Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Μπορείς να το κάνεις?? αν μπορείς, καντο..

Αν μπορούσα θα το έκανα..!!!! Ειδικά να είχα τον ψυχοθεραπευτή μου να μου μιλάει με της ώρες..!!!!!!!! Ο μόνος άνθρωπος που μπορεί να με χαλαρώσει..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αν μπορούσα θα το έκανα..!!!! Ειδικά να είχα τον ψυχοθεραπευτή μου να μου μιλάει με της ώρες..!!!!!!!! Ο μόνος άνθρωπος που μπορεί να με χαλαρώσει..!!! 

Σε καταλαβαίνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Δεν αισθάνομαι τίποτα μόνο το απόλυτο κενό έχω μια μεγάλη άρνηση στο να κάνω πράγματα δλδ θέλω να μείνω κλεισμένη σε ένα Δωμάτιο χωρίς φως Χωρίς τίποτα μαζί με τον ψυχοθεραπευτή μου..!!! Ως το αποτέλεσμα..!!! Μετά από το αποτέλεσμα βλέπω..!! 

Νικη καταρχήν σου εύχομαι ολόψυχα μια θετικότατη χοριακη και φυσικά μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

Εύχομαι όλος ο πονος που εζησες αυτα τα χρόνια να είναι παρελθόν πλέον.. 

Ομως θα θελα βρε κορίτσι μου να σ πω. Κατι εντελώς φιλικά.. Προσπάθεισε λίγο να αντιμετωπίζεις πιο ψύχραιμα τα πράγματα... Πολυ πιθανόν να εισαι ηδη μανουλα κ αύριο θα φερεις το κόσμο το παιδακι σου.. Κ μαζι με αυτο θα υπάρχουν χαρούμενες στιγμές αλλα θα προκύψουν κ πολλές ανάγκες κ θα χρειαστεί ν σταθείς βραχος απεναντι σε ολα αυτα.. Το πιο απλο.. Κάποια στιγμή πχ μπορεί το μικρό σου να άρρωστησει οπως ολα τα παιδακια κ ολοι οι άνθρωποι.. Τι θα κανεις? Θα πρέπει να φανείς δυνατή κ ν είσαι πθο ψύχραιμη.. 

Κατανοώ το αγχος σου ακόμα κ αν δεν έχω ζησει οσα εζησες αλλα παρε μια βαθια ανασα, βγεε μια βολτα, χαμογέλασε κ πες.. Ειτε τώρα ειτε στηβ επόμενη προσπάθεια θα μαι εγκυος.. (αν κ απο οτι ειδα έχεις ηδη 2 θετικά τεστ).. 

Δεν θα σ πω ότι δεν ειναι και τίποτα να δεις αρνητικό.. Φυσικά κ ειναι ενα μεγαλο ΚΑΤΙ, σημαίνει πολλα.. Αλλα λίγη νοτα ψύχραιμιας πάντα είναι για καλο! 

Συγγνώμη, δε τα λέω για να σε κρίνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Νικη καταρχήν σου εύχομαι ολόψυχα μια θετικότατη χοριακη και φυσικά μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

Εύχομαι όλος ο πονος που εζησες αυτα τα χρόνια να είναι παρελθόν πλέον.. 

Ομως θα θελα βρε κορίτσι μου να σ πω. Κατι εντελώς φιλικά.. Προσπάθεισε λίγο να αντιμετωπίζεις πιο ψύχραιμα τα πράγματα... Πολυ πιθανόν να εισαι ηδη μανουλα κ αύριο θα φερεις το κόσμο το παιδακι σου.. Κ μαζι με αυτο θα υπάρχουν χαρούμενες στιγμές αλλα θα προκύψουν κ πολλές ανάγκες κ θα χρειαστεί ν σταθείς βραχος απεναντι σε ολα αυτα.. Το πιο απλο.. Κάποια στιγμή πχ μπορεί το μικρό σου να άρρωστησει οπως ολα τα παιδακια κ ολοι οι άνθρωποι.. Τι θα κανεις? Θα πρέπει να φανείς δυνατή κ ν είσαι πθο ψύχραιμη.. 

