Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια.

Όλα καλά με την υστεροσκοπηση.

Βρήκαμε και ένα πολύ μικρό πολυποδακι και το αφαιρέσαμε. Ευτυχώς που αποφάσισα να κάνω υστεροσκοπηση τελικά. 

Ο γιατρός μου είπε ότι κάναμε μια ελαφριά απόξεση για αναζωογόνηση του ενδομητρίου. Κατά τα άλλα όλα καλά. Περιμένουμε τη βιοψία τραχήλου σε δέκα μέρες. Αλλά λογικα θα είναι όλα καλά.

Επίσης μου είπε σήμερα θα είναι σαν πρώτη μέρα περιόδου λόγω της ελαφριάς αποξεσης.

Μια αντιβίωση θα πάρω τώρα κ θα πάω την τρίτη να με ξανά δει και να οργανώσουμε την εξωσωματική. 

 

Τέλεια.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας έχω μία ερώτηση όποια μπορεί να βοηθήσει. πήγα σήμερα και συνταγογραφησα την κολπική κρέμα που μου έχει δώσει ο γιατρός, την crinone. Η συνταγή έλεγε για πέντε κουτιά με μηδενική συμμετοχή. Το κουτί κοστίζει 16,32 ευρώ. όμως η φαρμακοποιός μου είπε ότι παρόλη τη μηδενική συμμετοχή πληρώνω μία διαφορά στο κάθε κουτί κοντά στα 9 ευρώ. Το θέμα είναι ότι όταν τις αγόραζα την προηγούμενη φορά και μου τις συνταγογραφούσε το κουτί κοστίζε 32 και κάτι ευρώ και εγώ πληρωνα 25% συμμετοχή. Τώρα πώς γίνεται με μηδενική συμμετοχή να πληρώνω περισσότερα χρήματα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Κοριτσάκι μου εμάς την έκανε ο ουρολόγος. Ο γυναικολόγος μας ξέρει αλλά δεν μπαίνει στα χωράφια των άλλων εδώ στην Ελλάδα λέει!! Χαχαχα

Ολα πήγαν καλά...

xaxa θα το δεις ότι γενικά  δεν μπαίνει στα χωράφια των άλλον και δεν κάνει τον φωτεινό παντογνώστη... παίρνει τη γνώμη του ειδικού εκεί που χρειάζεται! Εφόσον υπάρχει σπέρμα όλα θα πάνε καλά! Μακάρι και με σένα κ το @lactaki να τα πούμε  στο γραφείο του με γεμάτες κοιλιές!!! 

Έχεις αίσθηση πότε ξεκινάς; υποθέτω θα κάνεις κ συ κύκλο προετοιμασίας και μετά διέγερση; Καλή αρχή κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Καλησπέρα σας έχω μία ερώτηση όποια μπορεί να βοηθήσει. πήγα σήμερα και συνταγογραφησα την κολπική κρέμα που μου έχει δώσει ο γιατρός, την crinone. Η συνταγή έλεγε για πέντε κουτιά με μηδενική συμμετοχή. Το κουτί κοστίζει 16,32 ευρώ. όμως η φαρμακοποιός μου είπε ότι παρόλη τη μηδενική συμμετοχή πληρώνω μία διαφορά στο κάθε κουτί κοντά στα 9 ευρώ. Το θέμα είναι ότι όταν τις αγόραζα την προηγούμενη φορά και μου τις συνταγογραφούσε το κουτί κοστίζε 32 και κάτι ευρώ και εγώ πληρωνα 25% συμμετοχή. Τώρα πώς γίνεται με μηδενική συμμετοχή να πληρώνω περισσότερα χρήματα; 

δεν καταλαβαίνω, τι διαφορά είναι αυτή; διαφορά από τι;

Αν δεις εδώ αναφέρει ασφαλιστική τιμή 9,35, μήπως είναι αυτό; το γράφει προς τα κάτω στη σελίδα   https://www.galinos.gr/web/drugs/main/packages/1178/marketing

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα! 

