Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο αυτό; Γιατί δεν το συζήτησα με την γιατρό μου και δεν γνωρίζω..

Αν κάνεις ωορρηξία 19-20η ημέρα πως έχεις περίοδο 28-29 ημέρες? Κανονικά μετά τη ωορρηξία πρέπει να χεις άλλες 14-15μερα μετα για να σου ρθει περίοδος η να μπορέσει να υπάρξει εμφύτευση...... Τη ωορρηξία με τεστακια την είδες? Μήπως να της το αναφέρεις αν είναι να βλέπει στον υπέρηχο τη ωορρηξία σου μήπως κάτι δεν πάει καλά με τη ωορρηξία..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αν κάνεις ωορρηξία 19-20η ημέρα πως έχεις περίοδο 28-29 ημέρες? Κανονικά μετά τη ωορρηξία πρέπει να χεις άλλες 14-15μερα μετα για να σου ρθει περίοδος η να μπορέσει να υπάρξει εμφύτευση...... Τη ωορρηξία με τεστακια την είδες? Μήπως να της το αναφέρεις αν είναι να βλέπει στον υπέρηχο τη ωορρηξία σου μήπως κάτι δεν πάει καλά με τη ωορρηξία..... 

Με τεστακια την παρακολούθησα.. η φωτογραφεία που βλέπεις την έβγαλα την 19η μέρα κατά τις 6 το απόγευμα..την επόμενη μέρα τη ίδια ώρα έκανα ακόμα ένα και η γραμμή είχε σβήσει φαινόταν πολύ άχνα.. τώρα αυτό που μου λες δεν έχω κάποια εξηγήσει όμως με προβληματίζει ίσως να πρέπει να κλείσω ραντεβού με την γιατρό μου 

B7D53B75-7FF9-4E77-A262-769556CDD612.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Με τεστακια την παρακολούθησα.. η φωτογραφεία που βλέπεις την έβγαλα την 19η μέρα κατά τις 6 το απόγευμα..την επόμενη μέρα τη ίδια ώρα έκανα ακόμα ένα και η γραμμή είχε σβήσει φαινόταν πολύ άχνα.. τώρα αυτό που μου λες δεν έχω κάποια εξηγήσει όμως με προβληματίζει ίσως να πρέπει να κλείσω ραντεβού με την γιατρό μου 

B7D53B75-7FF9-4E77-A262-769556CDD612.jpeg

Ναι α πρέπει να της το πεις... Ίσως να μην έχεις σωστή 2η φάση, τις 15 μέρες δηλ μετά .... Κ να χρειαστεί να σου δώσει προγεστερόνη για να υπάρξουν οι 15 μέρες μετά για να μπορεί να γίνει εμφύτευση... Πρώτη φορά έκανες τεστακια??? Επίσης από τη στιγμή που ήταν θετικό 19η, ωορρηξία έκανες μέσα στα επόμενα 2 24ωρα...δηλαδή μπορεί να έσκασε το ωοθυλακιο την 21η ημέρα.... Συν 15 μέρες... Κανονικά πρέπει να δεις περίοδο την 36η μέρα... Αν δεν δεις τότε κ δεις νωρίτερα πρέπει να ενημερώσεις το γιατρό σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Αχ συγχαρητήρια!Μας δίνεις κουράγιο!

Μέσα από την καρδιά μου να δείτε όλα τα κορίτσια θετικά τεστάκια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η wild lavender είπε:

Εγώ έμεινα έγκυος μέρα 30+ και 50+. Ειδικά τη δεύτερη φορά κόντευα να τρελαθώ με τα τεστ ωορρηξίας. Πάντως σε κύκλους 30 ημερών (ο μικρότεροι που είχα), έγκυος δεν έμεινα. Και τώρα είμαι 21η και περιμένω ακόμα το θετικό τεστ ωορρηξίας... Λέτε να είναι η τυχερή φορά μου;; ??? Είπαμε την επόμενη φορά να πάρω κλομιφαίνη, αλλά έγραψε εδώ κάποια κοπέλα ότι της έκανε κύστη και έχω ψιλοτρομάξει. Εσύ καλά έχεις πάει με την κλομιφαίνη, ε; Τώρα περιμένεις να δεις αν έχει γίνει το θαύμα; (μακάρι!)

