Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απ'την αρχή του θεριστή στις κοιλίτσες μας γιορτή


Tokyo

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Οχι τπτ..το εχουμε λιγο χαλαρα ακομα..κατα βαθος κ οι 2 τρωγομαστε αλλα δινουμε κουραγιο ο ενας τον αλλον..δεν πειραζει, οταν θελει ο Θεος κτλ..εμενα ομως λιγο παραπανω με καιει!!οχι επειδη με πηραν τα χρονια, οχι γιατι πρεπει απλα γιατι θελω πολυ κ δεν ερχεται!

Απο μονη μου ειχα στο μυαλο μου οτι μετα το καλοκαιρι θα το δω πιο σοβαρα, να ξεκινησω εστω με κατι...

Θα σου πρότεινα να κάνεις ορμονικές κ θυρεοειδή.Στο χαλαρο,αλλα εστω απο περιεργεια κ μονο να δεις που βρισκεσαι.Ολα καλα να ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Θα σου πρότεινα να κάνεις ορμονικές κ θυρεοειδή.Στο χαλαρο,αλλα εστω απο περιεργεια κ μονο να δεις που βρισκεσαι.Ολα καλα να ειναι.

Σωστά οι ορμονικές είναι πολυ βασικές! ο γυναικολόγος θα σου δώσει ακριβώς τη λίστα των εξετάσεων.

Κορίτσια είμαι χαρούμενη γιατί έκανα επανάληψη του θυρεοειδή κ από 5 πριν το πάσχα έπεσε στο 1,7! Κ την άλλη φορά το είχα υπό έλεγχο κ με το ηλίθιο άγχος μου τι κατάφερα; να χαλάσω την υγεία μου... για αυτό σας  λέω δεν σκάω πια για τίποτα κ είτε με παιδί είτε χωρίς θα κοιτάω να ζω καλά! End of story! (τι τα πλήρωνε η μάνα μου τα αγγλικά ? )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια κ απο μενα, μολις πηρα ενα σοκ ... πηρα και ρωτησα για σπερμοδιαγραμμα....ρε φιλε πανακριβο επαθα σοκ ! 320  ? αρχικη κ λογο γιατρου λεει μας κανει μια εκπτωση κ θα παει γυρω στα 260 :shock:

ρε κοριτσια τοσο δωσατε κ εσεις ?? ενταξει το κεντρο μου ειπαν πως ειναι το καλυτερο αλλα οκ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσια κ απο μενα, μολις πηρα ενα σοκ ... πηρα και ρωτησα για σπερμοδιαγραμμα....ρε φιλε πανακριβο επαθα σοκ ! 320  ? αρχικη κ λογο γιατρου λεει μας κανει μια εκπτωση κ θα παει γυρω στα 260 :shock:

ρε κοριτσια τοσο δωσατε κ εσεις ?? ενταξει το κεντρο μου ειπαν πως ειναι το καλυτερο αλλα οκ !

ΟΧΙ!!!! Κοριτσι μου σε δουλευουν! Εμεις το καναμε στο μητερα στο κεντρο εξωσωματικής που ειναι κ πιο τσιμπημένα κ πληρώσαμε 80!!! Κ είχε κ ένα πιο σύνθετο με παραπάνω τύπου 180 αλλά μου είπε ο γιατρός ότι κάτσε πρώτα να βγει το απλό κ αν δούμε κάτι κάνει κ παραπάνω εξετάσεις κ ειχε δικιο δεν χρειάστηκε ποτέ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που πήγες βρε κορίτσι? έπαθα συγκοπή με το ποσό εμείς πήγαμε με τον άντρα μου στο https://www.lymberopoulos-lab.gr/ και μας πήραν 130€ και είναι και εξειδικευμένο στην ανδρική γονιμότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Που πήγες βρε κορίτσι? έπαθα συγκοπή με το ποσό εμείς πήγαμε με τον άντρα μου στο https://www.lymberopoulos-lab.gr/ και μας πήραν 130€ και είναι και εξειδικευμένο στην ανδρική γονιμότητα.