Κατανοώ το αγχος σου ακόμα κ αν δεν έχω ζησει οσα εζησες αλλα παρε μια βαθια ανασα, βγεε μια βολτα, χαμογέλασε κ πες.. Ειτε τώρα ειτε στηβ επόμενη προσπάθεια θα μαι εγκυος.. (αν κ απο οτι ειδα έχεις ηδη 2 θετικά τεστ).. 

Δεν θα σ πω ότι δεν ειναι και τίποτα να δεις αρνητικό.. Φυσικά κ ειναι ενα μεγαλο ΚΑΤΙ, σημαίνει πολλα.. Αλλα λίγη νοτα ψύχραιμιας πάντα είναι για καλο! 

Συγγνώμη, δε τα λέω για να σε κρίνω... 

Νομίζω πως το τωρινό αγχος της δε μπορεί να διαχειριστεί γιατί είναι κάτι που προσπαθεί καιρό και επιτέλους θέλει να πάνε όλα καλά. όσο αφορά τα υπόλοιπα, είναι φυσιολογικά και θα τα αντιμετωπίζει μια χαρά.

Συγνώμη που πετάχτηκα...την άποψη μου λέω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Νικη καταρχήν σου εύχομαι ολόψυχα μια θετικότατη χοριακη και φυσικά μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

Εύχομαι όλος ο πονος που εζησες αυτα τα χρόνια να είναι παρελθόν πλέον.. 

Ομως θα θελα βρε κορίτσι μου να σ πω. Κατι εντελώς φιλικά.. Προσπάθεισε λίγο να αντιμετωπίζεις πιο ψύχραιμα τα πράγματα... Πολυ πιθανόν να εισαι ηδη μανουλα κ αύριο θα φερεις το κόσμο το παιδακι σου.. Κ μαζι με αυτο θα υπάρχουν χαρούμενες στιγμές αλλα θα προκύψουν κ πολλές ανάγκες κ θα χρειαστεί ν σταθείς βραχος απεναντι σε ολα αυτα.. Το πιο απλο.. Κάποια στιγμή πχ μπορεί το μικρό σου να άρρωστησει οπως ολα τα παιδακια κ ολοι οι άνθρωποι.. Τι θα κανεις? Θα πρέπει να φανείς δυνατή κ ν είσαι πθο ψύχραιμη.. 

Κατανοώ το αγχος σου ακόμα κ αν δεν έχω ζησει οσα εζησες αλλα παρε μια βαθια ανασα, βγεε μια βολτα, χαμογέλασε κ πες.. Ειτε τώρα ειτε στηβ επόμενη προσπάθεια θα μαι εγκυος.. (αν κ απο οτι ειδα έχεις ηδη 2 θετικά τεστ).. 

Δεν θα σ πω ότι δεν ειναι και τίποτα να δεις αρνητικό.. Φυσικά κ ειναι ενα μεγαλο ΚΑΤΙ, σημαίνει πολλα.. Αλλα λίγη νοτα ψύχραιμιας πάντα είναι για καλο! 

Συγγνώμη, δε τα λέω για να σε κρίνω... 

Κοιτά σαν νίκη είμαι παρά πολύ ψυχρή έχω αντιμετώπιση παρά πολλά στην ζωή μου Και δισκολες καταστάσεις και πάντα με ψυχραιμία..!!!!! Μόνο αυτό δεν μπορώ να το πω να μην αγχώνομαι..!! Και θα συμφωνήσω απόλυτα και με την @ioannastr σε αυτό που είπε..! Ακριβός το τωρινό άγχος δεν μπορώ μιας και όπως έχω πει ως τώρα έχω κάνει άπειρες χοριακες και το αποτέλεσμα πάντα έγραφε 0,10 επίσης τα τεστ δεν μπορώ να τα εμπιστευτώ ναι είχα 3 θετικά τεστ την 9 και 10η μέρα μετά από την ετ αλλά δεν τα έχω εμπιστοσύνη μιας πριν από δυο σχεδόν χρόνια είχα ξανά θετικό και η χοριακη ήταν 0,10 όποτε δεν μπορώ να τα εμπιστευτώ..!!! Όσο και να έκανα και αν βγήκαν θετικά.! Τέλος παντον ας βγει και βλέπω..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Νομίζω πως το τωρινό αγχος της δε μπορεί να διαχειριστεί γιατί είναι κάτι που προσπαθεί καιρό και επιτέλους θέλει να πάνε όλα καλά. όσο αφορά τα υπόλοιπα, είναι φυσιολογικά και θα τα αντιμετωπίζει μια χαρά.