@Mt3508 Ο γιατρός δε σου έχει πει κάτι για τη μικρότερη ωχρινική φάση; Πάντως το ότι έχει καθυστερήσει ήδη μία μέρα είναι καλός οιωνός!

είναι η δεύτερη φορά που πήρα κ αναμένω .. αισιόδοξη δε με λες, αλλα θα μ φανεί απίστευτο ένα ευχάριστο γεγονός... δε ξέρω γιατί ..θα πάρω τρίτη κ τελευταία φορά κ βλέπουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Ειμαι καινούργια εδώ.Σας διαβαζω βέβαια καιρό και κατάλαβα ποσο κουράγιο δίνετε η μια στην άλλη.Ευχομαι στην καθεμία αυτό που επιθυμεί!Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι, αν και ξέρω πως είναι μια ερώτηση χιλιοειπωμενη.Ποσο καιρό προσπαθείτε για μωρακι;

καλώς την!!!! είμαστε μια ευχάριστη παρεούλα εδώ κ τα λέμε!!!

εγώ προσπαθώ 1 χρόνο κλειστά όχι συνεχόμενο όμως ..από Γενάρη μέχρι Απρίλιο δεν είχαμε επαφές λόγω ενδομητρίωσης που έκανα επέμβαση... κ όμως μ φαίνεται αιώνας .....από τον Ιούλιο πλέον το παρακολουθώ υπερηχογραφικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι α πρέπει να της το πεις... Ίσως να μην έχεις σωστή 2η φάση, τις 15 μέρες δηλ μετά .... Κ να χρειαστεί να σου δώσει προγεστερόνη για να υπάρξουν οι 15 μέρες μετά για να μπορεί να γίνει εμφύτευση... Πρώτη φορά έκανες τεστακια??? Επίσης από τη στιγμή που ήταν θετικό 19η, ωορρηξία έκανες μέσα στα επόμενα 2 24ωρα...δηλαδή μπορεί να έσκασε το ωοθυλακιο την 21η ημέρα.... Συν 15 μέρες... Κανονικά πρέπει να δεις περίοδο την 36η μέρα... Αν δεν δεις τότε κ δεις νωρίτερα πρέπει να ενημερώσεις το γιατρό σου!!! 

Δεν είναι η πρώτη φορά που κάνω τεστακια..όμως έχω παρατηρήσει ότι ενώ κάνω κανονικό κύκλο η ωορρηξία μου αργεί..παρόλα αυτά επειδή δεν γνώριζα ότι μπορεί να προκύψει θέμα δεν ρώτησα την γιατρό..τώρα όμως που το ανέφερες αγχώθηκα..θα περιμένω με δω εάν θα έρθει η ακατανόμαστη και μετά θα κλείσω ραντεβού στη γιατρό μου το συντομότερο για μα το συζητήσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ναι εγώ είχα κ έχω..... Έχεις πολλά? Προλακτίνη έχεις κάνει ποτέ? 

@Starrr ένα έβγαλα το πρόσεξα χθες. Δεν ξέρω αν είναι σπυράκι , έτσι μοιάζει..  Όχι δεν έκανα προλακτίνη λές να κάνω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

@Starrr ένα έβγαλα το πρόσεξα χθες. Δεν ξέρω αν είναι σπυράκι , έτσι μοιάζει..  Όχι δεν έκανα προλακτίνη λές να κάνω; 

Ανέφερε το στη γιατρό σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/10/2019 at 5:36 ΜΜ, ο/η Mocca είπε:

Δεν έχω κάνει ποτέ αλλά νομίζω ότι ξεκινάν και δειχνουν2-3 μέρες πριν!  Τουλάχιστον είχες επαφουλες με τον άντρα σου?? Κ σήμερα και αύριο είναι καλές μέρες!!!

Είχα κάποιες αλλά δε μπορέσαμε πάρα πολλές..για να δούμε!! Έχω και σήμερα αίμα ροζ, λιγότερο από χθες βέβαια αλλά έχω.. Έκανα χθες το απόγευμα ένα τεστ ωορρηξίας και ήταν έτσι 

37B57605-71C3-42FE-804A-60259757C53C.thumb.jpeg.7ebe6949d1c3a081f70eeef91e62f19c.jpeg

15η μέρα...που είδα και το αίμα..

