Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είναι θετικό;


Mariam123

Recommended Posts

Καλησπέρα σας είμαι καινούρια στο φορουμ...λοιπόν επειδή προσπαθούμε με τον άντρα μου για μωράκι έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωί και βγήκε μια ροζ γραμμή και μια πολυ αχνη...να ενημερώσω ότι δεν έχω ακόμα καθυστέρηση είμαι 2 μέρες πριν την περίοδο απλά επειδή έχω κάποια σύμπτωμα πχ ζαλάδες πονους περιοδου και πρησμένο στήθος είπαμε να κάνω ένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mariam123 είπε:

Καλησπέρα σας είμαι καινούρια στο φορουμ...λοιπόν επειδή προσπαθούμε με τον άντρα μου για μωράκι έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωί και βγήκε μια ροζ γραμμή και μια πολυ αχνη...να ενημερώσω ότι δεν έχω ακόμα καθυστέρηση είμαι 2 μέρες πριν την περίοδο απλά επειδή έχω κάποια σύμπτωμα πχ ζαλάδες πονους περιοδου και πρησμένο στήθος είπαμε να κάνω ένα...

Θετικό είναι αν εχει και δεύτερη γραμμή άχνη ναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Θετικό είναι αν εχει και δεύτερη γραμμή άχνη ναι 

Ναι η δεύτερη του γραμμή είναι άχνη....αχχχ ανηπομωνω σε 2 μέρες θα ξανά κάνω..Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

Ναι η δεύτερη του γραμμή είναι άχνη....αχχχ ανηπομωνω σε 2 μέρες θα ξανά κάνω..Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση 

να κανεις χοριακη που ειναι σιγουρη κοριτσακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

να κανεις χοριακη που ειναι σιγουρη κοριτσακι μου

Θα κάνω αλλά ένα τεστ σε 2 μέρες και μετά θα πάω για χοριακη...σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mariam123 είπε:

Καλησπέρα σας είμαι καινούρια στο φορουμ...λοιπόν επειδή προσπαθούμε με τον άντρα μου για μωράκι έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωί και βγήκε μια ροζ γραμμή και μια πολυ αχνη...να ενημερώσω ότι δεν έχω ακόμα καθυστέρηση είμαι 2 μέρες πριν την περίοδο απλά επειδή έχω κάποια σύμπτωμα πχ ζαλάδες πονους περιοδου και πρησμένο στήθος είπαμε να κάνω ένα...

Καλησπέρα! Συμφωνώ με την penny και αχνή να είναι η γραμμή θετικό είναι. Εγώ το έκανα 6 μέρες πριν την περίοδο και βγήκε αχνή γραμμή. Και όταν πήρα τον γιατρό μου την επόμενη μέρα με έστειλε για χοριακή. Αν θες κάνε ένα ακόμα τεστ ή πήγαινε ακόμα καλύτερα για χοριακή κατευθείαν. Η χοριακή θα δείξει σίγουρα. Εύχομαι μία μεγάλη χοριακή!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Nikoleta... είπε:

Καλησπέρα! Συμφωνώ με την penny και αχνή να είναι η γραμμή θετικό είναι. Εγώ το έκανα 6 μέρες πριν την περίοδο και βγήκε αχνή γραμμή. Και όταν πήρα τον γιατρό μου την επόμενη μέρα με έστειλε για χοριακή. Αν θες κάνε ένα ακόμα τεστ ή πήγαινε ακόμα καλύτερα για χοριακή κατευθείαν. Η χοριακή θα δείξει σίγουρα. Εύχομαι μία μεγάλη χοριακή!!! ?

