Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου είναι 8η μέρα θα έδειχνε δεν μπορεί.  Δεν έχω αυταπάτες ξέρω ότι δεν τα κατάφερα. Δεν πειράζει ότι είναι θέλημα θεού.

Αχ βρε κοπελα μου, δεν εισαι μονη σου οσο και αν νιώθεις ετσι τωρα. Καθε εξωσωματική είναι ενας εξαντλητικος αγωνας, θα έρθει και το μωρακι σου, κανε και τη μερα που σου είπε ο γιατρός σου τη χοριακη γιατί εκείνος ξερει. Θα ερθει το μωρο θα δεις.. 

Σου στέλνω μια μεγαλη αγκαλια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μίλησα και μου είπε ότι είναι νωρίς ακόμα αλλά εγώ ξέρω και απ αυτά που διαβάζω ότι οι βλαστοκύστες δείχνουν στην 9η μέρα. Ε σημερα είναι 8η θα έδειχνε.  

Τι να σ πω να μη στεναχωριέσαι??όλες μας τα παίρναμε κ το άγχος χτυπάει κόκκινο απ' όλη τη διαδικασία.. χαίρομαι που λες ότι είσαι καλά όσο γίνεται δλδ.. να σκέφτεσαι ότι τίποτα δε τελείωσε κ αν τυχόν δεν πέτυχες έχεις κ άλλα εμβρυακια στην κατάψυξη. Θα τα βάλεις άμεσα δε θα ξανά περάσεις όλη τη διαδικασία..  με τον ένα η με τον άλλο τρόπο το καλοκαίρι δε θα κάνεις μπάνια... Θα είσαι έγγυος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μίλησα και μου είπε ότι είναι νωρίς ακόμα αλλά εγώ ξέρω και απ αυτά που διαβάζω ότι οι βλαστοκύστες δείχνουν στην 9η μέρα. Ε σημερα είναι 8η θα έδειχνε.  

Τι να σ πω να μη στεναχωριέσαι??όλες μας τα παίρναμε κ το άγχος χτυπάει κόκκινο απ' όλη τη διαδικασία.. χαίρομαι που λες ότι είσαι καλά όσο γίνεται δλδ.. να σκέφτεσαι ότι τίποτα δε τελείωσε κ αν τυχόν δεν πέτυχες έχεις κ άλλα εμβρυακια στην κατάψυξη. Θα τα βάλεις άμεσα δε θα ξανά περάσεις όλη τη διαδικασία..  με τον ένα η με τον άλλο τρόπο το καλοκαίρι δε θα κάνεις μπάνια... Θα είσαι έγγυος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσια μουυυυ Η χοριακή μου 676 μοναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κόντεψα να τρελαθω σήμερα... Την Παρασκευή επανάληψη ❤️🙏🙏🙏 Εύχομαι να έκανα την αρχή και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια μας εδώ ❤️

😂😂❤️❤️❤️❤️με το καλό κορίτσι μου γλυκό ..... όλα θα πάνε ΚΑΤ ευχήν 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου καλησπερααα. Εγώ λίγο θα σας στεναχωρήσω σημερα. 8η μέρα μετά την ετ και χοριακη 0 εκανα σημερα το πρωί πίστευα πολύ ότι έχω και εγώ σποράκι αλλά τελικά ο θεος τα ήθελε αλλιώς. Δεν πειράζει καλα να ήμαστε όλες και όλα θα γίνουν!!!