Πώς σου φαίνεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Εμένα μου έχει τύχει αρκετές φορες για 4 μέρες στις γόνιμες μέρες(14-17 περιπου).Είχα πολύ λίγο ροζ αιματακι.Συζητησε το όμως και με το γιατρό σου

Καλησπέρα κορίτσι μου σ ευχαριστώ για την απάντηση! Το ξέρω ότι μπορεί να τύχει, απλά εμένα δε μου έχει συμβεί ποτέ μέχρι τώρα. Και δεν είναι πολύ λίγο..είναι αρκετό,φαίνεται δηλαδή και στο σκούπισμα και όταν πηγαίνω τουαλέτα..αλλά πιο λίγο από περίοδο εννοείται. Θα το συζητήσω και με το γιατρό γιατί με άγχωσε! Και σήμερα είχα δεύτερη μέρα, πιο λίγο βέβαια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου σ ευχαριστώ για την απάντηση! Το ξέρω ότι μπορεί να τύχει, απλά εμένα δε μου έχει συμβεί ποτέ μέχρι τώρα. Και δεν είναι πολύ λίγο..είναι αρκετό,φαίνεται δηλαδή και στο σκούπισμα και όταν πηγαίνω τουαλέτα..αλλά πιο λίγο από περίοδο εννοείται. Θα το συζητήσω και με το γιατρό γιατί με άγχωσε! Και σήμερα είχα δεύτερη μέρα, πιο λίγο βέβαια..

Γεια σου κορίτσι.. κ εγώ υπέθεσα πως είναι ωορηξιας αλλά δε γνωρίζω την συχνότητα δε Μ έχει τύχει. Εγώ το αίμα που περιγράφεις το είχα κάθε μήνα μετά την επέμβαση που έκανα ενδομητριωσης την 21η μέρα του κύκλου. Κ πήγαινε πήγαινε μέχρι που έφθανε 28-30η κ αδιαθέτουσα κανονικά.. σ εμένα ήταν ορμολογικο τελικά , ανεβασμένη προλακτίνη.  Εσύ είσαι οκ σ αυτό?? Το τεστ που ανέβασες είναι αρνητικό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γεια σου κορίτσι.. κ εγώ υπέθεσα πως είναι ωορηξιας αλλά δε γνωρίζω την συχνότητα δε Μ έχει τύχει. Εγώ το αίμα που περιγράφεις το είχα κάθε μήνα μετά την επέμβαση που έκανα ενδομητριωσης την 21η μέρα του κύκλου. Κ πήγαινε πήγαινε μέχρι που έφθανε 28-30η κ αδιαθέτουσα κανονικά.. σ εμένα ήταν ορμολογικο τελικά , ανεβασμένη προλακτίνη.  Εσύ είσαι οκ σ αυτό?? Το τεστ που ανέβασες είναι αρνητικό... 

Δεν έχω κοιτάξει για προλακτίνη. Ίσως πρέπει να κάνω εξετάσεις, θα πάω κ στον γιατρό να δω.

Ξέρω ότι είναι αρνητικό το τεστάκι, αλλά αν το αίμα είναι από την ωορρηξία κάπως έτσι δεν πρέπει να είναι το τεστ τη μέρα της ωορρηξίας; Εννοώ θετικό τεστ θα ηταν την προηγούμενη ή πριν 2 μέρες, οπότε αν έκανα ωορρηξία τη 15η μέρα και το αίμα οφείλεται εκεί, το τεστ δε θα βγαίνει θετικό αλλά αχνό,σωστά; Ή θα έπρεπε να βγαίνει θετικό εφόσον είδα αίμα;

Και αν έπρεπε να βγαίνει θετικό κ το αίμα δεν ήταν ωορρηξίας, τι μπορεί να είναι;

Με μπερδεύουν τα τεστάκια της ωορρηξίας, δεν τα ξέρω καλά ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γεια σου κορίτσι.. κ εγώ υπέθεσα πως είναι ωορηξιας αλλά δε γνωρίζω την συχνότητα δε Μ έχει τύχει. Εγώ το αίμα που περιγράφεις το είχα κάθε μήνα μετά την επέμβαση που έκανα ενδομητριωσης την 21η μέρα του κύκλου. Κ πήγαινε πήγαινε μέχρι που έφθανε 28-30η κ αδιαθέτουσα κανονικά.. σ εμένα ήταν ορμολογικο τελικά , ανεβασμένη προλακτίνη.  Εσύ είσαι οκ σ αυτό?? Το τεστ που ανέβασες είναι αρνητικό... 

