Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Καλησπέρα κ από εμένα! Σήμερα δυστυχώς ξεπριστηκε κ το στήθος μου.. ☹️ Σημερα είμαι 14 μέρες από την ωοληψια και 9 από την ετ, πολύ φοβάμαι ότι δεν τα καταφεραμε. Σκεφτόμουν να κάνω ένα τεστ σπίτι το απόγευμα, θα δείξει λέτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Καλησπέρα κ από εμένα! Σήμερα δυστυχώς ξεπριστηκε κ το στήθος μου.. ☹️ Σημερα είμαι 14 μέρες από την ωοληψια και 9 από την ετ, πολύ φοβάμαι ότι δεν τα καταφεραμε. Σκεφτόμουν να κάνω ένα τεστ σπίτι το απόγευμα, θα δείξει λέτε; 

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου. Δεν είναι κριτήριο το στήθος. Εγώ με χοριακη 0 είχα πιο πρησμένο στήθος από όταν έμεινα. 

Πότε σου έχει πει να κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Καλησπέρα κ από εμένα! Σήμερα δυστυχώς ξεπριστηκε κ το στήθος μου.. ☹️ Σημερα είμαι 14 μέρες από την ωοληψια και 9 από την ετ, πολύ φοβάμαι ότι δεν τα καταφεραμε. Σκεφτόμουν να κάνω ένα τεστ σπίτι το απόγευμα, θα δείξει λέτε; 

Δεν δείχνει το τεστ υπομονη μέχρι τη χοριακη καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου. Δεν είναι κριτήριο το στήθος. Εγώ με χοριακη 0 είχα πιο πρησμένο στήθος από όταν έμεινα. 

Πότε σου έχει πει να κάνεις;

Το Σάββατο! Αλλά με 5 ημερών βλαστοκυστη σκεφτόμουν ότι κ σήμερα θα έδειχνε. Μα μου κάνει εντύπωση. Ούτε τα utrogestan να μην βοηθάνε έστω να μείνει πρησμένο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μιας φίλης 

Θα τα χρειαζομουν και θα ημουν υποχρεη μπεμπελουκα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Καλησπέρα κ από εμένα! Σήμερα δυστυχώς ξεπριστηκε κ το στήθος μου.. ☹️ Σημερα είμαι 14 μέρες από την ωοληψια και 9 από την ετ, πολύ φοβάμαι ότι δεν τα καταφεραμε. Σκεφτόμουν να κάνω ένα τεστ σπίτι το απόγευμα, θα δείξει λέτε; 

Μην κάνεις τεστ βρεεεε! Τι είναι 2 μέρες μπροστά στην αιωνιότητα?!!! ????

Επισης μην ψάχνεις για συμπτώματα! Το μόνο που θα εμπιστευτείς είναι η χοριακή σου το Σάββατο, που εύχομαι να είναι τεράστια!!! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μην κάνεις τεστ βρεεεε! Τι είναι 2 μέρες μπροστά στην αιωνιότητα?!!! ????

Επισης μην ψάχνεις για συμπτώματα! Το μόνο που θα εμπιστευτείς είναι η χοριακή σου το Σάββατο, που εύχομαι να είναι τεράστια!!! ????????

Αχ Geo2009 τι ωραία που τα λες! Εισαι τόσο ενθαρρυντική!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Αχ Geo2009 τι ωραία που τα λες! Εισαι τόσο ενθαρρυντική!! ?

Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα το Σάββατο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Βλέπετε την ώρα  αρα καταλαβαίνετε οτι δεν εχω ύπνο!!!το Σάββατο εχω ωοληψια. 9μερες ενέσεις κ πρηστηκε η κοιλια μου λες κ εχω φάει βόδι. Ετσι είστε κ εσείς?πίστευα οτι τωρα δε θα πρηζομουν αλλα μετά την σετροταιντ πρηστηκα αρκετά!κ εχω ενοχλήσεις κάτω, πονακια. Πιστεύω οτι αυτα ειναι φυσιολογικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Θα τα χρειαζομουν και θα ημουν υποχρεη μπεμπελουκα μου