Τα cyclacur ειναι σε ελλειψη, δεν εχουν ουτε οι αποθηκες. Οποια προκειται να τα χρειαστει συντομα ας ψαξει σε φαρμακεια οσο πιο συντομα μπορει. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Επειδή μάλλον είμαι καινούρια εδώ, αργεί να δημοσιευθεί το κάθε μήνυμά μου ή έτσι είναι γενικά;

Καλή αρχή κορίτσι μου ... εγώ ΝΕΤ γω πρώτη ήμουν 29 ετών και ο λόγος μια ωοθήκη μόνο που παρήγαγε και αδύνατο σπερμα ..... εύκολη περίπτωση ! Τώρα παλεύω για το δεύτερο !! Εσυ ;;;

στις πριν 8 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Να σας πω τα δικά μας ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!! Βρήκαμε σπερματοζωάρια!!! Καλά κ κινητικά!!!! Όλα καλά Παναγία μου!!!!! Κλαίγαμε σα μικρά παιδάκια!!!!!!!! 
Όλα πήγαν καλά!!! 🙏🙏🙏

Τώρα μας είπαν ότι την ημέρα της ωοληψιας,θα κάνει άλλη μια παρακέντηση για να δούμε το φρέσκο σπερμα!!!!

Ειμαι παρά πολύ χαρουμενη!!!!!!
Ευχομαι σε όλες μας να πάνε όλα  καλά!!!!! 

Αχ τι ωραία νεαααααααα με το καλοοοο

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια.

Όλα καλά με την υστεροσκοπηση.

Βρήκαμε και ένα πολύ μικρό πολυποδακι και το αφαιρέσαμε. Ευτυχώς που αποφάσισα να κάνω υστεροσκοπηση τελικά. 

Ο γιατρός μου είπε ότι κάναμε μια ελαφριά απόξεση για αναζωογόνηση του ενδομητρίου. Κατά τα άλλα όλα καλά. Περιμένουμε τη βιοψία τραχήλου σε δέκα μέρες. Αλλά λογικα θα είναι όλα καλά.

Επίσης μου είπε σήμερα θα είναι σαν πρώτη μέρα περιόδου λόγω της ελαφριάς αποξεσης.

Μια αντιβίωση θα πάρω τώρα κ θα πάω την τρίτη να με ξανά δει και να οργανώσουμε την εξωσωματική. 

 

Μπράβο κορίτσι .... αύριο θα κάνω και εγώ !!!! Εννοείς βιοψία ενδομητρίου η τραχήλου ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Θα είστε όλες κοντά να γεννατε καλε

Νίκη μου μακάρι!!! Αλλά έρχεται κ η δίκη σου στιγμή!! Μην τα παρατάς......

είσαι πολύ δυνατή!!!! Πάρε το χρόνο σου κ πάμε πάλι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Νίκη μου μακάρι!!! Αλλά έρχεται κ η δίκη σου στιγμή!! Μην τα παρατάς......

είσαι πολύ δυνατή!!!! Πάρε το χρόνο σου κ πάμε πάλι!!!!!!

Εννοείται έρχεται και η σειρά σου !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

xaxa θα το δεις ότι γενικά  δεν μπαίνει στα χωράφια των άλλον και δεν κάνει τον φωτεινό παντογνώστη... παίρνει τη γνώμη του ειδικού εκεί που χρειάζεται! Εφόσον υπάρχει σπέρμα όλα θα πάνε καλά! Μακάρι και με σένα κ το @lactaki να τα πούμε  στο γραφείο του με γεμάτες κοιλιές!!! 

Έχεις αίσθηση πότε ξεκινάς; υποθέτω θα κάνεις κ συ κύκλο προετοιμασίας και μετά διέγερση; Καλή αρχή κορίτσι!

