Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου! Πώς ειστε;

Εγω το βραδυ δυσκολέύτηκα στον ύπνο, με πονούσαν οι εσωτερικές κλειδώσεις στα πόδια ψηλά μπροστά και κάθε που άλλαζα πλευρό ξυπνούσα. Άρχισαν τα όργανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Πώς ειστε;

Εγω το βραδυ δυσκολέύτηκα στον ύπνο, με πονούσαν οι εσωτερικές κλειδώσεις στα πόδια ψηλά μπροστά και κάθε που άλλαζα πλευρό ξυπνούσα. Άρχισαν τα όργανα...

Καλημέρα!!κ εγώ δυσκολευτηκα παρά πολύ χθες!!με πονούσαν τα πλευρά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Εγώ ξύπνησα με ενόχληση μέση και δεξιά κλείδα. Επίσης πλαγιά δεξιά . Δεν ξέρω τι γίνεται αλλά δεν έχω και πολύ καλη διάθεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annie28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Πώς ειστε;

Εγω το βραδυ δυσκολέύτηκα στον ύπνο, με πονούσαν οι εσωτερικές κλειδώσεις στα πόδια ψηλά μπροστά και κάθε που άλλαζα πλευρό ξυπνούσα. Άρχισαν τα όργανα...

Άστα. Μην μου το θυμίζεις. Από 3ων μηνών το ίδιο πρόβλημα. Αισίως 32 εβδομάδες κ η κατάσταση χειροτερεύει. Κάθε βράδυ σκέφτομαι την ώρα που θα ξαπλώσω. Πόνος πολύς. Με ντεπον κάποιες φορές. Αλλά κι αυτό δεν πιάνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Εγώ ξυπνάω κουρασμένη τις τελευταίες ημέρες...

Έχουμε εργασίες με το σπίτι μας, κάνω και λίστα  τα πράγματα για το μωρό και έχω ψιλοπελαγώσει…..

Σήμερα το απόγευμα έχουμε τον υπέρηχο Β επιπέδου... έχω πάρα πολλή αγωνία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Άστα. Μην μου το θυμίζεις. Από 3ων μηνών το ίδιο πρόβλημα. Αισίως 32 εβδομάδες κ η κατάσταση χειροτερεύει. Κάθε βράδυ σκέφτομαι την ώρα που θα ξαπλώσω. Πόνος πολύς. Με ντεπον κάποιες φορές. Αλλά κι αυτό δεν πιάνει. 

Αχ, τόσο πολύ πονάς; Καημένη μου....πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Εγώ ξυπνάω κουρασμένη τις τελευταίες ημέρες...

Έχουμε εργασίες με το σπίτι μας, κάνω και λίστα  τα πράγματα για το μωρό και έχω ψιλοπελαγώσει…..

Σήμερα το απόγευμα έχουμε τον υπέρηχο Β επιπέδου... έχω πάρα πολλή αγωνία....

Αχ, τί ωρα εχετε; Τέλεια! Όλα σούπερ, δες το απλά σαν μια ακόμα ευκαιρία να χαζεύετε το μωρό σας για πολλή ώρα ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Κοριτσάρα μου περαστικά! Είσαι καλύτερα;

Σε ευχαριστώ πολύ καρδούλα μου! Η ίωση έφυγε και παλεύω ακόμη με το έντερο μου. 

Για το βράδυ που λες για τους πόνους, με πονάει η μέση μου κάθε βράδυ από 4 μηνών και σε καταλαβαίνω να μην κοιμάσαι καλά. Έχω και πρόβλημα στην μέση οπότε άστα να πάνε. Κάποιες φορές με πονάνε και τα μπούτια μου και οι μηροι μου τη νύχτα.  Όχι κοκκαλα. Στο ψαχνό.

Καλημέρα σε όλη την παρεούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Αχ, τί ωρα εχετε; Τέλεια! Όλα σούπερ, δες το απλά σαν μια ακόμα ευκαιρία να χαζεύετε το μωρό σας για πολλή ώρα ❤

Στις 4 το απόγευμα έχουμε ραντεβού.

Ανυπομονώ να δω τη μουρίτσα του (εάν μας αφήσει) και εύχομαι να είναι όλα καλά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ καρδούλα μου! Η ίωση έφυγε και παλεύω ακόμη με το έντερο μου. 