Καλησπέρα...Επειδή η γραμμή ήταν αρκετά άχνη δεν θέλω να πάω για χοριακη και να απογοητεύσω...γι'αυτό ια ξανά κάνω άλλο ένα και ελπίζω να δείξει κάτι πιο θετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mariam123 είπε:

Καλησπέρα...Επειδή η γραμμή ήταν αρκετά άχνη δεν θέλω να πάω για χοριακη και να απογοητεύσω...γι'αυτό ια ξανά κάνω άλλο ένα και ελπίζω να δείξει κάτι πιο θετικό 

Όπως εσύ νιώθεις καλύτερα. Κάνε τότε άλλο ένα και τότε θα φαίνεται καλύτερα η γραμμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/7/2019 at 9:50 ΜΜ, ο/η Mariam123 είπε:

Καλησπέρα...Επειδή η γραμμή ήταν αρκετά άχνη δεν θέλω να πάω για χοριακη και να απογοητεύσω...γι'αυτό ια ξανά κάνω άλλο ένα και ελπίζω να δείξει κάτι πιο θετικό 

Δεν εχει να κανει αν ειναι εντονη ή οχι η γραμμη, ειναι θετικο απλα εισαι στην αρχη ακομα προφανως και δεν εχει ανεβει πολυ η ορμονη που δείχνει την εγκυμοσύνη. Πήγαινε για χοριακη απλα για να δεις οτι ανεβαίνει :) με το καλο κοριτσι μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Viktwria είπε:

Δεν εχει να κανει αν ειναι εντονη ή οχι η γραμμη, ειναι θετικο απλα εισαι στην αρχη ακομα προφανως και δεν εχει ανεβει πολυ η ορμονη που δείχνει την εγκυμοσύνη. Πήγαινε για χοριακη απλα για να δεις οτι ανεβαίνει :) με το καλο κοριτσι μου ?

Καλημέρα...Δεν άντεξα και σηκώθηκα πρωί πρωί να κάνω το άλλο τεστ...λοιπόν η γραμμή ήταν πάλι άχνη αλλά πιο έντονη από την άλλη φορά...οπότε υποθέτω ότι είμαι έγκυος...Αύριο θα πάω για χοριακη...σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

Καλημέρα...Δεν άντεξα και σηκώθηκα πρωί πρωί να κάνω το άλλο τεστ...λοιπόν η γραμμή ήταν πάλι άχνη αλλά πιο έντονη από την άλλη φορά...οπότε υποθέτω ότι είμαι έγκυος...Αύριο θα πάω για χοριακη...σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις σας

Με το καλο.Περιμενουμε να μας πεις αυριο τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MAROYLI είπε:

Με το καλο.Περιμενουμε να μας πεις αυριο τα ευχαριστα!

Το κοιτάξω ξανά και ξανά και δεν μπορώ να το πιστέψω ?...Φυσικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mariam123 είπε:

Καλημέρα...Δεν άντεξα και σηκώθηκα πρωί πρωί να κάνω το άλλο τεστ...λοιπόν η γραμμή ήταν πάλι άχνη αλλά πιο έντονη από την άλλη φορά...οπότε υποθέτω ότι είμαι έγκυος...Αύριο θα πάω για χοριακη...σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις σας

Συγχαρητήρια!Με μια μεγάλη χοριακη εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Περιμενουμε νεα σου!

Καλημέρα  :) μόλις τώρα τελείωσα με την χοριακη...Στις 11 μου είπε περιμένουμε τα αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

Καλημέρα  :) μόλις τώρα τελείωσα με την χοριακη...Στις 11 μου είπε περιμένουμε τα αποτελέσματα!!

Σ ευχομαι να εινα θετικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Και εμείς! 

Λοιπόν τώρα πήρα τα αποτελέσματα είναι θετικό 193.30 περίπου 2 εβδομάδες...πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου και μου είπε σε 2 μέρες να ξανά πάω για χοριακη να δούμε ότι ανεβαίνει και να ξεκινήσω κάθε πρωί χάπι fisilin

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariam123 είπε:

Λοιπόν τώρα πήρα τα αποτελέσματα είναι θετικό 193.30 περίπου 2 εβδομάδες...πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου και μου είπε σε 2 μέρες να ξανά πάω για χοριακη να δούμε ότι ανεβαίνει και να ξεκινήσω κάθε πρωί χάπι fisilin

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!
Σου εύχομαι να πάνε καλά όλα μέχρι το τέλος!!!
?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...