Πραγματικά δεν έχω λόγια!!! Έμεινε με τον άντρα μου όλη την ώρα...περιμενε να βγει έξω με τον ουρολόγο να μου πουν τα ευχάριστα!! Εγώ έκλαιγα από τη χαρά μου κ ήταν χαρούμενος κ μου λέει: τώρα πάμε,όλα θα πάνε καλά!!!! 😇😇

ναι τώρα περιμένω να αδιαθετησω την Κυριακή για να βρούμε μαζί την ωορρηξία κ να πάρω κάτι χάπια (δεν θυμάμαι πως μου τα είπε)..

μετα για τη διέγερση πέφτω οριακά στο Πάσχα κ μου λέει,θα βρούμε τρόπο..μην ανησυχείς,θα δούμε τι θα κάνουμε!! Με τα τωρινά δεδομένα,μάλλον πάω για ωοληψια την Μ.Πεμπτη αν όλα πάνε ρολόι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινά σας ευχαριστώ πολύ όλες!!!! Όταν τελείωσε το άγχος, είπα τώρα θα ενημερώσω τις φιλες μου!!! Σας ευχαριστώ πολύ!!!!! Εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα καλά!! Όλες μας θα έχουμε μωρά στην κοιλιτσα μας το 2020!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Νίκη μου μακάρι!!! Αλλά έρχεται κ η δίκη σου στιγμή!! Μην τα παρατάς......

είσαι πολύ δυνατή!!!! Πάρε το χρόνο σου κ πάμε πάλι!!!!!!

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εννοείται έρχεται και η σειρά σου !!!! 


Βρε με συγκινείτε για το ενδιαφέρον σας αλήθεια.!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ..!!! Αλλά πιστεύω ότι θα μείνω μόνη σαν το λεμονή σύντομα εδώ.! 

Μην σκέφτεσαι έτσι Νίκη μου!!Είμαστε όλες εδώ και δεν αφήνουμε καμία μόνη της. Εδώ να στηρίζει η μία την άλλη.♥️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Μην σκέφτεσαι έτσι Νίκη μου!!Είμαστε όλες εδώ και δεν αφήνουμε καμία μόνη της. Εδώ να στηρίζει η μία την άλλη.♥️🥰

Σε ευχαριστώ.! 🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κοριτσια καλησπερα! 

Τα cyclacur ειναι σε ελλειψη, δεν εχουν ουτε οι αποθηκες. Οποια προκειται να τα χρειαστει συντομα ας ψαξει σε φαρμακεια οσο πιο συντομα μπορει. 

 

Σοβαρά!!!καλά που το είπες την Δευτέρα να το φροντίσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

 


Βρε με συγκινείτε για το ενδιαφέρον σας αλήθεια.!!! 

Μα είναι δυνατόν !!! Εσένα σε έχω σίγουρη ..... αφού έγινε μια φορά θα ξαναγίνει σίγουρα ..... δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Σοβαρά!!!καλά που το είπες την Δευτέρα να το φροντίσω!!

Ναι ναι σοκολατακι μου γυρισα ποσα φαρμακεια για να βρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μα είναι δυνατόν !!! Εσένα σε έχω σίγουρη ..... αφού έγινε μια φορά θα ξαναγίνει σίγουρα ..... δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα !!!! 

Σε ευχαριστώ αλήθεια..! 🙃 τώρα τι φοβάμαι είναι πολύ μεγάλο κεφάλαιο.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Σοβαρά!!!καλά που το είπες την Δευτέρα να το φροντίσω!!

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ναι ναι σοκολατακι μου γυρισα ποσα φαρμακεια για να βρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ναι ναι σοκολατακι μου γυρισα ποσα φαρμακεια για να βρω!

Πλάκα πλάκα τώρα που το λες όταν ήμουν Αθήνα είχα πάει σε ένα κεντρικό φαρμακείο στο σύνταγμα και είχε πει κάτι για έλλειψη αλλά νόμιζα ότι ήταν για το συγκεκριμένο γιατί μετά στην Κατεχάκη είχαμε βρεί. Ευχαριστώ φίλη για την ενημέρωση!!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ αλήθεια..! 🙃 τώρα τι φοβάμαι είναι πολύ μεγάλο κεφάλαιο.! 