Ναι σου λέω κ στο μητέρα που κάνουν ολόκληρες εξωσωματικές κ ήταν 80! μπορεί το πλήρες να ήταν 130 κ όχι 180 να μη θυμάμαι καλά... πάντως το εργαστήριο που πήγατε είναι από τα καλύτερα! Απλά οκ εμάς μας βόλευε το μητέρα λόγω απόστασης κ επίσης είναι ο γιατρός μου εκεί οπότε μας είχε διαβεβαιώσει ότι το αποτέλεσμα το βλέπει κ γενετιστής κλπ. 

Πάντως @Mellenaki ούτε για αστείο μην δώσεις αυτά τα λεφτά! Μήπως σου έχουν προσθέσει πολύ εξειδικευμένες εξετάσεις που (αρχικά) δεν χρειάζονται; γιατί κάποια πράγματα που είναι πολυ ακριβά τα ψάχνεις σε δευτερη φαση αν δεν βγει καλό το αρχικό αποτέλεσμα. Αν είναι σουπερ ποιος ο λόγος; κάτι δε σου λένε καλά... Πήγαινε Λυμπερόπουλο ή σε κάποιο από τα νοσοκομεία που κάνουν εξωσωματικές. Επίσης μην πας σε απλό μικροβιολογικό, δεν είναι πάντα αξιόπιστο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι σου λέω κ στο μητέρα που κάνουν ολόκληρες εξωσωματικές κ ήταν 80! μπορεί το πλήρες να ήταν 130 κ όχι 180 να μη θυμάμαι καλά... πάντως το εργαστήριο που πήγατε είναι από τα καλύτερα! Απλά οκ εμάς μας βόλευε το μητέρα λόγω απόστασης κ επίσης είναι ο γιατρός μου εκεί οπότε μας είχε διαβεβαιώσει ότι το αποτέλεσμα το βλέπει κ γενετιστής κλπ. 

Πάντως @Mellenaki ούτε για αστείο μην δώσεις αυτά τα λεφτά! Μήπως σου έχουν προσθέσει πολύ εξειδικευμένες εξετάσεις που (αρχικά) δεν χρειάζονται; γιατί κάποια πράγματα που είναι πολυ ακριβά τα ψάχνεις σε δευτερη φαση αν δεν βγει καλό το αρχικό αποτέλεσμα. Αν είναι σουπερ ποιος ο λόγος; κάτι δε σου λένε καλά... Πήγαινε Λυμπερόπουλο ή σε κάποιο από τα νοσοκομεία που κάνουν εξωσωματικές. Επίσης μην πας σε απλό μικροβιολογικό, δεν είναι πάντα αξιόπιστο...

@Mellenaki συμφωνώ απόλυτα με Tokyo! Η θα πας σε ανδρολογικό κέντρο ή σε κέντρο εξωσωματικής σε μικροβιολογικό απέφυγε το Πήγε φιλικό μας ζευγάρι και τους έβγαλαν αποτελέσματα για καλό σπέρμα ενώ το σπέρμα ήταν μετριότατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ΟΧΙ!!!! Κοριτσι μου σε δουλευουν! Εμεις το καναμε στο μητερα στο κεντρο εξωσωματικής που ειναι κ πιο τσιμπημένα κ πληρώσαμε 80!!! Κ είχε κ ένα πιο σύνθετο με παραπάνω τύπου 180 αλλά μου είπε ο γιατρός ότι κάτσε πρώτα να βγει το απλό κ αν δούμε κάτι κάνει κ παραπάνω εξετάσεις κ ειχε δικιο δεν χρειάστηκε ποτέ...

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Που πήγες βρε κορίτσι? έπαθα συγκοπή με το ποσό εμείς πήγαμε με τον άντρα μου στο https://www.lymberopoulos-lab.gr/ και μας πήραν 130€ και είναι και εξειδικευμένο στην ανδρική γονιμότητα.