Για το βράδυ που λες για τους πόνους, με πονάει η μέση μου κάθε βράδυ από 4 μηνών και σε καταλαβαίνω να μην κοιμάσαι καλά. Έχω και πρόβλημα στην μέση οπότε άστα να πάνε. Κάποιες φορές με πονάνε και τα μπούτια μου και οι μηροι μου τη νύχτα.  Όχι κοκκαλα. Στο ψαχνό.

Καλημέρα σε όλη την παρεούλα!

Καλημέρα κοριτσάκι μου, θες να ρωτήσεις τον γιατρό σου για χαμομηλάκι; Βοηθάει παρα πολύ στο εντερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zen_K είπε:

Στις 4 το απόγευμα έχουμε ραντεβού.

Ανυπομονώ να δω τη μουρίτσα του (εάν μας αφήσει) και εύχομαι να είναι όλα καλά.

 

Όλα θα είναι τέλεια!!! Θα σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ καρδούλα μου! Η ίωση έφυγε και παλεύω ακόμη με το έντερο μου. 

Για το βράδυ που λες για τους πόνους, με πονάει η μέση μου κάθε βράδυ από 4 μηνών και σε καταλαβαίνω να μην κοιμάσαι καλά. Έχω και πρόβλημα στην μέση οπότε άστα να πάνε. Κάποιες φορές με πονάνε και τα μπούτια μου και οι μηροι μου τη νύχτα.  Όχι κοκκαλα. Στο ψαχνό.

Καλημέρα σε όλη την παρεούλα!

Καλημέρα κοριτσάρα μου!!

Θα ακουστεί κλισέ αλλά υπομονή με τα πονάκια…. Τουλάχιστον έχουμε η μία την άλλη και μοιραζόμαστε τον πόνο μας ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Όλα θα είναι τέλεια!!! Θα σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια :-)

Ευχαριστώ πάρα πολύ ❤️ ❤️

Θα μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Καλημέρα κοριτσάρα μου!!

Θα ακουστεί κλισέ αλλά υπομονή με τα πονάκια…. Τουλάχιστον έχουμε η μία την άλλη και μοιραζόμαστε τον πόνο μας ❤️ 

Κοπέλα μου, τι κάνεις; Αχ τι ωραία με την Β επιπέδου!!! Ανοίγεις την πρεμιέρα!! Όλα καλά θα είναι! Να μας πεις τα νεακια σου! Ποια εβδομάδα διανυεις;

@Annie28, δε φαντάζεσαι ποσο θελω να πιω χαμομηλακι και ολο το ξεχναω να τον ρωτησω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Κοπέλα μου, τι κάνεις; Αχ τι ωραία με την Β επιπέδου!!! Ανοίγεις την πρεμιέρα!! Όλα καλά θα είναι! Να μας πεις τα νεακια σου! Ποια εβδομάδα διανυεις;

@Annie28, δε φαντάζεσαι ποσο θελω να πιω χαμομηλακι και ολο το ξεχναω να τον ρωτησω. 

Κάντο τώρα που το συζητάμε! Εγώ είχα ακούσει πως χαμομήλι δεν κάνει...εεε ρε και με πιανει μια φορα 4 τη νυχτα το στομαχι μου. Κι αρχιζω να γκουγκλαρω επι ενα τεταρτο για να καταληξω αν κανει να πιω ή οχι, υπεφερα! Συμπερανα πως κανει να πινουμε απλά όχι μεγάλη ποσότητα μεσα στη μέρα. Ήπια και πίστεψέ με είμαι πολύ φοβιτσιάρα. Όταν λοιπον ρωτησα τον γιατρό μου εδωσε ανενοχλητα το οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Αχ, τόσο πολύ πονάς; Καημένη μου....πω....

Ναι ούτε ο άνδρας μου μπορεί να βοηθήσει. Γιατί είτε βάλω εγώ δύναμη είτε με βοηθήσει εκείνος πονάω το ιδιο... Άστα... Να μη με ενοχλεί η κοιλιά. Κ να χω αυτό το θεμα.... Εγώ είχα κ σκολίωση κ πρόβλημα στη μέση χαμηλά με νεύρα που πιεζοταν. Κ σκέφτομαι τώρα πως θα χουν γίνει...... Κ από κει προφανώς είναι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Κάντο τώρα που το συζητάμε! Εγώ είχα ακούσει πως χαμομήλι δεν κάνει...εεε ρε και με πιανει μια φορα 4 τη νυχτα το στομαχι μου. Κι αρχιζω να γκουγκλαρω επι ενα τεταρτο για να καταληξω αν κανει να πιω ή οχι, υπεφερα! Συμπερανα πως κανει να πινουμε απλά όχι μεγάλη ποσότητα μεσα στη μέρα. Ήπια και πίστεψέ με είμαι πολύ φοβιτσιάρα. Όταν λοιπον ρωτησα τον γιατρό μου εδωσε ανενοχλητα το οκ!

