτυλο και με πονάει.. νομίζω είναι και λίγο φουσκωμένο.. ? μήπως ξέρει κάποια κοπέλα τι έχουμε σε αυτό το σημείο; τι ρωτάω και εγω τωρα ?

Στο ύψος που λες, αν έχω καταλάβει καλά, και λίγο προς τα μέσα εγώ καταλαβαίνω τη μήτρα... Αυτό μου θυμίζει αυτό που περιγράφεις... Αλλά αν είναι προς τα έξω και το ψηλαφιζεις μήπως είναι το έντερο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα κορίτσια που τα απασχολεί το άγχος εγώ είμαι μια περίπτωση που κατάφερε και έμεινε έγκυος με άγχος. Γενικά είμαι λίγο μαμουνα θέλω να διαβάζω να ξέρω γιατί συμβαίνει το κάθε τι πως λειτουργεί ο κύκλος τι κάνει η κάθε ορμόνη.... Ξεψαχνιζω το ίντερνετ και δεν υπήρχε περίπτωση να μην το σκέφτομαι.... 

 Την πρώτη φορά που δεν προχώρησε έμεινα έγκυος στους 11 μήνες αλλά από ότι κατάλαβα μετά κάποιοι ήταν σε λάθος μέρα η προσπάθεια... Άλλη μέρα έκανα ωορρηξια άλλη προσπαθούσαμε... Τη δεύτερη φορα επειδή είχα και διάφορα άλλα οικογενειακά (δεν έχω πεθερά έχω μάνα που κάνει για δέκα πεθερές) αποφάσισα ότι το μόνο που μετράει είναι η οικογένεια μου δηλαδή εγώ και ο άντρας μου και η γκρίνια θα μείνει έξω από το σπίτι μου... Σε 4 μήνες έμεινα έγκυος και πήγε μια χαρά.... 

Εύχομαι όλες με ένα γερό μωράκι σύντομα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Μίλησες με τον γιατρό σου κορίτσι μου; τι σου είπε; Η ωοριξία σου πότε έγινε; μήπως είχες καθυστερημένη ωοριξία και κατ' επέκταση μεγαλύτερο κύκλο ή και γ αυτό να μην έδειξε κάτι το τεστάκι;

ΜΙλησα πριν λιγη ωρα,μου ειπε οτι ειμαι υγιεστατη κ οτι οι ορμονολογικες μου ειναι πολυ καλες (κτ που λεει κ ο ενδοκρινολογος) να περιμενω την περιοδο κ οταν ξανα αδιαθετησω την 12μερα να κανω ενα τεστ ωορρηξιας κ να τον παρω τηλ να του πω τι εδειξε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eirinik94 είπε:

Και εγώ τα παρήγγειλα σήμερα!! Περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω το πρώτο! 

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι κορίτσι μου!!

Ααα τι ωραία, εύχομαι και στις δύο μας θετικά αποτελέσματα!! Φαίνεται ότι είμαστε πολύ κοντά στις μέρες !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Calpe είπε:

Ναι αρχίζω από εχθές να έχω τα ίδια συμπτώματα, αλλά φυσικά φοβάμαι να το μοιραστώ ακόμα και με τον άντρα μου γιατί είναι πολύ νωρις! Είμαι σε κατάσταση βρε λες ; Απλά επειδή έχω θρομβοφιλια θα πρέπει να το ξέρω άμεσα για να ξεκινήσω τις ενέσεις, οπότε και παρήγγειλα predictor early μήπως και μου φανούν χρήσιμα ! Μήπως έχει χρησιμοποιήσει κάποια άλλη κοπελα; Μου φαίνεται πολύ νωρίς το 6 μέρες πριν την καθυστέρηση! 

Δυστυχώς δεν γνωρίζω κοπέλα μου αλλά πιστεύω ,θέλω να πιστεύω ότι αυτό που νιώθω είναι ένα νινακι :-) .κάντε πάντως κ ένα τεστ δεν χάνεις κ τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Δυστυχώς δεν γνωρίζω κοπέλα μου αλλά πιστεύω ,θέλω να πιστεύω ότι αυτό που νιώθω είναι ένα νινακι :-) .κάντε πάντως κ ένα τεστ δεν χάνεις κ τίποτα

Να είσαι καλά σευχαριστω πολύ! Μακαρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

@Άντρεα Δεν κρατήθηκα και έκανα ένα τεστ πρόωρης ανίχνευσης, αρνητικότατο!! Αχχ.. Πάμε λοιπόν το επόμενο μήνα για την σπερματεύχυση. Είπες πως έκανες ωορρηξία 6/10, γιατί θα πας και αύριο για υπέρηχο; Εμένα μετά την ωορρηξία δεν ήθελε να με ξαναδεί.. (και γω 1ος κύκλος με κλομιφαίνη),

Ελπίζω να μην εδειξε γιατι ειναι πολύ νωρίς.. θα παμε τον δεκεμβρη εμεις για σπερματεγχυση.. η αλήθεια αυτο τον μήνσ ούτε εγω έχω πλέον καμια ελπίδα.. με επιασε απόψε η κλασική λυγούρα που έχω πάντα 1 βδομαδα πριν την περιοδο, συν ότι το στηθος μου δεν έχει συγκινηθεί καθόλου, και να θελω να βρω συμπτωματα να χαρω λιγο δεν εχωωω τιποταα! Αυριο θα παω για υπέρηχο  για να δουμε αν ειναι ολα οκ για να παρω την κλομιφαινη και τον επομενο μηνα, αν υπάρχει καποια κύστη δεν θα μπορω να τη παρω.. Νιώθω τοσο κουρασμενη και συναισθηματικα εξαντλημένη που θελω να τα παρατήσω όλα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...