Γεια σου κι εσένα επίσης ξέχασα να σου πω!! Πρώτη φορά μιλάμε μη με περάσεις και για αγενή χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Δεν είναι η πρώτη φορά που κάνω τεστακια..όμως έχω παρατηρήσει ότι ενώ κάνω κανονικό κύκλο η ωορρηξία μου αργεί..παρόλα αυτά επειδή δεν γνώριζα ότι μπορεί να προκύψει θέμα δεν ρώτησα την γιατρό..τώρα όμως που το ανέφερες αγχώθηκα..θα περιμένω με δω εάν θα έρθει η ακατανόμαστη και μετά θα κλείσω ραντεβού στη γιατρό μου το συντομότερο για μα το συζητήσω.. 

Κορίτσι μου, όπως σου πε και η @Starrr, αν τα τεστ ωορρηξιας σου κοκκινιζουν 19η μέρα, κι η ωορρηξία γίνεται δηλ 20ή-21η ημέρα, θα έπρεπε να κάνεις κύκλο τουλάχιστον 32 ημερών καθώς η δεύτερη φάση η ωχρινικη πρέπει να διαρκεί 12-16 ημέρες ,για να ναι σωστή. Αυτό πρέπει σίγουρα να το αναφέρεις στο γιατρό, αν συμβαίνει κάθε φορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mt3508 γεια! Κ γω εχω μικρή οχρινικη όμως 12 μέρες... εχω ωορρηξία 14η μερα συνήθως κ κύκλο 26. Το εχω συζητήσει με γιατρούς κ μου έχουν πει οτι είναι οκ, ομως αν έχεις κάτω απο 10 κρίνεται ανεπαρκής κ δεν επιτρέπει την εμφύτευση. Ουσιαστικά κάτι δεν πάει καλά δλδ. Συζήτησε το γιατί είναι βασικό! Με ωορρηξία 21 κ κυκλο 29 έχεις μόλις 8-9 μέρες... Πρέπει να το δεις σίγουρα...  Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

καλά ναι..  εντονους πόνους περιόδου  και ψυχολογία στα τάρταρα ότι για ακόμα ένα μήνα δεν τα καταφέραμε... Την ημέρα που περιμένα να μου ρθει ήμουν σχεδόν όλη μέρα τουαλέτα για να τσεκάρω γιατί ένιωθα ότι μου ρθε.. Την Πρώτη μέρα καθυστέρησης που έκανα και το τεστ το πρωί ο άντρας μου μου την είχε πει "πάλι τεστ; αφού έκανες και ήταν αρνητικό.." αλλά η μπεμπουλα ήταν εκεί.. ??

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου σ ευχαριστώ για την απάντηση! Το ξέρω ότι μπορεί να τύχει, απλά εμένα δε μου έχει συμβεί ποτέ μέχρι τώρα. Και δεν είναι πολύ λίγο..είναι αρκετό,φαίνεται δηλαδή και στο σκούπισμα και όταν πηγαίνω τουαλέτα..αλλά πιο λίγο από περίοδο εννοείται. Θα το συζητήσω και με το γιατρό γιατί με άγχωσε! Και σήμερα είχα δεύτερη μέρα, πιο λίγο βέβαια..

Μπορεί και κάποια ανωμαλία στον κύκλο.Συνηθως μας ανησυχει αν συμβαίνει από 3 κύκλους στη σειρά.Ετσι,μου έχει πει ο γιατρός.Καλο βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσι μου, όπως σου πε και η @Starrr, αν τα τεστ ωορρηξιας σου κοκκινιζουν 19η μέρα, κι η ωορρηξία γίνεται δηλ 20ή-21η ημέρα, θα έπρεπε να κάνεις κύκλο τουλάχιστον 32 ημερών καθώς η δεύτερη φάση η ωχρινικη πρέπει να διαρκεί 12-16 ημέρες ,για να ναι σωστή. Αυτό πρέπει σίγουρα να το αναφέρεις στο γιατρό, αν συμβαίνει κάθε φορά. 