ελα κοριτσια ξανα μιλησα με το κεντρο, ναι σε αυτο πηρα στον Λυμπεροπουλο , αυτον μου συστησε ο γιατρος μου. Λοιπον σπερμοδιαγραμμα 135 ευρω και DNA σπερματος 220 , τους ρωτησα μηπως να ξεκινησουμε πρωτα με το σπερμοδιαγραμμα κ  αν εχουμε θεμα να παμε μετα στο dna κ μου λενε "α δεν γνωριζω να σας απαντησω αναλογα τι προβλημα υπαρχει, θα μιλησετε με το βιολογο οταν κανετε την επισκεψη"

παντως απο οτι διαβασα ειναι σημαντικη εξεταση κ το dna στα site το αναφερουν ως " κατακερματισμος του DNA" 

βρε κοριτσια λεω να ξεκινησουμε μονο με το σπερμοδιαγραμμα δεν ξερω μπερδευτικα τωρα, απο την αλλη με ενα δειγμα θα βγαλουν κ τα δυο αποτελεματα.... εσεις δεν εχετε κανει αυτην την εξεταση ??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια καλημέρα! @Ginaak δεν είναι τόσο ότι απέχω γιατί αγχώνομαι απλά δεν έχω κάτι νέο να πω κ βαρέθηκα να λέω τα ίδια! Έχασα κ σενα κ τη @Γιάννα 36 που τα λέγαμε εξ αρχής, το ίδιο κ η @Χρυσάφω δεν πολυμπαίνει κ κάπου με έπιασε κ μένα μια βαρεμάρα :-) Είμαι στην ίδια φάση με τη Γιάννα36 δλδ το έχω ρίξει στη γυμναστική να χάσω τα κιλά κ έχω χάσει ήδη 2 από τα 6 οπότε είμαι καλά! Κ μεις το συζητήσαμε ότι αν δεν μέσα στο καλοκαίρι θα δούμε για άλλες λύσεις, το καλό είναι ότι ο γιατρός μου ήδη ασχολείται κ τον εμπιστεύομαι οπότε δεν θα το ψάξω, θα πάω στο μητέρα που είναι κ αυτός. Μακάρι να μη χρειαστεί για καμιά μας! Περιμένω το σκ κ αν κ πλέον έχω πάψει να ανυπομονώ ομολογώ ότι στο βάθος του μυαλού μου το έχω... 

Η @Σταυρι έχει δίκιο παιδιά, η ζωή κρύβει τόσες ανατροπές κ εκπλήξεις που είναι κρίμα να σκάμε για κάτι τέτοιο... μια χαρά ζωή έχουμε κ προσωπικά πλέον το έχω αποβάλλει, περνάω ωραία στην καθημερινότητα μου κ ό,τι γίνει! Φιλιά πολλά σε όλες!

Εγώ δυστυχώς έβαλα 2 λόγω τσιγάρου αλλά δεν πειράζει, θα τα χάσω σιγά σιγά... Ο αντρουλης μου γύρισε το πρωί, δυστυχώς όμως ωορρηξια πρέπει να έκανα νωρίς αυτόν τον μήνα, κάπου 15η ημέρα από ό,τι κατάλαβα από πόνους.... Οπότε καλό Ιούλιο τώρα! 

@Mellenakiμήπως κάνετε πιο εξειδικευμενες εξετάσεις? Εμάς για σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια ή 100 ή 120 μας πήραν, δεν θυμάμαι καλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

 

ελα κοριτσια ξανα μιλησα με το κεντρο, ναι σε αυτο πηρα στον Λυμπεροπουλο , αυτον μου συστησε ο γιατρος μου. Λοιπον σπερμοδιαγραμμα 135 ευρω και DNA σπερματος 220 , τους ρωτησα μηπως να ξεκινησουμε πρωτα με το σπερμοδιαγραμμα κ  αν εχουμε θεμα να παμε μετα στο dna κ μου λενε "α δεν γνωριζω να σας απαντησω αναλογα τι προβλημα υπαρχει, θα μιλησετε με το βιολογο οταν κανετε την επισκεψη"

παντως απο οτι διαβασα ειναι σημαντικη εξεταση κ το dna στα site το αναφερουν ως " κατακερματισμος του DNA" 

βρε κοριτσια λεω να ξεκινησουμε μονο με το σπερμοδιαγραμμα δεν ξερω μπερδευτικα τωρα, απο την αλλη με ενα δειγμα θα βγαλουν κ τα δυο αποτελεματα.... εσεις δεν εχετε κανει αυτην την εξεταση ??