Συγνώμη που πετάχτηκα...την άποψη μου λέω. 

Δε χρειάζεται να ζητας συγγνώμη εννοεται!  Ολες πι γνώμες ειναι δέκτες.. Όπως κ εγώ την αποψη μου είπα γιατί καιρό τώρα σας παρακολουθώ κ ηθελα να μοιραστώ τις σκεψεις μου.. Ξερω οτι ειναι δύσκολο ολο αυτο, δε γο υποτιμώ.. Απλα πραγνατικα ως μανούλες εχουμε να διαχειριστουμε τοσα πολλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα πήγα και πείρα από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ τα φάρμακα της δεύτερης προσπάθειας... τα έβαλα ψυγείο, τα κοίταζα..... μακάρι να είναι τα τελευταία και τυχερά! 

@kppm συγχαρητήρια.

@Papadakis πολλές από εδώ το έχουμε ζήσει και όντως δεν υπάρχουν λόγια! Σφιγγουμε δόντια και πάμε παρακάτω.

Στην ΕΤ όσο περίμενα, με το ρομπακι μου στο σαλονάκι, πιάσαμε κουβέντα με μια κυρία (αρκετά μεγαλύτερη ή τουλάχιστον έτσι έδειχνε) η οποία έκανε την δεύτερη προσπάθεια. Μπράβο σας της λέω εγώ αν δεν πετύχει δεν ξέρω αν θα προσπαθήσω ξανά. Και βέβαια θα προσπαθήσεις μου λέει και ξέρεις γιατί? Γιατί είσαι ήδη εδώ.....!!!!!

Μετά λοιπόν την αρνητική χοριακή (ίσως γιατί ήμουν δουλειά με κόσμο, ίσως γιατί προσπάθησα να κρατηθώ) ένιωθα τόσο κενή... ότι όλα όσα έκανα πήγαν χαμένα όμως δεν έτρεξε ούτε δάκρυ! Το βράδυ σπίτι έκλαψα λίγο και να τώρα που πείρα τη δεύτερη δόση για να είμαι έτοιμη με τον νέο χρόνο!  

Θέλω να πω με όλη αυτήν την ιστορία ότι δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου με ένα αρνητικό αποτέλεσμα ούτε η ζωή σταματάει εδώ. Να είμαστε γερές και όλα θα γίνουν κορίτσια! 

@Niki94 χαλάρωσε  γιατί μόνο κακό σου κάνεις με τέτοιο άγχος! Όποιο και να είναι το αποτέλεσμα σημασία έχει να είσαι εσύ καλά πρώτα απ όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

599,1..!!!!

Νίκη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Πήρατε το ωραιότερο δώρο Χριστουγέννων!!! 

Χάρηκα πάρα πολύ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εεε ναι!! Πότε 3 τεστ δε κάνουν λάθος!! Με το καλό!!! 

Ναι ναι..!!! Σε ευχαριστώ παρά πολύ..!! 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Νίκη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Πήρατε το ωραιότερο δώρο Χριστουγέννων!!! 

Χάρηκα πάρα πολύ....

Αλήθεια το πήρα..!!!!! Εύχομαι σε όλες μα σε όλες να πάνε όλα μα όλα τέλεια..!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ναι ναι..!!! Σε ευχαριστώ παρά πολύ..!! 