😓😓είχα τόσο καλό προαίσθημα ρε κορίτσι .... ποτέ έκανες ετ ;;;;; Γιατί μετράει και αυτή η μέρα .... εφόσον έχεις στην κατάψυξη θα τα ξαναβάλεις άμεσα και δεν θα ταλαιπωρηθείς 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Takira είπε:

Κοριτσάκια μου γυρνάω σπίτι και έχω και τα δύο μωράκια μου μαζί μου!!!!όλα πήγαν καλά μακάρι να φωλιάσουν και να είναι όλα εντάξει!! @Katerina32 τέλεια νέα κορίτσι μου συγχαρητήρια με το καλό όλα♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Με το καλό να φωλιάσουν και τα δυο ....  3 ης μέρας έβαλες ε !;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσια μουυυυ Η χοριακή μου 676 μοναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κόντεψα να τρελαθω σήμερα... Την Παρασκευή επανάληψη ❤️🙏🙏🙏 Εύχομαι να έκανα την αρχή και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια μας εδώ ❤️

Ξανά συγχαρητήρια αγάπη μου γλυκιά... Καλούς διπλασιασμούς κ καλή εγκυμοσύνη να έχεις.... Αν θέλεις οποιαδηποτε βοήθεια ή έχεις οποιαδήποτε απορία για το ταξίδι που ξεκινάς  είμαι εδώ αν μπορέσω να σε βοηθήσω!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! βλέπω ότι τα κορίτσια είπαν ότι έχει μέσα. Παρόλα αυτά γενικά θα ζητάς τις μεγάλες σύριγγες (νούμερο 5 αλλά δεν είμαι σίγουρη) γιατί έχουν πολύ μακριά βελόνα. Έτσι είναι πιο εύκολο να τρυπήσεις ένα μπουκαλάκι και να φτάσεις ως κάτω για να τραβήξεις το υγρό. Μετά πετάς αυτή τη βελόνα και βάζεις βελόνα ινσουλίνης που είναι πολύ μικρή για να κάνεις την ένεση. Δε χρειάζεται για την ινσουλίνη να πεις νούμερο, τη ζητάς έτσι και ξέρουν. 

Για να είσαι σίγουρη οι μεγάλες που λέω είναι αυτές με το ανοιχτό πράσινο χρώμα

Αποτέλεσμα εικόνας για συριγγα νουμερο 5

Αχ θα πονάω λες; θα έχω τπτ παρενέργειες; όταν είδα τα φάρμακα με έπιασε ένας πανικός... Μ φάνηκαν άπειρα κ τρομακτικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Επίσης! @Taggeris μου ευχομαι τα καλύτερα για αύριο!!!! @Takira μου με το καλό να γαντζωθούν τα εμβρυακια σου! Έχω χαοθει είμαστε μπόλικες συναγωνίστριες!! Ευχομαι ότι καλύτερο σε οποίο στάδιο είναι η καθεμία!!!

Σευχαριστω πολύ πήραμε φορα ολες τώρα άντε με δύναμη κορίτσια να πάμε καλά. Καλή αρχή και σε σένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Αχ θα πονάω λες; θα έχω τπτ παρενέργειες; όταν είδα τα φάρμακα με έπιασε ένας πανικός... Μ φάνηκαν άπειρα κ τρομακτικά.. 

λογικό είναι... αν ρωτάς για τις ενέσεις δεν πονάνε καθόλου. Γίνονται και σε σημείο που λίγο λίπος όλες το έχουμε οπότε δεν νιώθεις κάτι. Όμως οκ δεν παίρνουμε και ζαχαρόνερο και καλό είναι να το θυμόμαστε... Πάντως εγώ δεν είχα γενικά καμιά παρενέργεια πέρα από λίγο φούσκωμα...  Να σκέφτεσαι ποιος είναι ο στόχος και όλα θα πάνε καλά!

Καλή αρχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Σας διαβάζω, αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφω.

Δυστυχώς, στη δεύτερη μας προσπάθεια σταθήκαμε πάλι άτυχοι. Μηδενική χοριακη αν κ αυτή τη φορά προσπαθήσαμε με βλαστοκυστες.

Αν κ όλα έδειχναν ότι ήταν σε γερές βάσεις σε αυτή μας τη δεύτερη προσπάθεια, δυστυχώς δεν έγινε τίποτα.

Είμαι σε απόγνωση σήμερα, όλη μέρα κλαίω κ σκέφτομαι ότι δεν θα τα καταφέρω ποτέ να αποκτήσω ένα μωρό.