 

Εμένα ο γιατρός μου είπε ότι αφού δει το απλό σπερμοδιάγραμμα θα μας παραπέμψει στο παραπάνω αν χρειαστεί. Τελικά το αποτέλεσμα ήταν πολύ καλό και δεν μας χρειάστηκε τπτ παραπάνω! Θα σου έλεγα κάντε πρώτα το απλό κ αν (που το απεύχομαι) βγει κάτι περίεργο τότε κάντε κ τα dna... υπερβολικό μου φαίνεται ρε συ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

 

ελα κοριτσια ξανα μιλησα με το κεντρο, ναι σε αυτο πηρα στον Λυμπεροπουλο , αυτον μου συστησε ο γιατρος μου. Λοιπον σπερμοδιαγραμμα 135 ευρω και DNA σπερματος 220 , τους ρωτησα μηπως να ξεκινησουμε πρωτα με το σπερμοδιαγραμμα κ  αν εχουμε θεμα να παμε μετα στο dna κ μου λενε "α δεν γνωριζω να σας απαντησω αναλογα τι προβλημα υπαρχει, θα μιλησετε με το βιολογο οταν κανετε την επισκεψη"

παντως απο οτι διαβασα ειναι σημαντικη εξεταση κ το dna στα site το αναφερουν ως " κατακερματισμος του DNA" 

βρε κοριτσια λεω να ξεκινησουμε μονο με το σπερμοδιαγραμμα δεν ξερω μπερδευτικα τωρα, απο την αλλη με ενα δειγμα θα βγαλουν κ τα δυο αποτελεματα.... εσεις δεν εχετε κανει αυτην την εξεταση ??

 

Ό, τι σε συμβουλευσει ο γιατρός σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 πάλι καλά που δεν κάπνιζα ποτέ (πέρα από τα 3-4 τσιγάρα της 5ήμερης που κάνουμε όλοι μόλις ξεμυτίσουμε χαχαχα) γιατί δεν είμαι εγκρατής άνθρωπος... δεν θα το έκοβα ποτέ!

Επίσης @Mellenaki όντως ο γιατρός σου τι λέει; γιατί κ μένα στο μητέρα μου πρότειναν το πλήρες κ ο γιατρός μου εξήγησε ότι δεν χρειάζεται από την αρχή τέτοια ανάλυση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Γιάννα 36 πάλι καλά που δεν κάπνιζα ποτέ (πέρα από τα 3-4 τσιγάρα της 5ήμερης που κάνουμε όλοι μόλις ξεμυτίσουμε χαχαχα) γιατί δεν είμαι εγκρατής άνθρωπος... δεν θα το έκοβα ποτέ!

Επίσης @Mellenaki όντως ο γιατρός σου τι λέει; γιατί κ μένα στο μητέρα μου πρότειναν το πλήρες κ ο γιατρός μου εξήγησε ότι δεν χρειάζεται από την αρχή τέτοια ανάλυση! 

κ μενα μου φαινεται υπερβολικο για αρχη τουλαχιστον ! ο γιατρος οταν του ειπα πως θελω να ξεκινησουμε εξετασεις μου εγραψε αυτες για τον αντρα μου κ τις δικες μου ορμονολογικες ,ΑΜΗ και σαλπιγγογραφια δεν το αναλυσαμε παραπανω γιατι ειχα παει για αλλο λογο εκτακτα λογο πονου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mellenaki είπε:

 