 

Αλήθεια το πήρα..!!!!! Εύχομαι σε όλες μα σε όλες να πάνε όλα μα όλα τέλεια..!!!! 

μη χαθείς από το φόρουμ... σε χρειαζόμαστε εμείς οι νέες στο μονοπάτι αυτό!! ?

Να ηρεμήσεις τώρα, να χαλαρώσεις και να απολαύσεις την κάθε μέρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Στην ΕΤ όσο περίμενα, με το ρομπακι μου στο σαλονάκι, πιάσαμε κουβέντα με μια κυρία (αρκετά μεγαλύτερη ή τουλάχιστον έτσι έδειχνε) η οποία έκανε την δεύτερη προσπάθεια. Μπράβο σας της λέω εγώ αν δεν πετύχει δεν ξέρω αν θα προσπαθήσω ξανά. Και βέβαια θα προσπαθήσεις μου λέει και ξέρεις γιατί? Γιατί είσαι ήδη εδώ.....!!!!!

Μετά λοιπόν την αρνητική χοριακή (ίσως γιατί ήμουν δουλειά με κόσμο, ίσως γιατί προσπάθησα να κρατηθώ) ένιωθα τόσο κενή... ότι όλα όσα έκανα πήγαν χαμένα όμως δεν έτρεξε ούτε δάκρυ! Το βράδυ σπίτι έκλαψα λίγο και να τώρα που πείρα τη δεύτερη δόση για να είμαι έτοιμη με τον νέο χρόνο!  

Θέλω να πω με όλη αυτήν την ιστορία ότι δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου με ένα αρνητικό αποτέλεσμα ούτε η ζωή σταματάει εδώ. Να είμαστε γερές και όλα θα γίνουν κορίτσια! 

 

Πόση δύναμη μας δίνει ο Θεός πραγματικά.......

όλα θα πάνε καλά γλυκιά μου, να είσαι αισιόδοξη και να σκέφτεσαι μόνο θετικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

μη χαθείς από το φόρουμ... σε χρειαζόμαστε εμείς οι νέες στο μονοπάτι αυτό!! ?

Να ηρεμήσεις τώρα, να χαλαρώσεις και να απολαύσεις την κάθε μέρα!!! 

Φυσικά εδώ θα είμαι στην παρέα σας δεν φεύγω..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

599,1..!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!! Είδες όλα καλά πήγαν τελικά. Σου εύχομαι ότι καλύτερο και με λιγότερο άγχος!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

599,1..!!!!

Μπράβο Νίκη μου!!!!τα καταφέρατε!Μετά από τόση ταλαιπωρία όλα αυτά τα χρόνια!!Να το χαρείτε και να περάσετε τέλεια τις γιορτές!! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα πήγα και πείρα από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ τα φάρμακα της δεύτερης προσπάθειας... τα έβαλα ψυγείο, τα κοίταζα..... μακάρι να είναι τα τελευταία και τυχερά! 

@kppm συγχαρητήρια.

@Papadakis πολλές από εδώ το έχουμε ζήσει και όντως δεν υπάρχουν λόγια! Σφιγγουμε δόντια και πάμε παρακάτω.

Στην ΕΤ όσο περίμενα, με το ρομπακι μου στο σαλονάκι, πιάσαμε κουβέντα με μια κυρία (αρκετά μεγαλύτερη ή τουλάχιστον έτσι έδειχνε) η οποία έκανε την δεύτερη προσπάθεια. Μπράβο σας της λέω εγώ αν δεν πετύχει δεν ξέρω αν θα προσπαθήσω ξανά. Και βέβαια θα προσπαθήσεις μου λέει και ξέρεις γιατί? Γιατί είσαι ήδη εδώ.....!!!!!

Μετά λοιπόν την αρνητική χοριακή (ίσως γιατί ήμουν δουλειά με κόσμο, ίσως γιατί προσπάθησα να κρατηθώ) ένιωθα τόσο κενή... ότι όλα όσα έκανα πήγαν χαμένα όμως δεν έτρεξε ούτε δάκρυ! Το βράδυ σπίτι έκλαψα λίγο και να τώρα που πείρα τη δεύτερη δόση για να είμαι έτοιμη με τον νέο χρόνο!  