Ενώ είμαι γενικά μαχητρια στη ζωή μου, σε αυτό το θέμα νιώθω πολύ αδύναμη πια, έχω χάσει τη δύναμή μου, την πίστη μου σε εμένα. 

Σας ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

😂😂❤️❤️❤️❤️με το καλό κορίτσι μου γλυκό ..... όλα θα πάνε ΚΑΤ ευχήν 

😓😓είχα τόσο καλό προαίσθημα ρε κορίτσι .... ποτέ έκανες ετ ;;;;; Γιατί μετράει και αυτή η μέρα .... εφόσον έχεις στην κατάψυξη θα τα ξαναβάλεις άμεσα και δεν θα ταλαιπωρηθείς 

Με το καλό να φωλιάσουν και τα δυο ....  3 ης μέρας έβαλες ε !;;;;; 

Ετ  έκανα τη προηγούμενη Δευτέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ετ  έκανα τη προηγούμενη Δευτέρα..

9 μέρα είναι κορίτσι .... θα έδειχνε εάν ήταν θετικό εφόσον έβαλες βλαστοκύστες .... άποψη μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Ετ  έκανα τη προηγούμενη Δευτέρα..

Σταυρι μου δεν ξερω αν θα εδειχνε ή όχι όμως ξέρω ότι έχεις άλλα 4 έμβρυα να περιμένουν και όπως σου ειπα και πριν σιγουρα καποιο απο αυτα θα πιασει! Κοίτα μόνο να γίνουν σωστές κινήσεις... αν δλδ το αρνητικό επιβεβαιωθεί, δώσε χρόνο στο σώμα να επανέλθει και σε στενή παρακολούθηση με το γιατρό να αποφασίσετε πότε είναι η σωστή στιγμή! Όλα θα γίνουν αν γίνουν τα σωστά βήματα!

Μακάρι να γίνει η ανατροπή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Σας διαβάζω, αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφω.

Δυστυχώς, στη δεύτερη μας προσπάθεια σταθήκαμε πάλι άτυχοι. Μηδενική χοριακη αν κ αυτή τη φορά προσπαθήσαμε με βλαστοκυστες.

Αν κ όλα έδειχναν ότι ήταν σε γερές βάσεις σε αυτή μας τη δεύτερη προσπάθεια, δυστυχώς δεν έγινε τίποτα.

Είμαι σε απόγνωση σήμερα, όλη μέρα κλαίω κ σκέφτομαι ότι δεν θα τα καταφέρω ποτέ να αποκτήσω ένα μωρό.

Ενώ είμαι γενικά μαχητρια στη ζωή μου, σε αυτό το θέμα νιώθω πολύ αδύναμη πια, έχω χάσει τη δύναμή μου, την πίστη μου σε εμένα. 

Σας ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε.

Καλησπέρα και σε σενα! Αρχικά πες μας λιγα για σενα, ποσο χρονών εισαι και για ποιο λογο πήγατε με εξωσωματική; 

Το θέμα αυτο με το παιδι σε ρίχνει πολυ, σου φευγει η μαγκιά με λιγα λογια. Μη χάνεις την ελπίδα σου.. Η δύναμή σου θα επιστρέψει.

Λυπάμαι πολυ για την έκβαση της εξωσωματικής σου. Ο γιατρός σου τι είπε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Σας διαβάζω, αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφω.

Δυστυχώς, στη δεύτερη μας προσπάθεια σταθήκαμε πάλι άτυχοι. Μηδενική χοριακη αν κ αυτή τη φορά προσπαθήσαμε με βλαστοκυστες.

Αν κ όλα έδειχναν ότι ήταν σε γερές βάσεις σε αυτή μας τη δεύτερη προσπάθεια, δυστυχώς δεν έγινε τίποτα.

Είμαι σε απόγνωση σήμερα, όλη μέρα κλαίω κ σκέφτομαι ότι δεν θα τα καταφέρω ποτέ να αποκτήσω ένα μωρό.