Ωραία μιλάω μαζί της αυριο και σου στέλνω  πμ καλό βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Βλέπετε την ώρα  αρα καταλαβαίνετε οτι δεν εχω ύπνο!!!το Σάββατο εχω ωοληψια. 9μερες ενέσεις κ πρηστηκε η κοιλια μου λες κ εχω φάει βόδι. Ετσι είστε κ εσείς?πίστευα οτι τωρα δε θα πρηζομουν αλλα μετά την σετροταιντ πρηστηκα αρκετά!κ εχω ενοχλήσεις κάτω, πονακια. Πιστεύω οτι αυτα ειναι φυσιολογικό!

Καλησπέρα όμορφη !!είναι απολύτως φυσιολογικά αυτά που ανέφερες καθώς επίσης να ξέρεις ότι θα σε βοηθήσει η ovitrell e η οποία κανεις τελευταία καλή επιτυχία με μεγάλη χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ωραία μιλάω μαζί της αυριο και σου στέλνω  πμ καλό βραδυ!

Αχ σε ευχαριστω τοσο πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα! Εντάξει, αυτή τη φορά πάμε καλά! 7,6 σήμερα και την Τετάρτη πάμε για τη μεταφορά! Μακάρι να ξεπαγώσουν τουλάχιστον τα 2!!! ❤️❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέραααα! Εντάξει, αυτή τη φορά πάμε καλά! 7,6 σήμερα και την Τετάρτη πάμε για τη μεταφορά! Μακάρι να ξεπαγώσουν τουλάχιστον τα 2!!! ❤️❤️❤️❤️????

αντε τελεία ολα καλά να πάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέραααα! Εντάξει, αυτή τη φορά πάμε καλά! 7,6 σήμερα και την Τετάρτη πάμε για τη μεταφορά! Μακάρι να ξεπαγώσουν τουλάχιστον τα 2!!! ❤️❤️❤️❤️????

Καλημερα  αγαπη μου Αντε ωραια ειδες??? Ολα καλα θα πανε. Δεν υπαρχει πια κινδυνος για την αποψυξη. Κατα 99% ξεπαγωνουν χωρις θεμα!!! Καλη επιτυχια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Καλημερα  αγαπη μου Αντε ωραια ειδες??? Ολα καλα θα πανε. Δεν υπαρχει πια κινδυνος για την αποψυξη. Κατα 99% ξεπαγωνουν χωρις θεμα!!! Καλη επιτυχια! 

Μακαρι κοριτσι μου! Αυτό μόνο με νοιάζει τίποτα άλλο! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!!! ????????

Πως είσαι εσύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου! Αυτό μόνο με νοιάζει τίποτα άλλο! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!!! ????????

Πως είσαι εσύ? 

Καλα ειμαι μωρε. Μια εχω αιμα μια δεν εχω ευτυχως στην σερβιετα σχεδον τπτ. Χθες πονουσα πολυ απο το εντερο μου ειπε ο γιατρος να παρω duphalac γτ ειχα θεμα δυσκοιλιοτητας ποσο μαλλον τωρα λογω ακινησιας. Φαντασου!!! Περιμενω την Τριτη πως κ πως για να δω τι γινεται. Κατα τ'αλλα ησυχια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέραααα! Εντάξει, αυτή τη φορά πάμε καλά! 7,6 σήμερα και την Τετάρτη πάμε για τη μεταφορά! Μακάρι να ξεπαγώσουν τουλάχιστον τα 2!!! ❤️❤️❤️❤️????

Τέλεια!!! Ετοιμάσου να γεμίσεις την κοιλίτσα σου τώρα!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου! Αυτό μόνο με νοιάζει τίποτα άλλο! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!!! ????????

Πως είσαι εσύ? 

Συμφωνώ με την Άννα. Εμένα ξεπαγωσαν και τις δύο φορές τέλεια. 

Βέβαια μη σου πω δεν είχα ένα ελαφρύ άγχος. Θα ξεπαγωσουν τα γλυκούλια θα δεις!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!

Πότε πας δηλαδή ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...