Θέλω να πω με όλη αυτήν την ιστορία ότι δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου με ένα αρνητικό αποτέλεσμα ούτε η ζωή σταματάει εδώ. Να είμαστε γερές και όλα θα γίνουν κορίτσια! 

@Niki94 χαλάρωσε  γιατί μόνο κακό σου κάνεις με τέτοιο άγχος! Όποιο και να είναι το αποτέλεσμα σημασία έχει να είσαι εσύ καλά πρώτα απ όλα! 

Ευχαριστώ κορίτσι μου!!!!Σου εύχομαι καλή αρχή με τη νέα σου προσπάθεια και όλα να πάνε κατ' ευχήν!!!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Είδες όλα καλά πήγαν τελικά. Σου εύχομαι ότι καλύτερο και με λιγότερο άγχος!!???

Σε ευχαριστώ παρά παρά πολύ..!!

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η agapi82 είπε:

@Niki94μπραβο συγχαρητηρια! ολα καλα θα πανε και απο δω κ περα αισιοδοξια μονο! σε παρακολουθω και χαρηκα πολυυυυυυ!

σε ευχαριστώ πρα πολύ 

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Μπράβο Νίκη μου!!!!τα καταφέρατε!Μετά από τόση ταλαιπωρία όλα αυτά τα χρόνια!!Να το χαρείτε και να περάσετε τέλεια τις γιορτές!! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!???

σε ευχαριστώ παρά πολύ 

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kppm είπε:

@Niki94 Συγχαρητήριααααααα κορίτσι μου!!!!!Χαμόγελα κ προχώρα τώρα!!!!Σου εύχομαι τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!❤❤❤❤

σε ευχαριστώ πρα πολύ 

 

κοριτσια όμορφα σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για όλα εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχετε ευχαριστα νέα σας περιμένω πως και πως στην απαναντη όχθη..!! Και κάτι ακόμη μην τα παρατισετει στιγμή..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 πολλά συγχαρητήρια!! Είδες που τράβηξες τσάμπα τόσο άγχος?τα μικρουλια τι φταίνε? Από εδώ και στο εξής όταν θα πας να αγχωθεις να σκέφτεσαι τα εμβρυακια σου και να ηρεμεις! Να έχουμε και οι δύο τελειομηνες και υγιείς εγκυμοσύνες!! Με το καλό να μας ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

599,1..!!!!

Σοκ και δέος!!!! Μπράβο άραξε και απόλαυσε το.... μήπως και δίδυμα λεωωω εγώ τώρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

599,1..!!!!

Συγχαρητήρια!!!

Μου μυρίζουν δίδυμα. Εγώ είχα 588!!!

Σου εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Είτε με ένα είτε με δύο γερά μωράκια αγκαλιά σε 9 μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

599,1..!!!!

Μπραβο σου κοπελα μου!!! Μπραβο σου τα καταφερες !! Πολλα συγχαρητήρια . Εύχομαι μια τελειομηνη κύηση και να εισαι γερη να το χαρεις! Καλες γιορτες αν και είμαι σιγουρη οτι θα ειναι οι καλυτερες ?.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Demi** είπε:

@Niki94 πολλά συγχαρητήρια!! Είδες που τράβηξες τσάμπα τόσο άγχος?τα μικρουλια τι φταίνε? Από εδώ και στο εξής όταν θα πας να αγχωθεις να σκέφτεσαι τα εμβρυακια σου και να ηρεμεις! Να έχουμε και οι δύο τελειομηνες και υγιείς εγκυμοσύνες!! Με το καλό να μας ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες! 

Ακριβός..!! Σε ευχαριστώ 

 

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Σοκ και δέος!!!! Μπράβο άραξε και απόλαυσε το.... μήπως και δίδυμα λεωωω εγώ τώρα!!!!!

όντος ένα μεγάλο σοκ πάθαμε όλοι μας..!!! Σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...