Ενώ είμαι γενικά μαχητρια στη ζωή μου, σε αυτό το θέμα νιώθω πολύ αδύναμη πια, έχω χάσει τη δύναμή μου, την πίστη μου σε εμένα. 

Σας ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε.

Θα αποκτήσεις αυτό είναι το μόνο σίγουρο .... αυτό το μονοπάτι είναι δύσκολο αλλά δυστυχώς πρέπει να το διαβούμε για να κατακτήσουμε το όνειρο !

μαζεψε τα κομμάτια σου και πάμε για την Τρίτη και τυχερή ...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Ετ  έκανα τη προηγούμενη Δευτέρα..

Κορίτσι μου όντως δύσκολα να είναι καλά τα πράγματα. 

Ξέρω ότι είναι σκληρό. Από ότι βλέπω όμως έχεις ακόμη 4 καλά έμβρυα. 

Ξέρω ότι όλα σήμερα φαίνονται μαύρα. Όμως και εγώ πήρα στην πρώτη ετ μηδέν και στη δεύτερη... δίδυμα. 

@Katerina32 συγχαρητήρια. Εύχομαι να πάνε όλα καλά. Εγώ είχα 588!!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Είμαι στα σαράντα. Ανεξήγητη υπογονιμότητα. Αυτό που με στενοχωρει ακόμη πιο πολύ είναι ότι δεν έχουμε απόθεμα εμβρύων.

Τα κορίτσια που έχετε επιτυχίες, είναι κανένα στην ηλικία μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Μίλησα και μου είπε ότι είναι νωρίς ακόμα αλλά εγώ ξέρω και απ αυτά που διαβάζω ότι οι βλαστοκύστες δείχνουν στην 9η μέρα. Ε σημερα είναι 8η θα έδειχνε.  

Έχεις δίκιο βρε κοριτσάκι μου...

Μακαρι να κανεις πάλι κ να δεις άλλο νούμερο!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Συγνωμη που σας έριξα γιατί ξέρω οτι στεναχωρηθηκατε αλλά ήμαστε παρέα και ήθελα να το αναφέρω.. μη στεναχωριέστε για μένα εγώ στεναχωρήθηκα λίγο τωρα ειμαι καλυτερα. Σας ευχαριστώ πάρα πολυ όλες για τη στήριξη μ αγαπάτε και σας αγαπω όλες έχουμε κοινό στόχο.

Κοριτσάκι μου...μα τι γλυκό που είναι αυτό που λες!!! Κ όντως είναι έτσι, η μια χαίρεται για την άλλη, στεναχωριόμαστε η μια για την άλλη!! Μπορεί να μη γνωριζόμαστε από κοντά αλλά κ μόνο που βιώνουμε τα ίδια,μας ενώνουν πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Σας διαβάζω, αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφω.

Δυστυχώς, στη δεύτερη μας προσπάθεια σταθήκαμε πάλι άτυχοι. Μηδενική χοριακη αν κ αυτή τη φορά προσπαθήσαμε με βλαστοκυστες.

Αν κ όλα έδειχναν ότι ήταν σε γερές βάσεις σε αυτή μας τη δεύτερη προσπάθεια, δυστυχώς δεν έγινε τίποτα.

Είμαι σε απόγνωση σήμερα, όλη μέρα κλαίω κ σκέφτομαι ότι δεν θα τα καταφέρω ποτέ να αποκτήσω ένα μωρό.

Ενώ είμαι γενικά μαχητρια στη ζωή μου, σε αυτό το θέμα νιώθω πολύ αδύναμη πια, έχω χάσει τη δύναμή μου, την πίστη μου σε εμένα. 

Σας ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε.