Χαμομήλι επιτρέπεται... Τα υπόλοιπα βότανα δεν επιτρέπονται γιατί προκαλούν συσπάσεις. Γι αυτό κ οι μαιες λένε να πίνουμε βότανα όταν μπούμε στο μήνα μας.!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλά αποτελέσματα @Zen_K.. Όλα θα πάνε τέλεια..Εγώ έχω Δευτερα βράδυ ραντεβού.. 

Έχω ένα βήχα εγώ, σαν γαϊδούρι!!! Προσπαθώ να το μετριασω για να μη ζοριζομαι αλλα δεν γίνεται.. Ευτυχώς με ζεστό γάλα ηρεμώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Χαμομήλι επιτρέπεται... Τα υπόλοιπα βότανα δεν επιτρέπονται γιατί προκαλούν συσπάσεις. Γι αυτό κ οι μαιες λένε να πίνουμε βότανα όταν μπούμε στο μήνα μας.!!!! 

Κορίτσια ευχαριστώ! Λεω να τον ρωτήσω αύριο που θα τον πάρω για μια εξέταση που περιμένω. @Annie28 το έβαλα υπενθύμιση μολις τώρα και στο κινητό. ?? @Annouli με το καλό η β επιπεδου και περαστικα κοπελα μου. Μιλησες με τον γιατρο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ! Λεω να τον ρωτήσω αύριο που θα τον πάρω για μια εξέταση που περιμένω. @Annie28 το έβαλα υπενθύμιση μολις τώρα και στο κινητό. ?? @Annouli με το καλό η β επιπεδου και περαστικα κοπελα μου. Μιλησες με τον γιατρο σου;

Ναι μίλησα..Μου είπε ότι όλα τα ροφήματα τσαγιού επιτρέπονται με μέτρο εκτός από το μαύρο..Προς το παρόν μόνο με ζεστά είπε..δεν έδωσε φάρμακα (καλύτερα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Ναι μίλησα..Μου είπε ότι όλα τα ροφήματα τσαγιού επιτρέπονται με μέτρο εκτός από το μαύρο..Προς το παρόν μόνο με ζεστά είπε..δεν έδωσε φάρμακα (καλύτερα)

Γειά σου Αννούλα μου! Για τον βήχα αλατόνερο μου ειχε πει ο παθολόγος. Το καλύτερο φαρμακο! Σε 1 ποτηρι νερο, 1/2 κ.γ. αλάτι και γαργαρες συχνα μες στη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Γειά σου Αννούλα μου! Για τον βήχα αλατόνερο μου ειχε πει ο παθολόγος. Το καλύτερο φαρμακο! Σε 1 ποτηρι νερο, 1/2 κ.γ. αλάτι και γαργαρες συχνα μες στη μέρα.

Θα το δοκιμάσω γτ δεν πάει άλλο.. πριν έτρωγα, στραβοκαταπια κ κόντεψα να δω τα ραδίκια ανάποδα.. ευχαριστω πολύ κορίτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Θα το δοκιμάσω γτ δεν πάει άλλο.. πριν έτρωγα, στραβοκαταπια κ κόντεψα να δω τα ραδίκια ανάποδα.. ευχαριστω πολύ κορίτσι μου..

Τίποτα κοριτσάκι μου...άσε το ποτήρι σε μια άκρη στον πάγκο για να θυμάσαι να κάνεις όποτε περνάς.

Περαστικά σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kit1982 είπε:

Κοπέλα μου, τι κάνεις; Αχ τι ωραία με την Β επιπέδου!!! Ανοίγεις την πρεμιέρα!! Όλα καλά θα είναι! Να μας πεις τα νεακια σου! Ποια εβδομάδα διανυεις;

@Annie28, δε φαντάζεσαι ποσο θελω να πιω χαμομηλακι και ολο το ξεχναω να τον ρωτησω. 

Θα επανέλθω με τις εντυπώσεις και τα νέα μου ναι ❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...