Νικη μου εδω μαζι εμεις οι δυο. Θα ετοιμαστούμε για την επόμενη παρεουλα. Και γω τρεμω ολη την ωρα κατι. Εχθες πήρα και τις εξετασεις μου και ολες ηταν καλες και πάλι φοβαμαι, αγνωστο το τι. Ετοιμάσου να παμε για την δεύτερη! Σε λίγο καιρο θα μιλαμε για κοιλίτσες 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

δεν καταλαβαίνω, τι διαφορά είναι αυτή; διαφορά από τι;

Αν δεις εδώ αναφέρει ασφαλιστική τιμή 9,35, μήπως είναι αυτό; το γράφει προς τα κάτω στη σελίδα   https://www.galinos.gr/web/drugs/main/packages/1178/marketing

Όπως κ στα utrogestan ο εοππυ καλύπτει ένα ποσό λόγω ότι υπάρχει αντίστοιχο γενοσημο φάρμακο... Πχ ενώ στην κύηση έχεις μηδενική συμμετοχή ο εοππυ σου δίνει μόνο 4,.. € απ τα 6,... Που έχουν τα  utrogestan οπότε το υπόλοιπο ποσό το πληρώνεις... Κάτι αντίστοιχο θα παίζει κ με την κρέμα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Καλησπέρα σας έχω μία ερώτηση όποια μπορεί να βοηθήσει. πήγα σήμερα και συνταγογραφησα την κολπική κρέμα που μου έχει δώσει ο γιατρός, την crinone. Η συνταγή έλεγε για πέντε κουτιά με μηδενική συμμετοχή. Το κουτί κοστίζει 16,32 ευρώ. όμως η φαρμακοποιός μου είπε ότι παρόλη τη μηδενική συμμετοχή πληρώνω μία διαφορά στο κάθε κουτί κοντά στα 9 ευρώ. Το θέμα είναι ότι όταν τις αγόραζα την προηγούμενη φορά και μου τις συνταγογραφούσε το κουτί κοστίζε 32 και κάτι ευρώ και εγώ πληρωνα 25% συμμετοχή. Τώρα πώς γίνεται με μηδενική συμμετοχή να πληρώνω περισσότερα χρήματα; 

Όπως κ στα utrogestan ο εοππυ καλύπτει ένα ποσό λόγω ότι υπάρχει αντίστοιχο γενοσημο φάρμακο... Πχ ενώ στην κύηση έχεις μηδενική συμμετοχή ο εοππυ σου δίνει μόνο 4,.. € απ τα 6,... Που έχουν τα  utrogestan οπότε το υπόλοιπο ποσό το πληρώνεις... Κάτι αντίστοιχο θα παίζει κ με την κρέμα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Νικη μου εδω μαζι εμεις οι δυο. Θα ετοιμαστούμε για την επόμενη παρεουλα. Και γω τρεμω ολη την ωρα κατι. Εχθες πήρα και τις εξετασεις μου και ολες ηταν καλες και πάλι φοβαμαι, αγνωστο το τι. Ετοιμάσου να παμε για την δεύτερη! Σε λίγο καιρο θα μιλαμε για κοιλίτσες 😊

Μεγάλο κεφάλαιο ο φόβος μου.! Μακάρι κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

δεν καταλαβαίνω, τι διαφορά είναι αυτή; διαφορά από τι;

Αν δεις εδώ αναφέρει ασφαλιστική τιμή 9,35, μήπως είναι αυτό; το γράφει προς τα κάτω στη σελίδα   https://www.galinos.gr/web/drugs/main/packages/1178/marketing

Πληρώνεις τη διαφορά μεταξύ ασφ τιμής και λιανικής τιμής. Δηλ ο ΕΟΠΥΥ δικαιολογεί 9,35 και επί αυτού μπαίνει το ποσοστό συμμετοχής. Πρεπει να πληρώσεις το υπόλοιπο μέχρι να συμπληρωθεί η ΛΤ. Αλλα και παλι δεν βγαινει 9€ ανα κουτι. 