Καλησπέρα κ σε εσένα!! Είναι όντως πολύ στενάχωρο κ έχεις δίκιο να στεναχωριέσαι,να απογοητεύεσαι,να θυμώνεις,να πονάς!! 
όλες θα αποκτήσουμε μωράκια!! Σε άλλες θα πάρει λίγο παραπάνω,σε άλλες λίγο λιγότερο...σίγουρα όμως όλες θα έχουμε αυτή την τύχη!! 
Ότι θες,μας λες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Καλησπέρα κ σε εσένα!! Είναι όντως πολύ στενάχωρο κ έχεις δίκιο να στεναχωριέσαι,να απογοητεύεσαι,να θυμώνεις,να πονάς!! 
όλες θα αποκτήσουμε μωράκια!! Σε άλλες θα πάρει λίγο παραπάνω,σε άλλες λίγο λιγότερο...σίγουρα όμως όλες θα έχουμε αυτή την τύχη!! 
Ότι θες,μας λες....

Σε νιωθώ κορίτσι μου κ εγώ σήμερα πήρα μηδενική χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Σε νιωθώ κορίτσι μου κ εγώ σήμερα πήρα μηδενική χοριακη 

Λυπάμαι πολύ, συμπάσχουμε σήμερα. Όμως σκέψου ότι έχεις απόθεμα εμβρύων κ αυτό είναι πολύ καλό. Δυστυχώς εμείς δεν έχουμε. Και δυστυχώς μας παίρνει μήνες για να μαζέψουμε έμβρυα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Σας διαβάζω, αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφω.

Δυστυχώς, στη δεύτερη μας προσπάθεια σταθήκαμε πάλι άτυχοι. Μηδενική χοριακη αν κ αυτή τη φορά προσπαθήσαμε με βλαστοκυστες.

Αν κ όλα έδειχναν ότι ήταν σε γερές βάσεις σε αυτή μας τη δεύτερη προσπάθεια, δυστυχώς δεν έγινε τίποτα.

Είμαι σε απόγνωση σήμερα, όλη μέρα κλαίω κ σκέφτομαι ότι δεν θα τα καταφέρω ποτέ να αποκτήσω ένα μωρό.

Ενώ είμαι γενικά μαχητρια στη ζωή μου, σε αυτό το θέμα νιώθω πολύ αδύναμη πια, έχω χάσει τη δύναμή μου, την πίστη μου σε εμένα. 

Σας ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε.

Κορίτσι μου... Όλες σε νιώθουμε. Θα βρεις τη δύναμη και θα σηκωθείς απλά δώσε λίγο χρόνο στον εαυτό σου. Εύχομαι η τρίτη σου προσπάθεια να είναι και η τυχερή. Θα δεις που όταν ξεκινήσεις πάλι τη διαδικασία θα είσαι αισιόδοξη και δυνατή. Την αγάπη μου ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσι μου όντως δύσκολα να είναι καλά τα πράγματα. 

Ξέρω ότι είναι σκληρό. Από ότι βλέπω όμως έχεις ακόμη 4 καλά έμβρυα. 

Ξέρω ότι όλα σήμερα φαίνονται μαύρα. Όμως και εγώ πήρα στην πρώτη ετ μηδέν και στη δεύτερη... δίδυμα. 

@Katerina32 συγχαρητήρια. Εύχομαι να πάνε όλα καλά. Εγώ είχα 588!!!😉

@Πιου-πιου ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️ ❤️ ❤️ Εσύ διδυμακια;;; τελειααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσι μου... Όλες σε νιώθουμε. Θα βρεις τη δύναμη και θα σηκωθείς απλά δώσε λίγο χρόνο στον εαυτό σου. Εύχομαι η τρίτη σου προσπάθεια να είναι και η τυχερή. Θα δεις που όταν ξεκινήσεις πάλι τη διαδικασία θα είσαι αισιόδοξη και δυνατή. Την αγάπη μου ❤️ 

Ευχαριστώ πολύ, μακάρι να βρούμε τη δύναμη κ εγώ κ ο άντρας μου.

Σήμερα τα βλέπω όλα μαύρα.

Πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Δίδυμα σίγουρα θα είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...