ελα κοριτσια ξανα μιλησα με το κεντρο, ναι σε αυτο πηρα στον Λυμπεροπουλο , αυτον μου συστησε ο γιατρος μου. Λοιπον σπερμοδιαγραμμα 135 ευρω και DNA σπερματος 220 , τους ρωτησα μηπως να ξεκινησουμε πρωτα με το σπερμοδιαγραμμα κ  αν εχουμε θεμα να παμε μετα στο dna κ μου λενε "α δεν γνωριζω να σας απαντησω αναλογα τι προβλημα υπαρχει, θα μιλησετε με το βιολογο οταν κανετε την επισκεψη"

παντως απο οτι διαβασα ειναι σημαντικη εξεταση κ το dna στα site το αναφερουν ως " κατακερματισμος του DNA" 

βρε κοριτσια λεω να ξεκινησουμε μονο με το σπερμοδιαγραμμα δεν ξερω μπερδευτικα τωρα, απο την αλλη με ενα δειγμα θα βγαλουν κ τα δυο αποτελεματα.... εσεις δεν εχετε κανει αυτην την εξεταση ??

 

Κορίτσι μου κατακερματισμό μην κάνεις εφόσον δεν ξέρεις αν έχετε κάποιο πρόβλημα δεν χρειάζεται είναι μια εξέταση που γίνεται πολύ πιο μετά  Σκέψου εμείς που έχουμε πρόβλημα με το σπέρμα ακόμα δεν την έχουμε κάνει!!! εμείς σε πολύ καλό αδρολογικο κέντρο δώσαμε 150 ευρώ για σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια αλλιώς το απλό είχε 50 ευρώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες..γυρισα με την δεύτερη χοριακή σήμερα ..παρ ολο που δεν νιώθω τίποτα από συμπτώματα εκτός από κάτι τσιμπιες μια δεξιά κ μια αριστερά κ κάποιους πόνους στη μέση διπλασιάστηκε ..κάθε μέρα προσευχομαι να πάνε όλα καλά.. εσείς τι κάνετε ? φιλιά σε όλες ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η billbas είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες..γυρισα με την δεύτερη χοριακή σήμερα ..παρ ολο που δεν νιώθω τίποτα από συμπτώματα εκτός από κάτι τσιμπιες μια δεξιά κ μια αριστερά κ κάποιους πόνους στη μέση διπλασιάστηκε ..κάθε μέρα προσευχομαι να πάνε όλα καλά.. εσείς τι κάνετε ? φιλιά σε όλες ❤️ 

Μπράβο!!! Θα δεις όλα θα πάνε καλά! Ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο να αποβάλεις τις αρνητικές σκέψεις αλλά πραγματικά το ότι σου έτυχε αυτή η ατυχία την προηγούμενη φορά σε καμιά περίπτωση δε σημαίνει ότι θα επαναληφθεί! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κ σε λίγο καιρό να έχεις το μωρό σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μπράβο!!! Θα δεις όλα θα πάνε καλά! Ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο να αποβάλεις τις αρνητικές σκέψεις αλλά πραγματικά το ότι σου έτυχε αυτή η ατυχία την προηγούμενη φορά σε καμιά περίπτωση δε σημαίνει ότι θα επαναληφθεί! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κ σε λίγο καιρό να έχεις το μωρό σου!!!

μακαρι κοριτσι μου!! ..ξερω ότι η παλινδρομη μπορει να συμβει σε οποιαδήποτε γυναικα και χωρις μαλιστα να το καταλαβει ..απλα το παλιο μυαλο δεν ξεχναει ...αντε περιμενω να γεμισει το φορουμ μας ευχαριστα!!!  και να ναι όλα γερά και δυνατα...με το καλο για ολες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!!

Μετα απο ποσο καιρο στοχευμενης προσπαθειας πιστευεται οτι χρειαζεται να ψαχτει περαιτερω το θεμα;

Να θυμισω οτι προσπαθουμε 1,5 χρονο, τους 3 τελευταιους μονο στοχευμενα με τεστακια κ αυτα οχι με τρομερη πιεση..Ειμαι 30 και δεν εχουμε κατι καποια εξεταση ακομη! ? 

Περιμενω περιοδο 9 του μηνα κ ειμαι σχεδον σιγουρη οτι παλι ερχεται..?