@Taggeris

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσι μου όλα φυσιολογικά είναι αν δεν υπάρχει πόνος! Ηρέμησε λίγο... Αν δεν μπορείς καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σου φύγει το άγχος!!!
    • Να σου ζήσουν λοιπόν οι κορούλες σου!!γτ το βλέπεις σαν τελευταία ευκαιρία..;; Όπως είπες έστω κ με αυτό το σπέρμα έμεινες έγκυος 3 φορές, επομένως ποτέ δεν ξέρεις μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και εμάς το σπέρμα είχε θέμα κινητικότητας και μορφολογίας ( είναι ο δεύτερος σύζυγος μου , είχε κιρσοκήλη αλλά παρόλα αυτά έχει ένα κοριτσάκι από τον πρώτο του γάμο.... έπειτα αφού ήμασταν μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε εξετάσεις και να προχωρήσει σε χειρουργική επέμβαση για την κιρσοκήλη καθώς δεν εμένα έγγυος 3 χρόνια προσπαθειών!! Μετά το χειρουργείο περίπου 3 χρόνια έμεινα έγκυος αλλά το έχασα στο 6 εβδ! 😢 Δεν ξανά έκανε εκείνος εξετάσεις! Είναι κ λίγο περίεργος σε αυτό το θέμα...δεν πάει εύκολα! )  Τι θέμα έχει εσένα στο σπέρμα;;
    • Κορίτσι μου καλησπέρα!  Σου εξήγησε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτό; Εγώ δύο φορές που έκανα πρόκληση απλά καθυστέρησε να γίνει η ωορρηξία(αντί για 32-36 ώρες που γίνεται μετά την ένεση εμένα πχ μου έπαιρνε 40 ώρες). Ίσως την επόμενη φορά που θα το δοκιμάσεις να πρέπει να κάνεις και έναν υπέρηχο 1-2μερες μετά την ωορρηξία (έτσι όπως θα έχει υπολογιστεί με βάση την πρόκληση) για να δείτε ότι όντως έσκασε το ωοθηλακιο και έκανες ωορρηξία.  
    • Κορίτσι μου, κι εγώ είχα περάσει ένα τέτοιο εφιαλτικό βράδυ. Μάλιστα η κοιλιά μου ήταν σκληρή και για αρκετή ώρα και έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα. Από τότε ανά διαστήματα μπορεί να την αισθανθώ να σκληραίνει και μετά από λίγο να μαλακώνει. Αλλά όταν μίλησα με τον γιατρό ήταν καθησυχαστικος. Είτε μεγαλώνει η μήτρα, είτε κάνει συσπάσεις ή μπορεί απλά το μωρό να είναι σε τέτοια θέση που η κοιλιά να σκληραίνει σε εκείνο το σημείο που βρίσκεται. Αυτά μου είπε  Πάντως και άλλες φίλες μου που ρώτησα μού είπαν ότι κι αυτές το είχαν αυτό. Και στην εφαρμογή εγκυμοσύνης που έχω το παρουσιάζει ως κάτι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά φυσικά πάνω απ' όλα κρατάω ότι μου το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου. Παρόλα αυτά αν αγχώνεσαι στείλε ένα μνμ στον γυναικολόγο σου, για να σου επιβεβαιώσει ότι όλα καλά!! ☺️
    • @Melikara86 για το 3ο. Εχω δυο κοριτσάκια 7 και 5. Ημουν εγκυος τ καλοκαιρι π μας περασε και εκανα διακοπη στην 11η βδομαδα. Τωρα τ μωρακι μου θα ηταν 40 ημερων. Εχει 2 κυκλους π ξεκινησαμε αλλα δ εχω αμαν ελπιδες. Έχουμε θεμα με το σπερμα. Απο παντα. Βεβαια εμεινα 3 φορες εγκυος αλλα πιστευω οτι αυτο τ μωρο π εφυγε ηταν η τελευταία μας ευκαιρια. Ειπαμε θα προσπαθησουμε μέχρι τέλος του χρόνου. Αν ρθει καλως, αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...