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Mt3508 γεια! Κ γω εχω μικρή οχρινικη όμως 12 μέρες... εχω ωορρηξία 14η μερα συνήθως κ κύκλο 26. Το εχω συζητήσει με γιατρούς κ μου έχουν πει οτι είναι οκ, ομως αν έχεις κάτω απο 10 κρίνεται ανεπαρκής κ δεν επιτρέπει την εμφύτευση. Ουσιαστικά κάτι δεν πάει καλά δλδ. Συζήτησε το γιατί είναι βασικό! Με ωορρηξία 21 κ κυκλο 29 έχεις μόλις 8-9 μέρες... Πρέπει να το δεις σίγουρα...  Καλή επιτυχία!

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια.. είναι πολύ σημαντικό και κυρίως το ότι μπορούσε να περάσει αρκετός καιρός και εγώ να μην σκεφτώ ότι υπάρχει κάποιο θέμα αφού στην γιατρό μου πήγα έκανα τεστ παπ κλπ και όλα καλά ,και θα έκανα αρκετό καιρό για να ξαναπάω.. είναι πολύ σημαντικό αν και δεν γνωριζόμαστε να έχεις κάποιο που σε καταλαμβάνει..ελπίζω εάν υπάρχει αυτό το θέμα να είναι κάτι που λινετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Είχα κάποιες αλλά δε μπορέσαμε πάρα πολλές..για να δούμε!! Έχω και σήμερα αίμα ροζ, λιγότερο από χθες βέβαια αλλά έχω.. Έκανα χθες το απόγευμα ένα τεστ ωορρηξίας και ήταν έτσι 

37B57605-71C3-42FE-804A-60259757C53C.thumb.jpeg.7ebe6949d1c3a081f70eeef91e62f19c.jpeg

15η μέρα...που είδα και το αίμα..

Πώς σου φαίνεται;

Ναι όντως φαίνεται άχνα η δεύτερη γραμμή δε ξέρω όμως το σημαίνει αυτό γτ δεν  έχω ασχοληθεί με το θεμα... Ελπίζω να σε βοηθήσει κάποια άλλη κοπέλα εδώ μέσα !!!! Εγώ στη θέση σου θα συνέχιζα επαφές ακόμη λίγο μετά ραντεβού στο γιατρό!! Να λυθούν κ τυχόν απορίες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Είχα κάποιες αλλά δε μπορέσαμε πάρα πολλές..για να δούμε!! Έχω και σήμερα αίμα ροζ, λιγότερο από χθες βέβαια αλλά έχω.. Έκανα χθες το απόγευμα ένα τεστ ωορρηξίας και ήταν έτσι 

37B57605-71C3-42FE-804A-60259757C53C.thumb.jpeg.7ebe6949d1c3a081f70eeef91e62f19c.jpeg

15η μέρα...που είδα και το αίμα..

Πώς σου φαίνεται;

Καλημέρα!!!!. 13 κια 14η ημέρα έκανες τεστακι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mocca είπε:

Ναι όντως φαίνεται άχνα η δεύτερη γραμμή δε ξέρω όμως το σημαίνει αυτό γτ δεν  έχω ασχοληθεί με το θεμα... Ελπίζω να σε βοηθήσει κάποια άλλη κοπέλα εδώ μέσα !!!! Εγώ στη θέση σου θα συνέχιζα επαφές ακόμη λίγο μετά ραντεβού στο γιατρό!! Να λυθούν κ τυχόν απορίες....

Καλημέρα! Εγω ξεκίνησα προχθές να κάνω τλετοια τεστάκια, λοιπόν απ ότι εχω καταλάβει πρέπει η γραμμή να είναι στην ίδια ένταση με τη γραμμή ελέγχου ή και πιο έντονη, για να είναι θετικό. Αυτό που βλέπω μου φαίνεται αρνητικό! Αλλά και γω πρώτη φορά κάνω τώρα ... μη σε πάρω στο λαιμό μου. Πότε ξεκίνησες να κάνεις τεστάκια; υπήρχε κάποια μέρα που να ήταν πιο έντονη η γραμμή; Επίσης τα τεστάκια αυτα πρέπει να τα κάνεις από τις 10πμ έως τις 8μμ. Όχι πρωι πρωί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κοριτσακια εχουμε καμια που περιμενει σημερα την ακατανομαστη?? 

Καλημερα!!! 

Εχουμε νομιζω ενα κοριτσι σημερα..Επισης @liza_pan93 τι γινεται;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

liza_pan93 : 01/10

Titika88: 02/10

Mt3508 : 04/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Ντορντεα: /10

Νatacha : 

Whatever:

Geo2009:

Χρυσάφω:

Jesabell: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...