Καλημέρα κορίτσι μου. Ναι καλό θα είναι να κάνεις για να έχεις όλα σου τα δεδομένα! Εγώ είμαι 27 και εχω χαμηλή ΑΜΗ για την ηλικία μου, οπόταν ξέρω πως πρέπει να βιαστώ! Και ο σύντροφος μου έχει λίγο χαμηλή κινητικότητα. Δεν εχει σχέση η ηλικία πλέον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσια κ απο μενα, μολις πηρα ενα σοκ ... πηρα και ρωτησα για σπερμοδιαγραμμα....ρε φιλε πανακριβο επαθα σοκ ! 320  ? αρχικη κ λογο γιατρου λεει μας κανει μια εκπτωση κ θα παει γυρω στα 260 :shock:

ρε κοριτσια τοσο δωσατε κ εσεις ?? ενταξει το κεντρο μου ειπαν πως ειναι το καλυτερο αλλα οκ !

Αλήθεια;;; Κύπρο ήταν 30 ευρώ!!! Εδώ μας κλέβουν στα τεστάκια ωοριξίας!! 7 τεστάκια 50 ευρώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η billbas είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες..γυρισα με την δεύτερη χοριακή σήμερα ..παρ ολο που δεν νιώθω τίποτα από συμπτώματα εκτός από κάτι τσιμπιες μια δεξιά κ μια αριστερά κ κάποιους πόνους στη μέση διπλασιάστηκε ..κάθε μέρα προσευχομαι να πάνε όλα καλά.. εσείς τι κάνετε ? φιλιά σε όλες ❤️ 

Είδες κορίτσι μου και αγχωνόσουνα άδικαα!!! Όλα καλά θα πάνε!! Θα το δειιςςςς :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Είδες κορίτσι μου και αγχωνόσουνα άδικαα!!! Όλα καλά θα πάνε!! Θα το δειιςςςς :)

το ευχομαι κουκλα μου...εσυ όλα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η billbas είπε:

το ευχομαι κουκλα μου...εσυ όλα καλα?

Ναι κόριτσι μου! Είμαι πολύ καλά! Αύριο φεύγουμε για ένα διήμερο να χαλαρώσουμε λιγάκι από το άγχος της δουλειάς:) Προσπαθώ όσο μπορώ να μην το αφήνω να με καταβάλλει (η σκέψη του παιδιού εννοώ), Προς το παρόν τα καταφέρνω! Ελπίζω να τα καταφέρω και μετά την ωοριξία γιατί συνήθως από την ωοριξία μέχρι την περίοδο σαλτάρω από το άγχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Ναι κόριτσι μου! Είμαι πολύ καλά! Αύριο φεύγουμε για ένα διήμερο να χαλαρώσουμε λιγάκι από το άγχος της δουλειάς:) Προσπαθώ όσο μπορώ να μην το αφήνω να με καταβάλλει (η σκέψη του παιδιού εννοώ), Προς το παρόν τα καταφέρνω! Ελπίζω να τα καταφέρω και μετά την ωοριξία γιατί συνήθως από την ωοριξία μέχρι την περίοδο σαλτάρω από το άγχος!!

αααα τελεια !!!,να περασετε όμορφα κοριτσι ,παντα κανει καλο ένα διημερακι,ανανεωνει το ζευγαρι ..πολλες αγκαλιτσες. σε καταλαβαίνω δεν βγαινει ευκολα απ το μυαλο.. να προσπαθεις να απασχολεισαι συνεχεια για να μην το σκέφτεσαι (οσο μπορεις).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η billbas είπε:

αααα τελεια !!!,να περασετε όμορφα κοριτσι ,παντα κανει καλο ένα διημερακι,ανανεωνει το ζευγαρι ..πολλες αγκαλιτσες. σε καταλαβαίνω δεν βγαινει ευκολα απ το μυαλο.. να προσπαθεις να απασχολεισαι συνεχεια για να μην το σκέφτεσαι (οσο μπορεις).

Ναι αυτό προσπαθώ! Ελπίζω να το καταφέρω και μετά την ωοριξία :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...